הייתי בארוס. ק. ‘: אילו זוגות עדיין ביחד?

0

מתחזק? גלה איזה ארוסה ‘90 יום u. ק. זוגות עדיין ביחד, נשואים או מפוצלים

כוכב העונה 2 שיין נסע לטורקיה לפגוש את מרט כשהם יוצאים לרומנטיקה שלהם. הזוג תכנן להגיש בקשה לויזה כדי שמרט יוכל להצטרף לשיין ב- U.ק. והם יכלו לחיות יחד. מאז שביצעו את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה, הצמד עבר רשמית יחד ועדיין מתחזקים היום. שיין מפרסם באופן קבוע עדכונים על מערכת היחסים ביניהם באינסטגרם, בזמן שהוא בא באהבה לבזבז את חג המולד הראשון שלהם ואת ראש השנה בפוסטים המשותפים באוגוסט 2023.

“הייתי בארוסה של 90 יום וזה בדיוק כמו זה”

כשמדובר בתכניות היכרויות של ריאליטי, באמת שיש להם את הכל. מ נשוי ממבט ראשון, שרואה אנשים נפגשים לראשונה במזבח, ל האהבה עיוורת, איפה שזוגות מתארסים מבלי להתראות אף פעם, זה מרגיש כאילו כל אירוע לזוג להתכנס מכוסה. מה קורה כשזוג כבר נפגש, אבל למרחקים ארוכים פירושו שהם לא יכולים לקיים מערכת יחסים ‘מסורתית’? צעד קדימה: ארוסה של 90 יום.

המופע, שנמצא כרגע בסדרה השנייה בבריטניה, עוקב אחר זוגות שלעתים קרובות בגלל הדרך הלא שגרתית שהם נפגשו, אינם חיים באותה מדינה. הם יכולים להגיש בקשה לוויזה ארוסת, המאפשרת לתושב שאינו UK לעבור לבריטניה ביומרה שהזוג יתחתן. לאחר הניתן, לזוג יש שישה חודשים ממועד הכניסה לבריטניה כדי לקשור את הקשר, או להיכנס לשותפות אזרחית, ויש להזמין את הטקס כחלק מתהליך האישור.

רבקה קלייטון, 27, מצ’סטרפילד בדרבישייר, ובן זוגה כריסטיאן פרדס, 29, מקורדובה בארגנטינה, מופיעים בסדרה החדשה, לאחר שנפגש על ספינת שייט. “הפלגתי לנורווגיה בשנה שעברה בטיול שהזמנתי עם סבא וסבתא שלי,” היא מספרת קוסמופוליטן בריטניה. “שלושה ימים בים היה ממש סלעי, והרגשתי מאוד ים, אז סבתא שלי צצה לחנות על סיפונה כדי להביא לי משקה תוסס, שם עבד כריסטיאן.”

רבקה נמשכה אליו מייד. “בכל פעם שעברתי על פני החנות, היינו מדברים הרבה. רציתי לוודא שאני לא מקבל את הסוף הלא נכון של המקל – לא ידעתי אם רמות שירות הלקוחות שלו היו [ככה עם כולם], אתה יודע? – אז כתבתי את המספר שלי כדי לתת לו. אבל אז הוא ניגש אליי וביקש את זה. שלפתי אותו מהכיס האחורי.”

במשך שמונת הימים הנותרים של השייט, ריבקה וכריסטיאן בילו את כל הזמן שהם יכולים יחד, והסתתרו מאנשי הצוות האחרים (מכיוון שהצוות לא מורשה לבלות לבד עם האורחים), לפני שהיא טסה הביתה בסוף אותה טיול. “הוא נשאר על הספינה עוד חודשיים, וכשחוזהו הסתיים, אספתי אותו מנמל סאות’המפטון. היו לנו 24 שעות ביחד לפני שהוא טס הביתה לארגנטינה.”

