מקורות: Nintendo יעדים 2024 עם קונסולת הגן הבא | VGC, הנה קונסולת המשחק הטובה ביותר לקנות בשנת 2023!

0

הנה קונסולת המשחק הטובה ביותר לקנות בשנת 2023

למרות שפרטים ספציפיים על הקונסולה נשמרים מקרוב, VGC דיברו איתם הצביעו על כך שהקונסולה של הגן הבא תוכל להשתמש במצב נייד, בדומה למתג Nintendo.

מקורות: נינטנדו יעד 2024 עם קונסולת הגן הבא

מקורות: נינטנדו יעד 2024 עם קונסולת הגן הבא

.

על פי מספר אנשים עם ידע על תוכניות הקונסולה של נינטנדו, החברה, ככל הנראה החברה תשחרר חומרה חדשה במהלך המחצית השנייה של 2024, כדי להבטיח שיש לה מלאי מספיק זמין ביום הראשון וכדי להימנע מהסוג המחסור שנראה עם פלייסטיישן 5 ו- Xbox Series x | s.

למרות שפרטים ספציפיים על הקונסולה נשמרים מקרוב, VGC דיברו איתם הצביעו על כך שהקונסולה של הגן הבא תוכל להשתמש במצב נייד, בדומה למתג Nintendo.

שני מקורות VGC דיברו איתם הציעו כי הקונסולה יכולה להשיק עם מסך LCD, במקום ה- OLED הפרימיום יותר, על מנת להפיל עלויות, במיוחד בהתחשב באחסון המוגבר הדרוש למשחקי נאמנות גבוהים יותר. המתג הנוכחי מגיע עם רק 32 ג’יגה-בייט של זיכרון פנימי, בעוד שרבים משחקי פלייסטיישן וזנון נוכחיים ו- Xbox הם מעל 100 ג’יגה-בייט.

כמו קודמתה, קונסולת נינטנדו החדשה תקבל גם משחקים פיזיים באמצעות משבצת מחסנית, אמרו המקורות.

פרטים נוספים, כמו תמיכה בתאימות לאחור למשחקי מתג (פיזיים ודיגיטליים), נותרו לא ברורים. נינטנדו אמרה שהיא רוצה להמיר כמה שיותר מבסיס המשתמש של 100 מ ‘+ של Switch למערכת הבאה שלה, אם כי אומרים כי כמה מפרסמים של צד שלישי הביעו חשש כי תמיכה מדור קודם במשחקי Switch עלולה להשפיע לרעה על מכירות הכותרות של הגן הבא.

.

נינטנדו לא הגיבה מייד לבקשת VGC להגיב על הסיפור הזה.

יועץ התעשייה מבוסס טוקיו, ד”ר סרקאן טוטו.

“בדרך כלל הייתי אומר שמסתכלים על הכספים של נינטנדו, נראה ברור שהגיע הזמן לחתיכת חומרה חדשה בשנת 2024,” הוא אמר. “חומרה כבר צפויה ליפול 16.5% משנה לשנה בפיסקאל הנוכחי, ואילו המינוס לתוכנה צפוי לפגוע ב -15.9%.

“הדרך היחידה לעצור את ההפסדים האלה מבלון לחלוטין הכספי הבא היא מכשיר חדש, והמחצית השנייה של 2024 נשמעת לי כמו חלון שחרור ריאליסטי.”

ראש המשחקים של רידפופ B2B, כריסטופר דרינג, אמר ל- VGC כי שחרור 2024 יתאים למגמה ההיסטורית של נינטנדו להשקת חומרה ‘אמצע מחזור’ בהשוואה לפלייסטיישן ו- Xbox.

“המתג המקורי שוחרר במשך שלוש שנים אחרי PS4 ו- Xbox One, שהוכיחו מהלך יעיל עבור נינטנדו. שחרור מחצית שנייה 2024 עבור Switch 2 יהיה כמעט ארבע שנים אחרי PS5 ו- Xbox Series X ו- S, כך שנראה השקה דומה ‘באמצע המחזור’ עבור נינטנדו “, אמר.

