כל הדמויות הנשיות של Mortal Kombat 2023 מעודכן, Mortal Kombat, דמויות נשיות שלמות – Gamerz Gateway

0

. כל לוחם ביקום Mortal Kombat, כולל מיילנה האניגמטית, Regal Kitana, Blade Sonya החזק, Jade הערמומי והסקרלט צמא הדם, מביא משהו ייחודי לתערובת.

כל התווים הנשיים של Mortal Kombat [2023 מעודכנים]

קולאז 'של דמויות נשיות של Mortal Kombat

פנטזיה סוהר

היו הרבה דמויות נשיות ביקום ח”כ בשלושת העשורים האחרונים. עכשיו, כידוע לכולכם, ישנם שלושה קווי זמן, ה ציר זמן מקורי או ראשון (Mortal Kombat, Mk II, Mk 3, Ultimate Mortal Kombat 3, Mk Advance, Trilogy Mk, Mk 4, Mk Gold, Mk: Alliance Featly, MK: מהדורת טורניר, MK: הונאה, MK: Shaolin Conks MK : ח”כ לא סוער: ארמגדון), ציר הזמן השני (MK9, MKX ו- MK11), וציר הזמן השלישי (Mortal Kombat 1). . עכשיו בואו נילחם!

סוניה בלייד

סוניה בלייד

היא הייתה הראשונה מכל הדמויות הנשיות של Mortal Kombat שהופיעו בזכיינית. היא הופיעה שוב במשחק המקורי של Mortal Kombat (1992) והיא הייתה הדמות הנשית היחידה אז אז. בלייד סוניה הוא ה- U הכי חם.ג. . בעבר היא נחטפה ונלקחה על ידי הרעים אבל בציר הזמן החדש היא אדם חדש לגמרי. סוניה בלייד במורטל קומבט 9 התחילה ממש טוב עם ג’והני קייג ‘ויש להם אפילו בת, קאסי קייג’; אבל למרבה הצער, הם לא הצליחו, הם התגרשו כך שאפילו קרוניקה לא יכלה לעזור להם. .

סוניה בלייד מורטל קומבט 9

במורטל קומבט 1, סוניה בלייד הופיעה רק כקמיע ולא הייתה דמות ניתנת לשחק במצב הסיפור; סוניה היא דמות ניתנת לשחק במשחק, אם כי. מכיוון שזה יום השנה ה -30 לסדרת Mortal Kombat, העיצוב והבגדים שלה הם כמו מהמשחק הראשון Mortal Kombat (1992). . יש לה גם זרועות עליונות ותרסי זרוע תחתונים. זה היה אתחול מחדש נוסף אחרי Mortal Kombat 1 משנת 2011, אז אולי היא תמלא תפקיד חשוב ב- DLC.

קיטנה

קיטנה MK1

זה בן 10,000 שנה הנסיכה האדנית הופיע לראשונה ב- Mortal Kombat 2 (1993). היא בתם של סינדל וג’ארד, מלך אדניה. . היא הובלה על ידי שאו קאהן. היא הובלה להאמין ששאו קאהן הוא אביה ואחותה היא מילנה. אבל בסופו של דבר, היא גילתה שהכל שקר והיא ניסתה להרוג את שאו חאן. הייתה לה מערכת יחסים נהדרת עם ג’ייד, עוד אדניאן שנדון בהמשך. . הרומנטיקה בין קיטנה לליו קאנג הייתה בשיאה לאחר שראיידן (הגרסה המושחתת) קבעו אותם להיות קינג ומלכת Netherrealm. ב- Mortal Kombat 11, הוחזרה גרסה צעירה יותר של קיטנה (על ידי קרוניקה) להווה, שם הרגה את שאו חאן ושחררה את קוטל קאהן בחינם.

Kitana UMK3 עור ב- MK9

. קיטנה נאמנה לאחותה הגדולה ורוצה להבטיח שמיילנה תהיה המלכה הבאה. . . קיטאנה ניצחה קרבות רבים וזכתה בכבוד של חיילים אחרים, מכיוון שהם לא אהבו אותה בהתחלה; הם חשבו שהיא דילטנטה מפונקת. . התלבושת של קיטנה נמצאת איפשהו בין אולטימטיבי Mortal Kombat 3 לברית הקטלנית של Mortal Kombat.

מיילנה

Mileena MK1

השנייה של שלישיית הנינג’ה החמה ביותר בהיסטוריה, מיילנה, הופיעה גם היא לראשונה במורטל קומבט 2. קיטנה היא א יופי וחיה All-in-One אופי, מכיוון שיש לה גופה של אלילה ופני טרקטן. הסיבה לכך היא שהיא תערובת של קיטנה (אדניאן) וברקה (טרקטן). יש לה מהלכים אקרובטיים מעורבבים עם מהלכים פראים דמויי ברקה, חוזק ברוט וזוג סאי. . לאחר שאאו חאן נהרג ב- MK9, היא הפכה לקיסרית של הולם. מכיוון שהיא הייתה גרועה עוד יותר מ”אביה “היא נלכדה ב- MK X והוצאה להורג על ידי ד’ורהרה. .

