MMOs הטובים ביותר בשנת 2023 | מחשב גיימר, 10 MMOs ו- MMORPGs הטובים ביותר לשחק בשנת 2023 | רובה ציד נייר סלע

0

10 ה- MMOs ו- MMORPGs הטובים ביותר לשחק בשנת 2023

כלומר, שמעת על זה. . . .

ה- MMO הטובים ביותר בשנת 2023

MMOs הם כמה מהמשחקים הגדולים והשאפתניים ביותר במחשב האישי, ואפילו בעידן זה של משחקי שירות רב -משתתפים, הם עדיין מסוגלים להרשים את הסולם המסיבי שלהם והפרש של הסחות שהם מציעים לשחקנים שלהם. אבל יש להניח שאתה כבר יודע את זה, ואתה כאן כדי לגלות מה ה- MMO הטובים ביותר – יש הרבה מה לבחור.

? ? . . היו מספר עצום של MMOs לאורך השנים, וחלק מהגדולים נפלו בקינה לצד הדרך, כך שרשימה זו מנסה לתפוס את מה שהכי טוב כרגע. המשך לבדוק את העדכונים ככל שיותר השקת MMOS.

MMOs “פארק השעשועים” הטוב ביותר

Final Fantasy 14

תאריך הוצאה: 2013 | Square Enix |מודל תשלום: מנוי | קִיטוֹר

. Square Enix סירב בשנת 2010 לתגובה שלילית להפליא, סירב לוותר ולבנות מחדש את כל המשחק עם קבוצה חדשה. . זה מיד מוקדש באופן בלתי נלאה לעקוב אחר צעדיו של World of Warcraft, תוך שהוא מציג גם שלל רעיונות מרעננים – הטוב ביותר הוא מערכת הכיתה החדשנית.

חלפו הימים של זקוקים לדמות חדשה לכל כיתה: Final Fantasy 14 בואו ונחליף ביניהם בכל פעם שתרצו ויש אפילו מקום לשאול יכולות בין שיעורים, ממש כמו במערכת העבודה הקלאסית Final Fantasy. אבל גם Final Fantasy 14 לא קשור רק לחימה. סיפורו מתחיל איטי אך בונה ליבשות אפיות מפוארות על פני שלוש הרחבותיה, ומתחרות בקלות בכל אחת מהקלאסיקות כמו Final Fantasy 7 או 10. זה מסע שכדאי לקחת, אם יש לך את הזמן, אבל דבר אחד שכדאי לזכור הוא שמשחק הקצה של 14, תוך שהוא מציע קרבות בוס מאתגרים ובלתי נשכחים, הוא נדיר. עדכונים מגיעים בקצב קבוע, אך תריץ את אותם צינוקים ופשוטים עשרות פעמים.

. .

תאריך הוצאה: 2004 | מפתח: מודל תשלום: .נֶטוֹ

אף MMO אחר לא השפיע יותר על הז’אנר ועל כל משחקי הווידיאו בכללותם כמו World of Warcraft. למרות שזה עשוי להימשך שנים, World of Warcraft ממשיך להפתיע. Shadowlands, ההתרחבות האחרונה שלה, חוזרת לתפארת שנותיו הראשונות של וואו באמצעות שילוב של מערכות חדשות שאפתניות ואחת משחקי הסיום הטובים ביותר שהיו להם MMO אי פעם.

. יותר מתמיד, אתה יכול לשחק ב- MMO איך אתה רוצה, לאפשר לך לבחור כל התרחבות כדי להתיישר לאחר שתפגע ברמה 10, ובסופו של דבר מוביל אותך לקראת הרחבת הדרקון. .

בשנת 2023, WOW נמצא במקום מעניין. DragonRiding מציע מכניקת טיסה חדשה ואינה גורמת לך לחכות עד סוף ההתרחבות לקחת לשמיים, ויש שילוב חדש לגמרי בכיתה/מירוץ בזכות ה- Dracthyr Evoker. . בעיקרון: יש המון לעשות.

מלחמות הגילדה 2

תאריך הוצאה: 2012 | מפתח: Arenanet |

מלחמות הגילדה המקוריות היו נמצאות בחוזקה בקטע PVP ברשימה זו, אך עבור סרט ההמשך לשנת 2012 נקט גישה רחבה יותר, מה שהעניק לנו MMO עם המגוון וההיקף של World of Warcraft, אבל עם הר של מוזרויות ופעילויות כולם משל עצמם. רגע אחד אתה משחק דרך אחד מכמה קמפיינים של סיפור, ואז אתה מקפץ באזור שמשתתף באירועים כמו קונצרט של Charr Heavy Metal או פסטיבל דתי, כך שתוכל להרוויח מספיק צ’ילי כדי לקנות נשק שנראה כמו מיקרופון, נוסעים לממדים עם נושאי וידאו כדי להרוויח פרסים, או להוציא אותו בשדה קרב PVP מתמשך בו שלושה שרתים מתנגשים.

