כל שמו האמיתי של דמות Overwatch ומאיפה הם ממנו, דמויות יתר על המידה שניתנו שמות, מדורגים – הרסן

0

שמות הנתונים של דמויות Overwatch, המדורגים

במקרה, היא פגשה את רופיאן ג’סי מקרי מקומי שעשה איתה פשעים כשותף. היא הבינה שהאדרנלין והערה את אויביה תוך כדי בריחה מההשלכות הייתה קריאה האמיתית שלה.

כל השם האמיתי של דמות Overwatch ומאיפה הם נמצאים

ל- Overwatch יש המון דמויות מעניינות וייחודיות המגיעות מכל העולם. שחקנים אולי לא מבינים זאת בזמן שהם פשוט מתרוצצים ויורים בחבריהם בגיבורים בפנים. טוב לפעמים לעצור מהפעולה ולגלות מי הם גיבורי Overwatch בלי הכדורים, הערות שנוניות, ומהומה מתמדת. הם אנשים, בדיוק כמוך ואני. ובכן, למעט Bastion, Winston ו- Zenyatta. זה שני בוטים וגורילה, למרות שהוא גורילה חכמה מאוד. אבל אני שוכח את עצמי … מה אמרתי?

אה כן, גם הגיבורים ב- Overwatch הם אנשים. יש להם שמות ומשפחות ובתים. Blizzard השקיע מאמץ רב כדי לתת להם את כל סיפורי האחורי ומטרה. אז למה לא להקדיש זמן לגלות קצת על מי הם. היי, אתה עלול לגלות שלכולכם יש משהו משותף. אתה יכול לשתף שם עם מישהו שאינו מעוז (כי ברצינות, איך אתה יכול?). יכול להיות שאתה מאוסטריליה ממש כמו Roadhog ו- Junkrat. או שאתה יכול להיות פשוט דמות מצוירת מזויפת עם נטייה לטלפורטציה ולפוצץ אנשים בזמן שאתה מנסה לתפוס נקודות אובייקטיביות ולהפעיל את האולטימטיבי שלך רק כדי שתוכל למלמל את המילים “Die Die! לָמוּת! לָמוּת!”

או אולי אתה רק מעריץ. מה אני יודע?

שמות הנתונים של דמויות Overwatch, המדורגים

לא באמת חשבת שמישהו בשם את הבן שלהם ג’ונקראט, האם אתה?

Torbjörn. זריה. ג’נג’י. Junkrat. כל השמות האמריקאים הטובים והחזקים. אבל אם אתה צופה מספיק במכנסיים הקצרים המונפשים של Blizzard (או Overwatch הנטאי), תתחיל לחשוף סיפור אחורי עשיר ומפורט של היורה הפופולרי להפליא. לדוגמה, האם ידעת שג’נג’י והנזו הם אחים?

והאם ידעת שלטרייסר יש שם אמיתי, שניתן לאלוהים לא נוֹתֵב? כך גם לרוב Overwatchצוות השחקנים הצבעוני, הציל את ג’נג’י וחנזו, שהם אחים בשם ג’נג’י והנזו. לא משנה. להלן שמות תעודת הזהות של כולם, המדורגים.

21.ווינסטון (ווינסטון)

אה, שם משפחה הרבה? הגורילה הסופר-אינטליגנטית, מהונדסת גנטית בורח מאנשיו-עמיתים גורילות שהעלו א ‘, כוכב הקופים התקוממות סגנון – כי הוא כל כך אוהב בני אדם. ואז אפילו לא יכול לטרוח להטמיע לחלוטין את התרבות האנושית עם שם משפחה. אינטליגנטי אמיתי, אתה בנדיקט ארנולד-אס. הרמבה מתגלגל בקברו.

20. Amélie Lacroix (אלמנה)

תראה, אני אוהבת צלעות מופרכות של הצרפתים כמו הבחור הבא, במיוחד בגלל שהזיונים של אייפל הזחוחים היו את הגאלה לפרנקיז את שמה האמצעי האיטלקי של אמי בתעודת הלידה הצרפתית שלה (FAM עזבה את איטליה במשך שנה בגלל המשק כל כך היא היחידה מבין שמונה שנולדו שם, למרות שחזרו לפני איטליה לפני כן, בסופו של דבר, בסופו של דבר באמריקה). שם שולחן העבודה שלי הוא “Andouille-PC” כי כיף לומר. אבל אני לא יכול לדעת אם שמו של האלמנה הוא בדיחה או סתם הדבר הכי עצלן האפשרי.

