מערכת דירוג Overwatch 2 הסבירה, מהן Overwatch 2 דרגות? SR, שכבות ותגמולים הסבירו – Dexerto

0

מהן Overwatch 2 דרגות? SR, שכבות ותגמולים הסבירו

להלן כמה נקודות תחרותיות תקבלו לכל זכייה/תיקו/הפסד. אם השחקנים יסיימו את העונה מעל ליהלום, הם גם יזכו בתואר שחקן בלעדי, עם זאת, עליהם לשמור על דרגה זו כדי להמשיך להשתמש בתואר.

מערכת הדירוג Overwatch 2 הסבירה

עודכן ב: 18 באפריל, 2023 (הוספה שינויים בדירוג של עונה 4. נקודות שינויים) כמו משחקי מרובי משתתפים אחרים, הסצנה התחרותית ב- Overwatch 2 היא המקום בו שחקנים מכל רמות המיומנות השונות זוכים לבדוק את השטח שלהם כדי להגיע לדרגה הגבוהה ביותר האפשרית. מאז שחרורו באוקטובר, יורה הגיבורים של Blizzard ראה גרסה מעט מחודשת של הדרגות התחרותיות המסורתיות והמשחק התחרותי שלהם, והוסיפה יותר גיוון ומיומנות ליצירת משחקים מאוזנים. אם אתה מבולבל לגבי אופן הפעולה של מערכת הדירוג החדשה, התיישב, מכיוון שהיריבות מכסה אותך בכל מידע Overwatch 2 מדורגים.

Overwatch 2 מדורג: איך זה השתנה?

כדי לקבוע את הדרגה הראשונית שלהם, על השחקנים לשחק משחקים בכל מצב תחרותי עד שהם מקבלים דרגה. זה מחליף את התאמות המיקום המסורתיות מהמשחק הראשון, מכיוון ששחקנים היו מתייחסים אליהם כמבחן שהם היו צריכים לאס, ולא כהשתקפות אמיתית של רמת המיומנות שלהם. Overwatch 2 שחקנים חייבים לנצח 50 משחקי משחק מהיר לפני שהם יכולים להשתתף במצב תחרותי, אלא אם כן בבעלות Overwatch המקורית. המערכת החדשה מעריכה את מיומנותו של השחקן ומציבה אותם בצורה מדויקת יותר בדרגה המשקפת את היכולות שלהם. משם הם יכולים להמשיך לשחק במשחקים מדורגים ולנצח כדי לטפס על הסולם. Overwatch 2 כולל כעת שני מצבים מדורגים לשחקנים: תור תפקידים ותור פתוח. תור תפקידים נועל את הרכב הצוות 5V5 למכל אחד, שני עקורים ושני גיבורים תומכים. שחקנים זוכים לבחור איזה תפקיד הם רוצים למלא, מקבלים דרגה פרטנית לכל תפקיד. לדוגמה, אתה יכול לדרג כפלטינה 1 עם גיבורי הנזק שלך אך נוחתת בכסף 4 כטנק. תור פתוח הוא פלאשבק לימי הזוהר של ה- Overwatch המקורי, שם שחקנים יכולים לבחור כל גיבור מכל תפקיד ולקבל את אותה דרגה, לא משנה באיזה גיבור קטגוריה הם ממלאים כמו. דרגה זו אינה מתאפסת עם כל עונה חדשה.

Overwatch 2 שכבות תחרותיות

 • ברונזה 5
 • ברונזה 4
 • ברונזה 3
 • ברונזה 2
 • ברונזה 1

כסף

 • כסף 5
 • כסף 4
 • כסף 3
 • כסף 2
 • כסף 1

זהב

פְּלָטִינָה

 • פלטינה 5
 • פלטינה 4
 • פלטינה 3
 • פלטינה 2
 • פלטינה 1

יהלום

 • יהלום 5
 • יהלום 4
 • יהלום 3
 • יהלום 2
 • יהלום 1

לִשְׁלוֹט

 • אדון 5
 • אדון 4
 • מאסטר 3
 • מאסטר 2
 • אדון 1

גרנדמאסטר

 • גרנדמאסטר 5
 • גרנדמאסטר 3
 • גרנדמאסטר 2
 • גרנדמאסטר 1

500 העליונים

500 המובילים היא רשימת המעבר של 500 מהשחקנים המדורגים ביותר באזורכם. רשימת 500 המובילה יוצאת שבועיים לעונה חדשה ואייקון דרגה יהיה זמין. זה לא דורש דרגה מסוימת להעפיל אליו, אבל רוב 500 השחקנים המובילים נוטים להיות אדונים או שחקני גרנדמאסטר.