כעת, ארבקה החלה לחקור כיצד הם יכולים לגרום למערכת היחסים שלהם למרחקים ארוכים של 14 שעות זה מזה, לבקש תמיכה במדיה החברתית. “יש כל כך הרבה אפשרויות ויזה שונות וקריטריונים שאתה צריך לעמוד בהם, ולכן הצטרפתי לקבוצת פייסבוק מלאה באנשים בתפקידים דומים, והייתי חוקר את הפוסטים כל יום, וקראתי על ויזת הארוס. מכאן צוות הליהוק מ ארוסה של 90 יום בריטניה מצא אותנו.

“מישהו פנה אליי בפייסבוק, אינסטגרם, וגם בדף האינסטגרם שלי לרקוד בטן, ושואל אם אנחנו מעוניינים להגיש בקשה לתוכנית. תמיד הייתי מעריץ מסיבי, אז היא עשתה עבודה טובה במציאתנו! לאחר מכן הייתה לנו שיחת וידאו עם סוכני הליהוק, ונתנו להם את פרטי הקשר של חברים ובני משפחה, ששיתפו פרטים נוספים על הסיפור שלנו. שלחנו להם כמה תמונות של כריסטיאן ואני ביחד, והיה לנו עוד כמה שיחות וידאו, לפני שנרשמנו לתוכנית.”

היה פער של חודשיים וחצי בין כריסטיאן שחזר לארגנטינה לבין ויזת ארוסתו שאושרה, ובמהלכה החלו הזוג לצלם למופע, ובהמשך לכד את מפגש שדה התעופה שלהם במרץ 2023. “הכל קרה מהר מאוד, והצילומים היו מרתיעים מלכתחילה. צוות קולנוע של שלושה אנשים עקב אחרי שנינו – אני בבריטניה, וכריסטיאן בארגנטינה – במשך כמה ימים לפני שאספתי אותו משדה התעופה. הייתי מאוד לחוץ.

“אבל זה לא כמו, אם יש לנו ויכוח, עלינו להשהות ולהגיד להם לבוא ולצלם. זה לא תוצרת צ’לסי.”

“הצוות לא שם כל הזמן, ברור, כי אתה מצלם לאורך תקופה של שישה חודשים, אבל הם תופסים את הרגעים הגדולים והחשובים. הכל קורה באופן אורגני למדי, ולכן הייתי משתמש במונח ‘מבוים’ באופן רופף. כל הדברים המוצגים הם אמיתיים וקרה לנו בחיינו, אבל צוות ההפקה אמר ‘תמשיך לעשות את זה’ או ‘אנחנו רוצים לצלם את המצב הזה.’

“הם צילמו את הדייט הראשון שלנו, שהיה הטיול הראוי הראשון שלנו כזוג. הלכנו באולינג. צוות הסרטים היה גם שם לכמה רגעים לא כל כך נחמדים. אני רקדנית בטן וזה לא לכולם, אז זו הייתה נקודת מחלוקת שהושמעה במצלמה.”

בזמן הראיון – יולי 2023 – הזוג עדיין צילם את המופע, ארבעה חודשים לחיים יחד כזוג. “לרוב, אתה למעשה שוכח שהמצלמות אפילו שם. הם לא מכריעים ובפנים שלך, ואנחנו מצולמים רק בימים שבהם יש מה לתפוס. אני אתקשר לצוות ואומר ‘אנחנו הולכים לעשות את זה בסוף השבוע. זה משהו שתרצו להשיג?’והם אומרים כן או לא. אבל זה לא כמו, אם יש לנו ויכוח, עלינו להשהות ולהגיד להם לבוא ולצלם. פשוט יהיה לנו את הוויכוח. זה לא תוצרת צ’לסי.”

רבקה מתעקשת שההצגה היא חיובית על מערכת היחסים שלהם, למרות שזה כלומר הפעם הרביעית שהם פגשו אי פעם צולמה כדי שהעולם יוכל לראות. “אני לא רוצה לדבר בשמו של כריסטיאן, אבל הצילומים העסיקו אותו. עם ויזת הארוס, אסור לך לעבוד, אז היה טוב שהוא לא סתם ישב בבית כשהוא משועמם.”יש גם תמריץ פיננסי קטן. “כתורמים, אנו מציעים את זמננו, ולכן [הייצור] יכניס כסף להוצאות ליל תאריך ונסיעות, ודברים כאלה.” ה ארוסה של 90 יום לצוות יש גם תמיכה בבריאות הנפש “בשיחה, כל הזמן. אני יכול להושיט יד מתי שאני צריך.”

