NYTIMES איות דבורה – שחק NYTIMES איות דבור

0

קוורדל NYT

השתמש באותיות מהכוורת כדי ליצור מילים

מה זה דבורה של איות NYTIMES?

דבורת האיות של Nytimes היא סוג של פאזל שישנה את היכולת שלך להיווצרות מילים עם 7 אותיות בלבד. השחקנים מקבלים נקודות בונוס נוספות אם משתמשים בכל שבע האותיות כדי ליצור את המילה.

מכתב מרכזי צהוב מוקף בשש אותיות אפורות, שכל אחת מהן מכוסה על ידי משושה. שחקנים יכולים לחבר במהירות את גופו של שישה צדדי של Visual Visual למבנה חלת הדבש.

המטרה היא לעשות כמה שיותר מילים נפוצות, אבל לכל מילה חייבת להיות לפחות ארבע אותיות, כולל זו באמצע.

תקבל ציון עבור כל מילה מדויקת. בנוסף, קחו בחשבון שככל שהמונח ארוך יותר, כך תקבלו יותר נקודות.

בנוסף, דבורת האיות של NYTIME.

איך לשחק Nytimes Bee

שם הפאזל הפופולרי הוא מחזה בביטוי המוכר. זה גם מרמז לעיצוב המשושה של הפאזל. הגוף בן שישה צדדים דומה לחלת הדבש של הכוורת בצורה.

השתמש באותיות מהכוורת כדי ליצור מילים

  • למילים חייבות להיות מינימום 4 אותיות.
  • כל מילה חייבת להכיל את האות המרכזית.
  • מילות שם עצם, מקף או מילות שם עצם לא נכללות ברשימת המילים שלנו.
  • ישנם שימושים מרובים לכל אות.

רכישת נקודות תעלה את הדירוג שלך

  • מילים עם ארבע אותיות מרוויחות נקודה אחת.
  • מילים עם עוד אותיות צוברות נקודה אחת כל אחת.
  • יש לפחות “פנגרם” אחד בכל בעיה שעושה שימוש בכל אות. אלה מוסיפים שבע נקודות נוספות!

סיכום

דבורת האיות של NYTIMES היא אחד ממשחקי המילים הטובים ביותר שעשויים לעזור לך לפרק, לבדוק את רוחב אוצר המילים שלך, לחדד את ההנמקה ההגיונית שלך ואפילו לעורר את הדמיון והיצירתיות שלך. כשאתה נרגע עם חידת הדבורים האיות, אנו מקווים שאתה מרוצה מהמאמר הזה. איזה מספר מילים אתה יכול לבוא? לגבי הקריאה שלך, תודה.

קוורדל

אתה לא צריך להזניח קוורדל אם אתה נהנה ללמוד שפות אחרות, היגיון וחשיבה ספקולטיבית, והרוח התחרותית של מירוץ עם חברים. כאן אנו עונים על כל אחד מהצרכים האמורים. גרסת הוורדל המתקדמת יותר היא זו. אם אי פעם שיחקת את וורדל וחשבת שזה קל מדי, תובעני מדי, או קל מדי לך להתרכז יותר מדי, קוורדל יעזור לך להפגין את החוכמה שלך ואת המוחשבת שלך בצורה הכי בוטה שאפשר.

כדי לשחק במשחק הקורדל, עליכם לנחש 4 מילים נכון מתוך 9 פעמים אפשריות. הסיכויים למצוא את ארבע המילים הנכונות בעצמך הם די מעט מכיוון שאוצר המילים כה עצום. עם זאת, המשחק מציע טיפים מדויקים שיסייעו לך להשלים את המשימה ולעורר אותך כמו שאתה הולך. לנצח את המשחק על ידי שליטה עליו.