Overwatch 2 נקודות תחרות

בזמן שהם מתמודדים במשחקים תחרותיים, שחקנים ירוויחו נקודות תחרותיות (CP) שניתן להשתמש בהן לרכישת נשק הזהב ב- Overwatch 2. תקבלו גם CP בהתאם לשכבת המיומנות שלכם בסוף העונה התחרותית.

להלן כמה נקודות תחרותיות תקבלו לכל זכייה/תיקו/הפסד. אם השחקנים יסיימו את העונה מעל ליהלום, הם גם יזכו בתואר שחקן בלעדי, עם זאת, עליהם לשמור על דרגה זו כדי להמשיך להשתמש בתואר.

WIN – 15 CP

Draw – 5 CP

ברונזה – 300 סמ”ק

זהב – 600 סמ”ק

פלטינה – 800 סמ”ק

יהלום – 1,000 CP & Diamond Challenger (פתוח או תפקיד)

מאסטר – 1,200 CP & Master Challenger (פתוח או תפקיד)

Grandmaster – 1,500 CP & Grandmaster Challenger (פתוח או תפקיד)

500 – 1,750 CP & 500 Challenger המובילים (פתוח או תפקיד)

נשק מוזהב זמינים לכל גיבור ב- Overwatch 2 ועולים 3,000 סמ”ק כל אחד. רכישת אחד מהתותחים המפוארים האלה ייקח טחינה די וקצת עבודה קשה, אבל הם לגמרי שווים את זה לטפטוף!

שחקנים ירוויחו גם כותרות להשלמת מספר מסוים של משחקים במצבים תחרותיים של Overwatch 2.

 • 250 משחקים – מתחרה מיומן
 • 1,750 משחקים – מתחרה מומחה

יריבות מכוסה אותך בכל החדשות האחרונות של Overwatch כולל כיצד לפתוח את כל הגיבורים, דרישות מערכת Overwatch 2, מדריך נגן התמיכה האולטימטיבי, וטונות יותר! אם זה לא כוס התה שלך, אנו מכסים גם את ההימורים של Esports, מ- League of Legends ל- CS: GO. אל תחמיץ!

שאלות נפוצות על מערכת דירוג Overwatch 2

?

כן, ישנם שני מצבים מדורגים ב- Overwatch 2 – תור פתוח ותור תפקידים. הם מדורגים בנפרד, כך שתוכלו להיות כסף 5 בתור פתוח אך פלטינה 1 כ- DPS בתור תפקידים. מצבים תחרותיים אינם נעולים כברירת מחדל ומחייבים שחקנים לשחק ולנצח 50 משחקים מהירים או שיש להם את Overwatch המקורי.

איך נקבע דרגת Overwatch 2 שלי?

במשחק הקודם, שחקנים היו צריכים להשלים כמות מסוימת של משחקי מיקום כדי לקבל את הדרגה שלהם. ב- Overwatch החדש, דרגת השחקן נקבעת באמצעות MMR הנסתר, ביצועי המשחק ויחס הזכייה/הפסד הכללי שלהם. אם אתה מנצח ברציפות במשחקים, למותר לציין כי הדרגה שלך בפועל תשקף זאת ותטפס דרך שכבות המיומנות.

מה זה MMR ב- Overwatch 2?

MMR ב- Overwatch 2 תואר על ידי Blizzard Entertainment כדירוג מדד/שידוך פנימי שמחליט על רמת המיומנות של האדם ביחס לשחקנים אחרים כדי ליצור משחקים הוגנים יותר ומאוזנים יותר.

האם אני יכול לשחק עם חברים ב- Overwatch 2 משחקים מדורגים?

כן! אתה יכול לקבץ עם כל מספר אנשים לחוליה מלאה של חמישה שחקנים אם אתה דומה באופן סביר ברמת המיומנות. שחקני ברונזה, כסף, זהב, פלטינה ויהלומים יכולים לשחק עם אנשים שנמצאים בשני שכבות מיומנות. Overwatch 2 שחקני מאסטר יכולים להתייצב עם כל אחד בתוך שכבת מיומנות אחת. שחקני Grandmaster יכולים לקבץ רק בשלוש חטיבות שכבת מיומנות מהם.

