דיאבלו השני – מהי דמות סולם? ארקדה, סולם | דיאבלו וויקי | פנדום

0

דיאבלו 2 מה זה סולם

לאחר שראתה איך העונה הראשונה ירדה, בליזארד החליטה לבצע את איפוס הסולם הראשון שלה ב- 7 ביולי 2004 עם תחרות קידום מכירות בשם “כאשר העולמות מתנגשים”, כמו World of Warcraft היה אמור לצאת לשחרור בשנה שלאחר מכן. התחרות החלה עבור כל המשתמשים שהיו להם חשבון רשום לגיטימי (להתאוששות) לכל 5 התחומים, וזה היה מרוץ סולם להיות הראשון שהגיע לרמה 99. הדמות הראשונה שהגיעה לרמה 99 בסולם, ללא קשר להיות על קלאסיקה או התרחבות, הארדקור או לא, תוענק לפרס המכיל חולצת טריקו של בליזארד, עותק חתום של מהדורת אספן World of Warcraft, פסל צעצוע, וארנק תקליטור של Blizzard North. הבולט ביותר, הדמות הראשונה שהגיעה לרמה 99 בכל התחומים הייתה TIFAS-Chevenge, מכשף בתחום USWEST, שהגיע לרמה 99 ב- 27 באוגוסט 2004, כחמישים יום לאחר שהמרוץ החל. מכיוון שמרוצי הסולם הסתיימו הרבה יותר מהר ממה שציפה בליזארד, כל הזוכים לא קיבלו את הפרסים שלהם מיד לאחר פגעו ב 99 ונאלצו לחכות עד מתישהו בסביבות ינואר 2005. העונה 3 []

מהי דמות סולם?

כאשר מייצרים את הדמות שלי, יש תיבת סימון ליצירת ‘דמות סולם’. מה זה אומר? האם זה הופך את המשחק לקל/קשה יותר?

שאל 30 באפריל 2012 בשעה 18:55
53.1K 94 94 תגי זהב 292 292 תגי כסף 447 447 תגי ברונזה

תשובה 1 1

זה נושא מבלבל, בוודאות.

“הסולם” בדיאבלו 2 הוא למעשה לוח תוצאות העוקב אחר הדמויות המובילות בכל תחום. לעיתים יש איפוס סולם, בו כל דמויות הסולם משולבות בדמויות שאינן סוללות וסולם יש ליצור מחדש.

מכיוון שדמויות הסולם אינן יכולות לקיים אינטראקציה כלל עם דמויות שאינן מסתעפות, פירוש הדבר שיש שתי כלכלות נפרדות שבמקביל. לדמויות הסולם אין גישה לפריטים ישנים שאולי נוצרו לפני שהתיקונים השתנו שיעורי ירידה או סטטיסטיקות, או פריטים ישנים שנעשו על ידי ניצולי כפילות פריטים. בגלל זה, פריטים טובים נוטים להיות יקרים בהרבה בסולם.

רק זמין בסולם, ולא ניתן להוריד אותו או ליצור אותו (בדרך כלל באמצעות מילת רונה) ב- Non-Sharder. עם זאת, פריטים אלה ממשיכים להתקיים כאשר תווי הסולם משולבים עם הלא-סטיפה במהלך איפוס, ופריטים אלה יכולים להיות בעלי ערך די בכלכלה שאינה-סטיפה.

בסך הכל, הסולם בדיאבלו 2 הוא דרך עבור Blizzard לעזור לשלוט במשק. אם הכלכלה יוצאת מכלל שליטה, עונת סולם חדשה פשוט תתחיל את הכלכלה מכיוון שהכל מוסר ויש למצוא אותו מאפס שוב.

סוּלָם

ה סוּלָם הוא סוג תחרותי של מרובי משתתפים בתחום הסגור, המתארח בקרב.נֶטוֹ.

Diablo II []

דיאבלו השני, סולמות הוצגו בתיקון 1.10. על מנת לשחק ולקבל את שמך בסולם, תצטרך ליצור דמות חדשה מאפס ולא תהיה לו עזרה של תווים שאינם סוללים. . זה עודד משחק הרבה יותר שיתופי פעולה בתחילה, אך ככל שהמשחק התיישן, המשחק גם ירד עם הזמן.

