., טבעת אלדן: איך לפלס במהירות | משחק מוקדם

0

טבעת אלדן: איך לפלס במהירות

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על מנת לפלס בטבעת אלדן.

איך לפלס בטבעת אלדן

אלדן טבעת, בדומה לכל משחק RPG אחר, מאפשרת לשחקנים לפלס את הדמות שלהם כשהם מתקדמים דרך האדמות שבין. הגעה לרמות גבוהות יותר קוצרת לעתים קרובות תגמולים גדולים וגם הופכת את הבסת אויבים ובוסים מעט קלים יותר.

עם זאת, פילוס בכותרות ה- FromSoftware היה לעתים קרובות חוויה ייחודית בגלל השיטה השונה שהיא מציגה בהשוואה לערכים מסורתיים. אם אתה מתקשה לברר כיצד לקדם את ההתקדמות של הדמות שלך במשחק, אנחנו כאן כדי לעזור לך.

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על מנת לפלס בטבעת אלדן.

איך אתה מפלס בטבעת אלדן?

כדי לפלס את טבעת אלדן, תצטרך לקבל את ההצעה של מלינה להפוך את הנערה שלך לאחר מנוחה באתר של גרייס. לאחר שתקבל את זה, דיבור עם מלינה בכל אתר של גרייס לאחר מכן יאפשר לך לפלס ולהקצות נקודות תכונה.

עם זאת, אם סירבת להצעה של מלינה, עדיין אין צורך לדאוג. היא תציע שוב ושוב להיות הנערה שלך בכל אתר של חסד שאתה מבקר בו, כך שלא תהיה נעול מתוך פילוס לא משנה כמה פעמים אתה מסרב.

חשוב גם לציין כי קבלת ההצעה שלה תבטל את שריקת הסוסים הספקטרלית. זה נותן לך את היכולת לזמן את הסוס שלך, סיקור, ובכך לאפשר לך לחצות את האדמות בין הרבה יותר יעילות.

עכשיו כשאתה מסוגל לפלס, תצטרך להשתמש ברונים שאתה אוסף כדי להקצות נקודות תכונה. אתה יכול להרוויח רונות במשחק על ידי פשוט להרוג אויבים שנמצאים במקומות שונים במשחק.

אם תתחיל להתחרט על הסטטיסטיקות שהעלית בשלב כלשהו במסע שלך, עדיין תוכל להשיב את הדמות שלך. תוכלו לבדוק את המדריך שלנו לפעולה הספציפית הזו כאן.

Videogamer.COM נתמך על ידי קורא. . למידע נוסף / תמונות מממשק API של פרסום מוצרים של אמזון / עודכן לאחרונה בתאריך 2023-09-18

Videogamer.COM נתמך על ידי קורא. כשאתה קונה דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלת שותפים. למידע נוסף / תמונות מממשק API של פרסום מוצרים של אמזון / עודכן לאחרונה בתאריך 2023-09-18

איך לפלס בשאלות נפוצות של אלדן טבעות

מדוע אני לא יכול לפלס בטבעת אלדן?

לא תוכל לפלס אם תסרב לבקשתו של מלינה להיות הנערה שלך לאחר הגישה לאתר של חסד. למרבה המזל, היא עדיין תציג לך את האפשרות בכל פעם שאתה ניגש לאחת.

האם אתה מפלס אוטומטית בטבעת אלדן?

תצטרך לפלס באופן ידני במשחק בכל פעם על ידי גישה לאתר של חסד. תצטרך גם להשתמש ברונות על מנת להקצות נקודות תכונה כשאתה מתקדם בהרפתקה שלך.

טבעת אלדן: איך לפלס במהירות

בטבעת אלדן, כמו הרוב המכריע של RPGs, אתה מתרפק ומתחזק יותר כשאתה משחק. הנה כיצד לפלס במהירות בטבעת אלדן, כולל מה הכובע ברמה האמיתית.

מפלס טבעת אלדן למעלה

אם שיחקת את משחקי Dark Souls בעבר, אז ההסברים הבאים על פילוס בטבעת אלדן כולם צריכים להישמע לך די מוכרים. ואם אתה חדש במשחקי FromSoftware, אל תדאג. אין לך שום סיבה להיות מאוימים מהקושי שכולם מתרוצצים.

כי פילוס קל במשחקים האלה, ולמעשה משמש כסוג של קושי משתנה לשחקן. אם אתה מוצא משהו קשה מדי, אתה נעלם, חווה כמה רונים (שם של אלדן טבעת ל- XP), מפלס למעלה וחזור חזק יותר. פָּשׁוּט.

אבל אנחנו מקדימים את עצמנו. במאמר זה, אנו הולכים לעבור את היסודות של פילוס בטבעת אלדן ואז להכיר לך דרכים מסוימות לפלס אפילו מהר יותר.

