על השף בן – השף בן רובינסון, השף בן רובינסון השף בן רובינסון

0

השף בן רובינסון

האם אי פעם דמיינת את השף בן רובינסון להכין לך ארוחה בבית שלך? !

על השף בן

CHEF_GUY.JPG

CHEF_GUY.JPG

השף בן רובינסון מושג גם ביבשה וגם בים. . .

יליד אוקספורד, אנגליה, הוא למד בפנימייה כאשר הוריו עברו ל- U.ג. כיום הוא מתגורר בדרום פלורידה. אתה יכול להכיר אותו מרשת הטלוויזיה בראבו כ- OG של הסיפון מתחת, מתחת לסיפון ים תיכוני ומגלי שיחה. הוא מוצג ברשת המזון ויש לו הפגנות מרובות באפליקציית מטבח רשת המזון.

. . הוא מאמן בריאות מוסמך שנותן לו את העליונה עם מגבלות תזונה. .

השף בן רובינסון מושג גם ביבשה וגם בים. .

בן הוצג בכמה עונות של סדרת הלהיטים של בראבו, מתחת לסיפון. סדרת הריאליטי פרופיל קבוצה שעובדת על סיפון יאכטות מגה המפליגות בקריביים ובם התיכון. .

לבן יש עסק בקייטרינג מצליח שעבורו הוא נוסע בכל העולם ויוצר יצירות מופת קולינריות. הוא זמין לאירועים פרטיים, הדרכה פרטית והופעות אורח.

IMG_3421.jpg

השף בן בנדנה

תבלין קטן של השף בן במטבח בזמן שאתה מבשל בשף שלך בן רובינסון בנדנה!

לחץ על דף החנות

שירותי שף פרטיים

? גלה כיצד ושף יש ליצור ערב אחד מסוג!

מתחת לסיפון מתחת לסיפון הים התיכון אלום הודיע ​​על אירוסיו לחברתו של כארבע שנים, קיארה קברל, ב -11 במאי. !. “תודה לחברים ובני משפחתי על כל התמיכה שלך. .”קיארה לקחה גם לאינסטגרם כדי לשתף כיצד הגיבה כאשר האנגלי צץ את השאלה.

צפה בפוסט זה באינסטגרם

“לנו,” היא כתבה והוסיפה אמוג’י טבעת אירוסין ואמוג’י לב אדום נוצץ. .”בן מאוחר יותר שוחח עם על מערכת היחסים, והוא נקלע לכל פרטי האירוסין שלו. הוא אישר שהציע לאחר שהשניים יצאו לשייט באיטליה יחד.

קייט צ’סטיין מתייחסת לספקולציות לגבי אבי התינוק שלה

. . “היא אומרת לא, אבל יכולתי לדעת.”למרות שהשף כמעט שכח את הטבעת, הוא הצליח לסלק את ההצעה. “היה לי את זה בתיק המצלמה שלי בתא סודי. היה רגע בו קיארה חיפשה נורת LED, שנשכחה. הייתי בטוחה שהיא בטח ראתה את זה, אבל היא לא! אפילו שכחתי את זה בדרך לשדה התעופה והאשמתי את מעקףנו בכך שצריך להפיל את המזגן [בבית]. זו הייתה נסיעה מהמורות, “הוא המשיך. . לא היה לה מושג כשנפלתי [לברכיים] בכיכר הוותיקן שאציע.”

יש לנו עדכון על בליטת התינוקות של קייט צ’סטיין .

הבריט לא שיתף אם השניים עשו תכניות חתונה עדיין, אך לעת עתה הוא אמר שהוא “נראה קדימה לחיי אהבה וצחוק עם קיארה המקסימה.”