המשחקים החינמיים המובילים עם Oculus Quest תמיכה מתויגת אימה., משחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest: בחירות עצמאיות הכי מפחידות

0

משחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest: בחירות עצמאיות הכי מפחידות

זה משחק אימה איטי יותר שאולי לא מיועד לכולם, אבל הוא משתמש באימה באופן שמשחק לחוזקותיו של VR, מה שהופך אותו לחלק מהותי מקולקציית האימה של המסע.

משחקי VR מפחידים Oculus

משחקים שמטרתם להבהיל ולהתיר את השחקן.

אורך מושב ממוצע

 • כמה שניות
 • כחצי שעה
 • כשעה
 • כמה שעות
 • ימים ויותר
 • מרובי משתתפים מקומיים
 • מרובי משתתפים מבוססי שרת
 • אד-הוק מרובה משתתפים

תכונות נגישות

 • ידידותי צבע-עיוור
 • כתוביות
 • בקרות הניתנות להגדרה
 • ניגודיות גבוה
 • כפתור אחד
 • ידידותי לעיוור
 • חסר טקסט

אוספים קשורים

עליון בחינם

.io. משחקים שמטרתם להבהיל ולהתיר את השחקן. העלה את המשחקים שלך עם תמיכה ב- Oculus Quest לגרד.אני יופיע כאן.

גירוד חדש.IO נמצא עכשיו ב- YouTube!

הירשם להמלצות משחק, קליפים ועוד

משחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest: בחירות עצמאיות הכי מפחידות

משחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest: בחירות עצמאיות הכי מפחידות

? העז לעצמך לקרוא את הרשימה שלנו למטה.

ה- Oculus Quest הוא הצלחה מרסקת במרחב ה- VR מסיבות רבות, אך אחת התורמות העיקריות היא הספרייה הכוכבת של התוכן. וכפי שמתברר, כמה ממשחקי ה- VR הטובים ביותר ב- Quest הם גם כמה ממשחקי האימה הטובים ביותר של VR הקיימים. ברשימה זו נעבור על משחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest.

הערה: רשימה זו פורסמה במקור באוגוסט 2020

משחק משחקי אימה VR זה סיכוי שונה לחלוטין מאשר לשחק אחד מחוץ ל- VR על מסך צג רגיל ושטוח. תחושת האימה, האימה והמתח ההולכת וגוברת היא מוחשית כשאתה מרגיש שהצמרמורות יורדות בעמוד השדרה שלך תוך כדי פיתול הראש מסביב בחיפוש אחר מה שעוקב אותך.

כל משחקי האימה האלה מצוינים בכך שהם מפחידים אותך אפילו לפקוח את העיניים שלך. . . . אם אתה רוצה את הדרגה המוחלטת שלנו של משחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest, פנה לכאן.

משחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest

מושפע: האחוזה (גם ב- PC VR ו- PSVR)

בעודו מושפע: האחוזה קיימת כבר שנים על גבי שנים, ומשחררת תחילה את הדרך חזרה ל- Gear VR, היא עדיין מרוויחה מקום ברשימה זו לא נכונה לא מעט מיכולת ההסתגלות העצומה שלה. למרות שהציגה מעט את גילו עכשיו חזותית, היא עדיין מצליחה להביא לפחד מוצק והיא חווית VR מבוא מצוינת לחובבי האימה. אתה יכול להשלים את כל העניין תוך פחות משעה וזה מסמר את תחושת החקירה האטמוספרית הזו שכל כך מעט משחקי אימה VR באמת עושים.

בנוסף, זה פשוט קיבל עדכון חדש לאחרונה שמוסיף מצב “כפפה” כמעין Speedrun עם נושאי אימה דרך סדרת מסדרונות רדופים. כיף לנסות לעבור כמה שיותר מהר ולדרג את המוביל כמו הסחה מהנה. אם אתה סוג האדם שמציג את VR לחברים ובני משפחה לעיתים קרובות, מושפע צריך להיות מצרך של ספריית Quest שלך.

