Overwatch 2 אתגר משחק תחרותי: כיצד לפתוח את הנעילה תחרותית ב- OW2 – Dot Esports, Overwatch 2 דרגות: מצב תחרותי תגמולים מוסברים | גיימר מחשב

0

Overwatch 2 דרגות: פרטי מצב תחרותי ותגמולים

Overwatch 2 כולל שני מצבים מדורגים עיקריים: תור תפקידים ותור פתוח. אתה צריך לנצח 50 משחקים מהירים ב- Overwatch 2 או שהיה לך בעבר Overwatch 1 כדי לפתוח ולשחק את שני המצבים המדורגים.

כיצד לפתוח משחק תחרותי ב- Overwatch 2

הנה כיצד להרטיב את הרגליים במצב המדורג של Overwatch.

תמונה באמצעות Blizzard Entertainment

התחרותי חוזר וטוב מתמיד ב Overwatch 2, אבל זה לא זמין לכולם כברירת מחדל. אם אתה שחקן חוזר, תוכל לקפוץ ישר פנימה ולשחק מיד תחרותי. אם אתה חדש בזכיינית, ישנם כמה חישוקים נוספים שתצטרך לקפוץ כדי לפתוח משחק תחרותי.

צעדים אלה מכינים טוב יותר את השחקנים לאתגרים הייחודיים של תחרותי ומנותקים את הרעילות בין השחקנים, או כך Overwatch 2 צוות הפיתוח מקווה.

כמו במצבים המדורגים של משחקים אחרים, שחקנים ייעודיים יכולים להתקדם בשורות Overwatch 2 בדרך להפוך למאסטר גדול.

הנה כיצד לפתוח משחק תחרותי Overwatch 2.

מה אתגר המשחק התחרותי ב Overwatch 2?

Overwatch 2 תמונה

אתגר המשחק התחרותי היא דרישה ששחקנים חדשים חייבים להיפגש לפני שהם קופצים למשחק מדורג. זה מחייב אותך להשלים כמות מסוימת של משחק מהיר מנצח תחילה.

כמה ניצחונות אתה צריך כדי לפתוח את הנעילה תחרותית?

לרוע המזל, ביטול נעילת המשחק התחרותי לוקח קצת זמן ומאמץ. תצטרך לשחק ולנצח 50 משחקי משחק מהירים לפני השלמת האתגר ופתיחת הנעילה מדורגת.

האם שחקנים חוזרים צריכים להשלים את אתגר המשחק התחרותי?

Overwatch וללא נעילה תחרותית במשחק ההוא יש גישה מיידית למשחק תחרותי ב Overwatch 2.

עדיין תצטרך להשלים קבוצה של משחקי מיקום כדי להשיג את הדרגה שלך, המבוססת על הדרגה שלך במשחק הראשון אך לא תהיה בדיוק אותו דבר. תוצב במהלך העדכון התחרותי הראשון שלך, שמתרחש לאחר מכן שבעה ניצחונות אוֹ 20 הפסדים.

מה השתנה במשחק תחרותי מהמקור Overwatch?

אם אתה חדש בסדרה, התהליך קצת יותר מעורב. Blizzard הסיר את מערכת רמת השחקן, כך שלא תצטרך להגיע לרמה 25 כמו ששחקנים עשו במשחק הראשון. במקום זאת, תצטרך להשלים את החדש חווית משתמש בפעם הראשונה (FTUE). ה- FTUE הוא חוויה מבוססת חיפוש חובה שתעזור לכם ללמוד על כל המפות, המצבים והדמויות הניתנות לשחק שיש למשחק להציע.

כדי לבטל את הנעילה תחרותית כשחקן חדש, תצטרך השלם ftue וניצחון 50 משחקי משחק מהירים. זה כדי להבטיח Overwatch 2מערכת השידוכים יכולה לקרוא היטב את רמת המיומנות שלך ולהתקדם לך עם חברי הצוות המתאימים ביותר כשאתה משחק את כל המצבים, ולא רק תחרותיים.

תמונה של הסמכת משחק תחרותי

שחקנים יכולים לעקוב אחר התקדמות האתגר תחת קטע האתגרים במשחק, ואז לבחור בכרטיסייה התחרותית ולמצוא את אתגר “הסמכת משחק תחרותי”. ברגע שמנצחים 50 משחקים מהירים, המשחק התחרותי אינו נעול. מלבד זאת, התכונות התחרותיות ביותר תכונות עובדות במידה רבה באופן דומה לראשון Overwatch, אם כי CrossPlay מסובך.

