מדוע קווין קוסטנר עוזב את ילוסטון? קווין קוסטנר ילוסטון פרטי יציאה, הוא קווין קוסטנר עוזב את ילוסטון?

0

קווין קוסטנר מאשר שהוא כבר לא חלק מג’ולסטון

הוא אמר לבית המשפט שבשלב מסוים יש לו את נציגיו לפנות לרשת, “תן להם לשלם לי כל מספר, הגענו עם מספר”, הוא אמר אחר כך שהוא האמין שהמספר הוא 12 מיליון דולר, “והם הלכו רָחוֹק.”

קווין קוסטנר מגלה מדוע עזב את ילוסטון

תצוגה מקדימה של ילוסטון: טריילר רשמי של עונה 5 (רשת Paramount)

מאז שפרצו החדשות מוקדם יותר השנה כי הדרמה המערבית הלהיט ילוסטון יסתיים אחרי עונה 5, ככל הנראה בחלקו הגדול בגלל יציאתו של הכוכב קווין קוסטנר, הספקולציות הסתחררו מדוע השחקן יבחר לצאת מהסדרה המוצלחת. בשבוע שעבר, כחלק מגירושיו המתמשכים של אשתו כריסטין באומגרטנר, קוסטנר חשף פרטים חדשים בבית המשפט על הנושא, כולל הגורמים התורמים שהובילו להחלטתו לעזוב את המופע.

אחד הגורמים, לדברי קוסטנר, היה הבחירה לפצל את עונה חמש לשני חלקים, שדרשו שתי תקופות צילומים נפרדות לפני שניתן היה להשלים את העונה. , הוא אמר שיש “משא ומתן ארוך ונלחם קשה” על ההחלטה, שתאלץ אותו לקחת יותר זמן מהסאגה של מלחמת האזרחים עם ארבעה הסרטים אופק, שהוא כותב, מכוון ומככב בו. קוסטנר אמר שהוא שינה את לוח הזמנים שלו אופק ילוסטון עונה 5, אבל שככל שהתחיל המשא ומתן, “הם עדיין לא סיימו”, המחצית הראשונה של העונה והיו “שום תסריטים שנכתבו” למחצית השנייה.

הוא אמר לבית המשפט שבשלב מסוים יש לו את נציגיו לפנות לרשת, “תן להם לשלם לי כל מספר, הגענו עם מספר”, הוא אמר אחר כך שהוא האמין שהמספר הוא 12 מיליון דולר, “והם הלכו רָחוֹק.”

“לא יכולתי לעזור להם יותר”, העיד גם קוסטנר. ילוסטון .

קווין קוסנר ג'ון דוטון

קוסטנר מככב כפטריארך משפחתי דוטון ג’ון דוטון ילוסטון.

ביוני 2023 הודה שרידן Thr שהוא וקוסטנר לא תמיד הסכימו על דמותו של קוסטנר, ג’ון דוטון, אבל הסבירו, “מעולם לא היה לי בעיה עם קווין שהוא ואני לא יכולנו להסתדר בטלפון. אבל ברגע שעורכי דין מסתבכים, אז אנשים לא זוכים לדבר אחד עם השני ולהתחיל לומר דברים שאינם נכונים ומנסים להעביר את האשמה על סמך האופן בו נראה כי העיתונות או הציבור מגיבים.”הוא הוסיף,” [קוסטנר] לקח הרבה מזה על הסנטר ואני לא יודע שמישהו מגיע לזה.

באשר להופעתו הפוטנציאלית במחצית השנייה שעדיין להיות עם עונה 5, הרמז היחיד של קוסטנר המוצע במהלך ההליך היה לומר שהוא “כנראה יעבור לבית המשפט”, תשלום עבור הפרקים.

נראה כי הערה זו מהדהדת מסמכים קודמים שהושגו על ידי פְּנִימַאי . הסיבה לכך היא שאני כבר לא בחוזה ל’לוסטון ‘, המקור העיקרי להכנסות שלי בשנה שעברה.”

אם כי לא קוסטנר ולא נציגים מ ילוסטון אישרו רשמית אם השחקן יופיע כל הופעות סופיות בפרקים הסופיים של התוכנית, אינדיקציות אלה גורמות לכך שנראות לא יותר ויותר סבירות.

. תאריך זה נדחף מאוחר יותר לנובמבר, אולם השביתות המתמשכות של ה- WGA וגם SAG-AFTRA סגרו את הצילומים ברוב התעשייה (כולל ילוסטון הקדמוןהקדם 1923). העונה טרם התעכבה רשמית, אך צפוי לרוב שהמחצית השנייה של העונה תידחף שוב לאחור. CBS אמור להתחיל לשדר את העונה הקודמת של הסדרה בספטמבר.

ראש ראש של לורן האברד

לורן האברד היא סופרת פרילנסרית ו עיר ומדינה .

קווין קוסטנר מאשר שהוא כבר לא חלק מ’לוטון ‘

תצוגה מקדימה של ילוסטון הושלכה לאורך השנים

קווין קוסטנר הבהיר לאחרונה שהוא כבר לא חלק מה- זִכָּיוֹן.

אם כי עצוב, החדשות עברו זמן רב. ילוסטון ומעל כל זה, אם ילוסטון ! .

ילוסטון . ובכן, קוסטנר חשף לאחרונה כמה פרטים חדשים – הנה כל מה שאנחנו יודעים!

האם קווין קוסטנר עוזב את ‘ילוסטון’?

ידוענו כבר זמן מה שקוסטנר לא יחזור לדמותו, ג’ון דוטון. הכל התחיל מתי מועד אחרון . מה, במבט לאחור, נראה כמו חדשות מרגשות (אנחנו כבר יכולים לדמיין את מקונוהיי בלבוש קאובוי ��) נחשב למעשה להיות יותר פִּתָרוֹן .

האם קווין קוסנטר עוזב את ילוסטון כאן

אופק –סרט מערבי רב-חלקיוזה ככל הנראה הדבר שהאטה את שרידן ושאר הצוות.

טיילור שרידן אישר בעצמו את החדשות בעצמו כשדיבר על המצב לראשונה בחודש יוני.

הכתב ההוליוודי. . .”

ואפילו לאחרונה, קוסטנר סוף סוף שקל את החדשות בעצמו! .

הוא מתיו מקונוהי מחליף את קווין קוסטנר ב’לילטון ‘?

השמועות המרגשות של חדש ילוסטון ספינוף המציג את מקונוהיי אושרו, על פי ראיון עם ראש רשת המדיה Paramount ו- The הכתב ההוליוודי. מקונוהי יככב בסדרה שממשיכה בסיפור חוות דטון ב ילוסטון, 1883 1923.

?

יעטוף את עונה 5 חלק 2, אפילו בלי קוסטנר. עם זאת, ציר הזמן אינו ידוע כעת.

ראשית, נודע לנו שחלק 2 יעלה לבכורה בנובמבר 2023, אך עם שביתת סופר WGA ושביתה של שחקן סאנג-אפרה עדיין נמשכת, אין לדעת מתי זה יעלה לראשונה.

. הוא עוזר בניהול הערוצים החברתיים של האתר, בנוסף לכתיבת תוכן חדשות ובידור בעלות ביצועים גבוהים מדי יום.