19. SST Laboratories Siege Automat E54 (Bastion)

האם יש כאן בדיחה שחסר לי כי אני לא משחק משחקי Blizzard? זה רובוט מזוין, אתה יכול לתת לו כל דבילי שתרצה, כמו “המכונה הזו הורגת פשיסטים” או “op c.ח.ה.א.P יחידה רובוטית nahmean dmc.”החמצה הזדמנות.

18.

השם ג’ון … אבל אתה יכול לקרוא לי ג’ק. זה כמעט מצחיק באמצעות אירוניה. אולי אם זה היה ג’ון “ג’ק” ג’ים מוריסון. אבל מי לוקח את השם הפרטי הפשוט ביותר בעולם ומעניק לעצמם כינוי פשוט לא פחות? את השם טים, אבל אתה יכול לקרוא לי טום. למעשה עכשיו זה צומח עלי.

17. ג’מיסון פוקס (Junkrat)

יתרונות: כמעט שמות אחרי ויסקי. חסרונות: זכרו, זכרו את הפעם החמישית כלשהי ב V עבור וונדטה גוּמִי.

16. Satya Vaswani (Symmetra)

שם די רגיל. אני מבין את הרצון לכינוי מגניב. .”

15. לנה אוקסטון (עקבות)

“Ox Ton” צריך להיות שם המשפחה של Roadhog, באמת.

14. ג’סי מקרי (מקרי)

יותר מדי חרוזים ואסימות.

13. ריינהרדט וילהלם (ריינהרדט)

גרמנים כבר לא מורשים להרס. אני חושב שהייתה תקנה על זה לפני שנה -שנתיים, כל כך קשה לזכור. עם זאת, נקודות בונוס על נקראת צעקה מפורסמת.

12. אנג’לה זיגלר (רחמים)

אנג’לה!? מַלְאָך? זה לא קצת על האף?

11. גבריאל רייס (Reaper)

למידה ש- Reaper הוא מקסיקני-אמריקני הופך את הדיא דה לוס מוארטוס דרך נושא הנושא החם מעט יותר טעים וקצת פחות #darksiders2. מְעַט. השלדים בארון אמריקה הלבנה הם בעיקר מטפוריים. ידעתי גם הרבה גאבים טובים.

10. ג’נג’י שימאדה (ג’נג’י)

חולק שם עם הרומן הראשון אי פעם שהציוויליזציה האנושית הופקה, סיפורו של ג’נג’י, נכתב על ידי ליידי מוראסאקי לפני אלף שנה. ספרים הם סמים כמו לעזאזל. יש לי איטליה קלווינו ערים בלתי נראות יושב על שולחן העבודה שלי ומחכה שאמצא רגע קצר של זמן פנוי בין להיות חתיך על משחקי וידאו להתמודדות עם עוני נכה, חוב בלתי עביר, והספירה המתקרבת של שכר הדירה בחודש הבא. אם אתה רוצה כמה סופרים יפנים (שאינם הרוקי מורקמי) אתה יכול לנסות את קנבור ō ōe ו- Kazuo Ishiguro (אם כי האחרון חי בעיקר בבריטניה). אתה יכול גם לתת לי המלצות כי ברור שאני מתקרב.

9. Hanzo Shimada (Hanzo)

יתכן שקרוב ל”הנסן “כפי שמקבל שם נתון יפני (תוך שהוא גם קורא את גונזו) ושימאדה די נשמע כמו שמורדה, הבחור שהמציא את ריקוד שמוני ונמצא כרגע בכלא.

8. Mako Rutledge (Roadhog)

הוא נקרא על שם הטוב ביותר להרוג לה קיל אופי.

7. Tekhartha Zenyatta (Zenyatta)

מזכיר לי את המטבע ב איש על.