עורות Mileena UMK3 ב- MK9

. מאז ציר הזמן השתנה, כך גם המראה שלה. כפי שאתה יכול לראות, היא כבר לא “פריק” עם הפה הטרקאטני המחריד ההוא. היא מוצגת גם כגיבור ואדם טוב בפעם אחת. חתיכת חדשות נוספת היא שמיילנה היא ככל הנראה לסבית או ביסקסואלית, כפי שניתן לראות שהיא נמצאת במערכת יחסים רומנטית עם טניה. מיילנה נגועה בנגיף הטרקטאן, והרופא שלה הוא שאנג צונג, שעושה סוג כלשהו של תרופה זמנית. זה נחשף בחלק אחד של המשחק שאם היא לא תיקח את התרופה, היא תאבד את דעתה ותתחיל להרוג את כולם. בסיומה של מורטל קומבט 1, היא הפכה למלכת העולם החוצה ועזרה לטרקטנים להתייחס אליו בצורה הוגנת כמו עולמי אחר אחרים.

ג'ייד הוא המכה ביותר מבין כל הדמויות הנשיות של Mortal Kombat

. היא לא שיחקה עד אולטימטיבי Mortal Kombat 3. ג’ייד הוא החבר הכי טוב של קיטנה ושומר הראש שלה, היא גם משרתת את שאו חאן. היא גנרל אדני ששונא את טניה כי היא בוגדת. ג’ייד שונה מקטנה ומיילנה בגלל גוון העור הכהה יותר שלה. כלי הנשק שלה הם הצוות הארוך והבומרנג. מאז אתחול מחדש בשנת 2011, היא שמרה על רוב הדברים שיש לה רק אישיות לחיקה יותר. שוב היא הוכחה כחברה טובה והיא שחררה את קיטאנה לאחר שניצחה את ברקה ושייבה. אחרי זה, היא נהרגה על ידי סלינה כמו רבים אחרים אבל אנחנו לא רואים אותה ב- MK X. אנו רואים אותה רק בח”כ 11, שם ברור שהיא מאוהבת בקוטל קאהן.

ג'ייד מורטל קומבט 9

Sheeva

הגיע הזמן ללכת ארבע זרועות “ בן 10, אלא על ידי Mortal Kombat 3 עוד בשנת 1995. . . עיניו הזוחלים של שבע, מדדי הדרקון והמהלכים הספציפיים הופכים אותה לדמות אגדית ביקום ח”כ. היא הייתה דמות ניתנת לשחק לראשונה במורטל קומבט: ארמגדון. . היא עוזרת להחיות את סינדל בעזרת שאנג צונג שכרגיל לא נגמר טוב. .

סינדל

סינדל מורטל קומבט

בשנת 1995 סינדל הוחלף ב Mortal Kombat 3 (1995) והיא אמו של קיטנה. למלכה היפה הזו היה בעל בשם המלך ג’רוד שנהרג על ידי שאו חאן לאחר שפלש אדניה. בציר הזמן המקורי, היא שוטפת מוח וקמה לתחייה על ידי שאו קאהן לאחר שהתאבדה. ואז היא הייתה עם הרעים אבל אחרי שהובס שאו קאהן, קיטאנה סיפרה לה את העבר האמיתי והיא הצטרפה ל- Earthrelm. בפרק האחרון , סיפור סינדל שוב הופעל מחדש ועכשיו בציר הזמן הזה, היא תמיד הייתה אמא ​​רעה. היא משקרת מאז רק כדי לשמור על אדנים אחרים כולל קיטנה קרוב אליה. מעצמת העל המפורסמת ביותר שלה היא קולה העל שלה – Banshee Scream. בעוד שהופעתה השתנתה עם הזמן היא תמיד הייתה אכזרית, חמה, קרה ומקסימה; אבל תמיד מזכיר לנו קצת סערה מ- X-Men.

סינדל היא אחת הדמויות הנשיות החזקות ביותר של Mortal Kombat

סינדל מוצג כאחת הדמויות הנשיות החזקות ביותר ממורטל קומבט 1. היא אכן נהרגה במשחק, אבל בסופו של דבר היא מצטרפת לבעלה המנוח קינג ג’רוד. מכיוון שבעלה של סינדל עקף את גופו של ארמק, הוא הציל את נשמתה על ידי משך אותה לגופה של ERMAC. . סינדל מוגנת יתר מדי פעם ואכפת לו עמוקות על בנותיה מיילנה וקיטנה. סינדל חוששת שאנשים אחרים מהעיר שלה לא יגלו שמיילנה נגועה בנגיף הטרקאט כי אם זה יקרה, היא תצטרך לגרש אותה. בעיה נוספת היא שמיילנה היא יורש לכס המלוכה. המראה של סינדל מהממים מתמיד, פשוט מכיוון שיש לה מראה דמוי אנושי יותר ואישיות טובה.

חמלון

דמות ח

הנקבה היחידה זטרן (גם סוריאנים או ראפטורס) הופיעה לראשונה בטרילוגיית Mortal Kombat (1996). היא מין אליו שייך הזוחל המפורסם והיא בעלת כוחות של אי נראות. . יש לה את כל הכוחות של דמויות נשיות אחרות של Mortal Kombat בשילוב. חמלון במורטל קומבט מחפש רק דבר אחד וזה נקמה בשאו קאהן. לרוע המזל היא נהרגה בקרב ארמגדון ולא שמענו עליהם שום דבר אחר. אפילו במשחק Mortal Kombat Armageddon, היא הופיעה בגרסת ה- Wii מכיוון שהאוהדים דרשו. .

