כוכב הבעיטה אמוראנת אומר כי טוויץ ‘מעולם לא’ הכיר ‘אותה כזרם הנשי המוביל – דקסרטו, אבחנה של אמורנת: מהי אי ספיקת שחלות בשלב מאוחר?

0

כוכבת הטוויץ ‘בת ה -29 אמוראנת’ שיתפה שיש לה כישלון בשחלות בשלב מאוחר-הנה מה זה אומר

אמורנת הודיעה לה 3.7 מיליון עוקבים על הרציף כי “גופה היה ב- Perimenopause/גיל המעבר מזה זמן”, והיא עברה סדרה של “בדיקות ונהלי אבחון רבים”, ורופיה הגיעו למסקנה שלא רק היו לה תנאים אלה, אלא האצה המקרה “כמו שהורמונים וסמנים אחרים מצביעים על פרוגנוזה מתקדמת יותר.”

כוכב הבעיטה אמוראנת אומר כי טוויץ ‘מעולם לא’ זיהה ‘אותה כזרם הנשי המוביל

אמוראנת עם בועט ווגו טוויץ 'מאחוריה

טוויץ ‘/בעיטה/אמורנת’

קייטלין ‘אמורנת’ סירגוסה משבחת את הבעיטה על היותה הרבה יותר פתוחה עם סטרימרים מאשר טוויץ ‘ומאשימה את האחרונה בכך שהיא מעולם לא מכירה בה כנקבה העליונה על הרציף.

מלחמות הזרם מתחממות כבר די הרבה זמן עם בעיטה מוכיחה כחלופה נחמדה לטוויץ ‘הזרם המרכזי יותר עם זרמים נוהרים אליו בזכות תת-פיצול טוב יותר.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בראיון שנערך לאחרונה, אמורנת ‘הסבירה בדיוק מדוע ההחלטה להצטרף לבעיטה הייתה כה קלה והוצלה את הפלטפורמה הסגולה בתהליך על כך שהיא לא הראתה לה מספיק כבוד להישגיה.

בשיחה עם NBC, אמוראנת התייחסה לאופן שבו בשנת 2022, היא זינקה על פני פוקימן וולקירייה כדי להפוך לזרם הנשי הנצפה ביותר בכל פלטפורמה, אך עדיין לא קיבלו שבחים מטוויץ ‘.

“הייתי הזרם הנשי המוביל בטוויץ ‘, אבל הם מעולם לא הושיטו יד עם הכרה”, אמר הדגם היחיד.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

אמוראנת הייתה קריירה של טוויץ ‘די שנויה במחלוקת, שנאסרה על מספר פעמים, חיבקה את המטה של ​​הג’קוזי, ודוחפת את הגבולות על מה שאינו מקובל באתר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

. הם פתוחים להצעות שמיעה. ישנם מקבלי החלטות העומדים לרשות היוצרים לדון על עתיד הפלטפורמה, “שיבחו הזרם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הזרם של אמוראנת-חם

זרמי הג’קוזי של אמורנת עזרו לה לעלות לראש הטוויץ ‘.

הפלטפורמה הייתה פתוחה גם בזרמים שעדיין לא חתמו עליהם. לדוגמה, המעריצים כבר מזמן דורשים כי ד”ר לא מכבד להצטרף לבעיטה, אך בראיון שנערך לאחרונה, אחד הבוסים באתר רומז כי בקשת החוזה של DOC בסך 50 מיליון דולר הייתה תלולה מדי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

כוכבת הטוויץ ‘בת ה -29 אמוראנת’ שיתפה שיש לה כישלון בשחלות בשלב מאוחר-הנה מה שזה אומר

. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

שתף אייקון חץ מעוקל שמצביע ימינה.
.

. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

אימייל טוויטר אייקון ציפור מסוגננת עם פה פתוח, ציוץ.

סמל סנאפצ’אט טוויטר רוח רפאים.

.

אייקון פינטרסט פינטרסט האות “P” מעוצבת כדי להיראות כמו סיכת אצבע.

. .

אמורנת '

  • .4 מיליון עוקבים בטוויץ ‘.
  • .
  • .”

.

.
!
.

קייטלין סירגוסה, זרם טוויץ ‘פופולרי הידוע יותר בשם אמורנת, שיתף שיש לה כישלון בשחלות בשלב מאוחר בסדרת ציוצים שפורסמו ביום שני.

הילדה בת ה -29 אמרה לעוקבים שהודעו לה על האבחנה במרץ, לאחר ש”בחנה בהרבה שינויים מבלבלים “הן פיזית והן נפשית” בשנה האחרונה.

. . .

אי ספיקת שחלות עלולה לגרום לבעיות פוריות ותסמינים הדומים לגיל המעבר כולל תקופות לא סדירות, קושי להיכנס להריון, גלי חום, הזעות לילה, יובש בנרתיק, עיניים יבשות, עצבנות וירידה בתשוקה המינית.

.7 מיליון עוקבים על הרציף כי “גופה היה ב- Perimenopause/גיל המעבר מזה זמן”, והיא עברה סדרה של “בדיקות ונהלי אבחון רבים”, ורופיה הגיעו למסקנה שלא רק היו לה תנאים אלה, אלא האצה המקרה “כמו שהורמונים וסמנים אחרים מצביעים על פרוגנוזה מתקדמת יותר.”

בעתיד, אמוראנת כתבה שהיא תעבור “עוברת זריקות יומיות” במשך שבעה עד 14 הימים הבאים, שלדבריה עלולה לגרום לכאבי ראש, בחילה וכאבים, והוסיפה שהיא מוזהרת מפני השתתפות בכל “פעילויות גופניות בהשפעה גבוהה.”

. . .

.”

מאוחר יותר בשרשור הטוויטר, היא כתבה שהיא כבר לא תוכל להשתתף בלה וולדה דל אונו 3, אירוע אגרוף אישי אמור להתקיים במדריד, ספרד, ב -1 ביולי, שם אמורה אמורה להפוך את האגרוף שלה הופעת הבכורה נגד הזרם הספרדי מייט קרילו, הידועה יותר על ידי ידית הטוויץ ‘שלה מייצ’י, שם יש לה מעל 1.8 מיליון עוקבים, דיווח גיזמודו.

אמורנת ‘תכננה להמשיך במאבק ולהתחיל את הזריקות לאחר האירוע, “אבל בגלל התפתחויות רפואיות קיצוניות” נאלצה להתחיל אותם ב -26 ביוני, היא כתבה.

“אני מוטרדת להפליא בגלל זה, ואני מצטער לכל מי שאפשרתי,” הוסיפה. .”

.4 מיליון עוקבים בטוויץ ‘, שם עשתה לעצמה שם מפרסמת תוכן משחק, סרטונים בסגנון ASMR וזרמים שבה. .

. לאחר שלקחה הפסקה מהזרמה היא חזרה חודש לאחר מכן אמרה שהתוכן שלה השתנה, והיא תתמקד בעיקר במשחקים שוב.