6. Mei-ling Zhou (mei)

הזדמנות ענקית שהוחמצה לקרוא לה מי מיי, הדרך בה ברייס הארפר מבטא את “Meme”, אבל אני מבין של- “Mei-Mei” יש שתי הגיהות שונות וחשובות מאוד בסינית מנדרינית (אחות קטנה לעומת. אפרוח אני רוצה לדפוק בחדר האמבטיה המנופף של קולה של מועדון הלילה המסובך הזה) ורוב האנשים באזור המפרץ מדברים קנטונזית אז אני אקבל את Blizzard לא הולך על זה.

5. שיר חנה (ד.VA)

שם חזק, למרבה הצער עדיין מאבד נקודות בגלל שחקן מוכן אחד מביך ומכיוון שג’ד חש צורך להתחיל דיון על גביע דיווה אתמול.

4. Lúcio Correia dos Santos (Lúcio)

למעשה שם סמים, אך בסופו של דבר טריוויה נשכחת במסורת הכדורגל הברזילאית של כוכבים בשם אחד-פלה, גארינצ’ה, קאקה, רונאלדיניו, ניימאר ואח ‘. זכרו, ווינסטון אינו ברזילאי ולא שחקן כדורגל.

3. Torbjörn Lindholm (Torbjörn)

ביליתי פעם שבוע בכלא Långholmen בשבדיה, ריבת לינגונברי היא טעימה, ואני מקבל תמונה נפשית משעשעת במחשבה על מציאות חלופית “ג’ונתן לינדהולמס.”

2. Fareeha Amari (Pharah)

“פרעה” פירושו “שמחה” והיא קרובה מספיק כדי “פרעה” לשפות מערביות כדי להדגיש את לאום שלה, אך גם הרחבה לשונית טבעית של שמה האמיתי, Fareeha. די טוב!

1. אלכסנדרה זריאנובה (זריה)

כל Overwatch 2 תווים שמות אמיתיים (עדכון Illari)

היי לכולם! היום אני הולך להראות לך רשימה מהנה של כל דמויות Overwatch ושמותיהם האמיתיים. כולם מכירים את שמות הגיבורים שלהם, אבל האם אתה יודע את שמם האמיתי?

חפרתי באינטרנט כדי לתת לך שמות אמיתיים של כל גיבורי Overwatch ואני אעדכן את הרשימה הזו בכל פעם שפורסם גיבור Overwatch חדש! אז הבה נתחיל. 🙂

גיבורי Overwatch שמות אמיתיים

אנה

השם והגיל האמיתי של אנה: אנה אמארי, 60

אנה היא אחד החברים המוקדמים ביותר ב- Overwatch. כאשר משבר האומניק פגע כבד במצרים, המדינה הייתה חלשה מאוד וקצרה על כוחות הביטחון. הם נאלצו לסמוך על צלפים מיומנים כדי לתמוך בהם.

אחד מהם היה אנה, שנחשב לאחד הטובים בעולם. הסימניות המיומנות ביותר שלה, האינסטינקטים וההחלטות שלה הפכו אותה לבחירה מושלמת עבור צוות השביתה Overwatch בתקווה לסיים את המלחמה.

כולם חייבים למצוא את הסיבה שלהם.

אש

השם והגיל האמיתי של אשר: אליזבת קלדוניה “אסון” אש, 39

. היא הייתה ילדה במשפחה עשירה מאוד מוקפת בזכות. עם זאת, הוריה לא התמודדו איתה מספיק והיא הייתה בעיקר סביב באטלר שלה בוב.

במקרה, היא פגשה את רופיאן ג’סי מקרי מקומי שעשה איתה פשעים כשותף. היא הבינה שהאדרנלין והערה את אויביה תוך כדי בריחה מההשלכות הייתה קריאה האמיתית שלה.

העסק שלי, הכללים שלי.

בפטיסט

השם והגיל האמיתי של בפטיסט: ז’אן-בפטיסט אוגוסטין, 36

בפטיסט הוא חובש קרבי מיומן וסוכן לשעבר טלון שמשתמש כעת בכישוריו כדי לעזור לאנשים שנפגעו מהמלחמה.