בניגוד לקודמו, שהיה אוסף של כרטיסים בגודל נשיכה ולא משחקי אימה מלאים של VR, מול הפחדים שלך II הוא קמפיין נגן יחיד נפרד המונע על ידי פחדים מלמעלה למטה. תוכלו לחקור עולם כהה ורדוף מלא בטרופי אימה קלאסיים כמו עכבישים ענקיים, בתים ישנים מצמררים ובתי קברות מפחידים.

אם אתה סוג של גיימר שרוצה משהו בשר יותר שייקח לפחות כמה שעות לעבור ולא ניתן להכות אותו בכיוון אחד, אז זה ממש בסמטה שלך – במיוחד אם אתה נמצא בחלקם קפיצה מפחדת. זהו אחד ממשחקי ה- VR המפחידים ביותר שם ואחד ממשחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest בוודאות.

עולם היורה: לאחר מכן

. קטעים מסוימים, בעיקר באמצע המשחק, לוקחים תפנית גדולה יותר לכיוון אימה, אבל אפילו הקטעים התגנבים עדיין יכולים להיות די מפחידים.

אוהדי הפארק היורה/זיכיון עולמי יהיו מרוצים וללא ספק יסתתרו מהסוגים השונים של הדינוזאורים. בסך הכל, זה משחק מדהים מבחינה ויזואלית שנמצא מעט קצר מלהיות מצוין ועדיין לא מושלם – המשחק כולל כרגע רק חלק ראשון, עם חלק שני כביכול זמין מתישהו אחר כך השנה בתשלום DLC.

זה ללא ספק אחד ממשחקי ה- VR המפחידים ביותר עד כה ונמל קווסט עושה עבודה נאה בתרגום החוויה. . בתוכו אתה לוקח על עצמו את התפקיד של חוקר שמחפש תשובות בעקבות סדרה של התרחשויות מוזרות שקיבלה את הפתיחה הראשונה בקפלה גדולה. המשחק משתרע על מספר פרקים ומגיע לשיאם ברגע הסט האחרון שראוי לסרט אימה שובר קופות הוליוודי.

אתה יכול לסיים את כל העניין בעוד כמה שעות, אבל הוא מלא ברגעים מתוחים וסצנות מצמררות. יש רמה אחת מסוימת שמשתמשת בתינוק ובובות בובה ברשות. מומלץ מאוד, למרות הקצרה היחסית, ובקלות אחד ממשחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest.

שוכב מתחת

. הנרטיב עשיר גם בפרטים וגם מבוצעים היטב עם קמפיין חזק מלא פיתולים. מבחינה ויזואלית הוא כולל סגנון אמנות עם סלי-מושל עם לוחות קומיקס לרגעים עלילתיים שבאמת גורמים לך להרגיש שאתה חי את דפי הרומן הגרפי. המשחק מפוצל בין שימוש באקדחים כמו רובי ציד וסובבים וסומכים על נשק תגרה כדי להדוף את המוני המפלצות.

השקרים שמתחת עשויים להיות מאוד בסופו של דבר במקום הראשון ברשימה זו אלמלא המינונים המרוכזים גרידא של מתח מזוקק שהמקום הראשון מציע, אך אל תטעו: שקר מתחת הוא הרפתקה עמוקה ומעוררת להפליא, כל מעריצי האימה חייבים לעצמם לנסות.

מהמפתח שהפך את Dreadhalls, הסבא הקלאסי-קלאסי של משחקי האימה VR, Cosmodread הוא יורש ראוי ועוד אחד ממשחקי האימה הטובים ביותר של Oculus Quest.

מבחינה ויזואלית, זה משאיר קצת רצוי והוא משתמש בעיצוב רוגואליק שלעתים יכול להרגיש קצת חוזר על עצמו. . .

Wraith: השכחה – החיים שלאחר המוות

Wraith: השכחה-החיים שלאחר המוות היא כניסה חדשה ל- VR בסדרת World of Darkness (המורכבת אחרת מ- RPGs שולחן השולחן הנושאים אימה) שלוקחת גישה פסיכולוגית לאימה במקום להסתמך על מפחדות קפיצה סתם. זה בונה מתח דרך האווירה ומספר סיפור משכנע על צלם, אד, שנקרא לאחוזת ברקלי, שם הדברים מתפנים במהירות לרעה.