“הייתי טוען שבניגוד לשנת 2017, הקונסולות של מיקרוסופט וסוני עדיין מרגישות חדשות יחסית כרגע, חלקית בגלל מחסור ברכיבים האטה את ההפעלה בשנתיים הראשונות, ועיכובים בתוכנה, כלומר לא ראינו יותר מדי כותרות מנצלות את מלוא ה- PS5 או Xbox Series X. אז ניתן לראות אם נינטנדו תיהנה מאותו תועלת.

“עם זאת, המתחרה הגדול ביותר נינטנדו מתמודד עם עצמו הוא עצמו. למרות שאוהדי הליבה שלה להוטים ליותר חומרה, המעריצים ה”המכרזים “המשפחתיים יותר שלה יזדקקו לשכנע יותר. מה יציע מריו קארט הבא שהם כרגע לא מקבלים מהנוכחים, למשל?

“נינטנדו נאבקה לשדרג את השחקנים בדורות קודמים, אז איך זה מתקרב לדברים כמו ספריות דיגיטליות, חשבון נינטנדו ואפילו תאימות לאחור עשויים להוכיח מכריעים במערכת הבאה שמתחילה להתחלה חזקה.”

.

“בשנת 2017 נינטנדו פרשה את המהדורות שלה, כאשר משחק גדול מגיע כמעט כל חודש,” אמר. “עד שתקופת החג הגיעה, המשרד היו מריו, זלדה, ספלטון ומריו קארט – בתוספת מספר כותרות קטנות יותר כמו נשק וקסנובלייד – כדי לדחוף את הקונסולה על חלון מכירות חג המולד המכריע.

הנה קונסולת המשחק הטובה ביותר לקנות בשנת 2023!

קונסולת המשחק הטובה ביותר 2023

בשנת 2023 ישנן מספר קונסולות משחק זמינות לגיימרים לבחירה. אלה כוללים את פלייסטיישן 5, Xbox Series X | S, מתג נינטנדו, סיפון קיטור ומגן NVIDIA. הדור החדש של קונסולות ביתיות הגיע בשנת 2020, עם הפלייסטיישן 5 וסדרת Xbox X ו- Series S. ה- Nintendo Switch שוחרר כבר בשנת 2017. למרות שהיו מחסור בקונסולות מסוימות, כמו ה- PS5, הדברים הם עכשיו פחות או יותר לשגרה.

מלחמת הקונסולה בין מיקרוסופט, סוני ונינטנדו עדיין נמשכת. יריבות זו משתרעת מעבר לתארים המוצעים וכוללת את שירותי המשחקים שלהם על פי דרישה, כמו Xbox Game Pass ו- PlayStation Plus. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות קשה להחליט באיזו קונסולה לבחור בשנת 2023. בסופו של דבר, ההחלטה תהיה תלויה בדרישות העדפות המשחק, התקציב והגרפיקה של האדם.

כדי לעזור לגיימרים לקבל החלטה טובה, הנה סקירה מקיפה של שוק קונסולת המשחקים בשנת 2023. בנוסף לקונסולה עצמה, חשוב שיהיה טלוויזיה מתאימה למשחקים עם HDMI 2.1 ואוזניות טובות לחוויית משחק ענקית. למי שמחפש חוויה נוסטלגית יותר, ישנם גם כמה קונסולות משחק רטרו זמינות.

קונסולות המשחק המובילות שיש לקחת בחשבון בשנת 2023 כוללות את Series Xbox Xbox X, Microsoft Xbox Series S, Sony PlayStation 5, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite ו- Steam Steam Steam. לכל קונסולה יש תכונות ויתרונות ייחודיים משלו, מה שהופך את זה חשוב לגיימרים לבצע את המחקר שלהם לפני ביצוע רכישה.

