Overwatch: סומברה / דמויות – טרופי טלוויזיה, סומברה – Liquipedia Overwatch Wiki

0

Overwatch Sombra

פרץ 6 אויבים בבת אחת כסומברה במשחק מהיר או תחרותי.
תגמול: תרסיס חמוד

אוליביה קולומר / סומברה

הושמע על ידי: קרולינה רבאסה (אנגלית) הערה שפות אחרות: לורדס ארוטי (ספרדית אמריקאית לטינית), אנאה דה לה פואנטה (ספרדית אירופאית), צ’יווה סאיט (יפנית), לארה טראוטמן (גרמנית), יאון-וו קים (קוריאנית), עמנואל ריבייר (צרפתית), טיציאנה מרטלו (איטליה), אנה קיסלק (פולנית), קרול קרספו (פורטוגזית ברזילאית), ורוניקה סרקיסובה (רוסית)

אחד האקרים הידועים לשמצה בעולם, סומברה משתמשת בכישוריה כדי לתפעל את בעלי הכוח כדי להשיג את מה שהיא רוצה.

אוליביה קולומאר הייתה רק אחת ממאות ילדים שהתאמה על ידי המשבר האומני. כדי לשרוד בעולם, היא למדה כיצד לפרוץ ולתפעל אנשים להשיג את מה שהיא רוצה. בסופו של דבר היא הצטרפה ללוס מוארטוס למרד שלהם נגד הממשלה. כעבור זמן מה היא חשבה שהיא נמצאת בראש העולם עד שגילתה קונספירציה שהתפשטה ברחבי העולם � והקונספירציה הבחינה בה. בידיעה שהיא בסכנה, היא מחקה את כל עקבות קיומה והופיעה מחדש לעולם כאישה בשם סומברה.

בזהותה החדשה, היא השיקה מחרוזת פריצות רחבה כדי להבין את האמת על הקונספירציה, מה שהביא אותה להבחין באנשים רבים, כולל בשורות הטאלון. בסופו של דבר היא הצטרפה לטלון, וסייעה להם בהתקפות מרובות נגד ארגונים עם קשרים לממשלה. אבל במציאות, היא משתמשת בטאלון כדרך לעזור לה להשיג את מה שהיא רוצה.

 • הנשק שלה הוא אוטומטי לחלוטין אקדח מכונה, הכי משמש בטווח הקרוב.
 • באמצעות גַרזֶן, סומברה יכולה לכוון ולנתב על אויב, לסמן אותם אם נותרו ללא הפרעה. אויבים פרוצים מונעים בקצרה להשתמש ביכולותיהם נחשפים על פני המפה לסומברה ולצוות שלה. ניתן להשתמש בפריצה גם על חבילות בריאות, ומאפשרת באופן זמני רק לסומברה ולצוות שלה להשתמש בהן תוך הגדלת שיעור ההגבה שלהם.
 • , סְתַגלָן, סומברה עוסק בנזק בונוס גַרזֶן קורבנות, בעוד שהם גם באופן אישי מאפשרים לה לאתר אויבים לפחות מחצי בריאות דרך חומות.
 • הִתגַנְבוּת הופך את סומברה בלתי נראה ומגביר את מהירות התנועה שלה עד שהיא תוקפת או נפגעת. היא יכולה להשתמש גַרזֶן בעוד שהיא בלתי נראית, אך היא נראית בקצרה בתקופת הערוץ.
 • Translocator הוא משואה זריקה שנשארת במקום לאחר פרוסה, שבמהלכה סומברה יכולה להפעיל מחדש את היכולת לטלפורט למיקומה, אך היא יכולה להיהרס על ידי אויבים.
 • האולטימטיבי שלה, , משחרר פיצוץ אלקטרומגנטי הפוגע בכל האויבים סביבה באחוז גדול מבריאותם הנוכחית ו פריצות .

