.,

0

מייסד חבילות/זהב

בעוד שהפריטים הנותרים, מתנת הקשר האגדי והשיקה חבילת כרטיסים מוגבלת, אז יש כמה אפקטים של משחק, הם מינוריים להפליא. מתנת הקשר תעניק דחיפה עצומה ליחס שלך עם כל NPC שתרצה, כל עוד אתה לוקח את הפריט הנכון. חבילת הכרטיסים תעניק כמה גובים קלים. . זה הופך את אלה ליותר נקודה לומר שאתה הבעלים שלהם, במקום להיות מועיל במיוחד.

? !

עם השקת ארון אבוד בקרוב, עכשיו זה זמן טוב לדבר על החבילות של המייסד ועל היתרונות שהם יכולים לספק לחוויית הפילוס שלך כמו גם למשחק הפוסט-כובש שלך. .

. אלה נעים בין חבילת הברונזה הבסיסית, כל הדרך עד חבילת הפלטינה שיש בה המון פריטים שימושיים וכמה מנות בלעדיות.

שימו לב: על פי פרטי ההשקה של ארון האבוד האחרון, חבילות המייסד יופסקו , . ..

חבילת מייסד ברונזה

. הבולט ביותר ביניהם הוא 30 יום של הילה גבישית, המספק הרבה יתרונות משחק. לצד זה גישה ראשית, . .

. . . .

. . . אם אתה מעדיף שחיית המחמד שלך תהיה חתול, אז בכל האמצעים אתה יכול גם להשיג חבילה של מייסד מסיבה זו.

כותרות שנצברו במשחק מעניקות לעתים קרובות עלייה של סטטוס מינורי, אך בהיותו מייסד בלעדי לא נראה כי זה יעשה זאת. גם אם זה כן, זה יהיה דחיפה מינורית מאוד כמו כל כותרת אחרת עם שפע כותרות המציעות גוברים שווים או טובים יותר.

לבסוף, הגדולה היא הילה גבישית. Aura Crystalline הוא היתרונות הפרמיה של המשחק או שירות דמוי מנויים. באופן כללי, הוא מציע יתרונות רבים לטיול סביב. זה כולל דברים כמו ויתור על עלות טריפורט, ומאפשר לך להסתובב במהירות ברוב היבשות והאיים; הנחה על השימוש בספינות, המסייעות בחקירה קצת מוקדם יותר; ומיקומי הביפרוסט הנוספים, המאפשרים לך להגדיר שני מיקומים נוספים שאתה יכול לטלפורט אליהם כרצונך.

. . . האינטראקציה היומית של NPC Affinity יכולה לאפשר לך להגביר את הקשר שלך עם NPCs מסוימים במהירות, ולקבל מהם כמה תגמולים נוספים מהם.

חבילת מייסד כסף

לכסף יש את אותם דברים כמו חבילת מייסד הברונזה, אך עם כמה תוספות. החבילה הזו מגיעה עם תוספת 1,000 גבישים מלכותיים, . יש לו גם , מה שמעניק לך טון של כסף, שיקויים ופריטים שימושיים אחרים.

המטבע הנוסף הנוסף בתשלום הוא נחמד, ותוכלו להשתמש בו כדי לקנות כל מה שתרצו מהחנות המזומנים. אני באופן אישי הייתי שומר את זה לקוסמטיקה, מכיוון שאין יותר מדי סיבה להשיג הרבה יותר מחנות המזומנים. זה אלא אם כן אתה רוצה לשחק את המשחק הארדקור ולהריץ כמה דמויות משניות, אז משבצות תווים עשויות להיות מושכות.

ארגז אספקת הכסף מכיל 8 פריטים נפרדים: 30 נוצות תחיית המתים, 10,000 כסף, ארגז ציוד הרפתקן, חזה הכלים של אוספי, וחזה העלייה של ההרפתקן לרמות 20, 30, 40 ו- 50.

נוצות רסור מאפשרות לך פשוט להשיב במקום שאתה מת, במקום להתעוות לאזור מוגדר מראש על המפה. . חזה הכלי של האוסף מכיל מערך כלים בסיסי, שיאפשר לך לעשות חיים מיד.

חזה העלייה של ההרפתקן מכיל שיקויים וכמה כסף נוסף. . . החזה ברמה 50 מכיל גם כמה קופסאות נוספות עם חומרים מתכלים נוספים שגם הם שימושיים יותר לתוכן קצה משחק.

חבילת מייסד זהב

החבילה של מייסד הזהב כוללת שתי תוספות נוספות על הרובד הקודם. שכבה זו מגיעה עם א משבצת הרחבת אופי. 4,000 גבישים מלכותיים, .

. הם כוללים את כל אותם פריטים ובונוסים. . אבל בשלב זה, עדיף לך לעיתים קרובות פשוט לקבל פלטינה במקום שהוא מתגמל יותר.

. לשניהם יש קצת השראה נורדית לעיצובים שלהם, אם כי מוגבלים למדי.

. . .