אמנם להיות חלק מההופעה היה חלק גדול מחייה של רבקה וכריסטיאן השנה, אך זה לא השתנה הרבה ביום יום. “העמיתים לעבודה שלי שורשים לנו, אבל מעבר לזה, לא הרבה השתנה. אם כבר, זה הפך אותי להרבה יותר בטוח ונוח – הייתי די אדם עצבני וביישן, ועכשיו אני כאן. התקווה הגדולה ביותר שלי מדוע אנו עושים כל זה היא למערכת יחסים מוצלחת. החתונה עדיין מוזמנת!”

צפו עכשיו ארוסה של 90 יום בריטניה זורמת כעת לגלות+

מתחזק? גלה איזה ארוסה ‘90 יום u.ק.זוגות עדיין ביחד, נשואים או מפוצלים

ארוסה של '90 יום בריטניה ': אילו זוגות עדיין ביחד?

‘אוקטומום’ נדיה סולמן היא אמא גאה בת 14: לראות את ילדיה היום!

כאוס יום הולדת! שיתוף ג’סה דוגגר נראה בסלון מבולגן: תמונות

תראה כמה ילדי הזוג הקטנים יצמחו וזואי

כל מבט ממשפחת קרדשיאן-ג’נר ב- Met Gala 2021

סיור בבית! ראה בתוך בתים ודירות של משפחת דוגגר

ארוסה של 90 יום עבר טיול מעבר לבריכה וחזר עם הספינוף, ארוסה 90 יום u.ק.

עונת הבכורה – שהעלה לראשונה ביולי 2022 – הציגה את הצופים לשמונה זוגות חדשים לגמרי: קדי ו אלחנדרו, ברידי וכן מארח, קלום וכן מרווין, אמה וכן חוסין, פט וכן סם, ריצ’רד וכן קתלין, שון וכן כריסטין וכן ויקטוריה וכן שון, כשניסו להביא את הרומנטיות המקוונות שלהם לא מקוונות ולעולם האמיתי.

בינתיים, עונה 2 הציגה את האוהדים בפני זוגות שיין וכן מרט, מיכאל וכן רַחֲמִים, לואיז וכן חוסה, רוברט וכן אסל, Tionne וכן דוד, רבקה וכן כריסטיאן וכן קאדי וכן אלחנדרו.

במהלך העונה הראשונה, האוהדים צפו בזוגות מתמודדים עם כמה עליות ומורדות כשניסו לנווט במערכות היחסים שלהם.

אבל אילו זוגות עדיין ביחד או שהתפצלו מאז שהמצלמות הפסיקו להתגלגל? המשך לגלול כדי לקבל עדכון על מצב היחסים הנוכחי של ארוסה של 90 יום: u.ק. זוגות.

יש טיפ? שלח את זה לנו! שלח דוא”ל במגע ב- [email protected].

