מדוע שחקני ‘Overwatch 2’ למעשה מחמיצים קופסאות שלל, Overwatch 2 Streamer שמאל מבולבל לאחר פתיחת תיבות השלל שנה שלמה לאחר המעבר – dexerto

0

Overwatch 2 Streamer שמאל מבולבל לאחר פתיחת תיבות השלל שנה שלמה לאחר המעבר

באשר אם Giggleship אכן תשיג משהו מארגזי השלל, הוא אמר שהוא לא בטוח. “אני חושב שזו רק התראה חוזרת קוסמטית או פתיחה מחודשת. אין מושג מי.”

מדוע שחקנים ‘Overwatch 2’ למעשה מפספסים קופסאות שלל

אין דרך חזרה. Overwatch 1 פשוטו כמשמעו לא קיים יותר, שנמחק מהקיום על ידי Overwatch 2 שהחליף אותו במלואו, וזה כולל את הדרך בה אתה מרוויח קוסמטיקה עכשיו, שרוב השחקנים מאמינים שהוא בעצם איכשהו רע יותר מאשר כאשר Overwatch הסתמך מאוד על תגמולים באקסיבת השלל האקראית.

להלן הבעיות העיקריות במערכת הנוכחית בהשוואה לתיקנים:

הדרך היחידה לקנות עורות דמויות ספציפיות עכשיו, אפילו ישנים, היא לטחון אתגרים ארוכים מאוד, מאוד לא מתערים למטבע. או כמובן פשוט קנה אותם על הסף בכסף אמיתי.

במסלול מעבר קרב, יתכן שיש כמה עורות טובים, אבל כל המשמעות היא שכל עונה, השחקנים כולם בסופו של דבר עם אותו עורות עד הסוף.

מטבע הרווח עשוי להישמע טוב בתיאוריה, בהתחשב במשחק כעת חופשי לחלוטין ואתה כבר לא “הימורים” לעורות בתיבות השלל, אבל בהתחשב במה שמערכת תיבות השלל של Overwatch הפכה בסופו של דבר, הגרסה החדשה הזו גרועה יותר.

עוד מיועץ פורבס

חברות ביטוח הנסיעות הטובות ביותר

תוכניות ביטוח הנסיעות הטובות ביותר ב- COVID-19

אמנם קופסת שלל קנייה המונית הייתה עדיין דבר רע שהמשחק איפשר, היו הרבה הזדמנויות רבות להרוויח קופסאות שלל בחינם בזמן ששיחקת. ובסופו של דבר הוסיפו להם בסופו של דבר את הגנת הדופ והגנה על מזל רע, פירוש הדבר שתוכלו לצבור כמות טובה של עורות אפיים ואגדיים דרך משחק.

זה לא המקרה עכשיו. בלי עוד קופסאות שלל ולא עוד “מזל” מכל סוג שהוא, כל מה שיש לך זה האתגר הזה טוחן והקרב מעבר, מעבר קרב אשר, אכפת לך, אינו מציע מטבע פרימיום לרכישת דברים. התוצאה הסופית היא מערכת שמרגישה כעת פחות מתגמלת באופן דרמטי למרות שיש “דרכים” לעורות ספציפיים כעת לעומת הסתמכות על אקראיות. בסוף, היו מספיק הגנות על קופסאות השלל בהן אתה היה קבל הרבה דברים מגניבים ויקרי ערך בחינם, ובו זמנית, חסוך מספיק מטבע כדי לקנות דברים שהחמצת.

עכשיו, אתה עושה אתגרים הדורשים שעות על גבי שעות עבודה עבור המקבילה של 60 סנט כמו שהמירו ממטבע המשחק לכספי החיים האמיתיים המקבילים. והשחקנים מתעצבנים לראות שעורות אגדיים בני חמש בשלב זה עדיין “במכירה” תמורת 20 דולר לערך, כחלופה לטחון אותם. וזה לא אומר דבר על האחיזות שיש לשחקנים לעור איכות על גיבורים חדשים כמו קיריקו או מלכת ג’ונקר.

כאשר מליפים מסוג זה מתרחשים, תמיד יש הרבה כאבי גדילה העוברים למודל F2P. זה סוג של מצב מוזר ומוזר, כמו ששחקנים רבים לא רוצה מודל מונטיזציה של F2P, ורוב המפתחים כנראה לא רוצים לעשות גם אחד כזה, מכיוון שהם מעדיפים פשוט למכור עותקים, אבל שוק מרובי משתתפים התפתח איפה קשה להתמודד על PlayerCount אלא אם כן תעשה זאת. עם זאת, אתה לא מרוויח מספיק כסף אלא אם כן אתה מתחיל להתעסק בקוסמטיקה באופן שלא באמת צריך להיות כל כך הרבה כאשר למשחק היה עלות בתשלום מחוברת אליו. זה מצב מוזר.

