כיצד לקנות Mrbeast Burger: תפריט, מחיר, מיקומים ועוד – dexerto, כמה יעלה רישיון Mrbeast Burger?

0

עלות זיכיון של Mrbeast Burger

מותגי מזון וירטואלי נאבקים עם בקרת איכות ו- Mrbeast Burger אינו יוצא מן הכלל. היו תלונות על כך שהמבורגר שלהם היה שרוף מדי או עדיין גולמי. .

כיצד לקנות בורגר MRBEAST: תפריט, מחיר, מיקומים ועוד

פתיחת מרביסט בורגר

YouTuber Mrbeast החליט להרחיב את האימפריה שלו מסרטונים כדי לכלול גם המבורגרים. . .

ג’ימי ‘מרביסט’ דונלדסון אינו זר לעשות דברים מטורפים בכספו, אבל מיזם ההמבורגר שלו עשוי להיות ההשקעה הגדולה ביותר שלו עד כה.

סנסציה של YouTube, שיש לה למעלה מ -80 מיליון מנויים, פתחה רשת מסעדות משלו ברחבי ארצות הברית בנובמבר 2020, נקראה בצורה נאותה “Mrbeast Burger.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Mrbeast Burger זמין כרגע ברחבי העולם, עם 2000 מיקומים ברחבי ארה”ב, קנדה ובריטניה, יש הרבה מה להסתובב.

 • השקת מרביסט בורגר
 • תפריט MRBEAST BURGER
 • האם Mrbeast Burger בחינם?
 • MRBEAST DREAM & SOVER1TIKAL המבורגרים

השקת מרביסט בורגר

בסגנון Mrbeast True, הוא נאלץ להשיק את רשת המסעדות החדשה שלו בצורה הצדקה ביותר שאפשר ⁠ – וחילק המבורגרים בחינם, ועוד ועוד. ה- YouTuber פתח מיקום בצפון קרוליינה, וכשאנשים ראו את השלט, הם עמדו בתור לאורך קילומטרים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הם קיבלו הרבה יותר מההמבורגרים. מרביסט מסר 100 דולר במזומן בכל הזמנה, ואפילו צחק בחלק מהאייפדים ובטובים יקרים אחרים גם הם למעלה. הוא אפילו נתן לאדם אחד שזכה לצדדים בתור מכונית חדשה לגמרי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. . הניסוי היומי אכן הצטבר למשהו גדול יותר אם כי ⁠-אימפריה ההמבורגר של MRBEAST כדי להתמודד עם כל שרשרת אחרת.

קָשׁוּר:

רשומות צפייה של Livestream: צופי השיא הגבוהים ביותר ב- Twitch & YouTube כל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

תפריט MRBEAST BURGER

. אמנם אינך יכול להתיישב בחנות פיזית ⁠ – כולם זמינים רק באמצעות אפליקציות משלוחים כמו Ubereats, Doordash, Grubhub וחברי דואר ⁠ – אתה עדיין יכול לסעוד עם YouTuber, רוחנית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • סגנון חיה: קציצות בקר פריכות מרוסקות עם תיבול בתים, גבינה אמריקאית, חמוצים, בצל לבן חתוך, מאיו, קטשופ וחרדל חום על גליל רך.
 • סגנון צ’נדלר: .
 • כריס סטייל: .
 • דלוקס של קארל: ממיס קציצות הגיש את הסגנון של קארל עם קציצת בקר מתובלת פריך, בצל מקורמל וגבינה על לחמניה הפוכה טוסטיבית.
 • הגבינה בגריל של קארל: .
 • כריך רך עוף פריך: עם מאיו, חסה מגורדת וחמוצים.
 • סנדוויץ ‘מכרז עוף חם של נאשוויל: עם מאיו, קטשופ, חסה מגורדת וחמוצים.
 • .
 • צ’יפס בסגנון חיה: צ’יפס קמטים מנוסה עמוסה בצל מקורמל, גבינה אמריקאית, חמוצים, מאיו, קטשופ וחרדל.
 • עוגיית שוקולד צ’יפס: עוגיית שוקולד צ’יפס אפויה טרייה.

