ארון: ההישרדות התפתחה – הדינוזאורים הטובים ביותר לאילף – משחקי משחקי, רשימת תעודת זהות של ארון עם פקודות שרץ | מזהי ארון

0

רשימת מזהי יצור של ארון

במחשב האישי, פקודות שרצים אלה יכולות להיות מבוצעות רק על ידי שחקנים שאימתו את עצמם לראשונה עם הפקודה enableCheats. לקבלת עזרה נוספת בשימוש בפקודות, עיין בתיבה “כיצד להשתמש בפקודות ארון”.

ארון: ההישרדות התפתחה – הדינוזאורים הטובים ביותר לאילוף

ישנם עשרות ועשרות דינוזאורים לאלף בארון, אך רק מעטים מסוימים טוענים למקומות המובילים.

ב- 11 ביולי 2022 בשעה 15:48 PDT

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

יש מעט משחקים קטלניים יותר, ומרגשים יותר, מאשר ארון: ההישרדות התפתחה. משחק הישרדות שמתרכז סביב דינוזאורים הוא הנחת יסוד מרגשת בפני עצמה, אך ברגע שתוסיף את היכולת לאלף דינוזאורים אמרו, האנטה מוגבלת באופן אקספוננציאלי. על מנת לנווט בשטח הקשה ונופי ארון, השחקנים חייבים להשתמש בדינוזאורים סביבם. בין אם זה ממש לאלף אותם או להרוג אותם בגלל חומרים, שחקנים יתקשרו עם עשרות דינואים לאורך כל זמנם בארון. כפי שידעו ותיקי משחק ההישרדות, לכל יצור ב- ARK: ההישרדות התפתחה יש מטרה שונה, שיטת אילוף ושימוש לשחקן. בגלל ההבדלים העצומים הללו, ייתכן שהשחקנים יצטרכו לתעדף אילו דינוזאורים הם בוחרים לאלף.

אם אתם מחפשים את הדינוזאורים הטובים ביותר המוחלטים לאלף בארון: ההישרדות התפתחה, הגעתם למקום הנכון. במדריך זה נלך אילו דינוזאורים לאלף ואיזה שימוש הם עשויים לשרת אותך בעולם הארון.

1. רקס

רקס

קשה להתחיל את הרשימה הזו עם כל דבר אחר מלבד טורף האפקס של הדינוזאורים. רקס הוא החזק ביותר מבין כל דינוזאור בתיבה: ההישרדות התפתחה ובהחלט שווה את המשימה המרתיעה של לאלף אותו. לרקס יש כמות מגוחכת של HP וסטטוס התקפה גבוהה של תגרה, כלומר השחקנים יוכלו להשתמש בו כטנק הן בקרבות PVE והן ב- PVP. זה די שימושי לפשט על בסיס של אויב, מכיוון שלשחקנים לא יהיה הרבה להילחם בך על רקס אמין. כמו כן, שחקנים יכולים להשתמש ב- Rex כדי גבינה כמה קרבות בוס שונים בארון. אילוף דינו הענק הזה עשוי לקחת זמן וכמה ניסיונות, אבל כדאי להשתלט על הטורף העז ביותר שיש למשחק להציע.

2. Giganotosaurus

Giganotosaurus

אם רקס הוא טורף ה- Apex של ארון: ההישרדות התפתחה, אז ה- Giganotosaurus הוא השני בפיקוד ברשימה זו. אמנם זה לא גדול כמו רקס, אך עדיין ניתן להשתמש בגיגה כדי להרוס את כל מה שקורה להפריע אליו. לדינו הגדול יש גם כמה יכולות שימושיות שאינן קרביות, כמו טריק לקצור הסתר מיצורים אחרים בשטח. בקרב, הגיגה יכולה לשמש כאיום התקפי או כמגן בהתאם למצבו של השחקן. הדבר היחיד שיש לקחת בחשבון בעת ​​אילוף הג’גנוטוזאורוס הוא שיש לו מד זעם. אם המטר הזה יעלה על גדותיו, הדינו יגיע אחרי כל מה שהוא רואה, כולל אותך. ובכל זאת, האיום הזה עשוי להיות שווה לאלף דינוזאור מטבעו של הגיגה.

3. גאצ’ה

גאצ'ה

המתרחק מדינוס קרבי בהחלט, הגאצ’ה הוא חובה לשחקנים המשתתפים במשחק PVE. תהליך אילוף קל יחסית פירושו שרוב השחקנים יוכלו לקבל גאצ’ה משלהם ולהרוויח את התגמולים שמגיעים עם זה. כאשר הגאצ’ה ניזונה משאבים מסוימים, הם מייצרים גבישים על הגב. לאחר מכן ניתן לפצח גבישים אלה ולהכיל משאבים שונים בהם שחקנים יכולים להשתמש למטרות אחרות בארון. ניתן אפילו לציין משאבים אלה בהתבסס על מה שהשחקנים צריכים בזמן הנוכחי. שחקני PVE צריכים להסתכל לאלף גאצ’ה במהירות האפשרית מסיבה זו בלבד.

