הדוגמנית האיטלקית מכבה את היחידים שלה כדי להפוך לנזירה לאחר שמשפחתה של החבר רואה את התוכן שהודלף שלה – Outkick, דגמים הודלפו ו 69 בחינם רק אתרי פורנו כמו

0

דגמים דלפו

כל זה נאמר, כמה אפשרויות פילטר יהיו נחמדות. תן למשתמשים את היכולת לצמצם את החיפוש שלהם לפי פופולריות, ספירת תמונות/וידאו, שם ודברים בסיסיים כאלה. . אבל אני נותן לאתר הזה קצת מעבר מכיוון שהוא כמעט חדש לגמרי. אני בטוח שהאפשרויות האלה יורדות בצינור, והאתר עדיין הגון למדי לגלוש בלי התכונות האלה. . .

הדוגמנית האיטלקית מכבה את היחידים שלה כדי להפוך לנזירה לאחר שמשפחת החבר רואה את התוכן שהודלף שלה

להכין תוכן זה מהנה ומשחקים – ובמקרים מסוימים נעשה המון כסף – עד שמנוי ישתחרר ומדלף את התוכן שלך באופן מקוון. אם זה יקרה, והתוכן הופך לוויראלי, אין לדעת מי עשוי לראות את זה.

אם משפחתך או משפחתו של מישהו קרוב אליך מעדים על התוכן שהודלף אתה יכול פשוט לחשוב מחדש על כל מה שעשית עד לאותה נקודה.

הדוגמנית האיטלקית אמי בונו מצאה את עצמה במצב זה לאחרונה כשמישהו הדליף את תוכן היחידים שלה. התוכן שהודלף הפך לוויראלי ונראה על ידי משפחת החבר שלה.

הילדה בת ה -25 חשפה שהיא פונה לתקופת השתקפות לאחר כיבתה את הרציף הבוגר שלה. אמי אמר ל- FanPage, “אני הולך למנזר לזמן מה. אני צריך למצוא קצת שלווה.”

. אני מתחרט על מכירת סרטונים פורנוגרפיים. הפלטפורמה אינה מאובטחת.”

ברור שתהיה קשה להתמודד עם התוכן שלה שדולף, הוסיפה שמשפחת החבר שלה אפילו ראתה את זה. שכפי שאתה יכול לדמיין גרם לבעיות מסוימות.

. חלק מהתוכן הזה נראה על ידי כולם, “אמרה.

“זה אפילו הגיע למשפחתו של החבר שלי, וגרם לי לבעיות משמעותיות. הייתי בהלם.”

דליפות מודלים! אתר זה הוא חדש של ספנקין המותג. זה רענן יותר מאשר ילדה בת 18 עם פלטה שמתכופפת על ספת יציקה. זה הושק בסוף 2020 ומאז מתחזק. זה קצת מוקדם להשיג נתוני תנועה שמשמעותם כל דבר, כך שאתה יכול להיות חלק מוקדם מההצלחה שלהם אם אתה מקבל את התחת שלך שם ותטלטל את הזין שלך. בנוסף, תוכלו להסתכל על כמה מההעלאות הטריות כאן שיש מעט מאוד בטא חרמנים.

תקבלו את פניכם על ידי עיצוב אתרים פשוט מאוד, אבל זה בשום אופן לא חראני. . אבל לפחות זה קל בעיניים ויש לו עיצוב ידידותי למשתמש. . אתה מקבל נושא פשוט כהה-כחול ללא סמלי לוגו או מיתוג. זה נראה כמו דף בלוג שלא ממש הסתיים.

אלפי תמונות ומאות קטעי וידאו ל

יש כותרת למעלה שמקשרת אותך לפורום או לדף יצירת קשר באתר. ואז יש כמה קישורים מחוץ לאתר לאתרים נהדרים אחרים כמו, ניחשתם נכון, שלי. אתה יכול לקפוץ חזרה לכאן לביקורות מפורטות יותר בלחיצת כפתור. לדליפות מודלים יש בערך 50 עמודים גלריות וסרטונים מהתינוקות החובבים החמים ביותר שם בחוץ. . .

אבל אם אתה אוהב אותי ואל תשמור על איזה קטלוג נפשי ראוי למוכח של זונות מקוונות, תצטרך לנפות בעמוד אחד בכל פעם עד שתראה שרמוטה ששווה להתנודד. לפחות התצוגה המקדימה מקלה על זה. אתה מקבל תצוגה מקדימה של HD של תמונה אקראית מהגלריה, אז לפחות אתה יודע איך נראים התינוקות האלה לפני שאתה לוחץ לדף הסרטונים. .

הורד תמונות וסרטונים ללא גבולות או כובעים

בדף הסרטונים יהיו קישורים למקום בו תוכלו למצוא יותר תוכן של בנות אלה. ובכן, אם אתה מוכן לשלם. אני לא ממש רואה את העניין. אתה צוחק לא היה רפרוף תוכן מאתר זה אם היה לך מספיק דוש כדי לשלם עבור מנוי פרימיום. וכמובן, אתה מקבל כמה תמונות וסרטונים מדהימים. חרא קדוש. אפילו לא תצטרך למסך מלא את תמונות ה- HD המסיביות האלה כדי לטלטל את הזין שלך אליהם. ולחלק מהתוכן הזה יש כמעט מאה תמונות ותריסר סרטונים כל אחד. .