הוא היה אחד משלושים מיליון הילדים שאיבדו את הוריהם במשבר אומניק. היו לו משאבים והזדמנויות מוגבלים ולכן התגייס לצבא. הקואליציה הקריבית הייתה ביתו החדש. .

לא מת על השעון שלי.

מִבצָר

השם האמיתיים של Bastion and Age: מעבדות SST Siege Automat E54, 30

Bastion היה נשק מצור במשבר אומניק, הוא כיום רובוט סקרן שחוקר את העולם אך נזהר מאוד מאנושות מפחדת.

בתחילה הוא נעשה בשמירת שלום עם בני אדם, אך סוגו הוסב נגד בני אדם במשבר אומניק. לאחר סיום המשבר, כמעט כל סוגו נהרס או פורק אך Bastion נותר סמל לזוועות עד היום זה.

בריג’יט

השם והגיל האמיתי של בריג’יט: בריג’יט לינדהולם, 23

בריג’יט היא בתו הצעירה ביותר של טורבירן, היא הייתה הראשונה מבין ילדיו שהתעניינו בהנדסת מכונות. היא בילתה את מרבית זמנה הפנוי בסדנה של אביה ללמוד לבנות. עם זאת, העניין העיקרי שלה היה ייצור שריון ומערכות הגנה, בניגוד לטורבירן שהיה מפורסם במערכות וכלי נשק פוגעניים.

אני אוכיח את עצמי!

ד.VA

ד.השם האמיתי של VA וגיל: שיר חנה, 19

ד.VA כפי שאתה בטח יודע הוא גיימר לשעבר-פרו שמשתמש כעת בכישורים שלה כדי להיות טייס מכה שמגן על המדינה שלה.

לפני כעשרים שנה הותקפה דרום קוריאה על ידי רובוט גדול של אומניק שקם מים סין המזרחי. הרובוט המסיבי גרם נזק רב לערים לפני שהוא הונע חזרה מתחת לגלים. כדי להיות מוכנים, ממשלת דרום קוריאה השקיעה ביחידת מכה בשם Meka שתגן על דרום קוריאה מפני כל איום אומני עתידי.

Doomfist

השם והגיל האמיתי של Doomfist: אקנדה אוגונדימו, 45

לאחרונה הוא שוחרר מהכלא והוא כבר רוצה סכסוך עולמי חדש מכיוון שהוא מאמין שזה יחזק את האנושות.

. הוא אדם אינטליגנטי וכריזמטי ביותר והוא עזר להרחיב את העסק תוך כדי ביצוע מה שהוא אוהב – אומנויות לחימה. הוא התמודד בטורנירים אפריקאים רבים על ידי ניצול המהירות, האינטואיציה, האינטליגנציה והכוח שלו.

רק באמצעות קונפליקט אנו מתפתחים.

הֵד

השם האמיתיים של הדה וגיל: להד אין שם וגיל הד הוא רובוט אבולוציוני המתוכנן עם בינה מלאכותית המתאימה במהירות, רב -תכליתית כדי למלא תפקידי קרב מרובים בשדה הקרב.

ג’נג’י

השם והגיל האמיתי של ג’נג’י: ג’נג’י שימאדה, 35

ג’נג’י דחה פעם אחת.

הוא היה בנו הצעיר ביותר של אדון שבט שימאדה של הנינג’ות, הוא חי חיים מפוארים. העסק הבלתי חוקי של המשפחה לא היה מעניין שלו, ובעוד שהוא היה מדהים באימוני הנינג’ה, הוא חי יותר מחיי פלייבוי. לאחר שאביו נפטר, אחיו האנזו רצה שג’נג’י יהיה חלק גדול יותר מהעסק, אך ג’נג’י לא רצה שהביא למאבק בו גנג’י כמעט מת.

גם אם אני מקריב את גופי, לעולם לא אקריב את הכבוד שלי.