פתח/סגור את כל התיקיות

 • אינפרא-ראייה או של הנזו חץ סוניק. במיוחד הנזו, כמו חץ סוניק הוא לא אולטי, וניתן לדלג אותו בחסינות. עם זאת, הוגדרו, עבור שחקני סומברה שמעדיפים פלייסטייל ישיר יותר, משתמשים ב Translocator כתחליף לפלאש צעד כדי להמציא את האויב ולחבט אותם מלאים בחורים.
 • גיבור לעיר הולדתו: למרות שהיא עובדת עם הארגון הרשע הערמומי טלון, היא נערצת בעיר הולדתה דוראדו כגיבור.
 • האלכוהוליסטית: זה רק משתמע, אבל היא נראתה באותו סר המשקה ההוא עכשיו “מקורי” יא אסטוי רשימת פרה אזה טראגו “, ויש לו” אני צריך משקה “כקו קול יום השנה.
 • משחק מציאות חלופי: ההובלה לחשיפה שלה הייתה ארגון שהחל מיולי 2016 ונמשך עד הודעתה בנובמבר. סומברה הציבה רמזים על פני נגררים רשמיים של Overwatch שהובילו למספר פענוחים, אתרים נפרדים והרבה המתנה.
  • היא עובדת טכנית עבור טלון, אבל זה ברור לכל מי שראה אותה קצרה (ואפילו חברים אחרים בטלון עצמה) שהיא משתמשת בהם למטרות שלה. . עם זאת, איננו יודעים אם המניעים שלה להתנגד להם הם מיטיבים, אנוכיים, או אפילו אם היא מנסה להוריד אותם בכלל. עם זאת, נראה שהיא עדיין אין לה שום בעיה להשתמש בכוח קטלני נגד כל מי שנמצא בדרכה, ונראה שהיא אין לה שום בעיה לבצע את סדר היום של טלון כשזה לא מתנגש מיד עם שלה, כפי שמוצג נֶשֶׁף מַסֵכוֹת. והשיחה שלה לפני הקרב עם הנזו היא באמת מנסה לגייס אותו; כך שגם אם היא לא הפעילה הנאמנה ביותר של טלון, היא לפחות לא נראית מוטרדת מהסדר היום שלהם.
  • ב”חיפוש “, מתגלה כי סומברה נחשבת לגיבור בדוראדו, ואם השיחה שלה עם זריה מציעה כל דבר, סומברה למעשה מכינה את עצמה לאיום גדול יותר וכי היא משתמשת בטאלון בשביל זה . זה הופך אותה לאנטי-גיבור או לאנטי-נבל, תלוי בנקודת התצוגה שלך ובמניעים האולטריים האמיתיים שלה.

  סומברה: האם אתה פשוט פשוט לוקח רגע ופשוט. תסתכל אל הכוכבים? אומרים לי שתוכלו למצוא שם כל מיני דברים.

  • עור “הטולום” שלה משמש את סלנג הגולש שלה כמו “היי אחי” ו”אלוהה “.
  • העור שלה “צייד השדים” מעניק לה כמה קווים שונים, אך מפחידים, הבולטים ביותר שמשנים את ההסבר האולטימטיבי שלה ל “¡la oscuridad te espera!”תרגום” החושך מחכה לך!”

  סיגמא: הממ. מדוע המקום הזה מרגיש מוכר?
  סומברה: היינו כאן, וייג’יטו! זה המקום בו מקס חי.
  סיגמא: אה, כן, מקסימיליאן! אוסף הפסלים היוונים שלו די מקסים.

  קוֹצֵר: נסה לדבוק בתוכנית, סומברה.
  סומברה: תראה, מישהו צריך להיות מוכן כשכל התכנון הקפדני שלך לא יוצא לדרך.

  • PSST! היי, סומברה, אולי אם רצית לשמור על זהותך בסוד, היית צריך לשנות את התספורת שלך ולא יצא בציבור במקום בו גדלת .
  • מלבד משחק הריאליטי החלופי שלה, היא נרמזה בעיתון דוראדו במשחק ששאל “¿quién es ‘sombra’?”, ובנומבני, חדשות חדשות גנריות עם כותרת נוספת: �Lumerico מדווח על הפרה מאסיבית בתחנת הכוח של דוראדו, ההתקפה האחרונה ב- Global Hacking Spree, �, שייצגו אירועים שקורים בארג.
  • בסרטון התצוגה המקדימה של Doomfist ניתן היה לראות את סומברה עם עור לא מוכר על הנשק שלה. עור הנשק הזה התברר כעור משחקי הקיץ שלה 2017.