אפילו בקרב MMOs, רוחב הסחות הגילדה מלחמות 2 מרשים להפליא, במיוחד כשמגיעים ברמה 80. זה לא לוקח זמן רב בימינו, וברגע שתעשה זאת תוכלו להתחיל להתמודד עם כל הפעילויות והמפות של ההרחבה והעולם החיים. .

. .

ההשקה האחרונה של הרחבת הסוף המצוין של הדרקונים הופכת אותו לזמן מבריק לקחת אותו לסיבוב.

ארון אבוד

תאריך הוצאה: מפתח: מודל תשלום: חופשי לשחק | קִיטוֹר

אם אתה אוהב את הלחימה שלך על גבי מהיר ומהיר, MMOARPG אבוד ארון עשוי להיות החבר הכי טוב שלך החדש שלך. ה- MMO הקוריאני שונה משאר המשחקים ברשימה זו על ידי ירידה במסלול האקשן RPG, עם דגש על יכולות מרהיבות שגורמות לך להרגיש שאתה מציג עם כל התקפה.

.

אמנם זה המשחק החדש ביותר ברשימה שלנו, אך Smilegate כבר מיהר להרחיב אותו, כאשר פעילויות משחק קצה חדשות מופיעות באופן קבוע למדי, יחד עם שיעורים ואירועים חדשים. צפו לקצב הגון של עדכונים ודברים חדשים שאפשר לשחק איתם, מכיוון שהגרסה הקוריאנית קדימה, מה שמאפשר לחייך המון דברים קיימים להסיק מהם.

MMOs הממוקדים בסיפורים הטובים ביותר

מגילות הבכור באינטרנט

תאריך הוצאה: 2014 | מפתח: אולפני Zenimax Online |

לקח לגלילות הזקנים באופן מקוון יותר משנה כדי סוף סוף למצוא את רגליו, אבל שנים אחר כך זה הפך לאחד ה- MMO הטובים ביותר בשוק. זה בחלקו בזכות הזרם הקבוע של הרחבות פרימיום מצוינות שפתחו בהדרגה אזורים חדשים של תמריאל לחקור. אוהדי Morrowind יכולים להסתכן בחזרה לווארדנפל, ביתם של האלפים האפלים, אך ESO נפתח גם מעולם לא ראו מדינות כמו ממלכת האלפים הגבוהה של סאמרסט ומולדת ח’אג’יט של אלסוייר.

. אם אתה אגוז לגידול מגילות זקנים, אז יש ל- ESO הרבה סיפור להציע – וחלק גדול ממנו נמסר באמצעות משחק קולי נהדר ומשימות מהנות. יש לציין קווסטים, כי למרבה המזל חורגים מהעבודות העמוסות ‘אסוף 10 עורות דובים’ המסורתיים שאתה רואה בהרבה MMOs. במקום זאת, כולם מבודדים בסיפור המשתרע של ESO.

אם זה לא כוס התה שלך, אתה יכול גם לעצב את הבית שלך, השתתף ב- PVP תלת-כיווני כאוטי, הצטרף לגילדת הגנבים, להיות ערפד, או לחקור את העולם לכל כיוון שתבקש. .

מפתח: חופשי לשחק | קִיטוֹר

כשמדובר בספר סיפור נהדר ב- MMO, לכל הז’אנר יש מה ללמוד מהעולם הסודי. . לא יותר מדי MMOs יכולים לומר שהם שאלו מדפי Lovecraft והמטריצה ​​וגרמו לזה לעבוד.

אהבת סיפור שסיפר היטב מודגמת בצורה הטובה ביותר במשימות החקירה של העולם הסודי, המחייבות את כובע הבלש שלך לחפש באינטרנט רמזים לפענוח חידות. .

במקור MMO מנוי, העולם הסודי הושק מחדש כאגדות העולם הסודי, ומשפץ הרבה מהמערכות החלשות ביותר של המשחק כמו לחימה. . .

מלחמת הכוכבים: הרפובליקה הישנה

תאריך הוצאה: 2011 | חופשי לשחק | קִיטוֹר

בתחילת חייו, לרפובליקה הישנה הייתה סוג של משבר זהות שהפך בתחילה רבים מהמשחק. זה רצה להיות גם מעקב אחר האבירים היקרים של הרפובליקה הישנה, ​​תוך שהוא גם נתן ל- World of Warcraft ריצה לכספה, ובאותה עת, לא הצליח מאוד. אבל ממש כמו התפאורה שלה, הימים ההם ארוכים בעבר והרפובליקה הישנה של ימינו מהנה בהרבה בזכות התמקדות מעודנת במה שהיא תמיד נעשה הכי טוב: לספר סיפור נהדר.