האם Mrbeast Burger בחינם?

.

פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, ראוי לציין כי החנות מארחת לפעמים מתנות, שם תוכלו להשתמש בקוד פרומו כדי לממש פריט בחינם או לקבל הנחה. לפקוח עין באתר ובמדיה החברתית כדי לברר על הזדמנויות לקבל המבורגרים בחינם.

MRBEAST DREAM & SOVER1TIKAL המבורגרים

ב- 26 באפריל 2021 הודיע ​​מרביסט כי הם הצטרפו לשיתוף פעולה עם Dream הפופולרי ביותר של Minecraft Youtuber על שיתוף פעולה מוגבל של המבורגר. .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

.

מעריצים רבים מחכים לראות מי ה- YouTuber יכול בסופו של דבר לשתף פעולה בפריטים חדשים בתפריט עם הבא.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מיקומי MRBEAST BURGER

MRBEAST השיק אך ורק בארה”ב בנובמבר 2020 עם 300 מיקומים, אך בזכות הביקוש הפופולרי, YouTuber וצוותו הרחיבו במהירות את המסעדה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

?

.

המיקומים הראשונים בקנדה נפתחו בפברואר, והמיקומים הראשונים בבריטניה נפתחו כמה חודשים אחר כך בחודש מאי.

.

.

צ'יפס בורגר

Mrbeast Burger היה סנסציה מאז שנפתחו. מ -300 מיקומים ליותר מ -1,700 חנויות בשנתיים בלבד, “חיה” זו של רשת המבורגר ממשיכה לייצר גלים בענף המזון על ידי הגעה להכנסות של 100 מיליון דולר.

? . אבל עלות ההפעלה נמוכה יותר מהזדמנויות אוכל אחרות. תצטרך לברר איתם ישירות עלויות עדכניות, אם כי עלות ההפעלה הכוללת נמוכה מאשר לחבר כוחות עם מותגי המבורגר אחרים. ההוצאות היחידות הן דמי מזון, אריזה ופלטפורמה הקשורים ל- MRBEAST BURGER. . .

אבל חכה רגע. רק מי או מה בדיוק הוא המבורגר MRBEAST? המשך לקרוא שיוצג למותג וירטואלי זה וההכנסות היומיומיות שאתה יכול לצפות לעשות. .

 • דרישות פיננסיות ועמלות
 • כמה מרוויח בורגר Mrbeast ברווח?
 • היתרונות של זיכיון MRBEAST BURGER
 • ?

נכון לרגע, אין דרישות פיננסיות ידועות ושכר טרחה לפתיחת MRBEAST BURGER. עם זאת, פרטים אלה עשויים לרכוש על ידי פנייה אליהם ישירות. . . .

מכירות / הכנסות ממוצעות בשנה

. ביצועים לא רעים בהתחשב במותג ההמבורגר נמצא בעסקים פחות משנתיים.

עובדות זיכיון של Mrbeast Burger

סה”כ יחידות
שם משולב מרביסט בורגר
2020
תַעֲשִׂיָה מותג וירטואלי

. דונלדסון הוא כוכב YouTube שעובר בשם MRBEAST. . MRBEAST סייעה גם בגיוס 20,000,000 $ לשתול 20,000,000 עצים. . . .

. הם הצטרפו לשיתוף פעולה עם MRBEAST בשנת 2020 כדי לפתוח רשת המבורגרים וממש מחוץ למחבט, הם הלכו בגדול. . . .

MRBEAST הצליח להעלות את כל אירוע ההשקה של יום אחד בערוץ היוטיוב שלו שצבר כרגע מעל 117 מיליון צפיות. .