  סומברה: אה, העכביש האהוב עלי. מעניין איזה סוג של אינטרנט אתה מסתובב עכשיו.
  אלמנה: חבל אם יקרה לך משהו במשימה הבאה שלנו. רחמים אמיתיים.

  • גאונות בלתי אפשרית: סומברה כל כך טובה עם מחשבים ומכונות אחרות שהיא יכולה לפרוץ לא רק מחשבים, אלא מכשירים מכניים בכלל ואפילו אֲנָשִׁים.
  • פגיעות פצועה: סומברה סְתַגלָן פאסיבי מאפשר לה (אך רק לה) לראות אויבים בבריאות קריטית דרך קירות, ומאפשר לה לדעת מתי להתגנב ולסיים את העבודה. סילוק הורג כזה מעודד בסגנון המשחק שלה, מכיוון שתפוקת הנזק הנמוכה שלה מרתיעה בקטטות ישרות, ואילו כישורי התנועה המרובים שלה ויכולתה להגביל את MedKits מקלים עליה לפנות ולהרוג את היריבים המוחלשים. זה בולט במיוחד במצב חופשי למוות-מוות, שם היא יכולה ביעילות מונופולית על מקור הריפוי העיקרי על המפה ופשוט לגנוב הרוגים מאחרים תוך שמירה על עצמה במלוא.
  • בורג ממשק: גרסת שמיעה קלה מתרחשת כאשר היא פורצת מתנגדים � בין מחלות אחרות, יעדים פרוצים מאבדים את האודיו הכיוון שלהם, יכולת שלעולם לא תעריך עד שהיא תעבור ואינך יכול לדעת לאיזה כיוון סומברה רצה לכיוון.
  • ספוילר ממשק: אם משחק הקטע של המשחק מתחיל בהקדמה “פרוצה” של סומברה, זה מתן מת שנגן סומברה מסוים זה משמש כדי להקים פוט של סומברה אחר, כמבוא “פרוץ” לעולם לא מופיע כשלעצמו בפוטג.
  • אי נראות: היא מסוגלת להסתיר לחלוטין מאויבים שמשתמשים בה הִתגַנְבוּת, . כמו כן, עדיין ניתן לאסוף אותה על ידי יכולות הענקת ראייה (כמו מראה האינפרא של האלמנה) וחייל: המגן הטקטי של 76 עדיין ינעול עליה. (אם זריה ידידותית מגן עליה בזמן שהיא עטופה, בועת המגן תהיה גלויה. אם אתה רואה מגן זריה ריק שעובר באזור הקרב, שימו לב.)
  • הכל עליי: בין אם היא כנה או לא, אם היא נאמנה או לא, דבר אחד בסומברה שבוודאי לא דו משמעי הוא שהיא לא שחקנית קבוצה. הרבה מהנטרות שלה לפני הקרב נסוב סביב הרהור על כל מה שהיא יכולה לגנוב ולהתעסק איתו, ובמקום הִסתַנְנוּת, היא מוכנה לחלוטין לזרוק את המשימה מתחת לאוטובוס, לשכב לבני בריתה ולאיים על אישה � ובמשתמע .
   • לעזאזל, היא אפילו מצליחה לשלוף את זה על א מטא רָמָה. גיבור מתקיימת בעיר הולדתה, מציגה את חברי כנופיית לוס מוארטוס כאנטגוניסטים, והגיבור התומך שלה אלחנדרה חוזר בהמשך לתת לזריה מובילה על זהותה של סומברה, מה שהופך אותה לרלוונטית יותר לדמותה של סומברה מאשר לחייל: 76.

   סומברה: . המשיך להסתכל עליך.
   סיגמא: אה כן! הוא רצה שהרופא ינהל כמה בדיקות “לא פולשניות”.
   סומברה: אה. אתה בא אלי אם הם ינסו משהו, בסדר?

   • בשביל מה זה שווה, היא כן נראה שאוהב את המאפייה ההיא. אלחנדרה אפילו שואלת אם סומברה עשתה משהו לא בסדר כשמוצגת את התמונה שלה, מה שרומז שהיא אחרת הייתה לקוחה כנה לחלוטין. כמובן, פשוט הימנעות מלהיות גנב שקר זה לא בדיוק מידה גבוהה.
   • עם יכולת הפריצה העצומה שלה, הוצע מעת לעת שסומברה משתמשת בו מדי פעם למטרות אלטרואיסטיות. מגלה שאנשים מסוימים בדוראדו רואים בפועל את סומברה כסטפאן רזין שלהם בגלל כיבושיה נגד העשירים.