הנזו

השם והגיל האמיתי של הנזו: Hanzo Shimada, 38

הנזו הוא מאסטר באומן ומתנקש. ממש כמו ג’נג’י, הוא חלק מהמחתרת הפלילית המנוהלת על ידי משפחת שימאדה. הוא בנו הבכור של אדון שימד והיה חייב להיות מנהיג חדש. מגיל צעיר הוא הוכשר להיות אחראי ומנהיג טוב. אומנויות לחימה, משחק חרבות ומושבות היו חוזקותיו.

עם כל מוות מגיע כבוד. בכבוד, גאולה.

אילרי

השם והגיל האמיתי של אילרי: Illari Quispe Ruiz, 18

אילרי אימן כל יום כילד להיות חבר ב- Inti Warriors, קבוצה של מגנים אצילים שהם גם מומחים המשתמשים באנרגיה סולארית. לאחר תאונה איומה הרגה את כל שאר הלוחמים, אילרי מלא באשמה ומבטיח לפצות על מה שהיא עשתה.

מול הזריחה!

מלכת ג’ונקר

שמו והגיל האמיתי של קווין קווין: אבן אודסה “דז”, אמצע שנות ה -30

אודסה סטון ומשפחתה גורשו על ידי מייסון האילל שהפך למלך ג’ונקרטאון כך שהפכו לחלק מהשממות ונלחמו לשרוד במשך 13 השנים הבאות. אביה נפטר והיא עשתה את דרכה חזרה לג’ונקרטאון והפכה למלכה.

Junkrat

השם והגיל האמיתי של Junkrat: ג’מיסון פוקס, 25

Junkrat הוא מוזר אובססיבי נפץ שמטרתו היחידה היא לגרום להרס ולזרוע כאוס.

לאחר ההתקפה על גרעין ההיתוך של אומניום האוסטרלי, נוף שונו לנצח. האזור הפך לשממה קשה עם פסולת ושברים מסביב. אלה ששרדו קראו לעצמם ג’ונקרים שגרמו את האזור כדי לשרוד. הקרינה גרמה לו להיות לא שפוי והוא התאהב בחומרי נפץ.

זה יום מושלם לאיזה מהומה.

קיריקו

השם והגיל האמיתי של קיריקו: Kiriko Yamagami (霧子), 15-25

התבגרות, קיריקו הייתה קרובה לסבתה שהייתה מאוד רוחנית ועיצבה את סגנון הלחימה שלה. אמו של קיריקו אימנה את ג’נג’י והנזו אז היא גדלה איתם כאחייניתם. אביה נחטף על ידי שבט השימוטו.

LifeWeaver

נירן “בואה” פרוקסמני, 29

LifeWeaver הוא מדען תאילנדי שנמצא במסע לרפא את העולם באמצעות טכנולוגיית הביולייט שלו. למרות שהוא מנסה להתרחק מווישקר, הוא להוט להשתמש בטכנולוגיה שלו כדי לעזור לאנשים סביבו.

לוסיו

השם והגיל האמיתי של לוסיו: Lúcio Correia dos Santos, 26

לוסיו הוא סלבריטאי מפורסם בעולם שמוקדש לשינוי חברתי מעורר השראה באמצעות המוזיקה והמעשים שלו.

הוא גדל בריו דה ז’ניירו, בפבלה די מסכנה שנפגעה קשה מהמשבר האומני. . התשובה הייתה במוזיקה וכוח להפגיש את כולם ולשכוח את הצרות שלהם ולו רק לזמן קצר. בתחילה, הוא הופיע בפינות רחוב ובמפלגות מקומיות.

יאללה, בואו נביא את זה יחד!

מקרי

השם והגיל האמיתי של מקרי: ג’סי מקרי, 37

מקרי הוא החוק החמוש בחמוש באקדח שומר השלום שלו, הוא מעדיף לטפל בצדק בתנאים שלו.

הוא כבר היה שם ירייה גדולה כחבר בכנופיית הקיפא. הם נתנו לו בחירה, להירקב בכלא או להצטרף אלינו. הם רצו את מיומנויות המומחים שלו ותושייה לתושייה עבור חטיבת ה- Ops הסמויה של Overwatch, Blackwatch.

צדק לא הולך להפיץ את עצמו.

מיי

השם והגיל האמיתי של מיי: מי-לינג ג’ואו, 31

מיי הוא מדען שמטרתו העיקרית היא להציל את כדור הארץ.