ביקורות מומחים של Gamespot

29 בספטמבר 2021

עונה 1 [ ]

ראשית עונות הסולם החלה עם המהדורה הראשונית של תיקון 1.10 ב- 28 באוקטובר 2003.

עונה 2 [ ]

לאחר שראתה איך העונה הראשונה ירדה, בליזארד החליטה לבצע את איפוס הסולם הראשון שלה ב- 7 ביולי 2004 עם תחרות קידום מכירות בשם “כאשר העולמות מתנגשים”, כמו היה אמור לצאת לשחרור בשנה שלאחר מכן. התחרות החלה עבור כל המשתמשים שהיו להם חשבון רשום לגיטימי (להתאוששות) לכל 5 התחומים, וזה היה מרוץ סולם להיות הראשון שהגיע לרמה 99. הדמות הראשונה שהגיעה לרמה 99 בסולם, ללא קשר להיות על קלאסיקה או התרחבות, הארדקור או לא, תוענק לפרס המכיל חולצת טריקו של בליזארד, עותק חתום של , פסל צעצוע, וארנק תקליטור של Blizzard North. הבולט ביותר, הדמות הראשונה שהגיעה לרמה 99 בכל התחומים הייתה TIFAS-Chevenge, מכשף בתחום USWEST, שהגיע לרמה 99 ב- 27 באוגוסט 2004, כחמישים יום לאחר שהמרוץ החל. מכיוון שמרוצי הסולם הסתיימו הרבה יותר מהר ממה שציפה בליזארד, כל הזוכים לא קיבלו את הפרסים שלהם מיד לאחר פגעו ב 99 ונאלצו לחכות עד מתישהו בסביבות ינואר 2005. העונה 3 []

האיפוס השני של הסולם התרחש באוגוסט 2005, מעט אחרי תיקון 1.11 שוחרר, והיא גם הציגה את המערכת האנטי-צ’יטית “הסוהר” לדיאבלו 2. בניגוד לעונה 2, עונה 3 לא הייתה תחרות, ויתרה מכך, אלפי חשבונות נאסרו לצמיתות על שימוש בתוכנת מפלגה שלישית מ- Maphacks לבוטים. עם זאת, זה לא הפסיק את הבוטים ללא הגבלת זמן, כאשר המתכנתים עיצבו אותם מחדש כדי לעקוף את “הסוהר” בשיטות שונות. לא היו שום ריצוף חדש “סולם בלבד” במהלך העונה הזו.

Über tristram []

האיפוס השלישי התרחש ביוני 2007 ולא השתנה הרבה מעונות 3 ו -4. עם זאת, התגלות ניצול שהפך את החולות שנשכחו כדי לקבל את עינו של בעל על ידי שליחת חבילה מיוחדת לשרת. כתוצאה מכך איפשר לא להתרחשות או לדמויות קלאסיות להזין את Act V בתנאי שהיה להם עותק של דיאבלו 2: שר ההרס מותקן. שיטה זו טופחה באמצע פברואר 2007, יחד עם טלאי שיסיים את משחקיו אם פינג של מישהו יעבור סף מסוים. זה מנע שיטת שכפול פריט מבוססת פיגור נפוצה. בדרך כלל זה הגדיל את איכות המשחק, שכן מספר האנשים המנסים לפגר את השרתים לביצוע השיטה מופחתת מאוד. עם זאת, זה גרם לשחקנים רבים לרדת ממשחקים באופן בלתי צפוי. גם לאחר ש- Blizzard ניסתה להפסיק לדפוק עם התיקון בצד השרת, אנשים רבים עדיין הבינו דרכים לדאוף. .

עונה 5 []

איפוס הסולם הרביעי התרחש ב- 17 ביוני 2008, ותיקון 1. דיאבלו השני: שר ההרס. זה מאפשר לשחקנים לשחק ללא התקליטור אם המשחק “מותקן מלא”. בשלב זה לא דווח על שינויים משמעותיים אחרים עם שחרור הטלאי.