קונסולות המשחק המובילות שיש לקחת בחשבון בשנת 2023

סדרת Xbox x

סדרת Xbox x

מיקרוסופט מבטיחה הבטחות גדולות עם Xbox Series X. זוהי קונסולה עוצמתית המסוגלת לרוץ משחקים ב- 4K ילידים תוך נשארת שקט. עם זאת, הקונסולה היא מסיבית וייתכן שלא תשתלב בכל עמדות הטלוויזיה. מומלץ למקם אותו אנכית לקירור טוב יותר.

במהלך המשחק, סדרת Xbox X נותרה שקטה מאוד, גם כשמשחקים משחקים תובעניים. הממשק פשוט לשימוש ופועל בצורה חלקה. תאימות לאחור עם כותרות Xbox 360 ו- Xbox One מרשימה, מכיוון שרוב הכותרות עובדות עם שיפור ברזולוציה ומסגרות.

עם זאת, רשימת הבלעדיות המעניינות מוגבלת וייתכן שלא ישתפר בעתיד הקרוב שכן סוני הבטיחה את הפרויקטים המבטיחים ביותר. משחק ה- Xbox של Microsoft, המנוי האולטימטיבי של מיקרוסופט מספק גישה לקטלוג משחק גדול. המנוי מתרחב כל הזמן והוא נקודת מכירה מרכזית עבור הקונסולה. בנוסף, יש דרך לקבל חברות למחיר למחיר.

סדרות Xbox S

סדרות Xbox S

מיקרוסופט שינתה את דפוס שחרור הקונסולה הרגיל על ידי הצעת גרסה קלה יותר של ספינת הדגל שלה ממש מהקופסה. לקונסולת סדרת Xbox יש גרפיקה פחות חזקה, פחות זיכרון RAM ו- SSD קטן יותר.

כתוצאה מכך, הקונסולה נמצאת באמצע הדרך בין Xbox One X לסדרת Xbox X. זה עדיין יכול להעמיס משחקים במהירות, אך הוא אמור להיות משחק ב- Full HD ולא ב- 4K, והאיכות הכוללת של העיבוד נמוך יותר.

למרות שדרוג לאחור זה, ה- Xbox Series S הוא קומפקטי ושקט יותר ממקבילו החזק יותר. מנוי ה- Xbox Game Pass מספק גם גישה למשחקים רבים. עם זאת, גודל ה- SSD הקטן יותר מעלה חששות לגבי הכדאיות לטווח הארוך של הקונסולה, שכן המשחקים ממשיכים לגדול בגודל.

בסך הכל, סדרת ה- Xbox S היא אפשרות טובה עבור גיימרים מזדמנים שרוצים לשחק ב- Full HD מבלי לבזבז הרבה כסף.

פלייסטיישן 5

PS5 Pro

ה- PlayStation 5 גדול ועוצמתי, אפילו גדול יותר מסדרת Xbox X. העיצוב שלו עשוי לא לרצות את כולם וניתן למקם אותו נכון. הרעש מבוקר טוב יותר מ- PS4 Pro, אך הוא לא שותק לחלוטין ומשתנה בהתאם לדגם.

בקר PS5 התפתח, הוא גדול וקל יותר להחזיק. הטריגרים האחוריים הם אדפטיביים והתנודות משופרות. הממשק ברור יותר ונוזל יותר. האחסון מוגבל ב 667 GB, אך ניתן להוסיף SSD שני בפורמט M2.

הקטלוג והבלעדיות של ה- PS5, כמו אלוהים המלחמה: Ragnarok ו- Horizon, הם נקודות המכירה הגדולות ביותר שלה. .

מהדורה דיגיטלית PS5

עדכון DualSense של Sony PS5

גיז’ינה חדשות השבוע

למהדורה הדיגיטלית של PS5 אין כונן אופטי, אך היא עולה 100 $ פחות מה- PS5 הסטנדרטי, מה שעלול לגרום לו למושך כמה קונים, במיוחד כאשר הקונסולה נמצאת במחסור.