דליפות מודלים לא יגיעו לדרך בכל מה שקשור להורדות. פשוט לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על תמונה או וידאו כדי לשמור את החרא הזה ישירות לבנק הספנק שלך. לעזאזל, לאתר הזה אין אפילו מודעות להפריע. ראיתי מודעת באנר אחת בעמוד הראשי וזהו. כל כך קל לגלול דרך עשרות תמונות וסרטונים. אם אתה מוצא את עצמך משתוקק יותר לתוכן מתינוק ספציפי, לעתים קרובות תמצא קישורים לדפי הפורום עם תוכן טוב יותר באגוזים. הפורום כאן פעיל בטירוף. יש לך מקומות לבקשת סרטונים, העלאת תוכן שסיבתם, וחללים פשוטים לפטפט על קטעי החובבים האהובים עליכם.

חוויה ניידת נהדרת

לא יהיו לך בעיות שלוקחים איתך את האתר החם הזה בזמן שאתה מתמודד עם היום שלך מבצעים עסקאות עסקיות גדולות ומדבר עם מזכירות חמות. אוקיי, אולי זה קצת לא מציאותי עבור החנונים שלך. האתר הזה נהדר כאשר אתה עצלן מכדי להתגלגל מהמיטה שלך ולהתחיל למחשב שלך. האתר הנייד מלוטש וקל לגלוש כמו גרסת שולחן העבודה. תמונות וסרטונים תופסים את כל המסך הנייד שלך, ותוכלו לשמור כל מה שתרצו למועד מאוחר יותר.

התכונות האהובות על ThePorndude

האתר הזה היה פשוט נחמד לגלוש. אני לא אומר את זה על אתרי פורנו כל כך לעתים קרובות. בדרך כלל אני נתקע עם אתר חראני עם עשרות תפריטים, המון מודעות ותהליך הרשמה ארוך. והאתרים האלה אפילו לא מאפשרים לך להוריד תוכן לבנק הספנק שלך. תזיין את הרעש הזה. האתר הזה פשוט כמו שהוא מקבל, ואני יותר מרוצה מזה. זה כמו כוס. . לפעמים שכבת וניל פשוטה היא כל מה שאתה צריך.

ההצעות של ThePorndude

כל זה נאמר, כמה אפשרויות פילטר יהיו נחמדות. . גם דף דגם מלא בו תוכלו לגלוש בתוכן על ידי שרמוטה לא יהיה רעיון רע. אבל אני נותן לאתר הזה קצת מעבר מכיוון שהוא כמעט חדש לגמרי. אני בטוח שהאפשרויות האלה יורדות בצינור, והאתר עדיין הגון למדי לגלוש בלי התכונות האלה. אני רק מקווה שהחננים שמאחורי האתר הזה ימשיכו לשפר אותו. אתר זה צפוי להיות כבד כבד בקצב זה.

המחשבות הסופיות של ThePorndude

, דליפות מודלים.com הוא מקור נהדר לתוכן חובבני. . אני ממליץ בחום על כולכם פאפרים למהר ולבדוק את האתר הזה!

סקור מטרה: הערכה של “דליפות מודלים.com “מופק אך ורק מסיבות מידע ובידור. הביקורות על “ThePorndude.com “נקבעים על ידי מספר מחברים, כל אחד מביא את נקודת המבט הייחודית שלהם. .com “.

אין בעלות או שיוך.com “לא מחזיק ולא מקיים שום שיוך רשמי עם” דליפות מודלים.. הסקירה שלנו היא חסרת פניות, ללא קשרים ישירים או חובות לפלטפורמה הנבדקת.

חילופי קישור..com “, או להפך, זהו רק חילופי קישורים הדדיים. קישורים כאלה אינם מרמזים על אישורים, בריתות או שותפויות רשמיות בין שני הגופים.

בעלות על תוכן: כל הסימנים המסחריים, זכויות היוצרים והלוגואים הנוגעים ל”דלפות מודלים.COM “או כל ישויות המוזכרות בסקירה הן בבעלות בלעדית על ידי הבעלים שלהם בהתאמה. נוכחותם בסקירה משרתת מטרה תיאורית; “ThePorndude.com “לא תומך בהם ולא מחזיק בזכויות עליהם.

כוונה של שום נזק: סקירה זו נועדה להציע סקירה בלתי משוחדת ללא כוונות לפגוע, להשמיע או לזלזל בכל פלטפורמה, ארגון או אינדיבידואל. .

ייעוץ לתוכן למבוגרים: נתון “דליפות מודלים..

סנגור נגד פעילויות בלתי חוקיות: “ThePorndude.com “מתנגד באופן נחרץ להפצה, שיתוף או הפרה בלתי מורשים של חומרים המוגנים בזכויות יוצרים. אנו תומכים בהכרה מכבדת בזכויות הקניין הרוחני ומקדמים את המעורבות האתית עם תוכן.

דיאלוג מכבד דחף: בהתחשב באופי הרב-גוני של בידור למבוגרים, אנו מעודדים את הקוראים לקיים אינטראקציה עם הסקירה ונושאיו עם הבנה, כבוד ופתוח-ראש פתוח.

משוב ותיקונים.

  • אלפי תמונות וסרטונים
  • תוכן מהתינוקות החובבים החמים ביותר
  • אתר מלוטש ופשוט
  • אין עומס מודעות
  • אתר נייד נהדר
  • אין אפשרויות לסינון