   סומברה: בואו להזמין קצת פיצה לשכונה. ולשלם את שכר הדירה שלהם. (לְהִתְנַשֵׁף!) וכל החוב שלהם!

   “אפגנדו לאס לוקס!”תרגום פשוטו כמשמעו” מפנה את האורות, “בעצם” אורות החוצה!”
   “לה אוסקורידד טה אספרה!”תרגום” מחכה לך!”, נשמע כשמשתמש בעור צייד השדים שלה.

   • ב הִסתַנְנוּת, היא מתעסקת עם Reaper על ידי פתיחת דלת בשבילו, ואז סוגרת אותה בדיוק כשהוא עומד להחליק פנימה. היא עושה את זה רק כדי לעצבן אותו.
   • היה לה גם הרגל לעשות זאת לאוהדים במהלך משחק המציאות החלופי, כאשר מרבית הקודים נכללים בתגובות שובבות למי שהצליח לפענח אותם. הבולט ביותר שבה היה כאשר המעריצים קיבלו מעט אנליטי מדי עם חפץ מוזר בשמיים של מפת הדוראדו (שהולידה את ההצעה המזכורת לנסות ולהפוך אותה למוזיקה.) התברר שזה פשוט ארד הרינג, ובחלק הבא של ה- ARG, סומברה העלתה תמונה של דוראדו של דוראדו שכאשר פענוח קרא:

   “POR Que Estan Mirando Al Cielo? La respuesta no esta sobre sus cabezas, esta detras de ustedes. חיקוי, אנליזאר, אנליזאר, Sus Logros Previos.? התשובה אינה מעל הראש שלך, היא מאחוריך. לפעמים אתה צריך לנתח את ההישגים הקודמים שלך.”

   • המשחק, עצמו: “הפריצה” מבוא הדגשה מציגה את ההקדמה לשחקן נוסף לפני שסומברה מפריצה את זה כדי להראות שזה מבוא עבורה!
   • היא גם מנסה להעיר קוי, מתגרה בהערות לחבריה לקבוצה במנטר הקדם הקרוב שלה. הערה העוקרת עיצבה כי הטרנס-לוקס שלה בנוי מתווים גנובים למאיץ הכרוני שלה, זאריה הערה כועסת על כך שהיא אי פעם רומז שֶׁלָה. ג’נג’י, לעומת זאת, מושך אותה לחלוטין.

   סומברה: לא מה שלמדתי עליך� דְרוֹר.
   אני בשלום עם מי שהייתי. .
   “הם לוקחים את המטרה. כנראה שעלינו להפסיק את זה.”

    הציעה באחת מקווי המשחק לפני המשחק בדוראדו, בניגוד מוחלט למפות אחרות בהן יש לה תוכניות מגוחכות יותר:

   סומברה

   [E] [H] סומברה

   “בעולמי, אין סודות.”

   דוראדו, מקסיקו

   טלון, לוס מוארטוס (לשעבר)

   אוליביה “סומברה“קולומאר הוא גיבור כיתת נזק ב- Overwatch.

   תוכן

   משפיע:
   אקדח המכונה האוטומטית המלאה של סומברה יורה בממרח לטווח קצר.

   תַחְמוֹשֶׁת:
   קצב אש:

   2.4-8

   1.4 שניות

   יְכוֹלֶת: תירגע
   משפיע:

   סומברה פריצה אויבים כדי למנוע מהם באופן זמני להשתמש ביכולותיהם, או לפסק ערכות עזרה ראשונה כדי להפוך אותם לחסרי תועלת למתנגדיה. .2 שניות.


   8

   זמן יצוק:
   מֶשֶׁך:
   תירגע:
   :

   .
   5 שניות (אויבים), 60 שניות (חבילות בריאות)
   8 שניות (אויבים), 4 שניות (חבילת בריאות)

   יְכוֹלֶת: תירגע

   סומברה הופכת לבלתי נראית לפרק זמן אינסופי, שבמהלכו מהירותה מוגברת במידה ניכרת. תקיפה, שימוש ביכולות פוגעניות או נזק מבטל את ההסוואה שלה.

