MyHeritage: Family Ene.5.5

0

MyHeritageFor אנדרואיד

לעשות תגליות היסטוריה משפחתית מיידית

MyHeritage: עץ משפחה ו- DNA

.

חקור את השורשים שלך, מצא קרובי משפחה חדשים וגלה תגליות מדהימות. הצטרף לקהילה שלנו המונה 80 מיליון משתמשים ובנה את אילן היוחסין שלך – זה קל ואינטואיטיבי.

בנה את אילן היוחסין שלך

הוסף את ההורים שלך, סבא וסבתא וקרובי משפחה אחרים כדי לגדל את אילן היוחסין שלך באפליקציית MyHeritage. גלה ואוצר את סיפורי אבותיך על ידי בניית אילן יוחסין שתרצה לשתף ולשמור על דורות שיבואו.

חקר את ההיסטוריה המשפחתית שלך עם המוצרים עטורי הפרסים של MyHeritage, כולם פרטיים ובטוחים. לסנכרן ביניהם וליהנות ממסע שובה לב לעברך, בכל מקום שאתה נמצא.

מכונת זמן AI ™
ראה איך אולי נראית לאורך ההיסטוריה עם AI Time Machine ™! דמיינו את עצמכם כדמות היסטורית וצרו אווטרי AI מדהימים וצילומים-ריאליסטיים-זה קסום! נסע דרך תקופות שונות, מתקופות פרהיסטוריות לחלל החיצון של המאה ה -21, ויצר תמונות מהנות ואווטרים של AI לשיתוף עם משפחה וחברים. . .

הבית של תכונת ™ הסנסציונית העמוקה Nostalgia.
הנפשה את הפרצופים בתמונות המשפחתיות שלך עם Nostalgia ™ עמוק, וצור אנימציה וידאו קצרה שתרגיש שההיסטוריה המשפחתית שלך מוחזקת מחדש לנגד עיניך.

DeepStory גורם לתמונות המשפחתיות שלך לדבר ומאפשר לך ליצור ביוגרפיה מדהימה של וידאו של אב קדמון המספר את סיפור החיים שלהם. העלה תמונה של אב קדמון, הוסף כמה פרטים על חייהם והתכונן להתפדה.

עם מעל 4.4 מיליארד פרופילים שנוספו על ידי המשתמשים שלנו, MyHeritage יכול בקלות להתאים את המידע שלך כנגד אחרים כדי לספק לך מידע חדש ומשמעותי על אבותיך. גלה קרובי משפחה חדשים והעשיר את פרטי הסיפור המשפחתי שלך עם:

✔ Smart Matches ™: הטכנולוגיה הייחודית שלנו המחברת בין עצי משפחה וקשרים בין פרופילים כדי לעזור לך לגלות קרובי משפחה חדשים.
Complices התאמות: כלי רב עוצמה לחיבור רשומות ומסמכים היסטוריים גלובליים לאנשים באילן היוחסין שלך.

DNA של MyHeritage
נעול בתוך ה- DNA שלך הוא האיפור האתני הייחודי שלך, ההיסטוריה של אבותיך ורשת של קרובי משפחה קרובים ומרוחקים הממתינים להימצא. עם ספוגית מהירה של לחייך, הבדיקה קובעת את מקורותיך האתניים ומוצאת את קרובי משפחתך.

מצא אנשים ורשומות עם SuperSearch ™

SuperSearch ™ הוא הרשומה ההיסטורית המתקדמת של MyHeritage ומנוע חיפוש אנשים. השתמש ב- SuperSearch ™ כדי למצוא אנשים ולחקור מעל 13 מיליארד מסמכים בארכיונים היסטוריים. . חלץ פרטי מפתח על אבותיך ממסמכים לפרופילים שלהם על אילן היוחסין שלך.

הוסף ושתף תמונות כדי להעשיר את ההיסטוריה המשפחתית שלך

ללכוד ולשתף את הזיכרונות המשפחתיים שלך, ישנים וחדשים. שמור את התמונות המשפחתיות שלך עם אפליקציית MyHeritage והתענג על רגעים משפחתיים משמעותיים. הביאו גנאלוגיה לחיים וספרו סיפור עשיר יותר עם תמונות קלות להוסיף כל המשפחה תאהב.