כאשר מרבית ה- MMOs מציעים רק נרטיב יחיד יחיד, לרפובליקה הישנה יש שמונה סיפורי כיתה שונים לחוות במשחק הראשי, וכולם מרגשים ומהנים. . Bioware הוציאה הרבה כסף וודא שמשחק הקול היה מהשורה הראשונה וזה ממש השתלם. .

מאז ההשקה, הרפובליקה הישנה התרחבה על בסיס זה עם סדרת חבילות הרחבה, אשר השיאים שלה כוללים זוג הרחבות המעוררות את BioWare ו- Single -Player של אובסידיאן מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים של אובסידיאן. מה שעדיף, SWTOR הסיר חלק ניכר מהחיכוך שבדרך כלל היית חווה ב- MMO, כמו הצורך לטחון לרמות, אז עכשיו אתה יכול פשוט לבלום את משימות הסיפור בזה. זה מעולה.

EVE ברשת

תאריך הוצאה: 2003 | מפתח: חופשי לשחק | קִיטוֹר

. 18 השנים שבהם היה חוה בסביבה יכלו למלא את דפי ספר הלימוד (למעשה, זה סוג של) – אבל רק אם אתה לומד כיצד לאבד אמונה באנושות 101. המוניטין שלה בגלל היותו יקום מפוקפק, לא נעים, נוצר במשך עשור של מלחמה, בגידה ושערוריה. אבל אותה תרבות ספרטנית ילדה גם את סוג החביבות שלעולם לא תמצא בשום מקום אחר.

EVE Online הוא סתום ומורכב כגיהינום, ויהיו זמנים שבהם תבנו במסך, חסר מושג מה לעשות. . החדשות הטובות הן שלפני כמה שנים איב מקוון התחילה להציע אפשרות חופשית להפעלה, . מאז הם הרחיבו את התוכנית, והעניקו לשחקנים בחינם בחירות עוד יותר של אילו ספינות לטוס.

. .

מדבר שחור

תאריך הוצאה: 2016 | מפתח: פרל תהום | מודל תשלום: קנה לשחק | קִיטוֹר

MMOs קוריאניים נתפסים לרוב באופן שלילי כטוחנים אכזריים, ובעוד שמדבר שחור לא מפר את הסטריאוטיפ הזה הוא מציע את אחת ממערכות היצירה המרחיבות ביותר שנראו אי פעם בז’אנר. . אתה יכול להיות סוחר, דייג, או להשקיע את כל זמנך בבניית אימפריה ייצור מאסיבית של בירה.

. . במקום לעשות את כל העבודה הקשה בעצמך, אתה יכול להעסיק עובדים אוטומטיים שמתיישבים ויש להם כישורים מולדים משלהם לעשות את ההרמה הכבדה.

. זה יכול להיות מתגמל באותה מידה לבלות ערב לצבוט את החוות שלך וליישר את העובדים שלך מכיוון שהוא מוריד את אחד הבוסים העולמיים האכזריים של המדבר השחור. ואם זה לא מתאים לדמיון שלך, מערכת הצומת היא גם הבסיס למלחמות הגילדה השבועיות, בהן הגילדות מירבים לכבוש צמתים שונים לבונוסים מיוחדים – מה שהופך את BDO לבחירה נהדרת אם אתה נמצא ב- PVP גם כן.

Runescape

Jagex | מודל תשלום:

אחד המשחקים העתיקים ביותר המריצים ללא הרף, ובוודאי ה- MMO העתיק ביותר ברשימה זו, לרונסקייפ יש מורשת מרשימה, למרות שלעתים קרובות מתעלמים ממנה. במשך שני עשורים זה מותר לשחקנים לצאת לדרך בהרפתקאות פנטזיה, לצוד שחקנים אחרים לספורט, או סתם להירגע ולבצע קצת חקלאות. בעוד שהיא גדלה באופן משמעותי ונמצאת טכנית באיטרציה השלישית שלה, ליבת ההרפתקאות בצורה חופשית שלא לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות נשמרה.

זה מלא מוזרויות, כמו היכולת לקבור אויבים שנפלו ולהתפלל למען נפשם, להגדיל את המיומנות המתאימה שלך. בטח, Runescape מלא במשימות אפיות, אלים ודרקונים, אבל אדישות מבורכת מתנשאת על הכל, עזרה על ידי סופרים שלעולם.

בעוד שלמשחק הראשי יש הרבה מה להמליץ ​​עליו, למי שמחפש מנה סוערת של נוסטלגיה יש Runescape של בית הספר הישן. . זה פחות ידידותי, מכוער וטוחן יותר, אבל כפרוסת היסטוריה חיה זה מרתק. .