   מִשׁמֶרֶת
   6 שניות

   מֶשֶׁך:
   זמן יצוק:
   מהירות תנועה:
   אֵינְסוֹף
   0.75 שניות
   +65%

   יְכוֹלֶת: תירגע

   סומברה משליך משואה לתרגום. היא יכולה לחזור מייד למיקום של המשואת בזמן שהיא פעילה (כולל כשהוא נמצא באמצע הטיסה). לחיצה על האינטראקציה של המפתח הורסת (ביטול) את התרגם הנוכחי.

   E, F (אינטראקציה)
   6

   מֶשֶׁך:
   HP:

   5
   6 שניות

   יְכוֹלֶת: פַּסִיבִי
   סומברה רואה אויבים מתחת לבריאות של 50% דרך קירות.

   יְכוֹלֶת: סופי
   משפיע: אויבים

   סומברה משחרר אנרגיה אלקטרומגנטית ברדיוס רחב, משמיד מחסומי אויב ומגנים ופורץ את כל המתנגדים שנתפסו בפיצוץ. שים לב כי פריצת חבילות בריאות וחבילות בריאות פרוצות מתרגלות לא נותנות לך תשלום נוסף.

   נֵזֶק:
   AOE:

   מֶשֶׁך:
   10,000 למגנים ומחסומים, 0 לשחקנים ו- AI

   0.35 שניות
   זהה לפריצה (ראה לעיל)

   לורה [עריכה]

   . כאשר חלק גדול מהתשתית של ארצה נהרסה, היא שרדה על ידי שימוש במתנות הטבעיות שלה עם פריצה ומחשבים.

   לאחר שאוליביה נלקחה על ידי כנופיית לוס מוארטוס במקסיקו, היא סייעה לה במהפכה המעוצבת העצמית שלה נגד הממשלה. לוס מוארטוס האמינה כי בנייתו מחדש של מקסיקו הועילה בעיקר לעשירים והמשפיעים, והותירה אחריהם את אלה שהכי נזקקים לסיוע.

   בעקבות כיבושיה הרבים, אוליביה הייתה בטוחה להפליא בכישוריה, אך היא נתפסה לא מוכנה כאשר היא מעדה לרשת של קונספירציה עולמית – כזו שגם הבחינה בה. עם ביטחונה נפגע באופן בלתי הפיך, אוליביה נאלצה למחוק את כל עקבות הזהות שלה ולהסתתר.

   בהמשך היא התחדשה כסומברה, שודרגה ונחושה לברר את האמת שמאחורי הקונספירציה שחשפה. סומברה השיקה מחרוזת פריצות נועזת עוד יותר, ומעללותיה לא הרוויחו אותה במעריצים, כולל טאלון. היא הצטרפה לשורות הארגון ולפי ההערכה היא סייעה לקריפר בחטיפת DR. Siebren de Kuiper, מלבד תרומה להתקפות סייבר מאסיביות נגד תאגידים עם קשרים חזקים לממשלה. מאמצים אלה הסגירה מהפכה פופולרית במקסיקו נגד לומריקו והפרו את ביטחונם של תעשיות וולסקאיה, זרוע הייצור של ההגנה האנטי-אומנית של רוסיה.

   . בהשתוללות במשימת התנקשות נגד מנכ”ל החברה, סומברה סחטה אותה במקום. בתמורה, קטיה וולסקאיה שלחה בעלת ברית עוצמתית משלה, זריה, אחרי ההאקר. למרות שזריה הצליחה למצוא את סומברה, סומברה חשפה את ההתנהלות הסודית של קטיה עם אומניקות ונמלטה.

   ברגע ש- Doomfist שחרר את עצמו מהכלא ועיבד מחדש את המועצה הפנימית של טלון, סומברה מילאה תפקיד חשוב בארגון המחודש, מה שחשוב מכך, קירב לה כמה צעדים למטרה שלה. אוליביה הובילה מאמצי טרור דיגיטלי שאפשרו ישירות לדומפיסט להשלים את משימותיו באזורים בעלי ערך גבוה כמו רומא ונומבני.

