Overwatch 2 תאריך ושעה של סיום בטא | Shacknews, Overwatch Beta מבחן סוף השבוע 20-23 בנובמבר – חדשות – Overwatch

0

Overwatch Beta מבחן סוף השבוע 20-23 בנובמבר

צוות שביתת סוף השבוע במבחן בטא: התכונן לתקיפה!

Overwatch 2 תאריך ושעה של סיום בטא

Overwatch 2 תאריך ושעה של סיום בטא

הנה כאשר אתה יכול לצפות כי בטא Overwatch 2 יסתלק.

עם Overwatch 2 אמור להגיע באוקטובר 2022. Blizzard פועלת להבטיח שהמשחק יהיה במצב הטוב ביותר האפשרי כאשר ההשקה הזו תגיע. זה כולל החזקת בטא, שאוהדים יכולים להשתתף בהם ולקבל משוב. כרגע קורה כרגע, וכנראה ששחקנים תוהים מתי זה יסתיים. בואו נסתכל על תאריך הסיום של בטא Overwatch 2.

Overwatch 2 תאריך ושעה של סיום בטא

תאריך סיום של Overwatch 2 בטא

בטא Overwatch 2 יסתיים ב- 18 ביולי 2022. המפתח Blizzard אישר את הפרט הזה בפוסט הברכה הרשמי בתחילת הבטא. באשר לזמן סיום ספציפי, Blizzard טרם שיתף את זה. עם זאת, בטא Overwatch 2 החל בשעה 11 א.M. PT ב -28 ביוני, כך שאולי נוכל לצפות שהוא ייגמר באותו זמן ב- 18 ביולי.

בטא Overwatch 2 הוא ההזדמנות השנייה שהציבור נאלץ לצאת לדרך עם היורה הגיבורים הקרוב. מוקדם יותר השנה, בטא PVP סגורה העניקה לאוהדים את ההצצה הראשונה בכל השינויים במשחק, כולל גיבור רייבקס והפורמט החדש 5v5. . הבטא זמין גם לשחקנים ב- Xbox ו- PlayStation בנוסף למחשב.

הייתה לנו הזדמנות לבדוק את בטא ה- PVP הסגור של Overwatch 2, שהשאיר אותנו די אופטימיים לסרט ההמשך.

בטא Overwatch 2 יגיע לסיומו ב -18 ביולי, ומציין את סיום התקופה של כ -3 שבועות שהאוהדים יצטרכו להרגיש את המשחק החדש. ככל שאנו מתקרבים לתאריך השחרור של Overwatch 2, היצמד עם Shacknews לכל המידע הדרוש לך.

. זיכרון המשחקים הוותיק ביותר שלו הוא לשחק פיג’מה סם בשולחן העבודה של אמו במהלך סופי השבוע. פוקימון אמרלד, Halo 2, וה- Battlefront 2 של מלחמת הכוכבים היו כמה מהכותרות המשפיעות ביותר בהעברת אהבתו למשחקי וידאו. לאחר התערבות של שאקניוז ברחבי המכללה, דונובן סיים את לימודיו באוניברסיטת בואי סטייט בשנת 2020 עם תואר שני בעיתונות משודרת והצטרף לצוות במשרה מלאה. הוא חנון צעקה ענק וקנאי קולנוע שידבר איתך על סרטים ומשחקים כל היום. אתה יכול לעקוב אחריו בטוויטר @donimals_

Overwatch Beta מבחן סוף השבוע 20-23 בנובמבר

Overwatch Beta מבחן סוף השבוע 20-23 בנובמבר

תזכורת ידידותית: מכיוון שמדובר בבדיקת לחץ, אנא צפו ביצועי משחק לא אחידים וחוסר יציבות בשרת, ושימו לב כי הפעלה מחדש והשבתה עלולים להתרחש ללא אזהרה. אנו נמסור מידע על בעיות שירות מרכזיות, אם הם יתקיימו, בפורום החדשות בטא. .

צוות שביתת סוף השבוע במבחן בטא: התכונן לתקיפה!

מיום שישי, 20 בנובמבר עד שני, 23 בנובמבר, ננהל את ההזמנה הראשונה שלנו בלבד סוף השבוע של מבחן בטא. במהלך אירוע זה בן שלושה ימים, נפתח את Overwatch Beta (לזמן מוגבל) להרבה יותר שחקנים מאזורי המשחק שלנו באמריקה ואירופה שלנו.

המטרה: עזרו לנו להדגיש את בחינת חומרת השרת והטכנולוגיה שלנו . . . ולעשות כמה מחזות מהמשחק בתהליך.