MMOs הטובים ביותר של PVP

תאריך הוצאה: 2012 | מפתח: משחקי Planet Rogue | חופשי לשחק | קִיטוֹר

כי כוכב לכת 2 הוא המשחק היחיד ברשימה זו שכרוך בצילום הוא לספר איזו הנחת יסוד ייחודית. זה גם היחיד שבו המוקד כולו נמצא בהריגת שחקנים אחרים ולהעניק שטח מידיהם הקרות והמתים. .

אם אינך מעוניין בכל הסחות הדעת של ה- MMO הממוצע שלך, טוהר המלחמה של Planetside 2 מרענן. תבלה ערב בכיבוש כוכב לכת שלם ולהיכנס למחרת כדי למצוא שאתה עכשיו בהגנה. וככל שהמחזור חוזר על ידי רגעים קטנים אך קטנים אך בלתי נשכחים מתחילים להיווצר במוחכם; אלמוס אישי שם החזקת את הקו נגד פלישה מוחצת, או ריגוש של האגף וההרס של כוח אויב.

רגעים כמו אלה נפוצים בכוכבי לכת 2, ובקרוב יהיו לכם עשרות סיפורים בהתאמה אישית כשאתה מבלה כל יום במצבה של מלחמה מתמדת. בעוד שעדכונים אחרונים הציגו את היכולת לבנות בסיסים, שעברו שינוי דרמטי למקום בו נלחמים קרבות וכיצד הם נפרשים תוך הוספת תחושת התקשרות חדשה להתקדמות הקשה שלך, כוכבי לכת 2 בהחלט מתחילים לעמוד על שמריו ולאבד את השחקנים שלה. .

MMOs הקרובים ביותר

. .

. אתה יכול לצפות גם למערכת קסמים, שתכלול גם אלמנטים שנוצרו על ידי שחקן.

ל- Pax Dei עדיין אין תאריך יציאה, אך Mainframe המפתח יזמין שחקנים פוטנציאליים לבדוק את גרסת האלפא של המשחק בקרוב. אם אתה רוצה להיות מעורב, פשוט עבור לאתר Pax Dei.

. בהשראת הרומנים של פרנק הרברט, וכנראה שדרבן את הסרט החדש, MMO ההישרדות הזה נשמע כאילו הוא באמת מדגיש את הסכנות של הסתובבות על כוכב לכת חרוך לצד תולעי חול אימתניות.

“אנחנו רוצים ששחקנים ירגישו את המתחים האלה כל הזמן”, אמר לנו מנהל הקריאייטיב ג’ואל בייוס. . אם יש סערת חול, אני צריך לדעת איפה יש מקלט בקרבת מקום. אם לא בניתי משהו אני צריך לדעת איפה אוכל להסתיר איפה אוכל להתרחק מסופות החול. אז אנחנו מנסים ליצור את המתח הזה. אבל אנחנו גם מתקרבים לזה מנקודת המבט של קצת יותר נגישות, משהו כמו ואלהיים, שם זה לא כמו פשוט יהרוג אותך מייד. .

.. כדי לצמוח במהירות, תצטרך לשמור על רמות התבלין שלך גבוהות. אבל לא תיענש אם לא תזכור לבלוע את התרופה החזקה. זה יותר כמו איך ואלהיים מטפל באוכל. יש המון יתרונות, אבל אתה לא מת מרעב.

אין עדיין תאריך שחרור, אך אתה יכול להירשם לגישה לבטא באתר הרשמי.

אפר יצירה

אפר של וו הגדול של הבריאה הוא ההבטחה לעולם דינמי כראוי. זה התפארות בהרבה MMOs שיצרו בעבר, אבל מערכת הצומת של אשס אכן נשמעת מאוד מבטיחה. .

לצמתים אלה יש התמחויות ודרכים שונות לקיים איתם אינטראקציה. קניית בית באחד, למשל, הופכת אותך לאזרח, ומאפשר לך להצביע לממשלת השחקנים. .

פתוח PVP, משימות, יצירה וכל הדברים הרגילים יהיו נוכחים, אבל אני מעריך שזו תהיה מערכת הצומת שמושכת אליו שחקנים. היזם מארח בימים אלה בדיקות אלפא תקופתיות עבור אנשים עם מפתח, אך אין ספק שתוכלו לבדוק זאת במבחני בטא פתוחים יותר ככל שהוא מתקרב לקו הסיום.

