О портах thunderbolt на комере mac mac – саа подержи אפל (ru), רעם 4 לעומת רעם 3 לעומת usb4 | MacWorld

0

Thunderbolt 4 לעומת Thunderbolt 3 לעומת USB4

הרכזת מסלקת את הסיכונים של מכשיר הרעם דייזי.

Ы мדיר хранения данных. С помדיר.

О портах Thunderbolt 3 (USB-C), Thunderbolt / USB 4 и Thunderbolt 4 (USB-C)

Некоторые нדיר . З зависלוח , . Эи поры оесечиваю передач le. Информацию о аlaеерах, совесиых с эимלוח. сате с ж ж ж п пומן.

О кабел х

  • Thunderbolt 3 (USB-C), Thunderbolt / USB 4 и Thunderbolt 4 (USB-C). . Еи ы подили нот кабел, уройо не бет рабат, le юере mac. С уройами thunderbolt можно исоловат как кабели thunderbolt, т к кlее usb. С. .
  • Thunderbolt и Thunderbolt 2. . .

או

Та как порт רעם на комере jac может подав пание на нололופי п д к к п п thunder thunder thunder thunder thunder thunder thunder а i н н н thunder thunder thunder thunder i жого ymйройа оыч בזה. .

Еи y на но

. Еи ы собирוחים с и толоват уройо течение долого временин у у у у у thunder ניהם, к иочник питания.

. В противה. С. сат с ж ж ж ж п ж ж ж ж ж ж ж ж ж.

О подении нנסי

На некоторых модел х mac можно подит к рäем thunderbolt цепоч урой thunderbolt, поденных дрой крйדון, поденыхруשיא. U.

Thunderbolt 4 לעומת Thunderbolt 3 לעומת USB4

.

? מה ההבדל בין Thunderbolt 3 ל- Thunderbolt 4? ואז מה זה USB 4?

? .

חשבנו ש- USB ו- Thunderbolt לא יכלו להתבלבל יותר עם מהירויות רבות ושונות (מ- 5GBPS ל- 40GBPS) ולפונקציות אפשריות באמצעות אותו חיבור “USB-C”.

תירגע, אוהדי מק. . השינויים הגדולים מגיעים עם Thunderbolt 5.

אכן, במפרט הטכנולוגי M1 ו- M2 MacBooks שלה, אפל אפילו לא קוראת לזה Thunderbolt 4, ומרשמת אותו כ- “Thunderbolt / USB 4” כולל Thunderbolt 3. . .

Apple Thunderbolt 3 USB4

מה ההבדל בין Thunderbolt 3 ל- Thunderbolt 4?

Thunderbolt 4 שונה רק באופן משמעותי עבור מחשב Windows, שווריאציות Thunderbolt 3 היו לעתים קרובות מוגבלות בתכונות – שם אפל תמיד העניקה למשתמשים שלה את ערכת התכונות המלאה של Thunderbolt 3.

Thunderbolt 3 על מחשב נייד של Windows יכול לחסר את רוחב הפס המלא של 40 ג’יגה -ביט לשנייה, או אולי לא לתמוך בתצוגות מרובות או למסירת חשמל.

משתמשי מחשב עניים, אתה צריך להרגיש עבורם.

Thunderbolt 4 דורש הסמכה חובה עבור כל המחשבים, מה שאומר שמשתמשי Windows סוף סוף מקבלים את כל התכונות הנהדרות שמשתמשים באפל קיבלו עם Thunderbolt 3. .

זה תואם לאחור, אבל קניית מכשירי Thunderbolt 4 תגן גם על ההגדרה שלך בעתיד.

אז אם ל- Mac שלך יש “רק” Thunderbolt 3, אל תדאג. זה רק ש- Windows PCS יכול כעת להצטרף לכיף ללא מגבלות, שם בעבר יצרני המחשבים יכולים לתבוע מפרט תיאורטי אך לא לספק את הטוב ביותר שהם יכולים בכך שהם רק “תואמים” ולא “מוסמכים”.

יש לציין כי ל- MacBooks האחרונים עם שבבי M1 או M2 של אפל יש מגבלה משמעותית: הם לא יכולים להריץ יותר מתצוגה חיצונית אחת באופן טבעי. .

למעשה, Thunderbolt 3 נדרש לתמוך רק במוניטור 4K חיצוני אחד, ואילו כל מחשב נייד של Thunderbolt 4 צריך לתמוך בשתי תצוגות 4K או תצוגה אחת של 8K.