עונה 6 []

ב- 3 במרץ, 2009, הודעה על ידי עובד של Blizzard הוצגה בקרב על הקרב.פורום נטו שהחברה עבדה על תיקון תוכן 1.13, וביקש את הקלט של קהילת דיאבלו. אותו עובד הודיע ​​לקהילה כי 1.13 מתוכנן להיות תיקון מרכזי, להציג תוכן חדש, במקום רק לתקן באגים.

. ב- 5 באוגוסט 2009 התבשרו הקהילה כי עבודת התיקון עבור דיאבלו לא תתחיל עד שהנושא עם וורקראפט 3 ייפתר.

כמעט חודש שלם לאחר מכן (2 בספטמבר 2009), אותו עובד שהודיע ​​על 1.13 התיקון האיר את הקהילה עם העדכון החיובי הראשון מאז ההכרזה על התיקון, פוסט זה הכיל מידע על עבודה שהחלה שוב על דיאבלו 2 והדבקה שלו, וקבע כי ה- PTR (תחום המבחן הציבורי) עבור תיקון זה ייפתח בקרוב.

ב- 30 בספטמבר 2009 נמסר לקהילה כי יתכן כי התיקון יקבל מעצורים בגלל התוכן החדש שנכלל (גודל סטאש מוגבר), ככל הנראה שרתים ישנים לא יכלו להתמודד עם התוכן המעודכן וידגיש את השרתים יותר מדי. לקהילה נאמר כי ברגע שהם ביצעו כמה מבחנים כדי לראות עד כמה השרתים מתפקדים, הם יקבלו את ההחלטה אם הם יכולים לכלול את התוכן המעודכן או לא.

ב- 14 באוקטובר 2009, קצת אחרי 7 חודשים מאז ההכרזה על התיקון, נמסר דו”ח נוסף בו נאמר כי הם עדיין לא החליטו אם לכלול את התוכן או לא

ב- 18 בנובמבר הוחלט להשאיר את גודל הסטאש המוגבר בתיקון 1.13 בגלל חששות לשרת.

התיקון שוחרר ב- PTR ב -10 בדצמבר.

..

עונה 7 []

ב- 28 בספטמבר 2010, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 8 []

ב- 28 במרץ 2011, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 9 []

ב- 25 באוקטובר 2011, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 10 []

ב- 2 במאי 2012, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 11 []

ב- 6 בנובמבר 2012, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 12 []

ב- 14 במאי 2013, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 13 []

.

עונה 14 []

ב- 27 במאי 2014, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 15 []

ב- 25 בנובמבר 2014, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 16 []

ב- 26 במאי 2015, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 17 []

ב- 25 בנובמבר 2015, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 18 []

ב- 27 במאי 2016, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 19 []

ב- 22 בנובמבר 2016, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 20 []

ב- 30 במאי 2017, סולם דיאבלו II התאפס.

עונה 21 []

ב- 12 בדצמבר 2017, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 22 []

ב- 15 ביוני 2018, בשעה 17:00 PST, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 23 []

ב- 7 בדצמבר 2018, בשעה 17:00 PST, סולם דיאבלו השני התאפס.

ב- 14 ביוני 2019, בשעה 17:00 PST, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 25 []

ב- 6 בדצמבר 2019, בשעה 17:00 PST, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 26 []

ב- 5 ביוני 2020, בשעה 17:00 PST, סולם דיאבלו השני התאפס.

עונה 27 []

ב- 4 בדצמבר 2020 בשעה 17:00 PST, סולם דיאבלו השני התאפס.

דיאבלו 2 קם לתחייה

בידור של Blizzard

מערכת הסולם של Diablo 2 קמה לתחייה נמצאת סוף סוף כאן, אז הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הסיבוב שלה ב- D2R, כמו גם על האפוסים הקרובים והפנינים הזמינים.

אמנם עבר זמן רב, אך לדיאבלו 2 קם לתחייה סוף סוף יש מערכת הסולם הנחשקת, ומאפשרת למיטבה של Sanctuary לדוכס אותה פעם נוספת למקום שלהם בראש לוח המוביל.