חמלאון מורטל קומבט דמות נשית

. . מלבד זאת, שום דבר אחר לא נחשף, אבל אולי נראה יותר ממנה ב- DLC עתידי.

טניה

טניה ח

לא ראינו את היופי האדני הזה מאז Mortal Kombat X אבל נשמח אם היא תופיע שוב. לכל סיפור טוב יש אויב אימתני שמושלם למעשים בוגדניים וזה טניה במורטל קומבט. תמיד ישן וצידדי עם האויב, טניה היא הכל מלבד הוגן. . טניה הייתה מתפללת שינוק ב- MK4 עד שהובס אך לאחר מכן החל לשרת את שאו חאן. טניה במורטל קומבט x צדדים עם מיילנה נגד קוטל קאהן. מאוחר יותר במשחק היא נלחמה בד’ורה והפסידה את מה שקרה איתה אחר כך לא ידוע. היא בלתי נשכחת בקלות מכיוון שיש לה גוון עור כהה יותר ותלבושת צהובה. טניה היא לוחמת זריזה עם בעיטות עוצמתיות וכוחות פירוקינטיים.

טניה אחת הדמויות הנשיות המובילות של Mortal Kombat

. האומגאדי הם כוהנות לוחמות העשויות מנערות בכור מהעולם החיצוני. יש רק אומגדי אחד להגנה על משפחת המלוכה, וזו הפעם הראשונה שהם הופיעו אי פעם ביקום Mortal Kombat. האופן בו מגדלים האומגאדי מזכיר לי את הג’ניסרים מהאימפריה העות’מאנית. . טניה נמצאת במערכת יחסים אינטימית עם מיילנה, האסורה מסיבה כלשהי בעולם. טניה משתמשת בצוות התלת-חלקים ככלי הנשק שלה, אך בדרך כלל נשק במשחקי Mortal Kombat משתנה. בסיומה, נחשף כי טניה הפכה למנהיג האומגדי הרפורמי. כפי שאתה יכול לראות שהאדם העומד מאחורי טניה הוא לכאורה חמלון.

כְּפוֹר

כפור ח

לוחם לין קואי זה הוצג בחזרה במורטל קומבט: Deadly Alliance (2002). הכפור הוא ממש ספציפי והיא הייתה התלמיד הטוב ביותר של תת אפס. ממש כמו תת אפס, היא דמות מהנה אבל היא ההפך המוחלט ממנו. מכל הדמויות הנשיות של Mortal Kombat, זה הכי הרבה דמוי תת אפס מראה עם מגע עדין של Sektor (או Cyrex). הכפור תמיד הוצג ככאוס, שלא כמו תת אפס; הם בעצם כמו שני צדדים הפוכים מאותה מדליה. כוחותיה הקריוקינטיים דומים אך לא זהים לתת-אפס. לדוגמה, היא מתמקדת יותר בהקפאת הסביבה סביב אויביה במקום להקפיא אותם ישירות כמו שעושה תת-אפס. פרוסט הופיע במורטל קומבט 11, כקרימנסר סייבורג עם שיער כחול ייחודי בסגנון ה- EMO המוקדם של 2000.

פרוסט מופיע רק כקמיע קצר ולא מילא שום תפקיד משמעותי בסיפור Mortal Kombat 1. העיצוב שלה דומה לזה של Mortal Kombat: ברית קטלנית. רוב הדמויות של קומבט המוות של הנשים עיצבו מחדש את התלבושות שלהן, כנראה מכיוון שזה עוד אתחול מחדש. .

סרינה

דמות סרנה ח

סרנה הופיעה במיתולוגיות מורטל קומבט: תת-אפס (1997) כאחד משלושת המתנקשים של קוואן צ’ה. אבל היא לא הייתה ניתנת לשחק עד Mortal Kombat: מהדורת הטורניר (2003). לילדה החמה למראה אימו יש שני קמאס (חרבות קצרות) והיא משתמשת בהם בכל הקומבוסים שלה. הסיפור מספרת שהיא נהרגה על ידי שינוק ונגררה ל Nederelm לאחר שסייעה תת-אפס להרוג את קוואן צ’י. היא עיסקה ואחרי שנים רבות ברחה בפורטל שהשאיר קוואן צ’י. . עכשיו בקרב על ח”כ: ארמגדון היא נהרגה. ב- Mortal Kombat X נראה סרנה עוזר לכוחות המיוחדים. . למרבה המזל, ג’קס הגיע והציל את היום.

סרנה MK1

סרנה מופיעה בקמיע קצר במורטל קומבט 1, ואתה יכול לראות אותה נלחמת לצד הרעים כרגיל, ונראה שהיא שותפה עם ניטארה.

ניטרה

ניטארה הופיעה לראשונה ב- Mortal Kombat: ברית קטלנית בשנת 2002. לאחר הופעת הבכורה שלה, היא הופיעה רק בח”כ: ארמגדון וח”כ: מהדורת הטורניר. . סיפור הרקע שלה מתחיל בתחום החושך המכונה vaeternus, שעבר אפוף מסתורין. אנו יודעים רק שמספר הערפדים מוואטרנוס הוא נמוך להפליא, חלקם אף משערים כי לא נותרו אף אחד מלבד ניטארה. . המראה שלה עם כנפי עטלפים, בגדים בסגנון גותי, ויופי לקח את האוהדים בסערה. .