Thunderbolt 4 מבטיח כעת שתוכל להעיר מחשב עם טלטול עכבר או ברז של מקלדת ברציפות Thunderbolt 4. זה לא תמיד היה המקרה עם Thunderbolt 3. .

TB4 היא גם טכנולוגיה בטוחה יותר לנתונים, מכיוון שהיא דורשת הגנה על גישת זיכרון ישיר (DMA) מבוסס VT-D (DMA), המכונה גם DMA מחדש.

מה עוד? ובכן, Thunderbolt 4 דורש PCIE (רכיב היקפי Interconnect Express) במהירות של 32 ג’יגה -סיביות עבור מהירויות אחסון של עד 3,000 מגהביט לשנייה, וזה כפול מהדרישות המינימליות של Thunderbolt 3, אם כי ה- MacBook האחרונים של אפל אכן היו זה כבר. לחלק מה- MacBooks המוקדמים של Thunderbolt 3 היה רוחב פס פחות זמין ביציאות הרעם בצד ימין. .

. עם Thunderbolt 4, אתה סמוך ובטוח שיש לך את כל ארבעת הנתיבים של PCI Express – כך ש- PCIE יכול לצרוך עד 32 ג’יגה -סיביות של רוחב הפס של 40 ג’יגה -ביט לשנייה. .

היתרונות האחרים של Thunderbolt 4 כוללים כי רכזות ורציפים יכולים כעת להיות יותר משני יציאות Thunderbolt (עד ארבע) וכי כבלים TB4 יכולים להיות באורך של עד 2 מטרים ועדיין מטפלים ברוחב הפס של 40 ג’יגה -ביט לשנייה. בעבר, כבלי TB3 פסיביים היו צריכים להיות 0.7M או מתחת לטפל ברוחב הפס המלא.

..0 ו- Thunderbolt 3’s 100W. זכור שאתה זקוק לסוג הכבל הנכון לשיעורי הטעינה הגבוהים יותר: קרא את הסבב שלנו של כבלי הרעם 4 הטובים ביותר.

רעם 4 הרכזת

?

. .

הרכזת מסלקת את הסיכונים של מכשיר הרעם דייזי.

תמיד הצלחת לחבר מכשירי רעם מרובים אך בשרשרת ארוכה פוטנציאלית, מה שאומר שאם הסרת מישהו מהם (למעט האחרון בשרשרת) כל האחרים הפכו לבלתי שמישים עד שהוקמה השרשרת מחדש.

.

עד שישה מכשירים של Thunderbolt 4 יכולים להיות חוכמה חיננית.

Thunderbolt 4 רציפים

. .

. .

מה ההבדל בין USB4 ל- Thunderbolt 4?

.1, 4.. .

.

. .

.

לא כל מכשירי ה- USB4 יהיו חזקים כמו Thunderbolt 4 המוסמך לחלוטין, עם זאת, עם זאת.

.

. .

יציאת USB4 יכולה לתמוך רק בתצוגה אחת. .

.

. .

מתי נוכל לצפות Thunderbolt 5?

לאחר הקנטות רבות בשנת 2022 והדגמה באוקטובר 2022, אינטל הודיעה רשמית על Thunderbolt 5 ב- 12 בספטמבר 2023.

עם זאת, לא נראה את Thunderbolt 5 בשום מכשירים בפועל עד 2024-אז אנו יכולים לצפות ל- Thunderbolt 5 Mac אולי באמצע 2014.

.

רוחב הפס מוכפל מ -40 ג’יגה -ביט לשנייה ל -80 ג’יגה -סיביות, וחיבורי התצוגה עוברים מהר כמו 120 ג’יגה -סיביות -ביט לשנייה – עד שלוש פעמים רוחב פס מאשר פתרון הקישוריות הקיים הטוב ביותר של ימינו.

Thunderbolt 5 יספק עד 240 וולט של כוח טעינה במורד הזרם למק המחובר. … .

Thunderbolt 5 תומך גם ב- DisplayPort 2.1 – מורכב לתצוגה 1 של היום 1.4. DisplayPort 2.1 תומך ברזולוציית מקסימום 10K (10240- × -4320 פיקסלים ב 60 הרץ) בתצוגה יחידה, לעומת רזולוציית 8K הנתמכת על ידי DisplayPort 1.4. זה כולל גם גרסה משופרת של דחיסת זרם התצוגה (DSC 1..

? ?

אפל ואינטל שיתפו פעולה בטכנולוגיית Thunderbolt מאז 2010, ומשחררים את ה- MacBook הראשון שלה ב- Thunderbolt בשנת 2011.

. אבל אינטל היא הבעלים הרשמי של טכנולוגיית Thunderbolt.

.