PALIA

פאליה היא טוויסט אמיתי לז’אנר MMO. זה לא RPG, וגם לא יורה, ואינו מוגדר בחלל. זה סימולציה חברתית MMO – אז תחשוב משחקים כמו סטארדו עמק. מהטריילר לחשוף, פאליה תכלול איסוף משאבים, גינון וקישוט. אתר האינטרנט שלו מזכיר גם בישול, דיג ורומנטיקה “עם אלמנטים של משחקי הרפתקאות עולם פתוח.”אם אי פעם רצית שחציית בעלי חיים תהיה MMO, זה אחד לפקוח עליו. .

עלון גיימר PC

.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

10 ה- MMOs ו- MMORPGs הטובים ביותר לשחק בשנת 2023

אביר משוריין כחול, קשת אלף ולוחם בלונדיני עומדים מה- MMOs ו- MMORPGs הטובים ביותר עומדים זה לצד זה

. אבל זה מה שהופך אותם למבריקים, נכון? אתה יכול לבלות שנים בכיבוד חבילת הדמויות שלך, להשיג להם את אותם גרייבנים מוזהבים ופולדרונים לוהטים. עם זאת, יותר מכל הם כמה מהדרכים הטובות ביותר ליצור קשרים לכל החיים עם אנשים מכל העולם. הצטרף לגילדה ידידותית וזו יכולה להיות ההתחלה של משהו מיוחד מאוד, גם אם בסופו של דבר תמצה את מי היה צריך לגלגל את ציוד הפשיטה. ובכל זאת, לא כל MMOs מיועדים לכולם, אבל יש הרבה מגוון שמתאים לכל סוג של שחקן. וכך, אצרנו את 10 MMOs ו- MMORPGs הטובים ביותר שלנו לשחק בשנת 2023.

10 MMO ו- MMORPG הטובים ביותר

לאט, בהתמדה, ראינו MMOs חוזרים לקפל. מה עם עולם חדש וארון האבוד להיות שני המהדורות הבולטות ביותר בתקופה האחרונה. מְאוֹד . אבל באמת, אני חושב ש- Wayfinder עשוי להיות להיט ההפתעה. כן, יש להודות שלא יכולתי להתרגש מזה, אבל אני מעריך שזה עלי, ויש הרבה בתערובת של Destiny ו- WOW שראשי MMO יוכלו להשרות. .

כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות.

כדי לעזור לך להפוך את הדברים נחמדים וקלים עבורך, תמצא קישורים לכל ה- MMOs ברשימה זו למטה. . ואל תפחד לכתוב רשומה משלך בתגובות למטה אם אתה מרגיש בחוזקה על המועדף על שלך, מכיוון שאנחנו עשויים לשקול זאת לעדכון עתידי. יש המון MMOs שם בחוץ, אז אל תהיה ביישן.

  • ארון אבוד
  • מדבר שחור ברשת
  • מלחמות הגילדה 2
  • Runescape
  • EVE ברשת
  • Final Fantasy XIV

.

שדון רוכב על סד מהתיישבות יפה בשר הטבעות ברשת

בתפקידו הקודם:
מפתח: משחקי אבן עומדים
תאריך הוצאה:
איפה אוכל להשיג את זה? קיטור, ישיר

מהו מודל התשלום: זה חופשי למשחק עם מיקרו-טרנספורמציה.

עבור אוהדי כדור הארץ התיכוני, שר הטבעות ברשת בהחלט שווה לשקול אם אתה נמצא אחרי MMO חדש. . .

שר הטבעות ברשת הוא גם נאמן לספרים, עם הרבה נגיעות קטנות ומסודרות לאלה שנמצאים בחוף הים. זה MMO ​​מזדקן עכשיו, שפורסם לראשונה בשנת 2007, והוא היה די מיושן אפילו עם שחרורו, אך הוא ממשיך לקבל עדכונים גם עכשיו. לעיון, משחקי ה- Devs Standing Stone הבטיחו תוספות לשיעורים, יצירה, אירועים במשחק, ציידי אוצרות ואינספור יותר. .

.

בתפקידו הקודם: רשומה חדשה (-)
מפתח: Smilegate RPG
תאריך הוצאה: 2022
איפה אוכל להשיג את זה? קִיטוֹר

מהו מודל התשלום: .

. !

בקלות אחת התיקו הגדולות של המשחק היא כל הלחימה שתעשו, בין אם זה מביא לשונות לטאה לבארי בהמשך הדרך או נגד דובים משוריינים בפשיטה פראית. זה מהיר, כבד משקל, והוה נוצץ, עם המון שיעורים לבחירה ושלל אפשרויות התאמה אישית כדי למנוע מהבנייה שלך להיות מעופשת.

8. מדבר שחור ברשת

מדבר שחור ברשת

בתפקידו הקודם: 5 (-3)
מפתח: תהום פנינה
תאריך הוצאה: 2015
? קיטור, ישיר

המשחק עולה 8 פאונד.99 ואין מודל מנוי. .