מתחזק? גלה אילו ארוסה של '90 יום בריטניה 'עדיין זוגות יחד, נשואים או מפוצלים

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

קאדי ואלג’נדרו: לא ביחד

קאדי ואלג’נדרו נפגשו ברשת לאחר שהיליד מקסיקו החליק להודעות שלה באתר המיועד לדייטים בינלאומיים. בזמן שהזוג נאבק לקבוע היכן הם רוצים להתחיל את חייהם בעקבות חתונתם, אלחנדרו הסכים לעבור לאנגליה להיות עם קדי. למרות שהחליטה בתחילה לגור יחד בבריטניה, לאחר שישה חודשים יחד באירופה, קדי חשפה שהיא תבלה ארבעה חודשים במדינת מולדת אלחנדרו במקסיקו. “למרות שזה טיול, אני פשוט אסיר תודה שלא אצטרך להיפרד מאלג’נדרו שלי עדיין”, חשפה דרך אינסטגרם בפברואר 2023. “למרות שהמרחק הוא משהו שאנחנו לא יכולים להימנע מהם, זה פשוט בלתי נסבל לחשוב עליו ברגע זה!”בזמן שהזוג חזר לעונה 2 של ארוסה 90 יום u.ק. ביולי 2023, קדי אישרה את הפיצול שלה מאלג’נדרו בהמשך אותו חודש. “אנחנו כבר לא ביחד. כן, ממש קשה לדבר וזו הסיבה שאני לא יכול לעשות את זה, “אמרה האחות בסרטון שפורסם באינסטגרם ב- 24 ביולי. “אבל אני רק מקווה שאנשים יכולים להיות מכבדים. כאילו, אני מבין שאנחנו בעין הציבורית במידה מסוימת, אבל אנחנו לא כמו הקרדשיאן או משפחת המלוכה.”אלום ה- TLC הבטיח שהיא תשתף את מה שקרה” בזמן.”

מתחזק? גלה אילו ארוסה של '90 יום בריטניה 'עדיין זוגות יחד, נשואים או מפוצלים

2 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

ברידי ומארח: לא ביחד

ברידי היא אמא לשניים שפגשה מארחת בזמן ששיחקה משחקי מחשב ברשת. היא מכנה אותו “הקשר הרגשי העמוק ביותר” שהיה לה אי פעם, היא נסעה לביירות, לבנון, לפגוש אותו לראשונה. ניצוצות טסו במהלך פגישתם ועם הגעתה חזרה ל- U.ק., הצמד הבין שתהליך הוויזה היה קשה יותר מהצפוי. ברידי הסכימה למכור את ביתה כדי להוכיח לממשלה הבריטית שחסכה כסף בבנק. בעוד שהצמד לא התארס בסדרה, ברידי והמארחת עדיין היו יחד בעקבות זמנם בתוכנית מכיוון שהזוג העלה לעתים קרובות תמונות אהובות זו של זו במדיה החברתית ושיתפו בחיבה את הידיות של זה בביו האינסטגרם שלהם. נכון לאוקטובר 2022, נראה היה שיש בעיות בגן העדן של ברידי ומארח. בעוד שהזוג לא אישר את הפיצול שלהם, ארוסה של 90 יום הזוג קרצף את כל האזכורים זה לזה בדפי האינסטגרם שלהם בהתאמה. ה- U.ק. יליד שיתף גם ציטוט קריפי, המאשר לכאורה, המאשר את מעמדה כאישה רווקה. “עשה את זה לבד … האם זה נשבר … זה פחד”, נקרא הציטוט באמצעות סיפורי האינסטגרם שלה ב- 22 באוקטובר 2022. “עדיין עושה את זה” עם זאת, נראה שההפסקה לא נמשכה זמן רב בינואר 2023, ברידי לקחה לאינסטגרם שלה כדי לשתף תמונה שלה ומארחת התכרבלה יחד. כל שעליך לעשות הוא לתייג את שמו ליד אמוג’י לב אדום, אמא לשניים לא נתנה רמזים אחרים למצב היחסים הנוכחי שלהם. לרוע המזל, האיחוד של הצמד היה קצר מועד כשברידי לקחה לאינסטגרם כדי לשתף שהיא הייתה במערכת יחסים חדשה. “הרפתקה קטנה טובה לנפש”, היא כיתבה תמונה כשישבה ליד הבאה החדשה שלה ביוני 2023. בקטע התגובות, חברתה לחברת צוות השחקנים, קדי, שלחה לה משאלות. “שום דבר לא משמח אותי יותר מאשר לראות את הילדה שלי מאושרת!”כוכב TLC כתב מתחת לתמונה. “יאי להרפתקאות ואנשים חדשים.”

