? המייחס, בת הים הקטנה השנייה: חזרה לים | דיסני וויקי | פנדום

0

. . . כשמנגינה מתגנבת לטירה, היא נתקלת בכמה מהאורחים אך עוזבת אותם במהירות. עם זאת, זמן קצר לאחר שהיא עוזבת, היא שומעת את האורחים מדברים עליה מאחוריה ומזלזל בה בגלל התנהגותה המוזרה.

‘בת הים הקטנה 2’ ואיך זה יכול לקרות?

אוהדי דיסני ברחבי העולם שמחו כאשר העיבוד של חייה חיה בת הים הקטנה פגע בבתי הקולנוע, בכיכובו של האלי ביילי בתור אריאל. . .

?קיץ 2023 חדשות בידור Qui.

, שוחרר כסרט המשך ישיר לווידיאו בשנת 2000, הציג את הקהל לבתו של אריאל ולנסיך אריק, מלודי. . .

בת הים הקטנה 2 ?

+

שחרורו של עיבוד בפעולה חיה של קלאסיקה מונפשת אהובה יכולה לייצר באזז ומעורבות משמעותית בקרב אוהדי דיסני. . דיסני יכולה להשתמש בניתוח נתונים ובמשוב קהל משחרור ההסתגלות האקשן החי כדי להעריך את רמת העניין והביקוש לסרט המשך. ההצלחה הכספית של ההסתגלות האקשן החי, הן מבחינת הכנסות הזרמה והן אפילו מכירות סחורה, יכולה לספק לדיסני את המשאבים הכספיים והביטחון הדרושים להשקעה בייצור המשך. שחרורו של גרסת פעולה חיה של “בת הים הקטנה” ב- Disney+ יכולה לשמש מהלך אסטרטגי להעריך ולבנות עניין בסרט המשך פוטנציאלי. .

?

. ג’ונה האואר-קינג דן בעניין שלו לצד ביילי כשדיבר על סרט ההמשך המונפש, “הייתי עומד לעשות את זה. אני די רוצה להיות גם מרמן, כך שנוכל גם איכשהו לפתח את סיפור העלילה הזה, ללכת איתה. עוד בשנת 2021, רשת ייצור עשתה את הסיבובים, מה שאומר שלדיסני היה סרט המשך בכרטיסים, קחו בחשבון שזה היה הרבה לפני כן .

, ? זה סיפור קלאסי שיש בו הרבה דמויות והרבה סיפורים מעניינים. אני כן חושב שזה נכון לדברים מסוימים. . .

. המקור ציטט גם, אם דיסני מתכננת לפתח סרט המשך, אל תצפו שהוא ייקח השראה מהסרט ההמשך המונפש.

, . .

. מאז, אריאל הפכה רשמית לנסיכה קונסורט של ממלכתו של אריק, והיא, ואריק הולידו מנגינה של נסיכת תינוקת, ההיברידית הראשונה-אנושית בהיסטוריה. ביום הטבילה של מלודי, הנסיכה אריאל והנסיך אריק מוציאים את בתם שזה עתה נולדה על ספינה כדי לפגוש את סבה ושש דודות, אטינה, אלנה, אדלה, אקוואטה, אריסטה ואנדרינה. . לרוע המזל, החגיגה מופרעת על ידי מורגנה, שבאה לנקום את אחותה אורסולה. . .

כאשר טריטון עומד להיכנע את הטרידנט, אריאל תופס את חרבו של אריק וחותך את סולם החבלים שמורגנה יושבת עליה, גורמת לה לאבד את אחיזתה ונופלת חזרה לים. . לבסוף, טריטון מורה לשומרי המלוכה שלו לעצור את המכשפה, שנעלמת ממש לפני שהצהיר כי המלודיה לעולם לא תהיה בטוחה ממנה ושהיא תקבל אותה יום אחד.

. מחשש שמורשת בת הים של מלודי תמשוך אותה לים, שם היא תהיה חשופה למורגנה, אריאל מחליט באי רצון שהכי טוב אם הלחן תחיה חיי אדם רגילים וללא שום ידיעה על מרפוי או אטלנטיקה. . . .

. . . מלודי ירשה הרבה מהמורשת האימהית שלה, כולל כמה יכולות בתולת ים ופיתחה אהבה עמוקה לים. . . .

. עם השנים, מורגנה מנסה להחזיר את המנה לצורתו המקורית אך תמיד נכשל. . . . כאשר מלודי מצא ושחזר את התליון האבוד שלה, מורגנה רואה בכך הזדמנות מושלמת, כמו כאשר מלודי חושף את סוד התליון, היא תרצה תשובות, מה שיוביל את מורגנה להצליח סוף סוף במשהו שאחותה לעולם לא תוכל; שליטה מוחלטת על כל האוקיינוסים.