המהדורה הדיגיטלית של PS5 קטנה יותר מ- PS5 הסטנדרטית, אך יש לה יכולות ביצועים זהות. עם זאת, המעבר לפורמט כל-דיגיטלי אכן מגיע עם כמה חסרונות. מכיוון שאתה לא יכול להשתמש בדיסקים של משחק פיזי, אתה צריך לשלם יותר עבור גרסאות דיגיטליות של משחקים, ואתה גם לא יכול לשחק אף אחד מהדיסקי המשחקים הקיימים שלך ב- PS4 בקונסולה.

. זו יכולה להיות אכזבה משמעותית עבור כמה גיימרים.

בסופו של דבר, המהדורה הדיגיטלית של PS5 היא קונסולה באיכות גבוהה, אך היא עשויה בסופו של דבר לעלות לך יותר כסף בטווח הרחוק. אם לקונסולה היה שירות מנוי למשחק הדומה ל”מעבר המשחק “של מיקרוסופט, זה יהיה מושך יותר. .

מתג Nintendo

Nintendo Switch OLED

נינטנדו שיחררה את המתג בשנת 2017 כקונסולה היברידית שמשתמשים יכולים לשחק גם במצב נייד וגם בטלוויזיה. עם זאת, ה- String Switch Pro לשנת 2021 היה שקרי, ובמקום זאת, נינטנדו שיחררה את מתג ה- OLED. גרסה חדשה זו אינה מציעה מסך HD מלא אלא במקום זאת כולל לוח OLED. זהו שינוי משמעותי בטכנולוגיה.

נינטנדו השתמשה בהזדמנות זו כדי להגדיל את גודל המסך ל -7 אינץ ‘תוך שמירה על אותם מידות קונסולה. עם זאת, ההגדרה לא משתנה, והתמונה מעט פחות חדה. המעבר ל- OLED הוא עדיין שיפור משמעותי, שכן הצבעים הבהירים והשחורים האינסופיים הופכים את המשחק למהנה יותר. .

המזח של ה- Switch OLED כולל עיצוב מתוקן מעט ומחבר אתרנט, מה שמקל על חיבור הקונסולה לאינטרנט ללא מתאם USB. אחסון הבסיס נמצא כעת עד 64 ג’יגה -בייט, אך רוב הגיימרים עדיין יזדקקו לכרטיס microSD. .

לרוע המזל, בקרי Joy-Con נשארים זהים ולעתים קרובות מפתחים סוגיות לאחר מספר חודשי שימוש, למרות טענותיה של נינטנדו על שיפור מתמיד. עם זאת, נינטנדו מציעה כעת תיקונים בחינם לבעיות סחף שמחה-קון, גם אם הבקרים אינם מתחייבים לאחריות.

לסיכום, ה- Switch OLED הוא הגרסה הטובה ביותר של הקונסולה, אך לא כדאי לשדרג אם אתה כבר הבעלים של המתג המקורי. אם אתה בתקציב, אתה יכול לבחור במתג הקלאסי, שהוא בדרך כלל Avaialble בפחות מגרסת ה- OLED החדשה. עם זאת, קניית מתג מוצדקת על ידי הקטלוג הנרחב של משחקי נינטנדו הנגישים רק עם הקונסולה הזו של החברה מבוססת קיוטו. אם אתה רוצה לנגן כותרות פופולריות כמו זלדה, פוקימון, מריו או ספלטון, מתג הוא חובה.

החלף לייט

Nintendo Switch Lite

ל- Switch שני דגמים: הקלאסיקה והלייט. דגם לייט מיועד לגיימרים שרוצים לשחק רק במצב נייד. .

דגם לייט חסר את המסגרות בצדדים שמכילים בדרך כלל את Joy-Con, מה שהופך אותו לחזק יותר, קל יותר וקומפקטי יותר. יש לו 5.מסך 5 אינץ ‘, קטן יותר מהדגם הקלאסי 6.2 אינצים. חיי הסוללה שלה הם בערך 6 שעות, תלוי בשימוש.