ארוסה של '90 יום בריטניה ': אילו זוגות עדיין ביחד? 4

3 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

קלום ומרווין: עדיין ביחד

קלום הוא מסקוטלנד ובגלל עירו הקטנה, הוא לקח למצוא אהבה ברשת. לאחר שנגמר לו השותפים האפשריים שהחליפה באפליקציות הכרויות, הוא התהפך למדור הבינלאומי וככה הוא פגש את מרווין. “פשוט חשבתי שהוא יפה,” הוא שיתף במהלך פרק אוגוסט 2022. “וחשבתי שהוא כמו דרך לצאת מהליגה שלי. זו הסיבה שרק חשבתי להחליק, תראה מה קורה, אתה אף פעם לא יודע … והוא החליק לאחור.”הצמד ביצע רומנטיקה מקוונת במשך למעלה משנה לפני שמרווין עשה את הטיול מסיישל לפגוש את קלום לראשונה באופן אישי. עם הגעתו, אמו של קלום דאגה שהזוג נע מהר מדי. למרות העליות והירידות, מרווין הציע לקלום בסוף העונה והזוג קשר את הקשר בדצמבר 2022. “אדון. & אדון. Larame, “יליד בריטניה הכיתוב תמונה רומנטית של הזוג אוחז בידיים. מאז הם שיתפו תמונות אהובות יחד במדיה החברתית.

מתחזק? גלה אילו ארוסה של '90 יום בריטניה 'עדיין זוגות יחד, נשואים או מפוצלים

4 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

אמה והוסין: עדיין ביחד

אמה פגשה את מפתחת הגוף הצעירה בת 35 מאיראן במדיה החברתית. הצמד נפגש בתחילה לפני שש שנים ונפגש באופן אישי פעם אחת בעבר בבודרום, טורקיה. בזמן שהיא נשארה מעבר לים במשך שבוע במהלך אותו ביקור, הם לא השלימו את הקשר. “כשהיינו ביחד, ציפיתי שזה יהיה כל שמש ופרחים וזה לא היה,” הודתה אמה על הפגישה הראשונה שלהם. “הייתי כמו, ‘למה לא עשית את זה? האם הוא לא אוהב אותי.” למרות שהזוג קושר את הקשר בקושי בסדרה (כאשר חוסין עונה לשיחת טלפון במהלך הטקס), אמה והוסין עדיין מתחזקים כאמא לתמונות רומנטיות אחת משותפות ואהבות שלהם באוקטובר 2022.

ארוסה של '90 יום בריטניה ': אילו זוגות עדיין ביחד?

5 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

פט וסאם: עדיין ביחד?

למרות פער בגיל כמעט 40, פט חש קשר עם סם בן ה -26 מפקיסטן. הצמד נפגש בתחילה בפייסבוק ואחרי שהתייצב בדתם, פט חשבה שהיא מצאה את “צעצועי ילד שלה.”במהלך הסדרה, אוהבי למרחקים ארוכים תכננו להיפגש בחופשה ביוון. עם זאת, בגמר העונה, סם הפיל את הפצצה שהוא לא הצליח לנסוע בגלל לימודיו. “התקווה שלי לעתיד היא שאעבור מפקיסטן ל- U.ק. היא אישה טובה ויש לנו מערכת יחסים טובה “, אמר למפיקים במהלך הווידוי שלו, ששודר בספטמבר 2022. “אז אני מרגיש שעלינו לחיות יחד.”אמנם לא ידוע אם הזוג עדיין ביחד, אבל פט היה בטוח בחיבתו של סם כלפיה והעריך שהוא יהיה ב- U.ק. תוך שמונה חודשים. “אין לי ספקות שסאם דואג לי. אני כל כך מחויבת לסם ואני מאוד אוהבת אותו, “היא המשיכה בראיון הסולו שלה עצמה. “הייתי שמח שזה יהיה מוקדם יותר מזה, אבל לפחות נהיה ביחד בפעם הראשונה. זה פשוט כמו חג המולד, מחכה לפרוק את ילד הצעצועים שלי.”