טיפים לשחק קוורדל

בוא תחילה למשחק, ואז בחר את השפה המתאימה שתתחיל. אתה יכול לשפר את מיומנותך בשפות זרות על ידי משחק משחקים כמו קוורדל. כאשר מיומנותך בשפה זרה משתפרת באופן דרמטי בזמן שאתה לא משועמם בזמן שאתה מתרגל, אתה תדהים. חוזקותיו המהותיות של קוורדל לסייע לשחקנים בחיזוק היכולות הרב -לשוניות שלהם כוללות למידה לשחק ולשחק כדי ללמוד.
לאחר מכן, אתה יכול להחליט את כמות הדמויות במילה שיכולה להיות 4, 5 או 6. ניתן לבצע בחירה זו בהגדרות המשחק, בהן תוכלו גם להתאים כמה מהאפשרויות האחרות שיתאימו לטעמכם.

קוורדל

קוורדל הוא אחד ממשחקי הפאזל הטובים ביותר שאתה יכול לשחק בזמנך הפנוי. הווריאציה החדשה עם הרעיון המוכר של ניחוש מילים ועם זאת עם מילים נוספות תביא את המשחק לשלב הבא.

בואו נראה איזה מידע אתה צריך כדי ללמוד להיות שחקן מיומן במשחק הקורדל. לצלול ממש פנימה!

מה זה קוורדל?

שחק משחק קוורדל באתר

קוורדל הוא משחק מילים פנטסטי עם כללים ייחודיים שבוודאי מפתיעים אותך. אתה יכול לצפות לחוויה חדשה כמו רכיבה על רכבת הרים כשאתה מבין את הטוויסט של המשחק הזה.

המשחק מבוסס על הרעיון של משחק וורדל עם דמיון בפורמט הניחוש. עם זאת, ההבדל הוא שאתה נדרש לפתור ארבע מילים בו זמנית בתשעה ניסיונות לנצח את הסיבוב.

הגידול במספר המילים הנסתרות עושה קוורדל מרגש יותר מכיוון שיש לך מהלכים מוגבלים לנחש את כל התשובות בזמן מוגבל. הוא מציע גם שתי אפשרויות לבחירת המצב המתאים ביותר: הפאזל היומי ופאזל התרגול הבלתי מוגבל.

?

. בכל פעם שתזין מכתב, הוא יחול על כל ארבע המילים החסרות.

הבחנה בשינוי הצבע היא הרמז הטוב ביותר עבורך לדעת אם המילה נכונה או לא.

אם המכתב נמצא במילה ובמיקום הנכון, הוא יהפוך לירוק. הצהוב מציין שלמילה הנכונה יש את האות החזויה, אך היא במקום הלא נכון. בינתיים, כאשר הצבע הופך לאפור, תדע שמכתב הניחוש שלך לא בסדר.

?

בחר את הצעד הראשון בזהירות

מכיוון שיש לך רק תשעה ניסיונות לענות על כל ארבע המילים הנסתרות, עדיף ללכת עם ייצור המכתבים כמה שיותר מילים מתאימות. אם לא תשים לב למהלך הראשון שלך ותנסה את המכתב באופן אקראי, תסבול מחוסר רעיונות.

וודא שאתה יודע מאיפה לקבל עזרה

משחק תואר עם חבריך מומלץ מאוד לסיבוב בלתי נשכח. עבודת צוות גורמת לחלום לעבוד, ותקל יותר לנחש את המילים הנכונות בעזרת חבריך. במקום להיות לבד, פתרון הפאזל עם אחרים הוא הרבה יותר מרגש וקל יותר.

אם אתה עדיין רוצה לאתגר את עצמך ולפתור את המשחק בעצמך, ישנם כמה אתרים העומדים לרשותך לסמוך עליהם. עם רמזים למשחק, אתה יכול לנסות ליצור אותיות שונות למילה משמעותית על ידי חיפוש דרכים אפשריות בכלי החיפוש כמו גוגל.

סיכום

לאחר קריאת המאמר, אנו מקווים שלא תשקול קוורדל משחק מאתגר ומוכנים לנדנד אותו. ידע וסבלנות הם שני התנאים החשובים ביותר עבורך לנצח את המשחק הזה. על ידי משחק במשחק זה, תסתפק בסיכוי ללמוד מילים חדשות ולתרגל מיומנויות אחרות.