 • לוח הזמנים של פריסה
 • פרטי המשימה
 • הוראות התקנה ומשחק
 • משוב ודיווח באגים
 • שאלות נפוצות בנושא מבחן בטא

Blogsectionbar-checkbox-deploymentschedule_v2.png

סוף השבוע הראשון של מבחן בטא שלנו יתחיל ב יום שישי, 20 בנובמבר בשעה 9:00 א.M. PST וסיים הלאה .M. PST.

כדי לעזור לנו להפיק את המרב משלב הבדיקה הזה, אנו נסמן חשבונות לסוף השבוע של מבחן בטא קצת מוקדם, במהלך תחזוקה מתוכננת ביום חמישי, 19 בנובמבר. אנו מעודדים את כל המגויסים החדשים להשתמש בזמן הנוסף הזה כדי להוריד ולהתקין את לקוח הבטא, כך שתוכלו להיות מוכנים לפעולה ברגע שהשרתים יחזרו לרשת.

אם אתה נבחר להשתתף בסוף השבוע הזה של מבחן בטא, תראה כפתור מופיע בכרטיסייה Overwatch של הקרב שלך.אפליקציית שולחן עבודה נטו כמו גם Overwatch Beta רישיון בקטע של חשבונות המשחק שלך.ניהול חשבון נטו.

תקבל גם הזמנה בסוף השבוע של מבחן בטא שנשלחה באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת הרשומה שלך; עם זאת, שימו לב כי לפעמים ההודעות הללו איטיות להגיע.

BlogsectionBar-checkbox-missiondetails_v2.png

במהלך סוף השבוע של מבחן בטא, לכל השחקנים (כולל אלה שנמצאים כיום בבטא הסגורה) תהיה גישה לסגל המלא של 21 גיבורים ו מוגבל בחירת מפות: Hanamura, King’s Row ו- Watchpoint: Gibraltar.

מכיוון שמדובר בבדיקת לחץ, אנו מעוניינים בעיקר במשוב הטכני שלך, כמו איך Overwatch פועל במערכת שלך, החוויה שלך עם שרתי הבטא, דוחות באגים קריטיים ובעיות בהשפעת משחק אחרות. אחת המטרות שלנו היא לדחוף את החומרה שלנו עד לגבול, אז אל תתפלאו אם אתם חווים בעיות ביצועים או נתקלים בהשבתה בלתי צפויה – זה כל חלק מהתהליך.

למידע נוסף על תוכניות הבדיקה Overwatch שלנו, עיין בהודעת הבטא המקורית שלנו

Blogsectionbar-checkbox-installandplay_v2.png

לפני שתתחיל, תחילה תצטרך להוריד את המשחק. להתקנה ולשחק ב- 20-23 בנובמבר, אנא עקוב אחר ההוראות שלהלן. שים לב שאם אתה כבר בבטא הסגור, אינך צריך לחזור על הצעדים האלה או להתקין מחדש את המשחק.

שלב 1: הורד את הקרב.אפליקציית Net Desktop, אם עדיין לא עשיתם אותה והשיקה אותה.

שלב 2: התחבר באמצעות הקרב.חשבון נטו שסומן לצורך גישה לבדיקת בטא.

שלב 3: לחץ על סמל Overwatch, הממוקם בצד שמאל של הקרב.אפליקציית שולחן עבודה נטו.

שלב 4: בחר את האזור שלך מהתפריט הנפתח ולחץ על התקן כדי להתחיל בתהליך ההתקנה.

שלב 5: ברגע שסופשבוע המבחן בטא יוצא לדרך ביום שישי בבוקר, לחץ על הפעל כדי להתחיל!

אם אתה חדש בקלעי הצוות כמו Overwatch, אולי תרצה לשחק תחילה דרך ההדרכה במשחק כדי ללמוד את החבלים. אנו ממליצים גם לבדוק את סרטי היכולת שלנו סרטי וידיאו כדי להרגיש את האופן בו כל אחד מהגיבורים שלנו פועל.

Blogsectionbar-checkbox-feedbackandbug_v2.png

הקמנו כמה ערוצי תקשורת ייעודיים שבהם משתתפי סוף השבוע של בטא יכולים לדון במשחקים, לדווח על באגים ולדבר על החוויה שלהם עם שחקנים עמיתים:

 • משוב בדיקת מתח – שתף את המשוב שלך על גיבורים, תכונות, מערכות ועוד.
 • דוח באג מבחן מתח-דווח על כל באגים במשחק שאתה מוצא במהלך המשחק.
 • תמיכה טכנולוגית מתח – דווח על כל הנושאים הטכניים שאתה נתקל בהם בזמן המשחק.