Nitara Mortal Kombat

ראשית, עלינו לומר שניטארה במורטל קומבט 1 הושמעה על ידי מייגן פוקס. . . . מספר כה קטן, בהשוואה למיליארדים בתחום, שאף אחד לא יבחין כשאנשים נעדרים.”העיצוב שלה השתנה באופן דרסטי כפי שאתה יכול להבחין. ניטארה השתנתה מערפד חם רק בחזייה ותחתונים למראה של מייגן פוקס הצעיר והגון יותר למראה; וזה עדיין די חם.

אחת הדמויות הנשיות האטרקטיביות של Mortal Kombat הוא Li Mei

. לי מיי הוא יליד אאוטוורלדי ביקום ח”כ. המהלך האייקוני ביותר שלה הוא ה- נוצץ . היא הוכשרה ונשמשה על ידי Bo ‘Rai Cho (האגרוף השיכור) בהונאה. מלבד זאת, היא אחת הלוחמים הראשונים שמתו בתחילת מורטל קומבט: ארמגדון. היא נדקרה על ידי Naginata של הוטורו בתחילת סצנת הקרב. באתחול מחדש היא עשתה מראה קטן מאוד ב- Mortal Kombat X. לי מיי הוביל פליטים ממתרלם לכדור הארץ, אך היא גם חשפה את המיקום של קאנו. כמו כן, היא אמרה להם שפיסת מידע מכריעה אחת שיש למילנה קמיע של שינוק וכי היא מתכוונת להשתמש בה.

לי מיי

לי מיי היה כנראה הפתעת הקאמבק הגדולה ביותר מכל הדמויות הנשיות האחרות ממורטל קומבט. לי מיי הייתה בעבר מנהיג של אומגי, אך לאחר שבעלה של סינדל קינג ג’רוד נרצח, היא שודרגה להיות השוטר הראשון של סו דו (ראש סיורי משטרת העיר). . . זה המשחק הראשון אחרי Mortal Kombat: ארמגדון שאתה יכול לשחק בתור לי מיי. התחפושת שלה אינה וולגרית כמו בכמה משחקים קודמים, אבל זה עיצוב די הגון אסייתי מימי הביניים בסגנון צבאי.

אשרה

אשרה

אשרה הובאה לראשונה ב- Mortal Kombat: Teance (2004) והיא קטלנית כמו שהיא יפה. . עם זאת, אשרה היא שד והיא בעלת מהלכים וכוחות מיוחדים שונים. היא מצאה חרב שמנקה את נשמתה. . בסופו של דבר, הכל קשור למניפולציה והונאה ביקום ח”כ, כך שבאירועי ארמגדון, נחשף כי חרבות פשוט מניפולציות על המשתמשים שלהם לחשוב שהם מטהרים את הנפש. בח”כ: ארמגדון היא נלחמת עם ניטארה, אך לאחר שהפסידה את הקטטה היא טלפורתית חזרה לאדניה. ראינו את הקאמבק שלה ב- Mortal Kombat 1.

אשרה מורטל קומבט 1

אשרה מוצגת ב- Mortal Kombat 1 כאחד האנטגוניסטים. אנו פוגשים אותה בח”כ 1 כשהיא הורגת את כוחותיה של שאנג טונג וקוואן צ’י ומצטרפת לאדמה ריאלמרס ויוצרות חוץ. אשרה לא הייתה דמות ניתנת לשחק במשך 16 שנה מאז Mortal Kombat Armageddon. בסיום של אשרה היא מקבלת את עצתו של ליו קנג להצטרף ל- EarthRealm ולחיות ולבסוף יש בית עם נזירים בשאולין. . אשרה הורג את קוואן צ’י ובעזרת ליו קאנג שובר את הכישוף ומצליח לשחרר את סרינה. יחד הם מהווים את סדר האור שיעזור להגן על EarthRealm.

קירה

סוחר סמים ומבריח זה הופיע לראשונה ב- Mortal Kombat: הטעיה. קירה גויסה ונצפתה בסבלנות על ידי קבאל. ברגע שהיא הצטרפה לשבט הדרקון השחור החדש היא נשלחה להולם להילחם באונגה עם קוברה וקבל; כשהגיעו, אונגה נהרגה על ידי שוג’ינקו. ב- MK 9 יכולנו לראות אותה לבושה בתלבושת השחורה והאדומה שלה קשורה בזירה של שאו קאהן. חוץ מזה לא ראינו או שמענו עליה שום דבר אחר. קירה מתה במורטל קומבט: ארמגדון ואנחנו יכולים לראות אותה בקרוואן מטפס על מדרגות הפירמידה. היא אחת הבנות הכי מפתה עם כמה מהמהלכים הכי רעים. קירה משלבת את נשיקת המוות של סוניה עם כדור התותח של קנו ואנחנו מקבלים דמות די טובה.