מדוע Blizzard ביצעה את השינויים האלה?

ה נועד להפחית את הרעילות בין שחקנים, במיוחד אלה שמדברים בחומרה לשחקנים חדשים או לאלה שלא הספיקו להכיר את המשחק עדיין. .

לפני Overwatch 2’s השקה, המפתח Blizzard פרסם פוסט בבלוג המפרט את ההתאמות שלו לתחרות. בבלוג מפרט את כל השינויים שבוצעו במצב, שהם רחבים מספיק כדי שאפילו שחקנים חוזרים צריכים לקרוא אותם לפני שתתורים למשחק.

אמילי היא כותבת צוות המכסה אגדות Apex, Overwatch, Pokemon ו- Gare Gaming עבור Dot Esports. הקווינים האחרים שלה כוללים מגמות דיגיטליות, טרנס מסך ו- Gamespew. היא גם עובדת כמעצבת עלילתית במשחקים. צרו איתה קשר בטוויטר @thepokeflute.

Overwatch 2 דרגות, עדיין חטיבות שכבות ותגמולים, הסבירו.

Overwatch 2 דרגות - Tracer

(קרדיט תמונה: Activision Blizzard)

Overwatch 2 דרגות סוף סוף מתחילות להתיישב לאחר ש- Blizzard ביצעה סדרה של שינויים באיך שהם עובדים. המצב המדורג התחרותי עובד כמו שהיית מצפה עם כמה מגבלות על משחק בקבוצות. עם זאת, עדיין יש הרבה מה לפרוק אם אתה חדש או חוזר לשחק מדורגים. אז פירקתי את כל מה שאתה צריך לדעת על Overwatch 2 דרגות.

Overwatch 2 כולל שני מצבים מדורגים עיקריים: תור תפקידים ותור פתוח. אתה צריך לנצח 50 משחקים מהירים ב- Overwatch 2 או שהיה לך בעבר Overwatch 1 כדי לפתוח ולשחק את שני המצבים המדורגים.

תור תפקידים נועל את הרכב הצוות שלך לגיבור טנק אחד, שני גיבורי נזק ושני גיבורים תומכים. אתה בוחר את התפקידים שאתה רוצה לתור עבורם, לשחק משחקים ולקבל דרגה אינדיבידואלית לכל תפקיד.

תור פתוח הוא חופשי לכל כמו ש- Overwatch המקורי חזר בשנת 2016. אתה יכול לבחור כל גיבור בכל תפקיד ותקבל דרגה אוניברסלית אחת.

בתחילת כל עונה תחרותית, אתה שומר על אותה דרגה שהייתה לך בעבר עם התאמה קלה על סמך כל המשחק ששיחקת לאחר עדכון הדירוג האחרון שלך (עוד על כך בהמשך). עבור רוב האנשים תראה עלייה בדרגתך בתחילת עונה.

אם אתה חדש לגמרי בדירוג, אתה לא תהיה ללא תואר עד שתשיג חמישה ניצחונות או 15 הפסדים, מה שמא איור. אם שיחקת מצב תחרותי מדורג ב- Overwatch 1, הדרגה שלך צריכה להיות קרובה למדי למה שהיה קודם.

. זה מעודד אותך פשוט לשחק בעקביות בכמה משחקים במקום להתייחס לכל אחד כמו מבחן בית ספר בו אתה צריך לבצע את הטוב ביותר שלך.

במשך כל העונה, הדרגה שלך תתעדכן רק כשמגיעים שוב לחמשת הניצחונות או 15 הפסדים. ועל ידי “עדכון” זה אומר הדרגה שלך יכולה לעלות ולרדת כמה חטיבות שכבות מיומנות בבת אחת, או להישאר זהה– וזה שינוי די גדול בהשוואה למערכת דירוג המיומנות הליניארית במשחק המקורי.

Overwatch 2 דרגות

כל דרגות ה- Overwatch 2 אתה יכול להרוויח

Overwatch 2 דרגות מתפרקות לשבע מדליות המייצגות כל שכבת מיומנות. לכל שכבת מיומנות יש חמש חטיבות מספריות בתוכו העולות עד שתפרוץ לשכבה הגבוהה ביותר הבאה. אז אם אתה זהב 1, זכה בשבעה משחקים ותעלה בדרגה, אתה תהיה פלטינה 5.