4. Stegosaurus

Stegosaurus

אנו דבקים בנושא PVE והולכים עם הסטגוזאורוס, שהוא דינוזאור שלא יסולא בפז שיש מוקדם יותר בתיבה: ההישרדות התפתחה. ה- Stegosaurus הוא עשב עשב, מה שאומר שקל לאלף ויכול להציע יתרונות דומים כמו הגאצ’ה. עם זאת, שחקנים במשחק המוקדם ככל הנראה יאלפו את הסטגוזאורוס כדי לקצור כמויות גדולות של פירות יער באופן ספציפי, אך גם פריטי מזון אחרים שנמצאים באזורי PVE. לא רק שפירות יער הן דרך נהדרת עבור שחקנים לשמור על HP שלהם, אלא שהם רגילים ליצור פריטים מתקדמים יותר שהשחקנים יצטרכו בהמשך. הבולט ביותר, פירות יער משמשים בעיצוב נרקוטים, שהוא פריט הנדרש לאלף דינוזאורים אחרים בארון. בנוסף לכל זה, הסטגוזאורוס יכול לשאת המון משקל ויש לו כמות גבוהה של HP, מה שהופך אותו לחבר הנסיעות המושלם לריצות משאבים.

5. ינשוף שלג

ינשוף שלג

אמנם זה אולי לא נראה כמו במבט ראשון, אך ינשוף השלג הוא אחד היצורים החשובים ביותר לאלף בארון: ההישרדות התפתחה. עבור משחק PVP באופן ספציפי, לינשוף השלג יש את היכולת לרפא שחקנים מהשמיים וגם לצלול לקרקע שיוצר פיצוץ AOE, פוגע בכל אויב שנתפס בו. בין אם שחקנים פושטים על בסיס או נלחמים באויבים בשטח פתוח, התקפת צלילה זו היא דרך נהדרת לפתח את ההגנה של אויב. בנוסף לתכונות הללו, ינשוף השלג בעל ראייה אינפרא אדום, ומאפשר לו לראות אויבים דרך קירות ומבנים אחרים. זה מאפשר לזה למקד לאויבים ששחקנים עשויים שלא יוכלו לראות את עצמם. לבסוף, ינשופי שלג מייצרים גם כדוריות, אותם ניתן להאכיל לגאצ’ה כדי לייצר משאבים נוספים לצרכי PVE.

6. Managarmr

Managarmr

הגיע הזמן שהר כיף יעשה את דרכו לרשימה זו ומה טוב יותר מה- Managarmr. דינו זה יכול לגלוש במים או ביבשה, ומאפשר לשחקנים לפלס את דרכם לרוב השטח בארון. ל- Managarmr יש גם יכולת דחיפה המאפשרת לשחקנים לנסוע בקצב מהיר שלפוחית ​​על פני המפה. הם יכולים להשתמש ביכולת הגברה זו בשטח או באוויר, מה שהופך את ה- Managarmr למטר חצייה רב -תכליתי באמת. למטרות לחימה, הדינו הספציפי הזה אינו הטוב ביותר בקטטות קרובות טווח, אך יש לו התקפת נשימה מקפאת שיכולה להתמודד עם נזק בטווחים ארוכים יותר. עם זאת, רוב השחקנים ימצאו שימוש רב יותר מה- Managarmr כהר.

7. Andrewsarchus

Andrewsarchus

שאינו אוהב דינוזאור דמוי כלב שמצויד בצריח על גבו? ה- Andrewsarchus הוא אחד היצורים החדשים יותר שנוספו ל- ARK: ההישרדות התפתחה ובוודאי מוסיפה אלמנטים חדשים ללחימה. לא רק שיש לו צריח על גבו, אלא שהאנדרוורשוס הוא גם מהיר להפליא, ומאפשר לשחקנים לרכוב עליו על פני המפה ברגע שהם מציידים אותו באוכף. כמו כן, למרות גודלו הקטן יותר, ל- Andrewsarchus יש כמות מכובדת של HP, כלומר שחקנים יכולים להשתמש בו כטנק בזמן שהם עוסקים בכמויות אדירות של נזק עם הצריח שלו.

8. Desmodus

Desmodus

ה- Desmodus הגיע לתיבה עם אנדרווסארך וכולל כמות דומה של תועלת בלחימה. עם זאת, ה- desmodus עשוי אפילו להיות שימושי יותר לשחקנים. בנוסף לסחיבת שחקנים סביב המפה עם יכולת הטיסה שלה, ה- Desmodus יכול להפוך בלתי נראה כדי להימנע מגילוי וגם להשתמש ביכולת הצרחה שלו למצוא אויבים על האדמה או בשמיים. אם ה- REX הוא טורף האפקס של האדמה, אז ה- Desmodus הוא טורף האפקס של השמיים. שחקנים יכולים להשתמש בו במגוון דרכים עבור PVE וגם ל- PVP ברגע שהם ישלימו את המשימה הכמעט מוחצת של אילוף.