איזה דרגה הוא שחקן Overwatch 2 הממוצע?

הדירוג הממוצע לשחקנים תלוי בקונסולה שהם משתמשים. הדירוג הממוצע של נגן מחשב הוא סביב פלטינה, בעוד שרוב שחקני הקונסולה נמצאים סביב זהב באמצע הגבוה.

כמה דרגות יש ב- Overwatch 2?

יש 7 דרגות (לא כולל 500 המובילים), לכל אחד מהם 5 מחלקות משנה נפרדות. אלה כוללים ברונזה, כסף, זהב, פלטינה, יהלום, אדון וסבתא.

מה הטעם של תותחי זהב ב- Overwatch 2?

! הם כלי נשק בלעדיים שמוסיפים ברק מוזהב לנשק הגיבור האהוב עליך. בנוסף, אתה מגיע לגמיש כמה קשה עבדת, שכן Overwatch 2 אקדחי זהב עולים 3,000 נקודות תחרותיות כל אחת!

מהן Overwatch 2 דרגות? SR, שכבות ותגמולים הסבירו

מלכת ג'ונקר נשק מתנדנד ב- Overwatch 2

בידור של Blizzard

המצב התחרותי של Overwatch 2 נותן לשחקנים סיבה גדולה להמשיך לחזור ליורה הגיבורים האייקוניים. לסיכום מהיר של המערכות במצב, משכנו יחד סיכום של כל הדרגות התחרותיות, השכבות שלהן וכל תגמולים מדורגים.

עונה 6 של Overwatch 2 בעיצומה טובה, מה שאומר ששחקנים הולכים וגדלים למפות שינויים, גיבורים חדשים, תגמולים ייחודיים ושאר ציוצים לנוסחה התחרותית.

שלא כמו משחק מהיר או ארקייד, המצב התחרותי ב- Overwatch 2 כולל קטטה הרבה יותר אינטנסיבית בין שתי קבוצות. זה המקום בו שחקנים מכל הסוגים מגיעים לבחון את השטח שלהם ומנסים להגיע לדרגה הגבוהה ביותר האפשרית להתמודד עם השחקנים הטובים ביותר ברמה שלהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחר שחרור סרט ההמשך, הדברים כבר לא זהים. אחד השינויים העיקריים הוא שהמשחק הוא כיום יורה 5V5 במקום 6V6. מלבד זאת, בוצעו שינויים עדינים גם במערכת הדירוג הרשמית.

אם אתה תוהה מהן הדרגות ב- Overwatch 2, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על דירוג, SR ועוד.

תוכן

 • Overwatch 2 RANK הסביר
 • מה יש SR ב- Overwatch 2 מדורגת
 • איך נקבע Overwatch 2 SR
 • מהן הדרגות השונות ב- Overwatch 2?
 • Overwatch 2 תגמולים לדרגה
 • איך להשיג SR ולדרג את Overwatch-2

Overwatch 2 RANK הסביר

אש מלווה את העומס

מדורגת עוסקת במשחקי ניצחון – ככל שתנצח יותר, כך אתה מטפס גבוה יותר.

מערכת הדירוג ב- Overwatch 2 דומה כמעט לזו של היורה המקורי. .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

הגורם שקובע את דרגתך בסרט המשך היורה של Blizzard הוא SR או דירוג מיומנות. ככל שה- SR שלך גבוה יותר, כך תוצב דרגה טובה יותר. ישנם כמה גורמים אחרים שאינם ניתנים למדידה שממלאים חלק, אבל הכל מסתכם עד כמה גבוה (או נמוך) ה- SR שלך בסוף.

מה יש SR ב- Overwatch 2 מדורגת?

כפי שהזכרנו, SR מייצג “דירוג מיומנות” וכל שחקן בודד מקבל אחד אחרי שהוא ישלים את משחקי ההשמה שלהם. בתפקיד וגם בתורים פתוחים, תקבל SR שונה לכל תפקיד – DPS, תמיכה וטנק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחר השלמת המשחקים המקדימים הללו, המערכת תקצה לך דרגה. הניצחונות, ההפסדים והביצועים הכוללים שלך במהלך מיקומים אכן חשובים, אך פחות אם שיחקת במשך מספר עונות באותו חשבון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מסך תחרותי של Overwatch 2

יש לבצע משחקי מיקום בתחילת כל עונת Overwatch 2 חדשה.