המקבילה של המשחק למצב מדורג, שחקנים יוצרים דמות חדשה בכל סולם על מנת להרוויח תגמולים ספציפיים לסולם, ופורשים את הלוחם שלהם בסיום המשחק על מנת שאחר יעלה מהאפר במקומם.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, עבור שחקנים חדשים יותר, סולם התחייה של דיאבלו 2 הוא יצור מבלבל, אז הנה סקירה של כל מה שאתה צריך לדעת על זה; מהפנסים הזמינים, ועד איפוסה ומחזור הסיבוב שלה.

תוכן

 • תאריך התחלת הסולם
 • ?
 • סוגים שונים של סולם
 • כמה זמן עונת הסולם קמה לתחייה?
 • יתרונות הסולם: רצים, שדרוגים
  • כיצד להשתמש ברציפות

  דיאבלו 2 קם לתחייה

  לאחר שננעלת את הדמות שלך, אתה יכול להתחיל את המסע שלך במעלה הסולם.

  דיאבלו 2 סולם קם לתחייה: תאריך התחלה

  גרסתו של דיאבלו 2 קם לתחייה לסולם האייקוני שפורסם ב 28 באפריל 2022 בעקבות סדרת עיכובים.

  מה הסולם בדיאבלו 2?

  באיטרציות קודמות של תואר הסורק הצינוק האייקוני, הסולם מייצג את מערכת המשחק התחרותית. חשבו על זה כמקבילה של דיאבלו של דיאבלו מדורג.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  • קרא עוד:

  בניגוד להרבה משחקים אחרים, בכל פעם שהסולם מתאפס שחקנים צריכים ליצור דמות חדשה ואז התחל הכל מחדש. .

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  מכאן, הם שומרים.

  Diablo 2 מסך תפריט סולם קם לתחייה עם מכשף

  מסך הסולם האייקוני של דיאבלו 2 זכה לשיפוץ גרפי מטושטש בתחייה.

  מהם הסולמות השונים?

  Diablo 2 קם לתחייה כולל ארבעה מצבי סולם שונים:

  הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  סוּלָם מצב
  תֶקֶן סולם מזדמן משחק עם ארבעה מעשים
  הארדקור סולם הארדקור (רק חיים 1) משחק עם ארבעת המעשים.
  הרחבה סטנדרטית הסולם המורחב המזדמן כולל הרחבת שר ההרס, כך פועל על פני חמישה מעשים.
  הרחבת הארדקור הסולם המורחב של הארדקור (רק חיים 1) כולל הרחבת שר ההרס, כך פועל על פני חמישה מעשים.

  מערכת סולם דיאבלו 2

  Diablo 2 קם לתחייה יראה כמה שינויים במערכת הסולם הנוכחית.

  דיאבלו 2 איפוס סולם וסיבובים בקביעת תחייה

  נכנס לתחייה שהמפתחים הודיעו כי הם שוקלים שינויים במערכת. כרגע הסולם יתאפס בערך כל חצי שנה, אבל זה ישתנה נכנס לרסאסטר.

  • דיאבלו 2 קם לתחייה 2.4 עדכן הערות תיקון מוקדמות

  עם כתיבת Blizzard “דרגה במערכת סולם חדשה ובלעדית עם הפעלה מחדש תכופה יותר ולהרוויח את מקומך בין אגדות, “חלק מהשחקנים התיאורו כי המערכת תעשה זאת סובב כל שלושה חודשים.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  ככל שיהיה מידע נוסף על כך, אנו נדאג שמאמר זה מתעדכן.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  דיאבלו 2 קם לתחייה

  לא תצטרך לשחק במכשף כדי לקסום את הנשק שלך!

  אם תבחר לנסוע בנתיב הסולם כשאתה מצטרף למשחק, תוכל להרוויח שורה שלמה של פריטים משודרגים ורציפות. חלק מאלה לא זמין לשחקנים שאינם סוערים, ו- Blizzard אפילו הוסיפו גם כמה רצים שלא נראו לפני כן לשחקני סולם.

  ניתן לשדרג פריטים ייחודיים כשמשחקים בסולם, דבר שאינו זמין לשחקנים שאינם סוערים אלא אם כן הם משחקים בשחקן יחיד.

  אז זה כל מה שאנחנו יודעים על הסולם של דיאבלו 2 קם לתחייה! עם כך שפורסמו פרטים נוספים, אנו בטוחים לעדכן דף זה. .