איך לפלס בטבעת אלדן

אם אתה רוצה לפלס בטבעת אלדן, תחילה תצטרך למצוא את מלינה. היא נותנת לך את היכולת “להפוך את הרונים שלך לכוח”, כלומר אתה יכול להתיישר. על מנת שהיא תופיע, תצטרך להפעיל שלושה אתר חסד בעולם הפתוח, ומלינה תופיע בפעם הבאה שתנוח בחסד.

בטבעת אלדן אתה אוסף רונות (XP) כשאתה מטייל בעולם והורג אויבים, ברגע שיש לך מספיק רונים כדי “לקנות” את השלב הבא, אתה יכול לעשות זאת כשאתה מגיע לאתר של גרייס (מדורות). אבל זה המקום בו המשחקים האלה מקבלים את המוניטין הקשה שלהם: אם אתה מת לפני שאתה מגיע לאתר של חסד, אז אתה מאבד את הרונים שהחזקת. אתה יכול לראות כמה רונים אתה מחזיק מהתפריט:

תפריט טבעת אלדן

בצד שמאל למעלה, אנו יכולים לראות כי הדמות הזו היא ברמה 132, והיא נושאת 5029 רונות. אבל הם יצטרכו לאסוף סך הכל 114,330 רונות כדי להרשות לעצמם את השלב הבא. ברגע שיש להם את הרונים הנדרשים, כל מה שהם צריכים לעשות זה לפנות לאתר של חסד ולהוציא את הרונים ברמה הבאה שלהם למעלה. לאחר מכן זה יעלה את התפריט הזה:

טבעות אלדן מפלס

עם כל רמה חדשה למעלה, תוכלו להוציא נקודת תכונה אחת כדי לשפר את אחת משמונה יכולות הליבה. עם זאת, המקסימום אליו ניתן להגדיל כל סטטוס אחד הוא 99.

רמת המקסימום בטבעת אלדן היא 713. ברמה זו, השחקן יעלה כל תכונה ל 99 (המקסימום) ולכן אינו יכול לבזבז יותר רונים.

להגיע ל- 713 ייקח הרבה מאוד זמן, אך אל תדאג, אתה מתחיל עם 79 נקודות תכונה לבלות בתחילת המשחק, בתוספת אחת לשיעור הספציפי שתבחר. אבל אם אתה כן רוצה להגיע לרמה המקסימאלית יום אחד, תצטרך לדעת את הדרכים הטובות ביותר לטחון רונים. זה המקום בו נתיבי חקלאות ושיפור פריטים נכנסים.

איך לפלס במהירות בטבעת אלדן

כשאתה משחק טבעת של אלדן, או באמת כל משחק נשמות, אתה צריך לחשוב על פילוס קצת אחרת. זה לא קורה רק באופן אורגני בזמן שאתה משחק. זו פעילות ממשית בפני עצמה; תחילה אתה נעלם ורמה ואז אתה הולך לחקור אזור חדש או להרוג בוס חדש. לכן אתה רוצה להפוך את ה”טחינה “שלך ליעילה ככל האפשר, כך שתוכל לחזור להרפתקה של חקר טבעת אלדן.

לשם כך, ברצונך למצוא פריטים שיכולים להגביר את XP, ולצייד אותם תוך כדי הריגת אויבים בנתיבים ספציפיים. מסלולי השחיקה הללו יראו אותך מזרוק פנימה, איסוף הרוגים מהירים וקלים לרונים, ואז לעשות את זה שוב.

ישנם פריטים ומתכלים בטבעת אלדן שיכולים להיות מצוידים או לצרוך כדי להגדיל את כמות הרונים שאתה מרוויח. להלן זה שידוע עד כה, והתיאורים שלהם במשחק:

פריטי XP Buffing Trans

  • כף רגל עופות מבולבלת זהב: מגביר את כמות הרונים שהתקבלו מהבסת אויבים למשך זמן מסוים.
  • סקרב זהב: מגדיל את הרונות המתקבלות מאויבים מובסים.
  • גולגולת החוגג: מעניק 20 רונות על כל להיט מוצלח.
  • Cleaver של חוגג: מעניק 10 רונות על כל להיט מוצלח.
  • מגל החוגג: מעניק 10 רונות על כל להיט מוצלח.
  • אחידת הצלעות של חוגג: מעניק 10 רונות על כל להיט מוצלח.

מסלולי חקלאות בטבעת אלדן

בנוסף לשימוש בפריטים ותכליתי ספציפיים, מסלולי חקלאות ספציפיים יכולים לעזור לכם למקסם את רווחי הרון. יש כל כך הרבה מסלולים בחוץ, ותמצא רבים בעצמך. אבל אנחנו רוצים להציג את אחד המועדפים עלינו, מסלול זה נותן לך 40,000 רונות לדקה וניתן לגשת אליו כשאתה רק שעתיים למשחק. מ ביוטיוב:

אם אתה מוצא מסלול טוב כמו זה, נשמח לשמוע על זה. עד אז, נסו לא להישאב יותר מדי למלכותו של טבעת אלדן, כבר שמענו דיווחים מטרידים על מכורים מאבדים את בני זוגם למשחק הזה.