זה משחק אימה איטי יותר שאולי לא מיועד לכולם, אבל הוא משתמש באימה באופן שמשחק לחוזקותיו של VR, מה שהופך אותו לחלק מהותי מקולקציית האימה של המסע.

חמישה לילות ב- VR של פרדי: עזרה מבוקשת

האם היה לך אפילו ספק במוחך? חמישה לילות ב- VR של פרדי הם דוגמא מצוינת כיצד להתמקד בגרעין, רעיון ספציפי ולדלק אותו מהפארק. הנחת היסוד כאן היא שאתה מטפל בשרשרת של פיצריות הדומה לצ’אק אי. עם זאת, מסעדות גבינה, אחרי שעות הדמויות האנימטרוניות מתעוררות לחיים וצוד אותך. להישאר בחיים זו המטרה שלך והרבה יותר קל לומר מאשר לעשות.

. אם אתה חושב שיש לך עצבים מפלדה, אני מעז לך לקחת יותר מכמה דקות מזה בלי לסבול מהצמרמורות.

Resident Evil 4 Vr

עדיין די קשה להבין ש- Resident Evil 4 VR לא רק קיים על אוזניות עצמאיות, אלא משחק טוב יותר מכפי שיש לו זכות כלשהי. . איכשהו Armature המפתחים הצליחה לקחת את הקרב חסר התקלות כמעט של Capcom Classic ולתרגם אותו ל- VR מבלי לאבד את כל עוצמת הגס העצבים שהמקור נמסר.

.

אלה הבחירות שלנו למשחקי האימה הטובים ביותר של Oculus ואוזניות אחרות, אבל מה שלך? יידע אותנו בתגובות.

עדכון 10/29/21: Resident Evil 4 VR נוסף לרשימה.

אנו תמיד מעדכנים את הרשימות שלנו ומכתבים חדשים עבור פלטפורמות VR שונות וז’אנרים במשחקים – פיקחו על עוד בעתיד הקרוב. .

15 משחקי אימה של Oculus go vr

15 משחקי אימה של Oculus go vr

עם ליל כל הקדושים ממש מעבר לפינה בשבוע הבא, הרגשנו שהגיע הזמן להתחיל לעמוד כמה ממשחקי האימה והחוויות הטובות ביותר של VR שם בחוץ. בעוד שרבים ממשחקי ה- VR הטובים ביותר המוחלטים יורדים למכשירים חזקים יותר, כמו אוזניות Oculus Rift, HTC Vive או PSVR, אוזניות מבוססות נייד כמו Oculus Go, Gear VR ו- Google Daydream.

. אתה יכול לקרוא את הסקירה המלאה שלנו על המכשיר כאן (אנחנו אוהבים את זה מאוד) כמו גם את הרשימה הגדולה שלנו של 30 משחקים ואפליקציות נהדרות שכדאי לבדוק כאן.

החוויות הבאות מופיעות בסדר אלפביתי:

אם אתה רוצה להיות מבועת או יותר טוב, אתה רוצה להפחיד חבר בזמן שאתה צופה בבטחה מהספה, מושפע: האחוזה היא בחירה מצוינת. השימוש בסאונד ותסריטים חכמים הם מעולים לכל כותרת אימה של VR, ניידים או לא, והוויזואליות שלו הן דוגמה נוספת לכמה טוב משחק Go יכול להיראות. .

לילה מקולל: הבית

.99 (חנות)

אם יש לך פחדים קפיצה זולה וקלה, אז זו תמיד אפשרות טובה. . המתח וההצטברות כל הכבוד, אבל זה לא הכי מרשים מבחינה ויזואלית.

מחיר: חינם (תוכן בתשלום אופציונלי) (חנות)

מתגעגע לימי הישיבה סביב מדורה, לספר סיפורים מפחידים עם חברים? אז פינת אפלה עשויה להיות פשוט מה שאתה מחפש. זה דומה למאגר לסרטונים של 360 ספוקים וחוויות אחרות שניתן לגשת אליו מממשק יחיד ומרכזי דמוי רכזת.

ימים חשוכים

ימים חשוכים . . . התכוננו לעזרה נדיבה של קפיצות ומפחדים, מכיוון שזה לא נועד לבעלי לב.