להלן כל דרגות ה- Overwatch 2 שתוכלו להרוויח:

 • ברונזה 5-1
 • כסף 5-1
 • זהב 5-1
 • פלטינה 5-1
 • יהלום 5-1
 • אדון 5-1 (500 העליונים מתחילים בערך כאן)
 • גרנדמאסטר 5-1

Overwatch 2 מגבלות קבוצתיות תחרותיות

איך משחק בקבוצה עובד ב- Overwatch 2 מדורג

במצבים התחרותיים של Overwatch 2 יש כמה מגבלות על משחק בקבוצות. שחקני ברונזה, כסף, זהב, פלטינה ויהלומים יכולים להתקדם עם כל מספר אנשים בתוך שני שכבות מיומנות מהם. שחקני אדון יכולים גם להתקדם עם כל מספר אנשים, אך הם צריכים להיות בתוך רמת מיומנות אחת מהם.

עם זאת, לשתי דרגות ה- Overwatch 2 הגבוהות ביותר יש מגבלות קפדניות עם מי אתה יכול לשחק: שחקני Grandmaster יכולים לקבץ עם שחקן אחד בתוך שלוש חטיבות שכבות מיומנות מהם, ו -500 השחקנים המובילים יכולים לקבץ רק עם שחקן אחד שנמצא גם הם בשם שלהם 500 הדרגות המובילות באזור.

Overwatch 2 500 דרגות המובילות

כיצד מדורגים 500 המובילים ב- Overwatch 2

שבועיים אל תוך כל עונה תציין את יציאתם של 500 המובילים המובילים ואייקון הדרגה הייחודית. ואם לעונה יש גיבור חדש, הם יהיו זמינים לשחק באותו יום.

Top 500 הוא Leaderboar. אתה יכול להציג את Leaderboard מתחת לכרטיס התחרותי בתפריט הראשי.

כדי להפוך את זה ל 500 המובילים המובילים, אתה טכנית לא צריך להיות דרגה מסוימת. זו תמונת מצב של השחקנים המדורגים ביותר עם Overwatch 2 וזה משתנה כשאנשים מנצחים ומפסידים. אם אתה בקושי סוחט ל -500 הראשונים, רוב הסיכויים ששחקנים אחרים ידחפו אותך מזה די מהר. זה נוזל, אז צפו כי הדרגות ישתנו על בסיס יומיומי.

הדרישה להיכנס ל -500 הראשונים היא לשחק ולנצח 25 משחקים בתור תפקידים או בתור פתוח. מכיוון ש -500 המובילים הם ממש ממש רק 500 השחקנים המובילים מתוך מה שכנראה אלפי, אם לא מיליונים, של שחקנים בסך הכל, זה יורכב ברובו מגרנדמאסטר ושחקני מאסטר.

אם אתה לוקח הפסקה מורחבת מהמשחק, הדרגה הבלתי נראית שלך, או דירוג השידוכים שלך (MMR), יירקבו או יופחתו, למקם אותך במשחקים קלים יותר למקרה שאתה קצת חלוד. Blizzard אומר שה- MMR שלך יסתגל מהר יותר מהרגיל כשאתה חוזר להחזיר אותך למסלול במהירות.

Overwatch 2 תגמולים לדרגה

איך עובדות תגמולים של Overwatch 2 Dray

. ראשית, על מנת לקבל תגמולים כלשהם, עליכם להשלים את אתגר “התפקיד התחרותי/שחקן התור הפתוח” על ידי ניצחון של 15 משחקים בכל אחד מהמצבים בכל עונה.

ברגע שתעשה זאת, תהיה מוכן להרוויח נקודות תחרותיות לרכישת כלי הנשק המוזהבים של הגיבורים האהובים עליך (3,000 נקודות תחרותיות כל אחת), וכותרות לשים על כרטיס השם שלך בעונה שלאחר מכן (ויש להרוויח שוב לשימוש הבא גם הוא).

לכל משחק שתנצח תקבל 25 נקודות תחרותיות, ועל כל תיקו תקבל חמש.

Blizzard שינה את אופן פעולת תגמולים בדרגה בעונה 2. תגמולי הדירוג שלך מבוססים על הדרגות הסופיות שלך והדרגה הגבוהה ביותר על פני תור תפקידים ותור פתוח. הדירוג הסופי שלך כולל את המשחקים ששיחקת אחרי עדכון הדירוג האחרון שלך, כך שהתגמולים שלך עשויים להיות גבוהים או נמוכים מכפי שציפית.