Kira Mortal Kombat 11 קמיע

Scarlet Mortal Kombat

יש הופעת בכורה לא רשמית של סקארלט במורטל קומבט השני כדמות סודית אבל זה היה רק ​​תקלה. אם אי פעם שיחקת ארקייד MK II עם קיטנה, היא הייתה הופכת לאדומה כך שהתקלה נקראה Skarlet. . אחרי כמעט 20 שנה השמועה הזו הפכה לדמות אמיתית (וטובה). ב- Mortal Kombat 9 Skarlet הוצג כניסוי גנטי שנוצר על ידי שאו חאן עם השימוש בדם של הלוחמים החזקים ביותר. עם זאת, הסיפור השתנה ב- Mortal Kombat 12, שם Scalet הוא יתום שגדל על ידי שאו חאן שלימד את קסם הדם שלה. מלבד הסיפור המעניין שלה היא מאגדה טובה ומראה נינג’ה-דם שיכול לשלוט באויביה. היא יכולה גם לזרוק פגיון, חניתות, לזמן כדורי דם וליצור חרמש באמצעות דם.

Skarlet הוא אחד הדמויות הנשיות הנשכחות של Mortal Kombat

קייסי קייג ‘

המפקד קסנדרה קרלטון או פשוט קאסי קייג ‘היא בתם של ג’והני קייג’ וסוניה בלייד. קייסי קייג ‘ב- MKX (2015) מופיע כילד גרוש ומפקד הכוחות המיוחדים. כידוע היא מחזיקה בכוחותיהם של שני הוריה. והכי חשוב נראה כמו שניהם אבל יותר כמו סוניה ויש לה אנשי צבא חזקים; היא קצת מפונקת וחצופה ממש כמו אביה. היא הייתה סמל לפני שכמעט הרגה את שינוק במורטל קומבט X לאחר מכן היא זכתה לתואר מפקד. עלינו להזכיר ששינוק היה בצורתו האולטימטיבית או המושחתת. ב- MK11 היא עזרה להציל את גרסתה הצעירה יותר להוריה כאשר הדרקון השחור חטף אותם והיא הובילה התקפה על המצודה של קרוניקה. “עם כוחות גדולים מגיעה אחריות גדולה“הוא הציטוט שמתאר את הטוב ביותר שלה.

ד’ורה

ד

. היא שייכת למירוץ קיטינאנס של בני אדם-ספיידרים-ממצים מאיי ארניק. ד’מורה במורטל קומבט הוא משרת של קוטל קאהן. היא מוצגת לראשונה באופן חיובי, אך לאחר זמן מה נחשף שהיא משרתת של שינוק. . היא איגדה כוחות עם קרוניקה במורטל קומבט 11 והיא ניצחה את האנזו האשי (עקרב ציר הזמן הנוכחי). הגרסה הצעירה יותר של Scorpio ניתקה את הנספחים שלה וזרקה עליה אש, ואחריה היא ברחה. היא בסך הכל נבל מעניין וכיף לשחק איתה מכיוון שיש לה “זרועות ורגליים” נוספות להילחם איתה, זה מזכיר לנו את שיבה בצורה מסוימת. המהלכים וההרוגים הטובים ביותר שלה עוסקים בנספחים וחרקים.

אחת הדמויות הנשיות המוזרות ביותר של Mortal Kombat D

פרה (טור)

פרה ממורטל קומבט

שומר הראש הסימביוטי של קוטל קאהן פררה/טור הוא דמות די מעניינת. הם הופיעו לראשונה ב- Mortal Kombat X, Ferra הקטנה והטור הגדול. היא רוכבת עליו כמו שור זועם אז זה מערכת יחסים ברורה של גוף וגוף. הם כמו מצב של סימביוזה שבה אי אפשר לחיות בלי עוד. . הם הוענקו כמירוץ החדשני ביותר ש- MK הגיעה אליו הרבה זמן. מרבית המהלכים וההרוגים המיוחדים שלהם נעשים על ידי פרה בזמן שהשחקן שולט בטור. . בסופו של דבר אבל זה כנראה לא קאנון שהיא עוזבת את טור אחרי שהוא מת. .

פרה בלי טור

ז’אקי בריגס

ז’קלין סוניה “ג’קווי” בריגס הופיע לראשונה במורטל קומבט X כבתם של ג’קס ורה. . בין כל שאר הדמויות הנשיות של Mortal Kombat היא הדמות הנשית השחורה הראשונה מאוד. ז’אקי בריגס, ממש כמו קאסי קייג ‘, לא “חושף” את העקומות שלהם כל כך הרבה. במשחקי MK קודמים כמו MK 9 ואפילו לפני שדמויות נשיות היו יותר כמו ריקודים אקזוטיים עם כישורי נינג’ה. מאז MK X הם יותר כמו נשים חזקות לובשות חליפות הסוואה צבאיות ומפרט מתמחות במיוחד. לג’קוקיי יש כפפות אלקטרוניות כנשק העיקרי שלה (ממש כמו לג’קס יש זוג זרועות מתכתיות). .