. כדאי להוריד רק כדי לשחק עם יוצר הדמויות המהממות שלה.

קיבלת גם קרב מהיר עם דגש על כיוון, התחמקות וחסימה בזמן אמת, אבל מה שבאמת מבדיל את המדבר השחור מקוון הוא ההתמקדות שלה בבניית אימפריות ותרבויות. כן, אתה יכול לשחק את זה כ- RPG או MMO פעולה, אבל יש עומק עצום אם אתה רוצה ללכת קצת של אימפריות. .

.

מגילות הבכור באינטרנט

בתפקידו הקודם:
אולפני Zenimax Online
תאריך הוצאה:
איפה אוכל להשיג את זה? קיטור, ישיר

מהו מודל התשלום: זה חופשי למשחק עם מיקרו-טרנספורמציה.

אם אתה לא יכול להשיג מספיק Skyrim או Oblivion, אז אני חושב שאתה יכול פשוט לאהוב את מגילות הזקנים ברשת. זה משלב מספר הגדרות מהאיטרציות השונות של RPGs יחיד של Bethesda, ומאפשר לך לחקור מתמריאל, לתחום האלף הגבוה של Summerset ו- Khajit Momenad Elsweyr.

כאילו מכיר את הקהל שלו, The Elder Scrolls Online עושה גם עבודה נאה של איזון להיות MMO וחוויה של שחקן יחיד הגון. למי שרוצה חווית סולו או מרובת משתתפים מאסיביים, אין כאן פסק דין, ואם בכלל, הוא הציע יותר ויותר מהראשונים. בנוסף, זה מקיים עקרונות מגילות קשישים מסוימים, כמו היכולת לכס את כל NPC.

6. מלחמת הכוכבים: הרפובליקה הישנהתאריך הוצאה:
?

זה חופשי להפעלה עד לרמה 60 עם שתי הרחבות כלולות. .

אחת ממלחמת הכוכבים: נקודות המכירה הגדולות ביותר של הרפובליקה הישנה היא סיפור הסיפור שלה. זהו אחד מה- MMO הבודדים שבהם התפתחות הדמות שלך לא קשורה לגרום למספרים לעלות, אבל במערכות היחסים שאתה יוצר עם אחרים. .

. אתה נזרק למופע שלך וחופשי לקבל שפע של החלטות קשות שישפיעו על הסיפור שלך לבד, אף אחד אחר לא. .

5.

מלחמות הגילדה 2

8 (+3)
מפתח:
תאריך הוצאה: 2012
איפה אוכל להשיג את זה? קיטור, ישיר

זה משחק בחינם. תצטרך לרכוש הרחבות.

מלחמות הגילדה 2 אינן MMO מסורתיות, במובן זה שהיא מחליפה הרבה משימות מובנות באופן משעמם עם דגש רב יותר על אירועים חיים שתוכלו להיתקל בהם תוך כדי חקר העולם. . הלחימה דינאמית יותר מרוב ה- MMOs, כשאתה מתחמק מהדרך של התקפות אויב ומכוון משלך, בניגוד לנעול לאנימציה.

. כמעט כל מה שאתה עושה פרסים, החל מעיצוב ועד לחקור ועד לחימה. גם אם מישהו אחר תקף מפלצת גדולה לפניך, עזרה להם עדיין תיתן לך קצת הרחבה. .

4. Runescape

Runescape

בתפקידו הקודם: 4 (-)
מפתח: Jagex
תאריך הוצאה: 2001
איפה אוכל להשיג את זה? קיטור, ישיר

מהו מודל התשלום: . אתה יכול לשלם 5 פאונד..

לא רק ש- Runescape חופשי למשחק, זה MMO ​​עם שפע של מיומנויות להיתקע. אני מדבר על כל דבר, החל מדייג וחקלאות, ועד ניצול וצינוק. יש עומק עצום של כל כיתה, עם כסף שיש לבצע בשוק, או על ידי עמידה בבנקים וצעקות “מוטות ברזל למכירה. ” שוב ושוב.

זן ה- Quest נמצא גם הוא בנקודה ברונסקייפ, מכיוון שלא תמצאו את המטח הרגיל של משימות להביא, אלא סיפורים בפועל עם שיחות, קרבות וחידות מרתקות; יש אפילו כמה קווי חיפוש ארוכים וקונספירציות של פינגווין. ברצינות, במשחק יש כמה מהשיטות ההמצאה ביותר ב- MMOs הסוחרים בומבסט ונלחמים עבור מזדלי מוח וחשיבה על הרגליים שלך.

בל נשכח גם את Runescape של בית הספר הישן, מה שמאפשר לך לחוות את גרסת המשחק 2007 עם עדכונים המבוססים על הצבעה של שחקנים. נֶחְמָד.