כדי להבין טוב יותר את Mrbeast Burger, הם חלק מתעשייה צומחת בשם מותגי אוכל וירטואלי. מותגים וירטואליים אלה פועלים בשירותי משלוחי מזון בהזמנותיהם. . . .

. . .

.

 • סגנון חיה – .
 • סגנון צ’נדלר – שתי קציצות בקר פריכות עם תיבול בתים, מוגשות עם גבינה אמריקאית על לחמניה.
 • .
 • 3 פרוסות של גבינה אמריקאית מפוזרות על לחמניה הפוכה.
 • נמס קציצות הגיש את הסגנון של קארל עם קציצת בקר מתובלת פריך, בצל מקורמל וגבינה על לחמניה הפוכה טוסטיבית

.

נכון לעכשיו, ל- Mrbeast Burger יש יותר מ -1,700 חנויות. זה כולל מדינות כמו ארצות הברית, קנדה, בריטניה ואיחוד האמירויות הערביות. אף על פי שכל אחד מהמיקומים הללו זמין רק באמצעות משלוח בלבד, MRBEAST הודיעה כי מסעדת ה- Brick And Marbeast Burger הראשונה של Mrbeast ייפתחה ב -4 בספטמבר בקניון החלומות האמריקני במזרח רות’רפורד, ניו ג’רזי.

. .

אתה כנראה גם תוהה אם Mrbeast Burger הוא זיכיון או לא מכיוון שנראה שהם מטשטשים את הקווים בין זיכיון לרישוי. . ההבדל הוא שברישוי זה זול יותר מזכיינות, פחות מחמירה ומסובכת, וההסכמים יכולים להיות די פשוטים. למרות שהרישוי נעשה בדרך כלל עבור מוצרים ולא שירותים, מותג מזון וירטואלי יכול להיות די מבלבל מכיוון שהוא יכול להיות שניהם. להבנה טובה יותר, עדיף לפנות למושגי אוכל וירטואליים כדי להיות מסוגלים לדון ביסודיות בתנאי הרישוי וההסכמים עבור MRBEAST BURGER.

! . . אתה יכול גם להכיר את רוברט ארל כאדם שהקים את פלנט הוליווד.

. .

?

מכיוון שאין רישומים פיננסיים של כמה Mrbeast Burger מרוויח, קשה לדעת מה המספרים המדויקים. עם זאת, מדווח כי מסעדת Mrbeast Burger יחידה יכולה להרוויח רווחים של 500 דולר ליום.

? בהחלט יש!

המותג MRBEAST

כן, יש לומר זאת מכיוון ש- MRBEAST מקדם את זה, MRBEAST BURGER הוא להיט. לאיש יש מיליוני עוקבים ומעריצים שעוקבים אחר מה שהוא נכנס אליו וצופה בסרטונים שלו. אז אם הוא מקדם מוצר חדש ב- MRBEAST BURGER, מיליונים יידעו על כך ומיליונים כנראה יראו את ההודעה.

זה הוכח כאשר השיק את Mrbeast Burger. רק כמה חודשים לאחר מכן הם הצליחו למכור למעלה ממיליון המבורגרים. זה מטורף אבל זה מה שאתה מקבל כשאתה משתף פעולה עם MRBEAST שיש לו מוניטין של לעשות סרטונים מטורפים ובו בזמן לעזור לאנשים לצאת.

. אבל עם מטבח וירטואלי כמו Mrbeast Burger, אתה יכול לחסוך כסף. כן, אתה עדיין משלם עבור שכר דירה ועובדים. .

. על ידי הוספת המותג הווירטואלי הזה לתפריט שמופעל על ידי כישורי הקידום של MRBEAST, אתה יכול להגדיל את המכירות והרווחים.

דמי רישוי הם בדרך כלל זולים יותר מזכיינות. אז אם אתה פותח המבורגר MRBEAST, אתה יכול לצפות שהקשר יהיה פחות מורכב מאשר לעבור לזכיינות.