כדי למצוא פיתרון לצריכת המשאבים המוגברת במהירות, Overwatch הקים סדרה של נקודות צפייה אקולוגיות במקומות קריטיים בעולם. מיי היה חבר ביוזמה זו. היא הוקצתה ב- Watchpoint: אנטארקטיקה, כאשר קרה אסון וחתך את נקודת השעון מהעולם החיצון ומדענים נאלצו להילחם על חייהם.

העולם שלנו שווה להילחם על.

רַחֲמִים

השם והגיל האמיתי של מרסי: אנג’לה זיגלר, 37

ד”ר. אנג’לה זיגלר היא מדענית מבריקה, מרפא ולוחם לשלום.

היא הייתה ראש הניתוח בבית חולים שוויצרי בולט לפני שנכנסה לתחום ננוביולוגיה ששיפר את הטיפול במחלות קטלניות ופציעות קטלניות. המומחיות הזו היא זו שגרמה לה למשוך את העין של Overwatch. היא הייתה לראשונה נגד הגישה המיליטריסטית של Overwatch, אך הם הציעו לה הזדמנות להציל חיים בקנה מידה גדול יותר.

גיבורים לעולם לא מתים.

מוירה

השם והגיל האמיתי של מוירה: Moira O’Deorain, 48

עבודתו של המדען מוירה אודאוריין נחשבת להנדסה גנטית, היא מחפשת דרכים לשכתב את ה- DNA.

היא פרסמה מאמר שאומר שהיא מסוגלת ליצור תוכניות גנטיות בהתאמה אישית שיכולות לשנות את ה- DNA. זה נראה טוב עד שרבים נחשבו שהעבודה מסוכנת מדי ויש לה חסרונות רבים. Blackwatch של Overwatch שחרר אותה והיא המשיכה לעבוד על העיתון שלה.

אוריסה

השם והגיל האמיתי של אוריסה: אוריסה, חודש

אוריסה נבנתה מחלקי הרובוטים של Numbani OR15, היא מוגנת של עיר חדשה למרות שהיא עדיין צעירה מאוד.

הבטיחות שלך היא הדאגה העיקרית שלי.

פרעה

השם והגיל האמיתי של פרעה: Fareeha Amari, 32

חובה היא השיחה הטבעית של פרעה. היא באה ממשפחה של חיילים מעוטרים ורוצה לשמש כקריאה העיקרית שלה.

היא חלמה ללכת בעקבותיה של אמה ולהצטרף ל- Overwatch. היא התגייסה לראשונה לצבא המצרי, ההתמדה שלה גרמה לה לעלות בשורות. היא הייתה מנהיגה אמיצה מאוד וזכתה בנאמנות של כל מי ששירת אותה. היא עמדה להצטרף ל- Overwatch אבל לפני שהיא עשתה, Overwatch התפרקה.

קוֹצֵר

השם והגיל האמיתי של Reaper: גבריאל רייס, 58

Reaper הוא אפוף מסתורין. לפני שמוירה התנסה בו הוא היה חייל בצבא ארה”ב, ממש כמו חייל: 76 הוא היה חלק מתוכנית השיפור ונקרא חייל: 24. עכשיו הוא טרוריסט.

המוות הולך בקרבך.

ריינהרדט

השם והגיל האמיתי של ריינהרדט: ריינהרדט וילהלם, 61

ריינהרדט הוא גיבור בגילאים זקנים, הוא חי לפי קודים של כבוד, צדק וגלור. הוא היה אחד החברים המקוריים ב- Overwatch וריינהרדט הוכיח את עצמו כאחד האלופים היקרים ביותר.

רמטטרה

השם והגיל האמיתי של רמטטרה: רמטטרה, 20-30

שמה של רמטטרה עשוי להיות נגזר מהסנסקריט ראמטרה (रामत्र) שמתורגם בערך ל”הגנה אפלה.”