   לא משנה מה השירותים שהיא מספקת לטלון, רק טיפש ישכח שהאג’נדה של סומברה היא שלה. אבל בעוד שסומברה נשארת בחיפוש אחר הטרף שלה, טלון מקבל את הכסף הטוב ביותר של האקר לא יכול לקנות.

   סומברה

   סומברה הוא אחד הגיבורים ב Overwatch. היא האקר שהסתתר בתוך הצללים כדי למצוא קונספירציה עולמית בה נתקלה פעם.

   התקפות במשחק, התגנבות והתקפות מתישות הופכות את סומברה למסתננות עוצמתית. הפריצה שלה יכולה לשבש את אויביה, להבטיח שהם קלים יותר להוציא אותם, אך היא לא יכולה לפרוץ בזמן נזק, בעוד שה- EMP שלה מספק את העליונה כנגד אויבים מרובים בבת אחת. היכולת של סומברה לתרגם ולהסווה את עצמה הופכת אותה למטרה קשה להצמיד.

   ביו []

   אחד האקרים הידועים לשמצה בעולם, סומברה משתמשת במידע כדי לתפעל את בעלי השלטון.

   . כאשר חלק גדול מהתשתית של ארצה נהרסה, היא שרדה על ידי שימוש במתנות הטבעיות שלה עם פריצה ומחשבים.

   לאחר ░░░░░░ נלקח על ידי כנופיית לוס מוארטוס של מקסיקו, היא סייעה לה במהפכה המעוצבת העצמית שלה נגד הממשלה. לוס מוארטוס האמינה כי בנייתו מחדש של מקסיקו הועילה בעיקר לעשירים והמשפיעים, והותירה אחריהם את אלה שהכי נזקקים לסיוע.

   בעקבות כיבושיה הרבים, ░░░░░░ הייתה בטוחה להפליא בכישוריה, אך היא נתפסה לא מוכנה כשהיא מעדה לרשת של קונספירציה עולמית – כזו שגם הבחינה בה. עם ביטחונה נפגע באופן בלתי הפיך, ░░░░░░ נאלצה למחוק את כל עקבות הזהות שלה ונכנסה להסתתר.

   בהמשך היא התחדשה כסומברה, שודרגה ונחושה לברר את האמת שמאחורי הקונספירציה שחשפה. סומברה השיקה מחרוזת פריצות נועזת עוד יותר, ומעללותיה לא הרוויחו אותה במעריצים, כולל טאלון. היא הצטרפה לשורות הארגון ולפי ההערכה היא תרמה להתקפות הסייבר המסיביות שלה נגד תאגידים עם קשרים חזקים לממשלותיהם. מאמצים אלה הסגירה מהפכה פופולרית במקסיקו נגד לומריקו והפרו את ביטחונם של תעשיות וולסקאיה, זרוע הייצור של ההגנה האנטי-אומנית של רוסיה.

   יכולות []

   אקדח מכונה
   סוג מהיר של האש

   .טעינה מחדש של 5 שניות
   2.4 – 8 נזק
   15 – 25 מ ‘טווח נפילה
   20 זריקות לשנייה
   ✔ בכפוף לנזק נפילה

   אקדח המכונה האוטומטית המלאה של סומברה יורה בממרח לטווח קצר.
   מפתח ברירת מחדל: (,,)

   גַרזֶן
   מיקוד אויב מכה

   0.
   נמשך 6, 20, 10 או 60 שניות
   8, 4 או 2 -שניות
   סומברה מפריצה אויבים כדי למנוע מהם באופן זמני להשתמש ביכולותיהם, או לפרוץ ערכות עזרה ראשונה כדי להוליד מהר יותר ולהפוך אותם לחסרי תועלת למתנגדיה. נזק נזק קוטע את הפריצה.
   מפתח ברירת מחדל: (,,)

   הִתגַנְבוּת
   סוג תנועה לא מפוצל וחקוף עצמי
   +מהירות תנועה של 50%
   רדיוס 2 מ ‘
   0.7 שניות משוואת/ביטול ניקוד
   נמשך עד שהופרע
   טאון בן 6 שניות
   סומברה הופכת לבלתי נראית, שבמהלכה מהירותה מוגברת במידה ניכרת. תקיפה, שימוש ביכולות פוגעניות או נזק מבטל את ההסוואה שלה. סומברה לא יכולה לתפוס יעדים בזמן שהם בלתי נראים.
   מפתח ברירת מחדל: (,,)