גנאלוגיה מוסמכת על פני מכשירים

MyHeritage היא חווית גנאלוגיה חוצה פלטפורמות. היכנס לאפליקציית MyHeritage וסנכרן את אילן היוחסין והתמונות שלך כדי ליהנות מ- MyHeritage מהטאבלט, האינטרנט או בונה עץ היוחסין שלך – תוכנת שולחן העבודה של MyHeritages ‘.

. התקן את אפליקציית MyHeritage עכשיו.

MyHeritage לאנדרואיד

המורשת שלי

MyHeritage היא אפליקציית אנדרואיד בחינם המאפשרת לך בנה ונהל את אילן היוחסין שלך. בדומה ל- AncestryDNA, אתה יכול לחפש את קו הדם שלך בעקבות ההיסטוריה של משפחתך באופן מקוון ודרך מדיה. יש לו גם תכונה נוספת להנפשת תמונות ישנות של אבותיך.

מהי אפליקציית MyHeritage?

אפליקציית אילן היוחסין מאפשרת לך חקור את שורשי אבותיך, עוזר לך למצוא קרובי משפחה שלא ידעת שיש לך. יש קהילה מקוונת בה אתה יכול לדון בהתקדמות שלך, ושם אתה יכול למצוא כמה בני משפחה ביניהם. טכנולוגיית ההתאמה החכמה היא ייחודית עבור MyHeritage, באמצעות אלגוריתם רב עוצמה כדי לעזור לך ללמוד יותר על הגנאלוגיה שלך.

כיצד אוכל לגלות את המורשת שלי באופן מקוון בחינם?

מעקב אחר אילן היוחסין שלך עם MyHeritage הוא בחינם לחלוטין, עם מסד נתונים של למעלה מ -1,400 רשומות גנאלוגיות. הקל לשימוש בממשק ותקבל תוצאות כל עוד יש לך מידע מדויק על המידע המיידי שלך. כמובן שהתוצאות יכולות להוכיח באופן שגוי עם נתונים מוטעים.

?

אנשים רבים משבחים את MyHeritage על זה פונקציונליות ותכונות. . אם יש מישהו במשפחה שלך שמשתמש באפליקציה, זה יכול לקשר לעץ היוחסין שלך.

תכונת הנוסטלגיה העמוקה של MyHeritage

אחת התכונות האחרונות שהגיעו לאפליקציה היא נוסטלגיה עמוקה. אמנם אתה יכול להוריד אותו בנפרד, אך הוא נכלל גם בתוכנית MyHeritage המקורית. זה מאפשר לך לצלם תמונות ישנות של אבות אבותיך ולהנפיש את פניהם עם ברז על המסך.

הקח שלנו

. אמנם הכלים עשויים להיות מוגבלים, אך ישנה קהילה עצומה שמציעה תמיכה נוספת. .

האם אתה צריך להוריד אותו?

כן, במיוחד אם אתה מעוניין למצוא קרובי משפחה ולהתחבר למשפחה שלא ידעת שיש לך.

  • מחפש קרובי משפחה ברחבי העולם
  • מורכב ממסד נתונים מסיבי
  • מניבה תוצאות מהירות

MyHeritage: אילן היוחסין & DNA 17+

. מדהים – זה מתקן תמונות שרוטות, קרועות, דהויות וכו ‘, הוא משתמש ב- AI כדי לקבל פרטים מדהימים כמו גדילי שיער פנים, חתך על שפתו של ילד. זה צבע תמונות ישנות בשחור לבן/ספיה והוא מתקן בעיות צבע עם תמונות ישנות דהיות וצבעוניות גרועות. לבסוף, זה יכול להנפיש תמונה סטילס. תאר לעצמך שיש סרטון קצר של סבתא הגדולה שלך פונה למצלמה ומחייך אליך. מדהים.

אבל אז יש את התכונה שנשבעתי שלא היה לי צורך בה – אילן היוחסין. עם כמה חתיכות מידע (כמו שמות עלמות, ארץ לידה, שנת לידה) זה היה מסוגל לעזור להשלים אילן יוחסין ולקבל תמונות שלא היו לנו כמו תצלום המועדון הספרדי של אמי, חתימות על סבא וסבתא שלי הגירה של אי אליס, ועוד.