ג'קקי בריגס מתחזית

תמונת כיסוי Cetrion

בתו של קרוניקה האנטגוניסט הראשי במורטל קומבט 11 שם שניהם הובאו לראשונה. היא אחותו של אלוהים הזקן שינוק להחמיר את המצב ואלת הזקנה של המידות, האור והחיים. Cetrion יכול לתפעל אלמנטים נוספים בבת אחת כמו אש, מים, אוויר וכדור הארץ ליצירת אלמנטים חדשים כמו מתכת, קרח, אנרגיה ולבה. . ממש כמו אמה, היא הייתה “אלמותית” אך נהרגה בסופו של דבר על ידי האש אל ליו קנג. Cetrion in Mortal Kombat הוא בן אלמוות, אך מכיוון שהיא נתנה את המהות שלה לקרוניקה היא הפכה למוות בסופו של דבר. .

אחת הדמויות הנשיות הטובות ביותר של Mortal Kombat Cetrion

Kronika-Mortal-Kombat-11

הבוס הסופי של Mortal Kobat 11 והנבל המפחיד ביותר מכולם. בניגוד לדמויות נשיות אחרות של Mortal Kombat, זו היא טיטאנית, למעשה שלא כמו כל דמות זכר או נקבה אחרת ביקום ח”כ עד כה. . היא יכולה לתפעל מרחב וזמן והיא רוצה להשתמש בכוחות אלה כדי להסיר את Raiden מהמשוואה. היא הובסה על ידי ליו קאנג אל האש ובהרחבה לאחר מכן היא נהרסה בסופו של דבר על ידי שאנג צונג. קרוניקה היא לא הבוס שהיית חושש ממנו כמו שאו קאהן, אבל לגמרי ההפך. לקרוניקה במורטל קומבט יש קול מתנשא, האישיות שלה רגועה, והיא נראית כמו רובוט מאקס מכינה עם כתר.

קרוניקה

קרוניקה שימשה תחפושת לשאנג צונג. הוא השתמש בצורתה כדי לשכנע את שאנג צונג מציר הזמן הנוכחי כדי לסייע לו להביס את העולם ואת EarthRealm. שאנג צונג בוגד בעצמו הוא הדבר הכי שאנג צונג אי פעם. .

איגור ורנג’ס הוא מהנדס אקולוגיה מדורגת שהקדיש את מרבית זמנו הפנוי ליצירות של פנטזיה, אימה ומדעי המדע. בזמנו הפנוי הוא אוהב לקרוא ספרים, קומיקס, משחק משחקי וידאו וצפייה בסרט. יוצריו המפורסמים הם טולקין, ארטור סי. קלארק, ח. עמ ‘. Lovecraft, וג’ורג ‘לוקאס. איגור הוא מעריץ ייעודי של עבודות H.עמ ‘. Lovecraft והוא מונע על ידי הרעיון שלו שהסוג העתיק והחזק ביותר הוא הפחד מהלא נודע. כאשר הוא לא לומד יצירות של סופרי פנטזיה, איגור נהנה לשחק משחקי וידאו כמו דיאבלו ומשחקי בליזארד אחרים, סדרת Dragon Age, Mortal Kombat Games, The God of War, ולאחרונה Hogwarts Legacy.

דמויות תמותה-קומבט-נקבה

סדרת Mortal Kombat פופולרית בכל העולם בגלל הפעולה האינטנסיבית שלה, העלילה האוחזת והדמויות המושכות שלה. בהשוואה למקביליה הגברים, לדמויות נשיות של Mortal Kombat יש כיום מקום מיוחד בלבם של גיימרים. הלוחמים המגוונים והמסוכנים הללו עשו את חותמם, כולל מיילנה הנודעת, הקיטנה האריסטוקרטית והג’ייד החכם. הצטרפו אלינו כשאנחנו מתעמקים ביקום של דמויות נשיות של Mortal Kombat, מגלים את ההיסטוריה, כישוריהם הייחודיים וההשפעה על המשחק.

מיילנה

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

. אמנם נכון ששנג צונג יצר אותה בבורות הבשר הנוראיות שלו, אך הדיון הזה עוסק בטכניקת הלחימה שלה. מיילנה, הכלאה של קיטאנה וטרקאטן, משלבת כוח בלתי נתפס במהירות עוצרת נשימה.

מיילנה מעדיפה זוג סאי בזמן שקיטנה מעסיקה את שני המעריצים שלה. בנוסף, השיניים הטרקטניות החותות על התער שלה הן נשק אימתני כשלעצמן. אם היא תהפוך קצת לנקודה, היא עשויה לעשות צוואר צוואר קופץ כדי לספק את התיאבון שלה. לכל הלוחמים של Mortal Kombat יש את היכולת להכות את יריביהם לעיסה, אבל מיילנה היא אחת הבודדות שישתמשו בהמשך העיסה כדי ליצור שייק טעים.

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

המעריצים נשבו על ידי האישיות המסקרנת של מיילנה והעיצוב הייחודי. אופיה הפראלי, בשילוב עם הפיתוי המפתה שלה, יוצר דיכוטומיה שובה לב. היא גם אחת הדמויות הנשיות של Mortal Kombat, הפופולריות של מיילנה בקרב חובבי Mortal Kombat ניכרת באמצעות Fan Art, Cosplay והביקוש להכללתה בפרקי המשחק הבאים.