9. Shadowmane

Shadowmane

ה- Shadowmane הוא אחד התריסים המגוונים ביותר בכל ארון: ההישרדות התפתחה. היצור המרובע נראה עז כמו כל דינוזאור אחר במשחק ויש לו שפע של יכולות העומדות לרשותו. לא רק שזה יכול להיות נכס בקרב, הכולל את היכולת להפוך בלתי נראית, מספר חובבים פסיביים, ותערובת של יכולות התגנבות וטנק, Shadowmane הוא גם הר חוצה אדיר. יש לו יכולת קפיצה ארוכת טווח שיכולה לקחת שחקנים על פני המפה תוך דקות כמו גם מהירות מגדילה כשהיא במים. כאשר במים, לדינוזאור אין מוט חמצן, כך שהוא יכול להישאר תחת ללא הגבלת זמן, ורק מוסיף לאופי התגנבות שלו.

10. Quetzal

Quetzel

הדינוזאור הסופי ברשימה שלנו הוא הקווצל. כשמדברים על צדדיות בארק, קשה לא לכלול את הקווצל גם כמנכסת הרכח וגם קרב. ליצור אווירי ענק זה יש אחד ממשקולות הנשיאה הגדולות ביותר במשחק, כלומר שחקנים יכולים להעמיס אותו במשאבים ומרכבים אחרים/יצורים מאולפים. בנוסף לכך, הקווצל יכול למעשה לתמוך בבסיס על גבו, כלומר שחקנים יכולים להיות ניידים לחלוטין אם הם רוצים. שחקני PVE יכולים גם להשתמש בקווצל כדי לאסוף משאבים על האדמה, לקצור דגים באמצעות הפסקה ארוכה ולהרוג יצורים מגבו של הציפור. למטרות לחימה, הקווצל אינו כולל יכולות תקיפה רבות אך ניתן להשתמש בהן בפשיטות על פסגות גבוהות או במהלך קרבות גדולים ב- PVP. מכיוון שה- Quetzal הוא היצור המעופף הגדול ביותר בארון, הוא כולל סטטוס HP גבוה המאפשר לו להיות טנק הגון. עם זאת, מטרתה האמיתית בלחימה צריכה להשתמש בפריטים אחרים על גבו כדי להתמודד עם נזק לאויבים.

זו רשימת הדינוזאורים הטובים ביותר שלנו לאלף בארון: ההישרדות התפתחה. אם אתה מתחיל בתיבה, אתה יכול לבדוק את רשימת הטיפים המתחילים הטובים ביותר שלנו כדי להתחיל ולגרום לעולם להיראות קצת פחות מרתיע.

רשימת מזהי יצור של ארון

רשימה של כולם מזהי יצור ארון כולל אלה לדינוזאורים, בעלי חיים וגופים אחרים.
מזהי יצור ברשימה זו חלים על כל הארון: גרסאות מפותחות בהישרדות, כולל מחשב, Xbox ו- PS4.
לחץ על כפתור העתק כדי להעתיק את הפקודה Spawn Adman עבור יצור ללוח שלך.

שחקן ארון רוכב על דינוזאור

 • אדמה חרוכה 32 דינו
 • סטייה 82 דינוס
 • המרכז 3 דינו
 • Ragnarok 15 דינוס
 • פרימיטיבי פלוס 0 דינו
 • הכחדה 42 דינו
 • Valguero 15 דינו
 • בראשית 158 דינו
 • איי קריסטל 15 דינו
 • אי אבוד 10 דינו
 • Fjordur 24 דינו
 • חסרי חוליות 55 דינו
 • דינוזאור 105 דינו
 • אלפא טורף 12 דינו
 • פנטזיה 257 דינו
 • דגים 27 דינו
 • ציפור 20 דינו
 • יונק 89 דינו
 • זוחל 45 דינו
 • יצור אירועים 32 דינוס
 • בוס 92 דינו
 • דו -חיים 2 דינוס
 • Synapsid 5 דינוס
 • מכני 6 דינו

כיצד להשתמש בפקודות שרץ

PC

 • לחץ על כרטיסייה מקש במקלדת שלך.
 • הדבק פקודת שרץ מהרשימה למטה לקונסולה ולחץ על להיכנס מקש במקלדת שלך.

אקס בוקס

 • יחד עם זאת, לחץ על Lb, RB, איקס וכן Y על הבקר.
 • הזן פקודת שרץ מהרשימה למטה לקונסולה ואז לחץ על פקודת מנהל לַחְצָן.

פלייסטיישן

 • יחד עם זאת, לחץ על L1, R1, כיכר וכן משולש על הבקר.
 • הזן פקודת שרץ מהרשימה למטה לשדה הפקודה ואז לחץ על פקודת מנהל לַחְצָן.

רשימת מזהי יצור של ארון

הקלד את שם דינו או קוד שרץ לסרגל החיפוש כדי לחפש 617 יצורים.

במחשב האישי, פקודות שרצים אלה יכולות להיות מבוצעות רק על ידי שחקנים שאימתו את עצמם לראשונה עם הפקודה enableCheats. לקבלת עזרה נוספת בשימוש בפקודות, עיין בתיבה “כיצד להשתמש בפקודות ארון”.

לחץ על כפתור העתקה כדי להעתיק את הפקודה SPAW.