ואז יש יכולות כמו בני משפחה שמוסיפים תמונות משלהם, תיקון/מילוי נתונים וכו ‘. אתה צריך לנסות את הכל בעצמך. הלכתי עם התוכנית המלאה לשנה – כסף שהוצאתי היטב.

אפליקציה נהדרת, אך תשמור על ניסיון חינם

לחצתי על הניסיון החינמי לפני שקניתי את האפליקציה הזו. . זה הכי טוב שניסיתי עד כה.
התמודדתי והשתלטתי על האם להירשם לשנה או לא. ובכן, החלטתי שלא בשלב זה, הלכתי להגדרות כדי לדחות את המנוי של 99 דולר, זה נתן לי. . עד לקבל. נראה שאין דרך לבטל את האישום הזה, אז אני תקוע עם זה. עם זאת, אני לא מתכוון לחזר כספי, רק אזהרה הוגנת. אם אתה עדיין במצב הניסיון החינמי, אני מציע לך להחליט לפחות כמה ימים לפני שתסתיים תקופת הניסיון שלך, כדי לבטל. האותיות הקטנות אומרות להודיע ​​לפחות 24 שעות. אני מאמין שזו הייתה הטעות שלי. נתתי לזה 23 שעות אולי. אני לא יודע.
בכל מקרה, עכשיו כשיש לי את זה שנה, אני מניח שאחקר את אילן היוחסין המשוגע שלי שאני יודע שיהיה אתגר כי זה הכל במקום.
זו אפליקציה ממש טובה, ואני ממליץ מאוד לשחק עם תכונת האנימציה עם דיוקנאות ישנים של אנשים מתים אם יש לך אותם! זה מטריף. יש לי חבר בן 72 שהעריץ את אביו שנפטר בגיל 56. אני אנימצתי תמונה בשבילו כהפתעה, והוא פרץ בבכי שמחה ונוסטלגיה. זה לבד היה שווה את מאות הדולר!
אפליקציה נחמדה, אני באמת ממליץ עליה, אבל תיזהר ממגבלת זמן הניסיון בחינם.

REBEKAH190000, 08/18/2023

אתר זה כל כך מועיל! גיליתי בשנה שעברה שיש לי אחיינית שמעולם לא ידעתי שקיימת. היא מצאה אותי באחד האתרים האלה. אז כן, גיליתי שיש לי אחות שמעולם לא ידעתי שקיימת. ! . . זה עוזר לי לבנות אילן יוחסין שתמיד רציתי אבל לא היה לי דרך לפני המורשת שלי להשיג זאת.

תגובת המפתחים ,

. אנחנו אוהבים לשמוע על סיפורים כאלה ואם אתה מרגיש שאתה רוצה לשתף את הסיפור שלך, אנא כתוב לי ישירות מכתובת הדוא”ל הרשומה שלך לדיקן[email protected].

,
דֵיקָן,
צוות MyHeritage.

פרטיות אפליקציות

המפתח, MyHeritage.com, ציין כי נוהלי הפרטיות של האפליקציה עשויים לכלול טיפול בנתונים כמתואר להלן. למידע נוסף, עיין במדיניות הפרטיות של המפתח.

נתונים המקושרים אליך

  • רכישות
  • פרטים ליצירת קשר
  • חפש היסטוריה
  • מזהים
  • נתוני שימוש

נתונים לא מקושרים אליך

ניתן לאסוף את הנתונים הבאים אך הם אינם קשורים לזהותך:

. למד עוד

מֵידָע

המוכר Myheritage Ltd

אייפון תאימות דורש iOS 13.6 ואילך. .6 ואילך. iPod Touch דורש iOS 13.6 ואילך. Mac דורש MacOS 11.0 ואילך ו- Mac עם שבב Apple M1 ומאוחר יותר.

אנגלית, אפריקנית, ערבית, קטלנית, קרואטית, צ’כית, דנית, הולנדית, פינית, צרפתית, גרמנית, יוונית, עברית, הונגרית, איטלקית, יפנית, לטבית, ליטאית, בוקמאל נורווגי, פולנית, פורטוגנית, רומנית, רוסית, סרבית, סרבית, סרבית, סרבנית, סרבנית, סרבנית, סרבנית, סרבנית, סרבית, סרבית, סרבית, סרבית, סרבית, סרביאן, סרבית, סינית, סלובקית, סלובנית, ספרדית, שוודית, סינית מסורתית, טורקית, אוקראינית