פורומים אלה ידרשו רישיון סוף שבוע מבחן בטא כדי לפרסם. כתוצאה מכך, שימו לב שלא תוכלו עוד ליצור שרשורים חדשים או להשיב לנושאים קיימים לאחר סיום סוף השבוע של מבחן בטא.

Blogsectionbar-checkbox-betatestweekendfaq_v2.png

ש. כמה זמן יימשך סוף השבוע של מבחן הבטא?
. סוף השבוע הזה של מבחן בטא מתחיל ביום שישי, 20 בנובמבר בשעה 9:00 א.M. PST ומסתיים ביום שני, 23 בנובמבר בשעה 9:00 א.M. PST.

ש. איך אדע אם אני נבחר להשתתף בבטא הסגורה?
א. אם אתה נבחר להשתתף בבטא הסגורה, תראה כפתור התקנה מופיע בכרטיסייה Overwatch של הקרב שלך.אפליקציית שולחן עבודה נטו וכן רישיון “Overwatch Beta” בקטע של חשבונות המשחק שלך.ניהול חשבון נטו.

תקבל גם הזמנה באמצעות דוא”ל. ההזמנה תמיד תישלח לכתובת הדוא”ל המשויכת לקרב שלך.חשבון נטו. כדי לעזור למנוע ניסיונות דיוג, אם אתה מאמין שקיבלת הזמנה, עדיף להימנע מלחיצה על קישורים כלשהם בדוא”ל (ים) שאתה מקבל. במקום זאת, כאמור לעיל, אתה יכול לוודא שחשבונך קיבל רישיון בטא סגור בקרב.ניהול חשבון נטו.

ש. כיצד נבחרים משתתפי סוף השבוע במבחן בטא?
א. משתתפי סוף השבוע במבחן בטא נבחרים מבריכת הצטרפות בטא Overwatch על בסיס מגוון גורמים, כולל (אך לא רק) הקרב שלך.אזור נטו, כשנרשמת, מפרטי חומרת המחשב שלך ואלמנט של מזל.

ש. כיצד אוכל להצטרף לסופי השבוע של מבחן בטא?
א. אין תהליך הצטרפות מיוחד לסופי שבוע של מבחן בטא. אם בחרת בביטא-אין לבטא, כולכם מוגדרים!

כתזכורת: כדי להצטרף לבטא, בקר בדף הגדרות פרופיל בטא בניהול חשבונות, סמן את תיבת “Overwatch” תחת “מבחני בטא שאני מעוניין בהם”, ואז לחץ על “העדפות עדכן.”לחלופין, אתה יכול גם להירשם על ידי לחיצה כאן.

שימו לב כי הצטרפות לא תבטיח לכם גישה לסוף שבוע מבחן בטא.

ש. האם יהיו דרכים אחרות להיכנס לסוף שבוע מבחן בטא מלבד בחירה?
א. לא בזמן הזה. כמו כן, שימו לב שמפתחות בטא של Overwatch אינם קיימים. הגישה לסופי שבוע של מבחן בטא תינתן אך ורק באמצעות סימון חשבונות.

ש. אילו אזורי משחק זכאים לסוף השבוע של מבחן בטא?
א. לסוף השבוע הזה של מבחן בטא, אנו נזמין שחקנים מאזורי המשחקים באמריקה ואירופה. למידע נוסף על אילו מדינות קשורות לכל אחד מאזורי המשחק שלנו, לחצו כאן.

ש. אילו שפות נתמכות בבטא הסגורה?
א.הבטא תומך כיום ב -10 שפות: אנגלית, צרפתית, גרמנית, ספרדית קסטיליאנית, פולנית, איטלקית, רוסית, ספרדית אמריקאית לטינית, ופורטוגזית ברזילאית. עם זאת, לוקליזציה עדיין לא שלמה עבור כל השפות, ולכן תוכן מסוים עדיין עשוי להופיע באנגלית.

ש. אם אני מוזמן לסוף השבוע של מבחן בטא, האם אוכל להזרים או ליצור תוכן לגבי המשחק?
א. בהחלט! אין הסכם אי-גילוי (NDA) לסוף השבוע הזה של מבחן בטא. אתה מעודד לצלם צילומי מסך, לזרום את מפגשי ההפעלה שלך, להקליט סרטוני משוב – מה שהלב שלך רוצה. עם זאת, המשחק הוא עדיין עבודה, ולכן אנו מעריכים את ההבנה שלך כשאתה נתקל באגים, שגיאות גרפיות או בעיות אחרות.