איך נקבע Overwatch 2 SR?

משחקי מיקום מתפרקים לניצחון של 7 או להפסיד 20 משחקים לתפקיד בתפקיד וגם בתורים פתוחים, בניגוד ל- Overwatch המקורי. לאחר שתשלים את משחקי המיקום שלך, תרוויח או תפסיד את SR כשאתה מנצח או מפסיד משחקים תחרותיים, בהתאמה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחר שתשלים את המיקומים שלך, הדירוג שלך יותאם בכל פעם שתגיע ל -7 ניצחונות או 20 הפסדים, מה שמאפשר קודם.

הודות לעדכון העונה 3, מיקומי הדירוג שלך וירידות/ירידות יעדכן כל 5 מנצח או 15 הפסדים.

כמות ה- SR שאתה מרוויח או מפסידה מכל משחק נתון היא די בלתי אפשרית לקבוע עבור השחקן הרגיל. ל- Blizzard יש איזושהי מערכת ארקנית, ביזנטית, שקובעת את הסכומים המדויקים הללו עבור ניצחונות והפסדים, ולכן עדיף פשוט להתמקד בעובדה שהניצחונות הם טובים, והפסד אינו.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

משיכות, בעוד שהם נדירים ב- Overwatch 2, יכולים לקרות במפות מסוימות, אך הם לא משפיעים על הדרגה שלך. אז אם הקבוצה שלך מתגלגלת על ג’ונקרטאון אבל עדיין יכולה לשחק על עניבה, אל תוותר! אי השגת SR עדיין טובה יותר מאשר לאבד מספיק במקום שייקח כמה ניצחונות להחזרת.

מהן כל דרגות ה- Overwatch 2?

מסך Overwatch 2 RECES

הדרגות של Overwatch 2, ודרישות ה- SR שלהן.

כמו הפריקוול שלה, Overwatch 2 שחקנים יוצבו בכל דרגה מברונזה לשלוט לאחר סיום משחקי המיקומים שלהם. כל דרגה פועלת כרובד אחר. אם אתה מקבל מספיק SR, אתה מתקדם לדרגה הבאה. אם אתה מפסיד יותר מדי, אתה מסתכן בהפחתת דרגה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

הפירוק המלא של כל דרגה תחרותית של Overwatch 2 הוא כדלקמן:

כדי להימנע מלהתבלבל, הכי קל לחשוב על 500 המובילים בתור יותר מאשר בדרגה ממשית. ניתן היה להתפשט את 500 השחקנים המובילים האלה ברחבי Grandmaster ואפילו לטבול גם במאסטרס. Tops Tops Tops, למרות שהם נדירים, אינם נשמעים.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

הרוב המכריע של שחקני Overwatch הסתיים בכסף, זהב ופלטינה. לכן, אם לא תגיע ליהלום או לשלוט מיד לאחר מיקומים, אל תדאג – רובנו לא.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תגמולים חדשים של Overwatch 2

אש

אחד צריך הרבה סבלנות כדי לפתוח אקדחי זהב במשחק.

ישנם כמה סוגים של תגמולים להרוויח מהמשחק Overwatch 2 תחרותי. הברורים ביותר הם תותחי הזהב שניתן לפתוח עם נקודות תחרותיות, או CP. תותחי מוזהבים עולים 3,000 סמ”ק לגיבור, כך שיידרש לך כמה עונות כדי לחסוך מספיק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כמות קטנה של CP מוענקת לאחר כל ניצחון, ובהתאם לדרגה שלך תקבל סכום מוגדר בסוף כל עונת COMP גם כן. להלן סקירה של CP שהוענק בכל תוצאות דרגה ותואמות:

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • לנצח: 15 סמ”ק
 • לצייר: 5 סמ”ק
 • בְּרוֹנזָה: 65 סמ”ק
 • כסף: 125 סמ”ק
 • זהב: 250 סמ”ק
 • פְּלָטִינָה: 500 סמ”ק
 • יהלום: 750 CP, Diamond Challenger
 • לִשְׁלוֹט: 1,200 סמ”ק, מאסטר צ’לנג’ר
 • גרנדמאסטר: 1,750 CP, Grantmaster Challenger
 • 500 העליונים: 1,750 סמ”ק, 500 הצ’לנג’ר המובילים

כל שחקן שמשלים בסך הכל משחק תחרותי של 250, 750 ו- 1750 לקבל כותרות מיוחדות שנקראות מתחרה מיומן, מתחרה מנוסה ומתחרה מומחה, בהתאמה.