.

EVE ברשת

בתפקידו הקודם:
מפתח: משחקי CCP
תאריך הוצאה:
איפה אוכל להשיג את זה? קיטור, ישיר

מהו מודל התשלום: . אתה יכול לשלם 8 פאונד.33 בחודש לחברות של שנה כדי לפתוח את החוויה המלאה.

EVE Online זכתה לעצמה שם כיקום קר ומפוקפק מלא בשחקנים נצלניים – וזה מוצדק. זהו MMO בו מלחמה, בגידה וריגול בין שחקנים אמיתיים הם הנורמה, עם תוצאות המרתקות עבור המעורבים והמרתקים לכל השאר לקרוא עליהם.

במבחן החלל, איפה אתה מתחיל, אתה עלול להיות מופתע מכמה שאנשים נדיבים. תאגידים המנוהלים על ידי שחקנים זקוקים לשחקנים חדשים שיצטרפו לקלחת, ולעתים קרובות זרים מוכנים למסור ספינות, תכניות תכניות ומטבע במשחק כדי לעזור לכם להתחיל להתחיל. חלק מהשחקנים אפילו הקימו אוניברסיטה במשחק כדי לאמן אותך איך לשרוד. שחק אותו מספיק זמן ואווה מקוון הוא אחד המשחקים העמוקים ביותר שנעשו אי פעם – משחק חלל עם פוליטיקה ופגישות מועצה בפועל המונעות על ידי אנשים אמיתיים – אך הניסיון שלה למשתמשים חדשים השתפר בשנה בשנה.

בראיון של ברנדן עם המנכ”ל של איב אונליין, הילמר פטורסון, הוא גם אמר שהמשחק “לעולם לא ימות”. אז זה בונוס.

2. World of Warcraft

World of Warcraft

בתפקידו הקודם: 2 (-)
מפתח: בידור של Blizzard
תאריך הוצאה: 2004
? קרב.

מהו מודל התשלום: אתה יכול לשחק בחינם עד לרמה 20. מנוי של 6 חודשים עולה 8 פאונד.69 בחודש. תצטרך גם לרכוש את ההרחבה האחרונה כדי לקבל גישה לכל אלה לפני כן.

כלומר, שמעת על זה. World of Warcraft הוא ש- MMO כולם חושבים כשאתה אומר “MMO”. World of Warcraft לקח את הדגם של ה- MMOs שהגיע לפניו – Everquest, למשל – ויישם רמה של לק של Blizzard שעליו יהיה קשה למצוא בכל מקום אחר. כיום, זה עולם יפה לחקור וכמעט ללא חיכוך לשחק – לטוב ולרע.

. ? מירוץ חדש שמאפשר לך לשחק כאיש דרקון, כמו גם את היכולת לעלות בשמיים בגב דרקון הניתן להתאמה אישית. דברים ניתן לבנות על כך, ולא לקרוע בהרחבות עתידיות. .

בפרק הראשון של ליאם ואני של חלל המלאי, התבוננו ב- World of Warcraft ומצאנו שזו חוויה מפורקת שהיא רחוקה מימי התהילה שלה. למרות זאת! שם למשחק יש רכיב “קלאסי” (הכלול בחינם עם מנוי) שהוא בעצם פורטל לימים עברו, לפני כל ההתייעלות והעדכונים רבים. בטח, WOW אולי לא הלהטנים שזה היה פעם, אבל זה תמיד מתפתח ועדיין כולל הרבה אפשרויות לשחקנים שרוצים שזו תהיה השקעה לכל החיים או רשיה מזדמנת לאחר העבודה.

1.

קבוצה של דמויות מאושרות ב- Final Fantasy XIV

בתפקידו הקודם: 1 (-)
מפתח: ריבוע אניקס
תאריך הוצאה:
? קיטור, ישיר (האחרון הוא האפשרות הטובה יותר לדעתי)

מהו מודל התשלום: יש ניסיון בחינם המאפשר לך לשחק עד לרמה 60 ללא הגבלה של זמן. אתה יכול גם לשלם 7 פאונד.69 למשך 180 יום זמן משחק כדי לפתוח את החוויה המלאה. “המהדורה השלמה” מבטל גם את כל ההרחבות, כך שסביר להניח שתרצה לרכוש את הגרסה הזו של המשחק.

. אני חושב שזה תלוי בעובדה שזה לא מטיל גבולות. על דמות אחת אתה יכול להקפיץ בין משרות שונות (שיעורים) שמתפתחים לתפקידים מורכבים יותר כשאתה מפלס אותם. זה משתרע על המשרות המשניות שלך, כמו יצירה, דיג, בישול ועוד. .