לדוגמא: אם תסיים עונה ביהלום בתור ובכסף פתוח בתור תפקידים, תקבל את תגמולי היהלום – כל עוד המשחק. גם אם הגעת למאסטר מתישהו מוקדם יותר בעונה, לא תקבל את התגמולים לדרגה זו כי לא נגמרת על זה.

תגמולי הנקודה התחרותית מובהרים באתגרים תחרותיים הקשורים לכל דרגה. הנה כמה נקודות תחרותיות תקבלו, יחד עם תגמולים של הכותרת המשויכת:

 • ברונזה: 300
 • כסף: 450
 • זהב: 600
 • פלטינה: 800
 • יהלום: 1000, תפקיד יהלום/OpenChallenger
 • אדון: 1,200, תפקיד אמן/מתמודד פתוח
 • Grandmaster: 1,500, תפקיד גרנדמאסטר/צ’לנג’ר פתוח
 • עליון 500: 1,500, 500 תפקיד/צ’לנג’ר פתוח

אתה מקבל גם כותרות להשלמת מספר משחקים תחרותיים:

 • 250 משחקים: מתחרה מיומן
 • 750 משחקים: מתחרה מנוסה
 • 1,750 משחקים: מתחרה מומחה

Overwatch 2 mMr

איך MMR עובד עם Overwatch 2 דרגות

דירוג השידוכים שלך, או MMR, הוא השתקפות נסתרת של המיומנות שלך שקיימת כדי להעניק לך התאמות טובות. לעולם לא תדע בדיוק מה זה, אבל מערכת השידוכים של המשחק משתמשת ב- MMR (לא בשורות דירוג מיומנות) כדי לתת לך את המשחקים הכי הוגנים שהיא יכולה למצוא כשאתה תור לתחרות תחרותית.

MMR הוא יעד מרגש ואינו בהכרח זהה לדירוג המיומנות הנראה לעין שלך. מערכת ה- MMR משווה את המיומנות שלך מול שחקנים אחרים שכן כל מי שמשחק Overwatch 2 מנצח ומפסיד משחקים. . על מנת לשמור על המערכת ללא מניפולציה על ידי שחקנים שרוצים לנצל אותה, Blizzard לעולם לא יכול להסביר בדיוק איך זה עובד, וגם זה לא יכול להראות לך את ערך ה- MMR המדויק שלך.

עם MMR, שחקן יכול להיות בעל דרגת פלטינה גבוהה בפרופיל הקריירה שלו, אך עשוי להיות מכניס למשחקים ברמת הזהב. אז אל תדאג אם אתה רואה מישהו עם פער דומה במשחקים המדורגים שלך.

אחרי הכל, דרגות תחרותיות הן צורה מורחבת של Leaderboar. הדבר היחיד שאתה יכול לשלוט בו הוא איך אתה משחק ואיך אתה לומד. אם אתה מתמקד בזכייה במשחקים במקום לנסות לשחק את המערכת על ידי משחק גיבורים מסוימים או רדיפה אחרי סטטיסטיקות מסוימות, סביר להניח שתתאכזב מהתוצאות.

מלבד השימוש בכלים כמו מערכת השידור החוזרת של Overwatch 2 כדי ללמוד ולהשתפר, המטרה עם המדורגת צריכה להיות תמיד לנסות לנצח וליהנות.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

עדכון משחק תחרותי – הצטרף למשחקים טובים יותר

עדכון משחק תחרותי - הצטרף למשחקים טובים יותר

כאשר עונה 5 בעיצומה, אנו נביא שיפורים חדשים למשחק תחרותי, כולל עדכוני שידוכים, להחזיר מצב משחק פופולרי מדורג, כמו גם לבחון דרכים חדשות לחברים לשחק יחד ללא קשר לרמות המיומנות האישיות שלהם. בואו נסתכל היכן עומד המשחק התחרותי היום ואיפה אנו מחפשים לקחת את זה בחודשים הבאים.

משחק תחרותי כרגע

בעונות האחרונות, פעלנו לבצע שיפורים לשידוכים – עם דגש על משחק תחרותי – במאמץ להפגיש שחקנים בעלי רמות מיומנות שווה. ראוי לציין כי העונה, התחלנו לתעדף את הצבת הקבוצות הדומות עם טווחי מיומנות רחבים לאותו משחק: בעוד שזה הופך את זמני התור לקצת יותר לקבוצות גדולות, זה עוזר להבטיח משחק הוגן.