ש. האם אוכל להפעיל טורנירים עם בריכת פרסים במהלך סוף שבוע מבחן בטא?
א. בעוד שאורך סוף השבוע של מבחן בטא הוא רק שלושה ימים, אתם מוזמנים להפעיל טורנירים (עם או בלי בריכות פרסים). עם זאת, בהתחשב בגודל ובהיקף של שלב זה של בטא, לא ננפיק רישיונות טורניר לאירועים בקנה מידה גדול עם בריכות פרסים מעל 10,000 $. .

אם תרצה להתחיל לדון בתוכניות הטורניר שלך לאחר השקת המשחק, או שיש לך שאלות אחרות, אל תהסס לפנות לטורניינף@Blizzard.com בכל עת.

ש. מה קורה כשסוף סוף סוף המבחן בטא מסתיים?
לאחר סיום סוף השבוע הזה של מבחן בטא ביום שני, 23 בנובמבר, הבטא יובא במצב לא מקוון לתחזוקה מתוזמנת. במהלך תחזוקה זו, כל המשתתפים בסוף השבוע בבטא יסירו את הגישה לבטא שלהם. בשלב זה, שחקנים אלה כבר לא יוכלו ליצור שרשורים חדשים או להשיב לנושאים קיימים בפורומים בטא שלנו.

שחקנים עם גישה בטא סגורה לא יושפעו אחרת ויוכלו להמשיך לשחק (ולפרסם) כרגיל לאחר סיום התחזוקה.

ש. האם כל התקדמות שאני עושה במהלך סוף השבוע של מבחן בטא תועבר למשחק החי?
א. לא. אין לנו תוכניות כרגע לפעילות שלך במהלך סוף השבוע של מבחן בטא.

ש.?
א. אין עדיין תאריך מוגדר. כאשר או אם נבחר לארח סוף שבוע מבחן בטא נוסף יהיה תלוי במידה רבה בצרכי הבדיקה שלנו. עם זאת, ככל שהקרוב שנארח את סוף השבוע במבחן בטא נוסף יהיה בשנה הבאה.

ש.אם אני נבחר לסוף השבוע הזה של מבחן בטא, האם זה יבטיח לי גישה לסופי שבוע של מבחן בטא עתידי?
א. לא. נבחרים להשתתף בסוף השבוע במבחן בטא זה לא יבטיח גישה לסופי שבוע של מבחן בטא עתידי. בצד ההפוך, זה לא ימנע ממך לבחור, או להשפיע בדרך אחרת על הזכאות שלך בכל דרך שהיא.

ש. אם אני נבחר לסוף השבוע הזה של מבחן בטא, האם זה ימנע ממני לקבל גישה לבטא סגורה?
א. לא. נבחרה להשתתף בסוף השבוע הזה (או בכל עתיד) בסוף השבוע במבחן בטא לא תמנע ממך להיבחר להשתתף בבטא הסגורה, או להשפיע אחרת על זכאותך בכל דרך שהיא. גם זה לא יגדיל את הסיכוי שלך להיבחר.

ש. מהן דרישות המערכת לבטא הסגורה?
א. ראה למטה!

מינימום (מיקוד 30fps):

 • מערכת הפעלה: Windows® Vista/7/8/10 64-bit (חבילת השירות האחרונה)
 • מעבד: Intel® Core ™ i3 או AMD Phenom ™ x3 865
 • וידאו: NVIDIA® GEFORCE® GTX 460, ATI Radeon ™ HD 4850, או Intel® HD Graphics 4400
 • זיכרון: 768 MB VRAM, 4 GB RAM
 • אחסון: 7200 סל”ד עם 5 ג’יגה -בייט שטח HD זמין

מומלץ (מיקוד 60fps בהגדרות בינוניות):

 • מערכת הפעלה: Windows® Vista/7/8/10 64-bit (חבילת השירות האחרונה)
 • מעבד: Intel® Core ™ I5 או AMD Phenom ™ II X3, 2.8 ג’יגה הרץ
 • וידאו: NVIDIA® GEFORCE® GTX 660 או ATI Radeon ™ HD 7950
 • זיכרון: 2 GB VRAM, 6 GB RAM
 • אחסון: 7200 סל”ד עם 5 ג’יגה -בייט שטח HD זמין

לקבלת הביצועים הטובים ביותר, אנא הקפד לעדכן לנהגים האחרונים הזמינים לכרטיס הגרפי שלך.

בשל שינויים פוטנציאליים, דרישות המערכת למשחק זה עשויות להשתנות עם הזמן.

ש. מה המודל העסקי של Overwatch?
א. Overwatch זמין כרגע לרכישה מראש במחשב Windows, PlayStation 4 ו- Xbox One. למידע נוסף, בקרו באתר www.BuyOverWatch.com.

ש. מתי ישוחרר המשחק?
א. Overwatch אמור לצאת באביב 2016.