סוניה בלייד

. מלבד היעדרותה ב- Mortal Kombat 2, היא עשתה את הופעת הבכורה שלה במשחק הראשון והופיעה בעקביות כמעט בכל פרק בזכיינית Mortal Kombat. אמנם ייתכן שהופעתה לא תציע מייד לחייל והיא עשויה להידמות למדריך כושר, אך זריזותה המדהימה מרמזת על כך שבחירה זו יכולה להיות מכוונת.

. . סוניה שמרה על מעמדה כדמות איקונית בקרב הדמויות הנשיות בסדרה. אפילו עם בתה כיום חלק מההופעה, סוניה לא דעכה לטשטוש; למעשה, חשיבותה נותרה חזקה כתמיד. עדיף לא לבקש הפסקה ממנה, מכיוון שהיא עשויה לפרש לא נכון את כוונותיך.

הדמות של סוניה השתנתה במהלך סדרת Mortal Kombat, ומשקפת את הדינמיקה המשתנה של הז’אנר. . .

קיטנה

קיטנה, נסיכת אדניה, ידועה בחסד, באלגנטיות ובכישורי הלחימה הקטלניים שלה. . הצגתה במורטל קומבט השני ביצעה את מקומה כלוחם עז ומכובד. יש אנשים שרואים אותה כאחת הדמויות הנשיות הטובות ביותר של Mortal Kombat.

עם מעריצי הפלדה האייקוניים שלה ואקרובטיקה זריזה, קיטנה מציגה סגנון לחימה המדגיש את המהירות והדיוק. התקפות השילוב המורכבות שלה והיכולת לשלוט על טילים הופכים אותה ליריבה אימתנית. חתימתו של קיטנה “פרוסת פרוסת” הפכה לאחד המסיימים הזכורים ביותר בזכיינית.

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

תפקידה של קיטנה במורטל קומבט חורג מהמהלכה המרשימה שלה. כחבר במשפחת המלוכה Outworld וכדמות מכריעה במאבק נגד שאו קאהן, סיפורו של קיטנה מגלם חוסן ונחישות. .

הפופולריות של קיטנה בקרב המעריצים נותרה איתנה לאורך השנים, והכללתה בתקשורת ספין-אוף, כמו סרטים וסדרות אנימציה, חיזקה עוד יותר את מעמדה כאחת הדמויות הנשיות האייקוניות של מורטל קומבט.

קרוניקה

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

. . . השליטה שלה לאורך זמן הופכת אותה ליריבה אימתנית עבור לוחמי Mortal Kombat.

הסכסוך בין קרוניקה לכוחות של טוב ורע מניע את הנרטיב של המשחק. גיבורים ונבלים חייבים להתאחד כדי להתעמת עם קרוניקה ולמנוע ממנה לפתור את מרקם הזמן. . .

יַרקָן

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

ג’ייד, מתנקש נאמן ומתגנב, מביא טעם ייחודי לסגל הקומבט של Mortal Kombat. כחבר ילדות של קיטנה, ג’ייד חולק איתה קשר עמוק, ומסעותיהם מצטלבים לעתים קרובות. עם הלבוש הירוק והמיומנות המדהימה שלה באומנויות לחימה, ג’ייד בולט כדמות אימתנית ואניגמטית.

סגנון הלחימה של ג’ייד נסוב סביב מהירות, זריזות ותמרונים אסטרטגיים. היא מחזיקה צוות עם עדינות, מנצלת אותו למכות מדויקות וטכניקות הגנה. השליטה שלה בהתגנבות מאפשרת לה לנוע ללא גילוי, ומפתיעה את יריביה בהתקפות מהירות וקטלניות. מהלכי “בעיטת הצללים” של ג’ייד ו”הומראנג “הפכו לשם נרדף לדמותה, ומציגים את הרבגוניות שלה בקרב בקרב.

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

. בתחילה משמשת כאכיפה של שאו קאהן, היא בסופו של דבר מצטרפת לכוחות עם גיבורי EarthRealm כדי להילחם נגד כוחות הרוע. קשת הפדיון הזו מוסיפה עומק לדמותה, ומדגישה את הסכסוך הפנימי שלה ואת המחויבות בסופו של דבר לטובת הכלל.

. הפרסונה המסתורית והכישורים הקטלניים שלה שוכבים שחקנים, מה שמוביל להכללתה במשחקי Mortal Kombat שונים וסחורה. .

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

Cetrion, דמות בסדרת Mortal Kombat, היא אלוהות אלמנטרית המייצגת את הטבע ואיזון. כאל הזקן של המעלה והאור, היא מחזיקה בכוחות על פני אדמה, מים, אש ואוויר. תפקידו של Cetrion הוא לשמור.

ב- Mortal Kombat 11, Cetrion מתואר כדמות עוצמתית וחידה. . כאלוהות מיטיבה, היא שואפת להחזיר את הסדר ולשמור על איזון, ומוסיפה נוכחות מיסטית ואחרת לסגל של Mortal Kombat.

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

הקשר העמוק של Cetrion עם הטבע ומעמדה האלוהי הופך אותה לתוספת מסקרנת ליקום הקומבט המוות. .

סקארלט

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

. תיאור דו-מילים של המראה של סקארלט במורטל קומבט 9 יהיה “ביקיני נינג’ה.”עם זאת, יצירות אמנות מתגלגלות עיניים היו עמוד התווך של מורטל קומבט 9, אז אולי זה לא מזעזע. סקארלט עשתה למרבה המזל קאמבק במורטל קומבט 11, שם היא נראית רק טוב מתמיד.