מתחזק? גלה אילו ארוסה של '90 יום בריטניה 'עדיין זוגות יחד, נשואים או מפוצלים

6 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

ריצ’רד וקתלין: לא ביחד

ריצ’רד מנהל “אימפריה של חידון פאב.”לאחר שמצא הצלחה בחייו המקצועיים, הוא ראה את עצמו” מנהיג “ואמר שהוא מחפש בן זוג” שלא אכפת לו להרים את הגרביים שלי.”למרות רומנטיקה סוערת ומוצלחת עם קתלין, ריצ’רד נסע מעבר לים במאמץ לזכות במשפחתה. עם זאת, עם שובו לבריטניה, היא סיימה את הקשר. “סליחה, אני לא יודע מה לומר,” קרא הודעת הטקסט שלה לריצ’רד. “אבל אני כבר לא שמח.”בספטמבר 2022, אבא של אחד אישר את הפיצול מקתלין כששיתף אמה שקראה,” אתה רווק, אני רווק. אתה יודע מה זה אומר? אף אחד לא רוצה אותנו “, ואחריו ה- hashtags, רווקים ומוכנים להתערבב.

ארוסה של '90 יום בריטניה ': אילו זוגות עדיין ביחד?

7 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

שון וכריסטין: יחד

שון הוא מנהל ניקיון מבוטלי, אנגליה, והוא פגש את כריסטין לפני שמונה שנים באמצעות מדיה חברתית. בניגוד לרוב הזוגות בזכיינית, שון וכריסטין כבר בילו תקופה ביחד לפני הופעת הבכורה שלהם בתכנית. הסדרה חשפה גם את הצמד שיתף בן יחד, כאשר היליד בפיליפינים כבר היו שלושה ילדים משלה ממערכת יחסים קודמת. “אני אוהב את המוזרות שלה … אבל זה בדיוק כמו שהיא,” שון זינק על כריסטין לפני הגעתה. “לא אכפת לה מה אנשים חושבים עליה. היא פשוט יוצאת וכיף.”בעוד שהאהבה הייתה ברורה בין שני אלה, אמו של שון הייתה היסוסו לגבי כוונותיה האמיתיות של כריסטין ווויכוח בין השניים כמעט סיים את מערכת היחסים ביניהם. עם זאת, בעקבות זמנם בסדרה, שון וכריסטין הם עדיין זוג! הצמד חולק לעיתים קרובות עדכונים ביחס למערכת היחסים שלהם באמצעות חשבונות הטיקטוקס והאינסטגרם שלהם בהתאמה.

ארוסה של '90 יום בריטניה ': אילו זוגות עדיין ביחד? 67

8 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

ויקטוריה ושון: עדיין ביחד

ויקטוריה פגשה את שון ברשת. בזמן שהיא תיארה את תמונת הפרופיל שלו כ”בחור נראה למראה “היא הוסיפה,” ואז גיליתי שזו תמונה ישנה.”” חשבתי ששון הוא גיל דומה לי, “המשיך ויקטוריה. “31 … 31. מסתבר שהוא בעצם 42. שון לא שיקר לי על גילו, הוא פשוט לא היה אומר לי את הגילו שלו.”הדפוס של שון להשאיר מידע חיוני בחוץ יימשך רק כשוויקטוריה המשיכה לתפוס את יליד יפן בשקרים סביב גירושיו. בעוד שון וויקטוריה עזבו את הסדרה עדיין מראים את מערכת היחסים שלהם, הזוג עדיין מתחזק החל ממאי 2023. למרות אישרו שהם לא חזרו לעונה 2, שון שפך תה על מערכת היחסים שלו עם ויקטוריה, ואמר שהם מעולם לא התכוונו לחיות בבריטניה כפי שהיא הוצגה על המסך. “אז במקום זאת, פשוט ניסינו לעשות דרמות מטורפות לתוכנית טלוויזיה, כמו אשת אקס, גירושין, לחימה בבר ולחימה בבית קפה. זה היה זבל [sic], “הוא כיתב פוסט אינסטגרם במאי 2023. “הרבה פרקים הוסרו. במיוחד את קו העלילה שוויקטוריה לא הורשה להיכנס ליפן הוסרה. זו הסיבה שהסיפור שלנו לא הגיוני בתוכנית.”