מעגל סודי סודי ומת מת

המתואר כ”אימה פסיכולוגית איטית “, המשחקים הסודיים המתים מרגישים שהם היו יכולים להיקרע ממש מהנפש של דייוויד לינץ ‘או האביר הקדם-כהה כריסטופר נולן. .

דלתות שתיקה: הפרולוג

מחיר: 4 $.99 (חנות)

. הסביבות מפורטות להפליא ועוצבות בעבודת יד באמצעות Unreal Engine 4. החוויה כולה אינה ארוכה במיוחד והיא רק המבוא למשהו הרבה יותר גדול בפיתוח, אבל זה בהחלט גורם לך להרגיש שאתה מתעורר בתוך סיוט. כמו כן, כן, יש מפחלי קפיצה.

מחיר: 4 $.99 (חנות)

? זה בעצם Dreadhalls. .

לזרוק מת

מרבית המשחקים ברשימה זו הם איטיים בקצב וכל הנוגע לבניית מתח כדי באמת להפחיד אותך עד הליבה שלך. Drop Dead זה לא ככה. במקום זאת, זהו יורה של גלי זומבים מהיר, בדומה לבית משחקי הארקייד המתים, זה כנראה לא יפחיד אותך הרבה, אבל זו דרך מהנה ופשוטה לפוצץ את המוח הזומבי. .

התמודד עם פחדיך

מחיר: בחינם (חנות)

נועד להיות אולי החוויה האולטימטיבית של מבוא-לזו. במשחק הזה אתה משחק באמצעות מגוון תרחישים שנועדו כל אחד מהם לעורר סוגים שונים של פחד שיש לך, כלומר, אין ספק שיש כאן משהו לכולם. והכל בחינם!

חמישה לילות בסרטון 360 של פרדי

מחיר: בחינם (מצא ב- YouTube או באמצעות דפדפן Oculus)

חמישה לילות ב- Freddy’s הוא אחד הזכיינות הגדולים והמצליחים ביותר של אינדי על פני כדור הארץ וזה הוליד שלל שלל קווי מוצרים מעבר למשחק עצמו. למי שאינו מודע, אתה בעצם צופה בקטעי מצלמת אבטחה כדי לראות אם/כאשר הצ’אק המכני. יצורים מסוג גבינה מתחילים לזוז. זה מאוד מעורער ומפחיד ועכשיו הסרטון 360 הזה מביא את האימה הזו ל- VR.

הנזירה: להימלט מהווידיאו של המנזר 360

מחיר: בחינם

הנזירה שוחררה לקבלת פנים מעורבת בקופות, אבל טיזר VR הקטן והקצר הזה שווה לתת שעון. . האווירה מצמררת ביותר.

חלקי חדר בריחה וחלק מהסיוט ממוקד ליצן מפותל, Play With Me הוא חווית אימה קצרה של VR עבור Oculus Go. אתה בעיקר פשוט חוקר בית ומנסה למצוא את הדרך החוצה עם כמה חידות קלות לאורך הדרך. עם זאת, פחדי הקפיצה המעטים טובים וזה לגמרי בחינם.

עליית אי שפיות I ו- II

מחיר: 3 $.99 כל אחד (חנות חלק I וחנות חלק II)

. זה מוגדר במהלך שנות ה -70 באמריקה על רופא והמטופל הנפש נפשית שלו. שני החלקים נהדרים ובונים זה על זה כך שיש לשחק אותם בסדר הנכון.

(מצא ב- YouTube או באמצעות דפדפן Oculus)

לרוע המזל זה לא הפקה רשמית של Silent Hill והיא לא קשורה ל- p.T., . זהו סרטון 360 קצר וקצר שתוכלו למשוך בתוך הדפדפן של Oculus Go בקלות לזרם. .

מחיר: בחינם (חנות)

האחיות קיימות כבר די זמן מה, מאז שאוזניות VR של הצרכן פגעו בשוק למעשה פוגעות בשוק. זה סיפור אימה קצר, אך מצמרר במיוחד, המתמקד בבובות וילדים קטנים שאם אתה דומה לי, די והותר כדי לשלוח צמרמורות במורד עמוד השדרה שלך.