הסיפור של Final Fantasy XIV הוא אפוס פנטזיה גבוה, ואפילו בתוך הניסוי החינמי, תעשה דברים שלא סתם כרוכים בדברים של דברים נכונים. במקום זאת, ייתכן שתצטרך לעזור לשבט ‘חיה’ לגלגל מחדש את אלוהיהם, עם פחות זמן בילוי בלחימה ויותר זמן בילוי בפועל לחפור בערערת העגומה מאחורי הצורך שלהם לעשות זאת.

כל הרחבה משמשת רק כדי להפוך את המשחק אפילו יותר טוב: קרא את הפנטזיה הסופית שלנו 14: סקירה של Endwalker כדי לקבל מושג טוב יותר כיצד. . .

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

MMORPG סוקר את רשימת המשחקים

מחפש MMORPG חדש לשחק? עיין ברשימה הענקית הזו של MMORPGS. זה מפרט כל MMORPG שבדקנו ב- MMOS..

((20 קולות, ממוצע: 3.55 / 5)

Undecever

Undecember הוא גרזן חוצה פלטפורמות ופעולה חוצה פלטפורמות RPG בה השחקנים מקבלים על עצמם את תפקידם של ציידי רונה במסע לסכל את תוכניותיו של אל רע. .

מתקפת ספינינג בלתי -רופאית

שחק עכשיו את Undecemge

קולות, ממוצע: 2.40 / 5)

Tower of Fantasy הוא RPG פנטזיה מדעית עולמית בחינם-אל-משחק עם גרפיקה תוססת ולחימה מבוססת אקשן. !

מגדל הפנטזיה עומד 2

כפתור-חנות אפליקציה

איקס

3.57 / 5)

ארון אבוד

ארון אבוד הוא פנטזיה תלת ממדית MMORPG עם לחימה בסגנון RPG אקשן ועולם ענק לחקור. הפליג על הספינה שלך כדי לגלות אזורים חדשים ולהילחם בבוסים חזקים עם מסיבת פשיטה. ארון אבוד מציע חווית משחק עשרה בתכונות בשילוב חזותיים מדהימים ואפקטים של מיומנות.

עמדת ליבת ארון אבודה

איקס

((23 קולות, ממוצע: 3.22 / 5)

ברוך שחרור

Bloke Unleashed הוא פנטזיה תלת מימד חופשית למשחק. .

לשחק ברוך שוחרר עכשיו

538 3.91 / 5)

. למרות המראה הרטרו, נתיב הגלות הוא משחק מורכב ביותר עם מערכות מטבע ייחודיות והתקדמות אופי. פו מושלם לשחקנים שנמאס לפשטות המשחקים של ימינו או אלה המחפשים יורש רוחני אמיתי לדיאבלו 2.

איקס

((76 3.58 / 5)

Phantasy Star Online 2

Phantasy Star Online 2 הוא RPG מבוסס לובי בו שחקנים מבצעים משימות להילחם במפלצות בשם Darkers. .

Phantasy Star Online 2 Dash

((87 קולות, ממוצע: 3.44 / 5)

Everquest הוא פנטזיה תלת מימדית MMORPG בעולם הרחב של נורת, והוא אחד ה- MMORPGs הוותיקים ביותר שעדיין פעיל. בחר מבין שש עשרה מירוצים ושש עשרה שיעורים כדי לצאת למסע על פני נוף מימי הביניים, עם למעלה מ -500 אזורים לחקור ואינספור פשיטות לכבוש עם שחקנים אחרים.

Everquest Caster

איקס

((233 .13 / 5)

Neverwinter

Neverwinter הוא פעולה בתלת מימד MMORPG בעולם הצינוקים והדרקונים העולמים של תחומי הנשכחים. מיקומים איקוניים כמו שער בולדור, iCewind Dale, Neverwinter, ועוד מחכים לשחקנים ב- MMORPG המונע על ידי סיפור זה. המשחק כולל קרב מבוסס מיומנות המחייב שחקנים לכוון התקפות אינדיבידואליות ולהתחמק מהתקפות נכנסות.

Gore Neverwinter

איקס

((171 קולות, ממוצע: .62 / 5)

שר הטבעות ברשת

Lord of The Rings Online, הידוע גם בשם Lotro, הוא פנטזיה תלת מימדית MMORPG המבוססת על העבודות האפיות של J.ר ‘.ר ‘. . !

Lord of the Rings Online

איקס

((324 קולות, ממוצע: 2. / 5)

ארכיג ‘

ArcheAge הוא MMORPG ייחודי, תלת מימד -סנדבוקס, שנקבע MMORPG בעולם הפנטזיה של ימי הביניים של ארנור, בו שתי פלגים – NUIA והארניה – מלחמה קבועה שכר. התקדמו בעולם ארנור באמצעות לחימה, גנבות ואפילו יצירה.