   סוג תנועה מבוסס השלכת
   5 HP
   משואה אחת
   מהירות השלכה של 25 מ ‘/S
   0.4 שניות, ~ 0.7 שניות זמן יצוק
   טאון 4 או 2 שניות
   סומברה משליך משואה לתרגום. . (כולל מתי זה באמצע הטיסה).
   מפתח ברירת מחדל: (,,)

   סְתַגלָן
   סוג מרים עצמי
   ראו סורגי בריאות אויב כאשר הם נגרמו נזק וראו אויבים דרך קירות כאשר פחות מ- 50% בריאות
   . היא יכולה גם לאתר אויבים שנפגעו אנושות דרך קירות. השפעה זו הופכת לפעילה על אויב אם הם נופלים מתחת לחצי בריאות.

   יכולת אולטימטיבית: EMP
   סוג אולטימטיבי בזמן יצוק

   15 מ ‘רדיוס
   0.5 שניות שחקנים

   סומברה משחרר אנרגיה אלקטרומגנטית ברדיוס רחב, משמיד מחסומי אויב ומגנים ופורץ את כל המתנגדים שנתפסו בפיצוץ.

   מלבד יכולות אלה, סומברה מסוגלת לקפוץ, להשתופף, לטעון מחדש (רק כאשר התחמושת שלה אינה מלאה), ולבצע תגרה מהירה.

   ביטול נעילה []

   כל פריטי האירוע העונתי, המסומנים בסמלי אירועים מיוחדים (• • • • • •), זמינים רק כדי לבטל את נעילתם בין תיבות השלל שלהם או על ידי זיכויים במהלך משך האירוע. במהלך האירוע, פריטי אירוע שהוצגו לאחרונה עולים פי שלושה מפריטים שאינם אירועים באותה נדירות, בעוד פריטים עונתיים החזרים לא נעלמים במחיר הרגיל.

   עורות []

   קלאסי (ברירת מחדל)


   (75)

   אינסנדיו
   (75)

   לְקַלְקֵל
   (75)

   נווה
   (75)

   תקלה
   (250)

   נגיף
   (250)

   מִנתָה
   ()

   מקסיקנה
   ()

   אזקר
   (1000)

   לוס מוארטוס
   (1000)

   מוּגבָּר
   (1000)


   (1000)

   טולום
   ()

   כְּפוֹר
   ()

   טוֹפֶר
   ()


   ()

   צייד שדים
   ()

   Emetes []

   משועשע

   BOOP
   (250)

   תחזיק מעמד
   (250)


   (250)

   לָשֶׁבֶת א
   (250)

   לִרְקוֹד א
   ()

   גבורה (ברירת מחדל)

   נפרץ
   (75)

   כְּרִיעָה
   (75)

   עוֹלֶה
   (75)


   ()

   נוצצים
   ()

   דלעת
   ()

   הרמת כוסית

   קווי קול []

   .

   הדגיש Intros []

   פריצה א
   (250)


   (250)

   לא מזוהה

   כלי נשק [ ]

   רכישה אחת של עור נשק חלופי תחול על אקדח המכונה של כל העורות הלא נעולים בעת הציידתה.

   אקדח מכונה (ברירת מחדל)

   אקדח מכונה
   (בְּרִירַת מֶחדָל)

   זָהוּב
   אקדח מכונה

   הישגים []

   פרץ 15 אויבים מבלי למות כסומברה במשחק מהיר או תחרותי.
   תגמול: ספריי פיקסל

   .
   תגמול: תרסיס חמוד

   הודעה על סומברה

   . למרות שהייתה אז ילדה, היא התחילה לתפעל ואפילו לסחוט אנשים, והבחנה כיצד ניתן לתמרן אותם באותה קלות כמו שהמחשבים יכולים. .

   תוך כדי התבגרות, כישורי הפריצה שלה המשיכו להשתפר. בסופו של דבר, היא מעדה את מה שהיא סיכמה הייתה “קונספירציה עולמית” שאיחדה כמה ארגונים סביב כדור הארץ, כולל Overwatch. היא החלה לחקור את “קונספירציה” זו; זה עד שזה הבחין בה. נבהלה, היא ניגבה בחיפזון את כל עקבות קיומה, כולל שמה ונאלצה להתבטא.