במהלך משבר האומני, כאשר נבנה לראשונה רמטטרה, זה היה רוויגר. למרות שהוא היה מיועד למלחמה, רמטטרה רק רצה לעזור לאנשים שלו לעתיד טוב יותר. לאחר המלחמה הוא חילק את כל כלי הנשק שלו. הוא בחר בשם “רמטטרה” כדי “לכבד את הראשון בסוג [אומני/ראבאגר] שלנו” ולזכור את הטעויות שלו.

Roadhog

השם והגיל האמיתי של Roadhog: Mako Rutledge, 48

Roadhog הוא רוצח ללא גבולות שזכו למוניטין שלו בגלל אכזריות והרס מוגזמים. לאחר סיום המשבר האומני, פקידי הממשלה העניקו את האאוטבק לאומניקים שם הם יכלו לחיות, אך פירוש הדבר היה כי Roadhog ותושבים אחרים נעקרו, הם פנו למרד אלים שהקים את חזית השחרור האוסטרלית והכו נגד האומניום.

אני אפוקליפסה של אדם אחד.

סיגמא

השם והגיל האמיתי של סיגמא: Siebren de Kuiper, 62

Siebren הוא אסטרופיזיקאי מבריק שחייו השתנו לנצח לאחר שניסוי השתבש במקום שיצר חור שחור ונחשף אליו במשך זמן קצר, הוא השיג יכולת לשלוט בכוח המשיכה. טלון מתמרן כעת את סיגמא למטרות שלהם.

לָגוּר

השם והגיל האמיתי של Sojourn: ויויאן צ’ייס, 40-50

Sojourn הייתה חברה ב- Overwatch בתקופת הזהב, היא מכוונת לפרטים ואסטרטג נהדר. מאוד ממושמע. היא גדלה בטורונטו ונדרשה שדרוגים קיברנטיים בילדותה. בהמשך הצטרפה לצבא הקנדי והפכה לחברה בכוחות המיוחדים. .

חייל: 76

השם והגיל האמיתי של חייל 76: ג’ק מוריסון, אמצע שנות ה -50

החייל הוא כיום יעד של ציד עולמי, הוא משמר שמנהל מלחמה אישית משלו כדי לחשוף את האמת מאחורי התפרקותו של Overwatch. הוא חשף את עצמו ברבים מההתקפות ברחבי העולם, מכוון לבנקים, תאגידים מרושעים ומתקני Overwatch. הוא היה חלק מתוכנית השיפור של חייל צבא ארה”ב וזו הסיבה שהוא מהיר ויכול לרפא במהירות.

כולנו חיילים עכשיו.

סומברה

השם והגיל האמיתי של סומברה: לא ידוע, 30

היא אחת האקרים הטובים בעולם. לפני שהפכה לסומברה, היא הייתה בין הילדים הרבים שנשארו כיתומים לאחר המשבר האומני, היא שרדה על ידי פריצת מחשבים. כעת היא חלק מטאלון ורוצה לחשוף את הקונספירציה העולמית ולהשתמש בכוח שמאחוריו למטרות שלה.

ניתן לפרוץ הכל … וכולם.”

סימטרה

השם והגיל האמיתי של סימטרה: Satya Vaswani, 28

סימטרה יכולה לתפעל חפצי אור ויצירה מחוץ לאור. תאגיד וישקר בהודו, זמן קצר לאחר המשבר האומני החל לבנות ערים מקיימות עצמיות כדי לאכלס את כל האוכלוסייה ההודית העקורה. אחת הערים, UtoPAEA נבנתה בטכנולוגיית האור בה השתתפה סימטרה. לאחר מכן היא נשלחה לעולם להרחיב את התאגיד.

האויב האמיתי של האנושות הוא אי סדר.

Torbjörn

השם האמיתיים של טורבג’ורן:

בשיא Overwatch, היה להם אחד החימושים הטובים בעולם בזכות טורבורן לינדהולם. לפני משבר אומניק, הוא היה מפורסם בעיצוב נשק ששימשו מדינות בכל רחבי העולם, הוא האמין כי הטכנולוגיה חייבת להשתמש במטרה טובה יותר מאשר נשק.

לבנות אותם, לשבור אותם.