דגם לייט הוא אפשרות טובה למי שרוצה לחסוך כסף, מכיוון שהוא זול במאה דולר מהדגם הקלאסי. .

סיפון קיטור שסתום

סיפון קיטור שסתום

Valve, הידוע בקיטור וחצי חיים, הפתיע אותנו בכך שנכנסו לעולם המשחקים הנייד. החברה הייתה ממוקדת יותר במחשבים גדולים ו- VR.

סיפון הקיטור דומה למחשב נייד בפורמט קונסולת, שהיה מושג כבר למעלה מ 18 שנה. זה לא נייד במיוחד בגלל גודלו ומשקלו, אך הוא מציע מגוון אפשרויות משחק. החומרים המשמשים בבנייה אינם עמידים, מה שמעורר חששות לגבי המוצקות לטווח הארוך שלה.

ל- AMD APU יש מעבד ZEN 2 עם 4 ליבות עם Compute Unite Compute Chip Chip Compute Compute Compute. אתה יכול לשחק אבדון נצחי וטבעת אלדן, אבל המכונה נוטה להתחמם יתר על המידה. עדכון היה זמין לתיקון בעיה זו. .

סיפון הקיטור אינו מיועד לקהל הרחב, כפי שהוא מיועד למי שיכול לתקן ולהתאים את האלמנטים שלו. עדיף לחכות לדור חדש שעשוי להשיק בקרוב.

פְּסַק דִין

לסיכום, שוק קונסולת המשחקים בשנת 2023 מציע מגוון רחב של אפשרויות לגיימרים לבחירה. עם כל כך הרבה קונסולות מדהימות זמינות, חשוב לקבוע את הצרכים וההעדפות של האדם כדי לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

קונסולות משחק כף יד צפויות להשגיח בשנת 2023

מפעילי אייניאו אייר

דקסרטו

מחפש את קונסולות המשחקים הטובות ביותר של כף היד? סיכמנו את כל המפגשים הגדולים שאתה בהחלט לא רוצה לפספס ממש כאן.

הביקוש לקונסולות משחק כף יד הוא בשיא כל הזמנים. עם מותגים חדשים שונים המצטרפים למירוץ, זה רק מוסיף לתחרות ומציע אפשרויות נוספות מחוץ לסיפון הקיטור הפופולרי של Valve.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחרונה ראינו את הצגתו של ברית ROG של ASUS, ועכשיו אנו שומעים שאפילו ללנובו יש קונסולת משחק ניידת במעלה שרווליה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מעניין לציין כי קונסולות אלה אינן תלויות במערכת הפעלה ספציפית אחת. יש לנו חבורה של קונסולות המונעות על ידי לינוקס (כולל קונסולות רטרו), הרבה חיות משחק המונעות על חלונות, ויותר מכמה נדנדה אנדרואיד בבסיסם, ומציעים את המגוון הנחוץ והפלייר למערכת האקולוגית.

ברשימה שלהלן יש יותר מכמה קונסולות משחק כף היד הקרובות שעליכם להיזהר בשנת 2023.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכן

קונסולות כף יד של אייאנו

Ayaneo היא בין החברות הראשונות ששחררה קונסולת משחק ניידת לשוק. זה בא בעקבות שחרורו של מתג Nintendo המצליח ביותר. החברה הצליחה לגלוש נישה לקונסולות המונעות על חלונות שלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

החברה ידועה בכך שהציגה מכשירים רבים עם עדכוני חומרה איטרטיביים ועיצובים מפוארים בפרק זמן קצר, שהושקו לעתים קרובות באמצעות אינדיגוגו.

Ayaneo Kun

Ayaneo Kun על רקע כחול

יצרנית הקונסולות הניידת Ayaneo חשפה עוד מחשב משחק נייד, Ayaneo Kun. עם זאת, מה שהופך את זה למרגש הוא טענת החברה כי Ayaneo Kun יהיה “.