בעונה הקודמת התחלנו לספק דרגה תואמת (כדי להראות כמה קרוב כל שחקן נמצא לדירוג המיומנות הממוצע של הלובי), יחד עם מראה לך איפה אתה עומד בחטיבת המיומנות שלך וכמה אתה קרוב להגיע ל הדרגה הבאה. אנו מקווים שזה מספק שקיפות רבה יותר למשחקים שלך, כמו גם את ההתקדמות שלך כשאתה ממשיך לטפס.

מנהל המשחקים אהרון קלר סיפק את מחשבותיו סביב איך משחק חד צדדי יכול להתרחש בבלוג Take Take של הבמאי האחרון שלו, ואנחנו ממשיכים לבצע שינויים כשאנחנו מוצאים הזדמנויות לשיפור.

אנו גם רוצים להמשיך לספק לך חוויות תחרותיות לסגנונות משחק שונים, וזו הסיבה שלכל עונה 5, גיבורי מסתורין תחרותיים חוזרים!

חישוב דירוג המיומנות שלך לאחר כל משחק

דירוג השידוכים הפנימי שלך (או, MMR) מותאם לאחר כל משחק, לא רק כשאתה מקבל את העדכון התחרותי שלך – הוא עולה כשאתה מנצח משחק ויורד כשאתה מפסיד משחק. עם זאת, כמה זה עולה או יורד מבוסס על מגוון גורמים סביב התואמים. להלן שלושת הגורמים החשובים ביותר:

 • מה דירוג המיומנות שלך לעומת דירוג היריבים שלך?
 • כמה אתה חדש?
 • באיזו תדירות אתה משחק את המצב התחרותי הספציפי הזה?

כדי לטפל בכדור הראשון, לשחקן שיכול לנצח קבוצה חזקה יותר יהיה עלייה גדולה יותר בדירוג ה- MMR הפנימי שלו. ככל שדירוג השידוכים הממוצע (MMR) חזק יותר של יריביך, כך צריך להיות מאתגר יותר לנצח את המשחק. אמנם חשוב לשמור על דירוג ה- MMR הממוצע של שתי הקבוצות קרוב ככל האפשר, אך לעיתים רחוקות מאוד הם שווים בדיוק. אנו רוצים לוודא שנוכל לספק זמני תור מהירים לכולם בכל עת, כך שלפעמים יתכן שיש הבדל גדול יותר בין שני הממוצעים.

שנית, החוויה שלך וכמה אתה מעצב את הכישורים שלך הם גם גורמים חשובים. כאשר שחקן הוא חדש לגמרי ומזכורת לשחק במשחק תחרותי, למערכת השידוכים שלנו יש מעט מאוד מידע כדי להעריך את רמת המיומנות שלהם. ברוב המקרים, אנו יכולים לקבל הבנה רחבה של המיומנות הנוכחית שלהם בחמישה משחקים, אשר מתיישרים לעדכון התחרותי הראשון שלהם, אך זו רק הערכה רחבה, וזו הסיבה ששחקנים חדשים יראו את שכבת המיומנות שלהם והחטיבה שלהם משתנה בתדירות גבוהה.

זה לוקח אותנו לנקודת הכדור השלישית. הדבר יכול להגיש מועמדות גם על שחקנים חוזרים שלא היו פעילים זה זמן, וזו אחת הסיבות לכך שאנו מסירים את שכבת/החטיבה המיומנות שלהם אם הם לא שיחקו במצב או תפקיד תחרותי זה במשך עונה שלמה. שחקנים לא פעילים יפחיתו את ה- MMR שלהם במהלך היעדרותם. נגדיל גם את דירוג חוסר הוודאות שלנו ככל שהשחקן אינו פעיל יותר. דירוג אי הוודאות הזה מאפשר לשחקנים להרוויח ולהפסיד MMR במהירות רבה יותר, כך שכאשר השחקן הלא פעיל חוזר, הם יכולים לקפוץ חזרה לדרגה הקודמת שלהם אם הם יביאו היטב, או שהם יכולים להפסיד MMR מהר יותר אם המיומנות שלהם בפועל התפורקה.

. ככל שתשחקו יותר, כך יהיה לנו מידע רב יותר, וככל שהשדוך יהיה בטוח יותר על חטיבת המיומנות הנוכחית שלך ושכבה שלך.