סרט ההמשך מכניס גם רובד עורות חדש שנקרא “עורות מיתיים” למשחק. להלן המדריך שלנו כיצד לפתוח עורות מיתיים ב- Overwatch 2.

כיצד להשיג SR ולדרג ב- Overwatch 2

חתול שחור סומברה

אין דרך בטוחה להבטיח ניצחונות או SR ב- Overwatch 2, אבל יש כמה כללים טובים שיהפכו את ה- WS הרבה יותר סביר.

עכשיו, אנחנו לא מתכוונים להבטיח שתפרוץ ל- Master או Top 500 על ידי ביצוע הטיפים האלה, רק כדי להיות ברור. אבל, יש כמה דברים פשוטים שכל אחד יכול לעשות – מלבד להשתמש בגיבורים שאתה באמת יודע לשחק – שיגדילו באופן לגיטימי את הסיכוי שלך לנצח.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

שחק עם מיקרופון והשתמש בו

במשחק מבוסס צוות כמו Overwatch 2, בו כולם מתמקדים בתפקידם האישי, התקשורת היא המפתח. אף אחד לא רוצה לשמוע את סיפור חייך במהלך משחק, אבל מיקרופון יכול לעשות פלאים לתיאום, שילובים אולטימטיביים ומיעדים למיקוד.

כתמיכה, אתה יכול ליידע DPS וטנקים מתי אתה זקוק לעזרה או מתי מישהו הורס את קו האחורי שלך. טנקים יכולים ליידע את חברי הצוות מתי מגן עומד להישבר, ו- DPS יכולים ליידע את כולם היכן נשלח הנזק שלהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יש אנשים שאינם אוהבים לדבר עם זרים גמורים באינטרנט, וזה מובן לחלוטין. אז איך אתה מתמודד עם זה? תסתכל על הטיפ הבא שלנו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לשחק עם קבוצה

משחקי קיץ של Overwatch Foolside Ashe

עבודת צוות אולי לא תגרום לחלום לעבוד על עצמו ב- Overwatch 2, אבל זה בהחלט עוזר!

אם השימוש במיקרופון יכול להגדיל את אחוז הזכייה, משחק עם קבוצה של שחקנים מוכרים יכול לסייע עוד יותר. טיפ זה יכול להיות אתגר, במיוחד אם חסר לך חברים שמשחקים Overwatch 2, אך יש אפשרויות להימנע מתור הסולו האיום.

המאמר נמשך לאחר המודעה

חברים שמשחקים הם בחירה מובנת מאליה, בהתחשב בכך שהם דרגה כמוך. אם כל השאר נכשל, אל תפחד ללחוש או להזמין חברים לקבוצה בעקבות ניצחון, אם אתה חושב שאתה יכול לגרום לזה לקרות שוב.

חתוך את ההפסדים שלך

זה נראה ברור מאליו, אבל כשאתה עמוק בטחנת Overwatch 2 Comp פשוט ללכת משם יכול להיות אחד הדברים הקשים ביותר לעשות, במיוחד אם אתה למטה SR.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אבל תחשוב על זה ככה, מה עדיף? להמשיך לשחק בזמן הטיה ועלולה לזרוק יותר SR לפח, ואפילו להפיל דרגה; או לקחת הפסקה, אולי עובר למשחק מהיר או לארקייד קצת? אולי אפילו צא לטיול כדי להוריד את דעתך מהלוצ’יו ההוא שלא נראה שהוא מבין את ההבדל בין מהירות לריפוי דחיפה במשחק האחרון שלך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אין שום דבר כיף להפסיד משחקים מרובים ברציפות, אבל סמוך עלינו, מה שעוד פחות כיף הוא בסופו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה – זה פחות או יותר כל מה שיש לדעת על דרגות ו- SR בכל מה שקשור ל- Overwatch 2. עם קצת מזל, ואולי עזרה של כמה מהמדריכים האחרים שלנו למטה, אתה יכול למצוא את עצמך טוב בדרך למאסטר ומעבר לו.