. . אז אם אתה מזכיינית מותג וירטואלי כמו Mrbeast Burger, לא רק שאתה חוסך עלויות מכך שלא יש לך מסעדה פיזית, אלא שהלקוחות שלך צפויים להמשיך להזמין ממך באינטרנט במשך זמן רב.

הוסיפו הכנסות

אם אתה מטבח רפאים שכבר קיים, הוספת Mrbeast Burger יכולה להוסיף להכנסות שלך. ישנם מטבחי רפאים רבים המגישים כמה מותגי אוכל וירטואליים. או שאתה כבר יכול להיות מסעדה פיזית קיימת ולהוסיף גם את Mrbeast Burger. . .

אפילו רשת פופולרית כמו Mrbeast Burger יכולה להוות כמה אתגרים. .

. . היו אפילו כמה תלונות לגבי הצ’יפס בינוני.

אבל לא כל הזמנות המבורגר MRBEAST זהות. חלקם קיבלו המבורגרים טעים טוב. בסופו של דבר, זה באמת תלוי במטבח שעושה אותם.

התלהבות

מרביסט בורגר נמצא בכל הזעם וזה בעיקר בזכות MRBEAST עצמו והשפעתו המקוונת. אבל מה קורה אם המוניטין של MRBEAST? יש אפשרות שעסקי המבורגר עלולים לסבול ממנו מאוד.

. זה דבר אחד לייצר הרבה מכירות מוקדמות כאשר רשת ההמבורגר היא חדשה … זה אתגר נוסף ליצור מותג אוכל ארוך שנים. .

המבורגרים פשוטים

בואו נהיה אמיתיים: המבורגרים של MRBEAST הם פשוטים. אפילו התפריט מציע פריטי המבורגר פשוטים יחד עם כריכי עוף וגבינה בגריל. אין אפשרות טבעונית או צמחונית, חוסר מגוון של צדדים ורק קינוח אחד.

יש עדיין מקום לשיפור ואולי הם יוסיפו עוד דברים בשנים הקרובות. אבל לעת עתה, ללא שמו של מרביסט, נראה שהרשת היא רק מפרק המבורגר רגיל.

סעדו בגורם

המגיפה אולי חיזקה את שירותי המסירה, אך כעת לאחר שהגבלות מקלות, יותר אנשים רוצים לצאת לחוות אוכל. . אולם טרם נראו תוצאות הרווחיות ברגע זה.

?

אם אתה מוכן למשהו חדש או שאתה מעוניין להביא את המטבח שלך להצטרף לרשת המבורגר וירטואלית מסיבית זו, Mrbeast Burger הוא זה בשבילך. רצוי לדון בכל התנאים עם מושגי אוכל וירטואליים ולבדוק את הסכם הרישוי ביסודיות כדי לדעת למה אתה נכנס לפני שאתה נרשם איתם. תצטרך לשקול גם היכן תפעיל את המותג.

מהו זיכיון אלטרנטיבי של Mrbeast Burger?

אם המבורגרים הם מה שאתה מחפש, בדוק את Smashburgers. הם ידועים במכירת המבורגרים המיוצרים עם 100% בשר אנגוס מוסמך שמעולם לא קפוא. הם קיימים מאז 2008 עם למעלה מ- 220 מיקומים כרגע.

לזכיינית Smashburgers, צפו שההשקעות יהיו בסביבות 941,860 דולר ל -2,017,426 דולר עם דמי זיכיון של 40,000 $. קרא כאן את מדריך הזכיינות המפורט שלנו על Smashburgers.

מותגי אוכל וירטואלי ומטבחי רפאים מתחילים להשיג יותר הייפ ומרביסט בורגר עשוי להיות זה בשבילך. . אני מקווה שהמדריך הזה הצליח לעזור לך להבין יותר על שרשרת המבורגר זו.