נוֹתֵב

השם והגיל האמיתי של Tracer:

אחד מסוכני Overwatch, לנה היא דמות עם יכולות מסעות בזמן וכוח חזק לתמיד. היא הייתה הסוכנת הצעירה ביותר בתוכנית הטיסה הניסיונית של Overwatch. היא טייס מדהים וחסר פחד שבדק את הלוחם הטלפורטי The Slipstream. . היא הופיעה כמה חודשים אחר כך אך השתנתה ולא יכלה לשמור על צורה פיזית עד שווינסטון מעצבת לה מאיץ כרוני.

לחיים, אהבה! הפרשים כאן!”

השם האמיתיים של האלמנה והגיל: אמלי לקרואה, 33

. יש הטוענים שהיא הייתה נשואה לג’רארד לקרואה, וסוכן Overwatch שהוביל את הפעולות נגד טלון. הם לא יכלו להשיג אותו, אז הם קיבלו את אמלי שעונה והפכו לסוכן ישן יותר. . היא עכשיו המתנקש היעיל ביותר של טלון.

ירייה אחת, הרגה אחת.

ווינסטון

השם והגיל האמיתי של ווינסטון: ווינסטון, 29

ווינסטון הוא גורילה מהונדסת גנטית עם אינטליגנציה סופר. מושבת הירח האופק נבנתה כצעד ראשון לחקירת המרחב של האנושות, בקרב התושבים הייתה קבוצה של גורילות מהונדסות גנטיות שהיו אמורים לבדוק את ההשפעות של להיות במרחב למשך משך ממושך.

ווינסטון היה אחד מהם, למד מד”ר. הרולד ווינסטון. הגורילות האחרות עשו התקוממות והרגו את המדענים, ווינסטון לא רצה להיות חלק ממנו ונמלט מכדור הארץ בו הצטרף לאוברוויץ ‘.

.

כדור הריסה

השם והגיל האמיתי של הורס הכדור: המונד, 14

האמונד היה חלק מהחיות במושבה הירח, הוא הציג צמיחה בגודל הגופני ובתפקוד המוח. לעתים קרובות הוא נמלט מהכלוב וחזר בחזרה, מדענים לא ידעו לאן הוא הולך אבל הוא למד את כישוריו של מכונאי והתרחק בסתר עם ווינסטון חזרה לכדור הארץ לאחר התקוממות הגורילה על המושבה. עכשיו הוא חופשי וחוקר את העולם.

אל תכעיס את האוגר.

זריה

השם והגיל האמיתי של זריה: אלכסנדרה זריאנובה, 28

היא אחת הנשים החזקות בעולם, ספורטאית מפורסמת שהקריבה את תהילה כדי להגן על משפחתה ועל חבריה במהלך המלחמה. היא נולדה בכפר סיבירי במהלך משבר אומניק ואחרי שהמלחמה הסתיימה היא נשבעה להקדיש את חייה להגנה על עמה.

יחד אנחנו חזקים.

זניאטה

השם והגיל האמיתי של זניאטה: Tekhartha Zenyatta, 20

זניאטה הוא נזיר אומניק המבקש התעלות רוחנית. יש האומרים שאם אתה חוצה את דרכו, אתה אף פעם לא אותו דבר שוב. הוא אחד הרובוטים המנורים שהלכו להתגורר בהימלאיה במנזר מכיוון שהם הבינו שהם גם בעלי נשמה בדיוק כמו בני אדם. הוא נוסע ומפיץ את המילה הטובה תוך שמירה על בני אדם ואומניקים בעת הצורך.

עצמי אמיתי הוא ללא צורה.

עוטף את זה

אני מקווה שנהניתם מהתיאור הקצר שלי של כל דמויות Overwatch ושמותיהם האמיתיות.

אל תהסס להשאיר תגובה למטה אם יש לך מה להוסיף. 🙂

  • Overwatch שמות אמיתיים

כמו מדריך זה?

קבל את הדרגה שלך, 500 המובילים, משחקי המיקום ועוד, מוגברת במהירות, בבטחה ובאנימות מוחלטת לחלוטין.

המחבר הוא גם מאמן!

רוצה להשתפר ב- Overwatch? להזמין שיעורי אימון, החל מהיום.