אני חייב להאמין שמונטיזציה ב- Overwatch 2 ישתפר עם הזמן, אבל ב- 1 זה..

Overwatch 2 Streamer שמאל מבולבל לאחר פתיחת תיבות השלל שנה שלמה לאחר המעבר

סוּפַת שֶׁלֶג

זרם Overwatch 2 נותר מבולבל לאחר שאיכשהו פתח 13 תיבות שלל שנה לאחר המעבר, למרות שהתחבר הרבה פעמים לפני כן.

כאשר Overwatch עבר ל- Overwatch 2, נכנסו לתוקף מעט שינויים. בפרט, ארגזי השלל כבר לא היו דבר שכן Blizzard עבר לחנות פשוט.

וכששחקנים מדור קודם עם קופסאות שלל במלאי שלהם התחברו ל- Overwatch 2 בפעם הראשונה, כל תיבות השלל שנותרו שלהם נפתחו אוטומטית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זרם מתקרב, Giggleship, שיתף קליפ על Subreddit Overwatch שהוא פתאום מקבל את ההודעה על תיבות השלל שלו נפתחו בזמן שגדל בתפריטים, מה שהשאיר אותו מבולבל לחלוטין.

“מה?”הוא אמר בקליפ. “שיחקתי את המשחק הזה מאז שיצא, וזה בדיוק עכשיו פתח את תיבות השלל שלי?”

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הוא הסביר עוד יותר בתיאור, “התחלתי לשחק Overwatch בשנת 2017. אני משחק Overwatch 2 בעקביות מאז שהוא הוסיף 2 לשם. אני בטוח שקיבלתי את התראה הזו כשאתחלתי לראשונה את המשחק בשנה שעברה.”

באופן טבעי, זה נפגש עם בלבול ונוסטלגיה מרבים אחרים בקהילה, שרובם הוטלו באותה מידה על ידי כך שזה קרה. “מה ה- f ***”, כתב תגובה. אחר כתב, “אחי חזר לימים הטובים.”

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

באשר אם Giggleship אכן תשיג משהו מארגזי השלל, הוא אמר שהוא לא בטוח. “אני חושב שזו רק התראה חוזרת קוסמטית או פתיחה מחודשת. אין מושג מי.”

עם זאת, כפי שצוין על ידי משתמש, הם יכולים להיכנס להיסטוריית העסקאות שלהם בקרב על הקרב.אתר נטו וצפה במטבעות הווירטואליים של Overwatch כדי לבדוק אם הם קיבלו עור או לא.

Overwatch שמושבת תיבות שלל בתשלום החודש

תיבת השלל Overwatch

שחקני Overwatch כבר לא יוכלו לקנות קופסאות שלל לאחר 30 באוגוסט, אישר Blizzard.

בעוד שקופסאות השלל בתשלום ייעלמו ב -30 באוגוסט, השחקנים עדיין יוכלו להרוויח אותם באמצעות משחק עד ש- Overwatch 2 משחרר, שנקבע כרגע ל -4 באוקטובר.

בחברה נמסר כי תיבות השלל לא ישמשו ב- Overwatch 2 והמשחק המקורי כבר לא יהיה משחק לאחר השקת ההמשך.

כל תיבות שלל שלא נפתחו בחשבונות השחקנים ייפתחו עבורם אוטומטית לפני השקת Overwatch 2. (כל הקוסמטיקה ניצחה דרך תיבות השלל במשחק המקורי יעברו לסרט ההמשך.)

Blizzard נקט במגוון גישות לתיבות שלל בשנים האחרונות. אמנם זה הסיר את קופסאות השלל בתשלום מגיבורי הסערה וכעת הזכיינית Overwatch, אך היא המשיכה להשתמש בהן (או בהנפקות דומות מבחינה רעיונית) ב- Hearthstone וב- Diablo Anciptal שהושק לאחרונה.

מוקדם יותר השנה, Blizzard זכה בפסק הדין של בית המשפט בכך שקיבל תביעה חוקית בנושא תיבות השלל Overwatch שהורדו לבוררות. זה גם עומד בפני תביעת פעולה ייצוגית המוצעת מעל ארגזי השלל של Hearthstone.

נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

  • סופת שלגים עוקבים
  • הוצאה לאור בעקבות

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

ברנדן הצטרף ל- GamesIndustry.Biz בשנת 2012. ממוקם בטורונטו, אונטריו, הוא היה בעבר עורך חדשות בכיר ב- Gamespot בארה”ב.