סקארלט בעלת קסם דם, כמו שעשתה ניטרה לפניה, והיא מעסיקה אותו כדי לפסל נשק ולהפוך את אויביה פנימה החוצה. היא משחקת בהריסה את הילדה הרעה בסיפור. היא אחת מאותם אנשים שמנצלים הזדמנויות לרווח שלהם. המסירות האחרונה שלה היא לעצמה, כפי שמוצג על ידי הקומבט המוות שלה 11. עם זאת, נראה שהיא נמשכת לשאו חאן רומנטית. Skarlet הוא ללא ספק אחד העולמיים המגניבים ביותר, כך שנוכל רק לקוות שהיא תקבל את ההזדמנות לצבוע את העיר אדומה בעתיד בעתיד.

רשימת תועלת-קומבט-נשי-דמיות

. . הכללתו של סקארלט במשחקי Mortal Kombat הבאים מציגה את הפופולריות המתמשכת של הדמות שלה.

. הנאמנות והמוטיבציות שלה התפתחו עם הזמן, ומשקפות את הרשת המורכבת של בריתות ובגידות בתוך היקום של Mortal Kombat. המסע של סקארלט אחר כוח ושפיכות דמים מוסיף אלמנט אפל ומשכנע לסיפור הכללי, ומשאיר רושם מתמשך על שחקנים.

כְּפוֹר

פרוסט, דמות בסדרת Mortal Kombat, בעלת יכולות קריומנסיות ומשתפת מערכת יחסים מנטורית-סטודנטית עם תת אפס. . .

המסע של פרוסט אחר כוח מניע את התנהגותה האימפולסיבית והפזיזה, כשהיא מבקשת לעלות על המנטור שלה ולהוכיח את עצמה כלוחמת אימתנית. ההתקפות הקפואות שלה והתמרונים מבוססי הכפור הופכים אותה ליריבה אימתנית, ומכה פחד ליריביה ביכולותיה המצמררות.

. .

דמויות נשיות בולטות אחרות של Mortal Kombat

בנוסף ללוחמות הנשיות שהוזכרו לעיל, זיכיון Mortal Kombat מתהדר בסגל מגוון של דמויות נשיות בולטות אחרות. אלה כוללים אך אינם מוגבלים לסינדל, מלכת אדניה עם הצעקות הקוליות ההרסניות שלה; קאסי קייג ‘, בתם של סוניה בלייד וג’וני קייג’, שירש את כישורי הלחימה שלהם וכריזמה; וג’אקי בריגס, הפעלת כוחות מיוחדים מוכשרים הידועים בזכות יכולתה הטכנית.

כל אחת מהדמויות הללו מביאה מערך ייחודי של יכולות, סיפורי סיפורים ותכונות אישיות ליקום Mortal Kombat, ומעשיר את חווית המשחק הכוללת ומספק לשחקנים מגוון רחב של לוחמות אימתניות לבחירה.

ההתפתחות של דמויות נשיות של Mortal Kombat

במהלך סדרת Mortal Kombat, היו משמרות ניכרות כיצד מוצגות דמויות נשיות. . עם זאת, ככל שהתפיסות התרבותיות השתנו והצורך בייצוג מגוון גדל, עיצבה מחדש של Mortal Kombat מחדש את צוות השחקנים שלה בתגובה.

. . הם דורשים כבוד הן ליכולותיהם והן לעומק מי שהם כאנשים. .

פסק דין אחרון

הרבה דמויות נשיות חשובות במורטל קומבט שוכבות גיימרים עם יכולתן, סיפורי גב ואישים. כל לוחם ביקום Mortal Kombat, כולל מיילנה האניגמטית, Regal Kitana, Blade Sonya החזק, Jade הערמומי והסקרלט צמא הדם, מביא משהו ייחודי לתערובת.

Mortal Kombat שיפר את הצגת הנשים בדרכים המדגימות את מחויבותה לגיוון ולסיפור סיפורים משכנע. .

הדמויות הנשיות של Mortal Kombat, ללא ספק, ישחקו חלק גדול יותר עם התפתחות צוות השחקנים והסיפור של המשחק, ומרתקים שחקנים עם כוחם, נחישותם ותרומותיהם הייחודיות לקאנון Mortal Kombat.

ש: האם הדמויות הנשיות במורטל קומבט חזקות כמו הדמויות הגבריות?

א: הדמויות הנשיות של מורטל קומבט חזקות כמו הגברים. לדמויות Mortal Kombat יש סגנונות לחימה ומיומנויות מובהקות.

?

משחקי Mortal Kombat החדשים ביותר כוללים צוות רחב של דמויות נשיות. .

ש: לאיזה דמות נשית יש את העלילה המורכבת ביותר במורטל קומבט?

א: קיטנה ומיילנה הם הדמויות הנשיות המסובכות ביותר של מורל קומבט. הסיפורים שלהם מועשרים על ידי העבר המשותף שלהם, יריבות אחים ונאמנויות מתחרה.

?

למשחקי Mortal Kombat לעתיד עשויים להיות דמויות נשיות נוספות. Devs של Mortal Kombat רוצים להוסיף דמויות חדשות ומעניינות.