חבילת מייסד פלטינה

. החבילה הזו מגיעה עם תוספת עור המייסד, בלעדי לחבילת הפלטינה; א , שנראה כמו סרברוס; ו , . ישנם גם כמה שינויים בארגז אספקת הפלטינה בהשוואה לארגז אספקת הזהב.

. .

התוספות החדשות מלבד הכסף הנוסף כאן הן שידות ההקלה על פעילות המעוז והתעוררות: חתיכות כאוס. שידות ההקלה בפעילות מעוז יכולות לעזור לך במהירות לשדרג חלקים שונים במעוזך לטובת הדמויות שלך. .

. כולם נראים נהדר, אם כי חבל שזה מוגבל רק לשיעור המתקדם הראשון שתבחר.

. השיעורים בסדר מהשמאל העליון לימין התחתון הם:

  • תותחן – ארטילריסט
  • תותחן – Sharpshooter
  • Gunner – Gunslinger
  • אמן לחימה – חלוץ
  • אמן לחימה – Soulfist
  • לוחם – Berserker

ואז יש את הר המייסד, שנראה כמו סרברוס. . באופן אישי, אני מעריץ של כמעט כל הצבעים.

לבסוף, אנו מגיעים לארגז קבלת הפנים של פלטינה שיש בו רק ארבעה פריטים שבלעדים לחבילת הפלטינה. זה כולל את , המבנה הבלעדי של המייסד, חזה בחירת מתנה של אגדי קרבה, וה הפעל חבילת כרטיסים מוגבלת.

. זה פריט יהירות טהור, כמו שאר הפריטים בחזה הזה הם.

הבא הוא המבנה הבלעדי של המייסד. זהו קישוט שניתן להציב במעוז שלך. . אמנם רכבות אינן באמת העניין שלי, אך יש לא מעט פירוט זה בגלל היותו קישוט.

בעוד שהפריטים הנותרים, מתנת הקשר האגדי והשיקה חבילת כרטיסים מוגבלת, אז יש כמה אפקטים של משחק, הם מינוריים להפליא. מתנת הקשר תעניק דחיפה עצומה ליחס שלך עם כל NPC שתרצה, כל עוד אתה לוקח את הפריט הנכון. חבילת הכרטיסים תעניק כמה גובים קלים. כמו כותרות, אתה יכול להשיג טוב יותר על ידי משחק. זה הופך את אלה ליותר נקודה לומר שאתה הבעלים שלהם, במקום להיות מועיל במיוחד.

?

בכנות, אני חושב ששאלה זו נענתה בצורה הטובה ביותר על ידי כמה זמן אתה מתכנן לבלות עם המשחק. זה יכול להשתנות מעט מבוסס על העדפה אישית, אבל הנה המחשבות הכלליות שלי עליהם.

ברונזה זה נהדר אם אתה באמת רוצה את הראש להתחיל, ולא אכפת לך מהרבה אחר. . . אתה לא משלם יותר מדי וזה לא יכול להיות כל כך נורא, בהתחשב בעובדה שאתה עדיין מקבל את חיית המחמד ואת הכותרות. . אם אתה תופס חבילה אחרי תקופת ההתחלה, דלג על זה והעמיד פנים שהוא לא קיים.

כסף הוא זה שאני ממליץ לחלוטין לכל מי שמתכנן לשחק במשך תקופה ממושכת, גם אם רק על דמות אחת. ארגז אספקת הכסף מספק לכם טון של שיקויים ריפוי בחינם לתוכן פילוס וגם לתוכן קצה שמקשה מאוד לעבור. .

זהב הוא זה שהייתי ממליץ על אלה שמתכננים לשחק טון ולעשות כמה דמויות נוספות. . . .

פלטינה הייתי ממליץ רק אם אתה הולך להארדקור טוחן את המשחק או משחק עם “המנטליות של האספנים”. . . .

. אבוד ארון משגר ב- Steam 11 בפברואר 2022. .

.com, אנחנו בונים אוסף מאסיבי של מדריכי ארון אבודים. אנו גם נחפש לעדכן אותך עם כל חדשות ועדכונים לגבי ארון אבוד.

אתה יכול להתחיל בבדיקת שיעורי ארון אבודים ומדריך תת -סוגים. .

מייסד חבילות/זהב

התכונן למסע קדימה עם החבילה של מייסד הזהב, שיש בה כל מה שאתה צריך כדי להתחיל בהתחלה אדירה בתיבה אבודה! תקבל גישה ראשית 3 ימים לפני ההשקה ב -11 בפברואר 2022, 4000 גבישים מלכותיים, פריטי מייסדים בלעדיים, כותרת המייסד, חריץ הרחבת תווים נוספים, ומטבע, פריטים ובונוסים שיעזרו לך במסע שלך.

49 $.

מכיל את הפריטים הבאים:

.

מעריץ מאוורר

  • 2 סופר מוקוקו אקספרס

חקור מאפיינים

לעקוב אחרינו

סקירה כללית

קהילה

  • מרכז קהילתי

קח איתך את הפנדומים האהובים עליך ולעולם לא להחמיץ פעימה.

.