. . . . .

. . לאחר מכן אריאל זוכה לרעיון, ואחרי שבדקה לראות שאף אחד לא נמצא בסביבה, היא מכניסה את רגליה לאוקיאנוס כדי להזכיר לה את הבית, הרבה לאושר שלה. . . . .

. .. .

. . . . . בחדר השינה שלה, המלודי נמצא בבכי על מה שקרה בזמן שאריאל נכנס לנחם את בתה; מנגינה מרימה את השרשרת ורואה את שמה על התליון. . מלודי מנסה ללמוד מדוע אסור לה לים ושואל על התליון שיש לה את שמה. . .

לאחר מכן מגיע אריק. למרות שאריאל מרגיש נורא מכיוון שכעת החמיר את המצב, אריק מנחם את אריאל ואומר לה שהגיע הזמן שמלודי סוף סוף למדה את האמת. . . לאחר מכן חוזר סבסטיאן לטירה ומודיע לאריאל ואריק כי מלודי נעלמה.

. . . . .

בהמשך האוקיאנוס, אריאל ואריק משוחחים עם טריטון על המצב. . אריק חושב שאריאל צריך ללכת איתם שהוא צריך להישאר כדי להוביל את החיפוש ביבשה מכיוון שהיא מכירה גם את המנגינה וגם את הים טוב יותר מכל אחד אחר ואריאל מסכים עם אריק ובסופו של דבר הבינה שהיא לא הייתה צריכה לשמור על מנגינה מהים כי זה חלק ממנה וחלק מעצמה. .

. . .

. . . לרוע המזל לאחר ניסיון הצלה כושל ועם זאת מוצלח, השניים נקראים לפחדנות שלהם וכמעט להרוג את כולם. . . .

בסופו של דבר הם מגיעים לאטלנטיקה, שם המנגינה מאבדת באופן זמני את ראיית הקצה והדאש. . . מקף וקצה מצא מנגינה ומושך אותה משם, מחזיר אותה למסלול. הם מתגנבים לחדר הכס, שם היא רואה את טריטון, לא מודעים לכך שהוא מסתכל על צילום התינוק של מלודי. . מלודי לוקח במהירות את הטרידנט ועלים עם קצה ומקף, ומאבד בטעות את התליון שלה. . .

מלודי חוזר בהצלחה למורגנה עם הטרידנט, אך כשהיא עומדת למסור לה אותה, היא נעצרת על ידי אריאל, ושניהם המומים למצוא זה את זה בצורות בת הים שלהם. לאחר שברכה את אריאל ופלונדר, מורגנה מנסה לבקש מלודי את הטרידנט שוב, אבל מלודי עדיין בהלם בגלל לימוד הסוד של אריאל והיא מוטרדת מאוד מכך שהיא מעולם לא אמרה לה. . . .

. . עם הטרידנט באחיזתה, מורגנה חושפת את כוונותיה האמיתיות. . . . . .

. . . . בזמן שמנגינה מתעמתת בזעם במורגנה, היא מצליחה לתפוס את הטרידנט ממנה ולזרוק אותה חזרה לטריטון על ידי טיפוס במעלה המצוק עליו מורגנה עומדת ומתגנבת עליה. . . .

. . . עם זאת, אריאל מבטיחה לבתה שזה לא משנה אם יש לה סנפירים או רגליים, מכיוון שהיא ואריק אוהבים מלודי על מי שהיא בפנים; “הילדה הקטנה האמיצה” שלהם.

. .

. . . . .

 • סמואל ה.
 • קנת מארס כמלך טריטון
 • רוב פולסן כנסיך אריק
 • פקה קלארק כ- Flounder
 • רנה אוברג’ונואה כשף לואי
 • קיי ה.
 • אדי מק’לורג כקרלוטה

 • מרקוס טוג’י בתור מרבוי מס ‘2
 • טרס מקניל בתור אם פינגווין ופינגווין תינוקות

. . . . .

.

.

 • .
 • .
  • .
  • למרבה האירוניה, .
  • בת הים הקטנה השנייה. .
  • . . .
  • .
  • .
  • כאשר מורגנה מוסיפה את טיפת הקסם של אורסולה כדי להפוך את המנגינה לבת ים, בגרסה המקורית, הטיפה יוצרת אדווה בכף רגלה, ואילו בשחרור מחדש, האדווה פונה מסגול לירוק.
  • .
  1. . . .
  2. .YouTube.com/watch?
  3. ↑ האלי ביילי וג’ונה האואר-קינג מדברים על בת הים הקטנה 2