קָשׁוּר:

10 ה- NFTs היקרים ביותר שנמכרו אי פעם

המאמר נמשך לאחר המודעה

הטיזר המשותף לחברה מגלה כי ל- KUN יהיה 8 טבלים ללא לוחית 8.. מה שהופך את הקונסולה הזו למעניינת יותר היא משרדי המגע הכפולים שלה ומצלמת Hello Windows לאבטחה נוספת. בשילוב, תכונות אלה הן ראשונות עבור קונסולות משחק ניידות של Windows.

המאמר נמשך לאחר המודעה

החברה טרם חשפה את מפרט המפתח, עם זאת, היא נרמזת כי לקון תהיה מערכת פיזור חום משופרת וחיי סוללה גדולים משמעותית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

אייאנו הבא השני

. .

קונסולה זו מאושרת גם שתגיע עם מעבד AMD Ryzen 7000 Series ויהיה לו גרפיקה של Radeon 780M דיסקרטי. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

החברה חשפה את המראה הראשון של שקופית אייאנו במרץ השנה. הקונסולה הקרובה הזו מזכירה לך את הטלפונים הטובים של נוקיה וגאדג’טים משנות ה -90 שהגיעה עם תצוגה להחליק וחושפת מקלדת פיזית.

. יתר על כן, השקופית יכולה גם להכפיל כמחשב נייד במידת הצורך. אתה יכול גם להגיב להודעות דוא”ל או להקליד הודעות ארוכות מבלי להתסכל.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שקופית Ayaneo תציג גם מעבד סדרת AMD 7000, וזווית מסך ההזזה תהיה מתכווננת בהתאם להעדפתך.

אייאנו פליפ

קונסולות משחק כף יד צפויות - פליפ של אייאנו

קונסולת משחקי Windows נוספת עם עיצוב בהשראת רטרו, ההפוך יזכיר לכם Nintendo DS או קונסולת משחקים של Gameboy Advance SP מ- Yesteryear.

על פי הטיזרים ששוחררו על ידי החברה, ה- Flip יספק עיצוב צדפות עם מסך שניתן להסתובב בו, ויחשוף מקלדת בגודל מלא. . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

Ayaneo Pocket Air

קונסולות משחק כף יד צפויות - Ayaneo Pocket Air

. אוויר הכיס יפעל על אנדרואיד 12 ויופעל על ידי MediaTek Diffiction 1200 SOC. זה יהיה 5..

החברה אישרה כי לאוויר הכיס תהיה סוללה של 7350 מיליאמפר / שעה יחד עם תכונות עיקריות אחרות כמו מודול טביעות אצבע לביומטריה, מקלות חישה בהיכל וטריגרים, גירוסקופ, מנוע רטט כפול, ומשגר Ayahome.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Lenovo Legion Go

Lenovo Legion Go הוא התוספת האחרונה לרשימה זו. .

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

דיווחים רומזים כי היא יכולה לרוץ על Windows 11 מחוץ לקופסה ולהופעלת על ידי Ryzen 7 7840u APU של AMD, שמפעילה כמה קונסולות כף יד אחרות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הלגיון גו יהיה הניסיון הראשון של לנובו אי פעם להשיק קונסולות כף יד, ויש לראות אותו אם החברה הופכת אותה לזמינה מחוץ לסין.

אנחנו לא בטוחים לגבי שילובי האחסון והזיכרון, וגם לא נתקלנו בשום שמועה על התמחור המהוסס של Lenovo Legion Go נכון לעכשיו. אבל, אנו יהיו בטוחים לעדכן אותך כפי שאנו שומעים יותר.

פרויקט סוני ש

פרויקט Sony Q הוא קונסולת המשחקים הניידת הצפויה ביותר, אם כי יתכן שהוא לא יכול להיות כזו. עם פרויקט Q, סוני חוזרת על מה שהיא עשתה עם ה- PS VR, ומציגה שורה חדשה של מכשירים הדורשים פלייסטיישן 5 לעבוד.

.

אז בעצם, פרויקט Sony Q יהיה קונסולת משחק כף יד נמוכה עם מסך HD בגודל שמונה אינץ.

.