   סומברסבורג

   היא חזרה כ”סומברה “זמן מה לאחר מכן, שהוגברה על ידי חומרה ששילבה את כישרונותיה בסייברנטיקה השתלה. היא המשיכה לרדוף אחר תשוקתה ואת משימתה, ומעלליה זכו להערצה של רבים, כולל ארגון הטרור טלון; גם לאחר שהצטרפה אליהם, היא עדיין לא נטשה את המרדף שלה, והיא ממשיכה לחפש רמזים באשר לטרף החדש שלה, ללא קשר למי שהיא עובדת עבורו.

   ב”הסתננות “הקצרה של Blizzard, סומברה התחברה עם Reaper and Widowmaker כדי להתנקש בקטיה וולסקאיה, תוך שימוש בכישוריה הטכניים לפתיחת דלתות ולהשבית צריחים. . לאחר סוף סוף פינה את קטיה, סומברה מגלה שהיא מעולם לא תכננה להרוג אותה, ובמקום זאת הראתה את המידע שלה על כך שהיא מבצעת עסקאות עם אומניקות לסחיטה קטיה. בהבנה שאין לה ברירה, קטיה הסכימה להפוך ל”חבר “של סומברה של סומברה. . הקצרה מסתיימת בקטיה נפגשת עם זריה, בתגובה לסחיטה של ​​סומברה. מה יושב ראש יושב ראש וולסקאיה רוצה שזריה תעשה לעולם לא נאמר, אבל זריה אולי כבר יודעת – והיא להוטה לעזור לשמור על בטיחות גיבור המדינה שלה. [2]

   במהלך החגים נצפה סומברה בקאלברס, דוראדו. מקרי הועבר גם הוא באותו בר. [3]

   בשלב מסוים, אלחנדרה ראתה אותה בזמן שהייתה בדוראדו לאחר שהיא (סומברה) נפרצה לומריקו ועזרה לזרייה ולינקס שבע עשרה למצוא את המסתור שלה. סומברה, בידיעה שקטיה וולסקאיה שלחה אותם, נלחמת בשניים, והיא נתפסת כשזריה לוכדת אותה במתחם גרביטון. סומברה מגלה בפני זריה כי קטיה קונה את הטכנולוגיה שלה מאומניקים, והיא מופתעת באמת שזריה לא ידעה, אך אומרת לזריה שאין לה שום כוונה להרוג אותה או להפיל אותה את קטיה, מכיוון שהיא מועילה יותר בשלטון, ולכן סומברה מקווה שהיא תושיט אותה למשוך אותה קרוב יותר לקונספירציה. לאחר מכן סומברה אומר לזריה שהמחבוא יתפוצץ וזריה רואה שסומברה כבר פרצה ונכה את לינקס. סומברה משוחררת ואילו זריה מציל את האומני. שמה האמיתי של סומברה מתגלה כאוליביה קולומר.

   מראה חיצוני [ ]

   סומברה היא אישה מקסיקנית צעירה עם מבנה דק. יש לה עור שזוף ושיער כהה, מגולחת לצד אחד והקצוות צבועים סגולים. היא לובשת חליפה עומרית סגולה-כחולה מתחת למעיל שחור וסגול עם צווארון רחב. הציפורניים שלה סגולות. יש לה גם חריצים באמצע כל אחת מגבותיה וסימן יופי מתחת לעין השמאלית שלה.

   אישיות []

   סומברה מאוד מתעתעת וחכמה, ומשתמשת במומחיותה לטובת היתרון שלה בכל עת. היא מחושבת מאוד כאשר הנסיבות דורשות זאת, והיא גם לא חוששת לתפעל אנשים להשיג את מבוקשה, כפי שמוצג בהסתננות, שם היא שוכנת לבני בריתה על כישלון המשימה ואפילו לסחוט את קטיה לרצונה.

   בקרב, סומברה יוצאת כראש מגניב ולא חושש, לפעמים זחוח וחצוף, וקצת סרקסטי, כפי שמוצג על ידי האינטראקציות שלה לפני המשחק עם Reaper ו- Voicelines שלה. אפילו באמצע משימה רצינית, היא עדיין מראה את עצמה כדמות די משחקית וגחמנית למדי.