ההתאמות הללו משנות את ה- MMR שלך בכל משחק, וזה עם ה- MMR הנוכחי שלך אנו קובעים איזה התאמה הכי מתאימה לך בכל פעם שאתה תור.

שמירה על הדרגות תחרותיות

כשנכנסנו לעונה 5, ראינו שיש יותר שחקנים בסבתות מאשר בעבר. זה קורה מכמה סיבות. הגורם הגדול ביותר הוא ש- Overwatch 2 חופשי לשחק פירושו שיש לנו יותר שחקנים שנכנסים לשחק תחרותי מאי פעם, וזה מעביר את חלוקת הדרגות. .

הפצת דרגות תחרותיות שחקני מחשב. png

זה דבר טוב מכיוון שהוא מראה שרבים מהשחקנים שלנו צומחים במיומנות. בכל מקרה, אנו רוצים לוודא שנגרום לשורות המובילות להרגיש תחרותיות. אמנם אנו חושבים שההפצה הזו של הדרגות עובדת היטב באופן כללי, אך גם גרנדמאסטר וגם ברונזה משקפים מגוון רחב מאוד של מיומנות, ואנחנו רוצים לוודא שהמיומנות מיוצגת היטב.

באופן ספציפי, מצאנו שיותר שחקנים בסופו של דבר בברונזה 5 ממה שאנחנו רוצים. זוהי בעיקר תופעת לוואי לא מכוונת של הוספת ריקבון MMR לשחקנים לא פעילים ב- Overwatch 2. התחלנו לבצע התאמות מצטברות בעונה 5 כדי לאפשר לשחקנים נוספים לטפס מתוך ברונזה 5 באופן שלא מרגיז את התפלגות העקומה. זהו נושא שאנו מתכננים לפקח מקרוב בשבועות ובעונות הבאות.

תור צוות

כשאנחנו ממשיכים לעבוד לקראת משחקים מאוזנים ותחרותיים יותר, אנחנו לא רוצים לשכוח שהמשחק הכי טוב לשחק עם חברים העובדים יחד. .

במצבים התחרותיים העיקריים שלנו, אנו דורשים שחקנים המקבצים יחד להיות בטווח מיומנות מסוים זה של זה על סמך שכבת המיומנות שלהם וחלוקה שלהם. עבור סבתות, אנו מכנים את מספר השחקנים שיכולים להתקדם לערימות של שניים. בעוד שמגבלות קיבוץ אלה עובדות היטב עבור חלק טוב מהשחקנים שלנו, אנו עדיין רוצים למצוא דרכים לרומם תחרות בקבוצה מלאה.

לעונה 5, אנו מציגים תור צוות כמצב תחרותי באמצע העונה. מצב זה ידרוש מכם להיות בקבוצה מלאה של חמישה שחקנים על מנת לעמוד בתור, אך אין מגבלות קיבוץ בכלל. המשמעות היא שקבוצה המורכבת משחקנים עם כל שילוב של דרגות יכולה לשחק זה עם זה. דירוג מיומנות של תור צוות יהיה נפרד מדירוג המיומנות שלך בתור התפקיד התחרותי או בתור פתוח תחרותי ורק חל עליך כאינדיבידואל (מה שאומר שאתה יכול לשנות את חברי הצוות בכל עת). הכלל שנקבע לתור הצוות יינעל לתפקידים לגיבורי תמיכה של טנק/שניים אחד/שניים, אז תכנן מראש עם הצוות שלך והחליט מי ישחק כל תפקיד.

אנו מנסים את תור הצוות כצעד ראשון לשיפור החוויה התחרותית העיקרית עבור Overwatch 2 בעתיד. שקלנו גרסאות חלופיות, כולל מצב סולו בלבד, אך רצינו שזה יהיה מבחן לצד זמינות מערך הכללים התחרותי הנוכחי כדי לא להשפיע על זמני התור במצבים העיקריים. השחקנים צריכים לצפות כי משחקים בתור צוות יהיו מאתגרים יותר וייחקו אחרת בגלל שאין להם מגבלות דירוג מיומנות. אנו מצפים לשמוע את מחשבותיך על מצב זמן מוגבל זה, שיושק ב -11 ביולי.

תודה על המשוב שלך, ותודה ששיחקת! הקפד ליידע אותנו מה אתה חושב על השינויים שלנו, ונחזור בעונה הבאה עם עדכונים נוספים על משחק תחרותי.