מתחזק? גלה אילו ארוסה של '90 יום בריטניה 'עדיין זוגות יחד, נשואים או מפוצלים

9 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

שיין ומרט: עדיין ביחד

כוכב העונה 2 שיין נסע לטורקיה לפגוש את מרט כשהם יוצאים לרומנטיקה שלהם. הזוג תכנן להגיש בקשה לויזה כדי שמרט יוכל להצטרף לשיין ב- U.ק. והם יכלו לחיות יחד. מאז שביצעו את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה, הצמד עבר רשמית יחד ועדיין מתחזקים היום. שיין מפרסם באופן קבוע עדכונים על מערכת היחסים ביניהם באינסטגרם, בזמן שהוא בא באהבה לבזבז את חג המולד הראשון שלהם ואת ראש השנה בפוסטים המשותפים באוגוסט 2023.

מתחזק? גלה אילו ארוסה של '90 יום בריטניה 'עדיין זוגות יחד, נשואים או מפוצלים

10 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

מייקל ורסי: עדיין ביחד

יליד אסקס מיכאל פגש את מרסי מקניה באפליקציית היכרויות בשנת 2021. אחרי שנפלו אחד על השני, הם התארסו. הזוג התמודד עם דחיפה ממשפחתו של מייקל והביעו את חשדותיהם כי למרסי היו מניעים נסתרים למערכת היחסים שלהם. עם זאת, הם עדיין ביחד היום ומודעים באופן קבוע את אהבתם זה לזה במדיה החברתית. “בשמחה אי פעם זה לא אגדה זו בחירה”, מרסי כיתבה תמונה שלהם התנשקה באוגוסט 2023.

מתחזק? גלה אילו ארוסה של '90 יום בריטניה 'עדיין זוגות יחד, נשואים או מפוצלים

11 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

לואיז וחוסה: עדיין ביחד

לואיז מגלוסטר וחוסה מקולומביה נפגשה במדיה החברתית והיו פתוחים לגבי תקוותיהם להקים משפחה. עם זאת, משפחתו של לואיז הייתה קולית על כך שלא סומכת על הראפר. למרות החששות של משפחתה, לואיז וחוסה עדיין מתחזקים. “כשאתה מוציא אהבה בעולם זה נוסע, וזה יכול לגעת באנשים ולהגיע לאנשים בדרכים שמעולם לא ציפינו אפילו”, כתבו בפוסט משותף המשותף דרך אינסטגרם ביולי 2023.

רוברט ואסל

12 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

רוברט ואסל: עדיין ביחד

רוברט מגלזגו ואסל מקזחסטן החל לצאת בשנת 2021. עם זאת, לכאורה היו לבני הזוג בעיות להיכנס לבכורה שלהם בעונה 2 מכיוון שאסל עדיין לא אמר לרוברט שהיא אוהבת אותו. הבעיות שלהם הסלימו כאשר אססל נאבק להתחבר לבתו המתבגרת של רוברט, ארוון. בעוד שלזוג יש בעיות, רוברט ואסל מצליחים לגרום למערכת היחסים שלהם לעבוד. באוגוסט 2023, רוברט שיתף תמונה של עצמו, אססל וארוון בילו יחד יחד. “לִרְאוֹת. הם יכולים לחייך יחד!!”הוא כיתב את הסלפי.

טיון ודוד

13 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

טונין ודוד: עדיין ביחד

טיון מדרבי נכנס לעונה 2 בתקווה שדיוויד מהרפובליקה הדומיניקנית יציע עם טבעת יקרה. עם זאת, הוא הודה בכך שהוא דואג להעניק את אורח החיים האקסטרווגנטי שהיא רוצה. בהתבסס על פרופילי המדיה החברתית שלהם, טיונין ודוד עדיין יחד, מכיוון שהשניים חולקים תמונות אהובות יחד באופן קבוע.

מתחזק? גלה אילו ארוסה של '90 יום בריטניה 'עדיין זוגות יחד, נשואים או מפוצלים

14 מתוך 14

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

רבקה וכריסטיאן: עדיין ביחד

האוהדים פגשו את רבקה מצ’סטרפילד וכריסטיאן מארגנטינה בזמן שהם היו בתהליך של תכנון חתונה. הזוג עדיין מתחזק היום ונתן עדכון על מערכת היחסים שלהם באוגוסט, ומשתפים כי אין להם שום תוכניות לקבל את הילדים בקרוב.

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)