?, הבוגדים של נטפליקס פוגעים באג’נדה פוליטית בורה

0

‘הבוגדים’ של נטפליקס מפריעים על ידי סדר יום פוליטי בורה

ההפעלה שלנו: , . Bathsheba “Bash” Doran (אימפריית הטיילת, המגדל המתקרב.ג. אילו אותם סוציאליסטים יושפעו מרוסיה. ? .

הזרם אותו או דלג עליו: ‘בוגדים’ בנטפליקס, שם ברית עוזרת לאמריקאים לרגל על ​​ממשלתה שלה

הזרם אותו או דלג עליו: 'בוגדים' בנטפליקס, שם ברית עוזרת לאמריקאים לרגל על ​​ממשלתה שלה

האם ידעת שלפני שה- CIA הייתה קיימת, הייתה סוכנות בשם OSS? זה הוקם בסוף מלחמת העולם השנייה כדי לרגל אחר ממשלות שהחשבה הממשלה האמריקאית על ידי הקומוניסטים על ידי ממשלת אמריקה על ידי הקומוניסטים. היא סדרה בריטית על אישה המגויסת ל- OSS כדי לרגל אחר ממשלתה שלה. ?

בוגדים?

צילום פתיחה: . . . .

התמצית: . . וזה לא נוח עבור Feef, מכיוון ששניהם ניהלו רומן.

.. . זה עוזר שהפוליטיקה שלה נשענת לצד טורי, והיא נחרדת מכך שמפלגת הלייבור – מי טוריות מחשיבה להיות סוציאליסטים – ככל הנראה תשיג את הרוב בפרלמנט ותכריח את ווינסטון צ’רצ’יל ממשרד ראש הממשלה.

. הוא לא יטבל איתה רז. .

רו מקבל סיבוך; עם הסוף הווירטואלי של התיאטרון האוקיאנוס השקט, הנשיא טרומן עומד לגדול את משרדו בלונדון של OSS ולבטל את פעילותם. Rowe נחוש לא לתת לנכס החדש שלו ללכת, אז הוא נוכלל, בעזרת עזרה פרטית. . הוא אומר ל- Feef לנסות להעביר את עצמה למשרד הקבינט כדי להתקדם עוד יותר בממשלה.

בוגדים, מיוצר עבור נטפליקס וערוץ 4 בבריטניה, אמור להיות טוב יותר מכפי שהוא, בהתחשב בצוותים ובאילן היוחסין שלה. Bathsheba “Bash” Doran (אימפריית הטיילת, המגדל המתקרב) יצר וכתב את הסדרה, והוא בוחן היבט של אנגליה שלאחר מלחמת העולם השנייה שלא שמענו עליו המון, שהוא הכפוף הסוציאליסטי שהיה לממשלת המדינה מיד אחרי המלחמה, והפרנויה ה- U.. . נשמע קצת מוכר, לא זה? בכל אופן, זו גם תובנה מעניינת לגבי ה- OSS, שהיא פחות או יותר קודמת של ה- CIA של ימינו.

אבל הפרק הראשון מבולבל ומוטב באופן מוזר. אנחנו לא ממש בטוחים כיצד מכניסים את Feef ו- Hugh למסלול זה של זה, מכיוון שהקשר של יו למשפחתה בקושי מוסבר. . ? האם היה איזשהו העברת מיומנויות שאנחנו לא חושבים עליהם?

. Stuhlbarg מגלם אותו כאגרוף קפוץ, פרנואידי יותר על קומוניסטים מאשר ג’וזף מקארתי היה באותה תקופה שלאחר המלחמה. לא פעם, הוא מדגיש בפני פיף או לפיטר שהם במלחמה חדשה, ממש כמו שהמלחמה הישנה הגיעה לסיומה, ויוצאת לנאום כדי להפיג על האלימות והאונס שהצבא הרוסי נגרם להם על שלהם צעדה לעבר גרמניה. ברגע שהוא משתולל, הוא מרגיש כמו דמות שתלך לקפטן קוויג, מנסה לחסל את כל מי שמגיע לדרכו. . .

Feef הוא טופלס כשמנסים להביא את יו לרזה-טפילה. !.

‘הבוגדים’ של נטפליקס מפריעים על ידי סדר יום פוליטי בורה

נראה כי “בוגדים” של נטפליקס יש את כל המרכיבים של תוכנית טלוויזיה נהדרת באמת. . לרוע המזל, “בוגדים” עשו שגיאה קטסטרופלית בביצוע, נקטו בעמדה פוליטית לא נחקרה ובניית כל הסיפור סביבו.

. . .

. Feef מנהלת גם רומן עם חייל אמריקני בשם פיטר שהוא אמפתי לאכזבתה בכך שהיא לא מסוגלת לשרת את ארצה. . היא מסכימה בשמחה.

. נראה כי המשרף שלו למלחמה במילוי מתודלק על ידי אובססיה מסנוורת לקפיטליזם, שהפך אותו למפלצת פסיכופית. בינתיים, Feef מצא אהבה שוב בכוכב של ממשלת מפלגת העבודה החדשה, יו פנטון.

. הוא ממשיך לנסות לשכנע אותה להצטרף לדור האולטרה-ליברלי שלאחר המלחמה, ולא צריך יותר מדי כדי להתחיל לראות סדקים בקפיטליזם האהוב שלה.

ככל שרו הופך ליותר ויותר לא מתרומם, מוכן לעשות הכל ולהרוג כל אדם בגלל אהבתו לקפיטליזם, פלאשבקים מגושמים מראים את המעבר הצנוע של פנטון לסוציאליזם כשהוא “ראה את האור..

. . סגנון המוזיקה היה מזמן קשור לעובדי התעשייה הסוציאליסטים בעולם והיה די פופולרי אחרי מלחמת העולם השנייה בקרב הקומוניסטים במדינות רבות.

. . .

המסקנה עולה כי Feef יקירי לא הצליח ללמוד את השיעור שלה, שגויס כעת על ידי מדינת מולדתה האהובה כדי לפקח על מעשי ריגול בישראל בשם הגנה על אינטרסים נפט בריטי. הקשת שלה מסתיימת כשהיא מנקה את הדרך למבוכה מבצע, מעשה מסווג בפועל של מרגלים בריטים שנועד לחבל בספינות המיועדות למעבר פליטים יהודים מאיטליה לישראל.

. כמובן, דיוק היסטורי אינו תמיד הכרחי בעת יצירת נרטיבים בדיוניים, אלא מציעים, אפילו במעורפל, שהבריטים הרוגים פליטים יהודים שהובאו לישראל הם די שופעים.

“בוגדים” נוצרו ופותחו בבריטניה על ידי Bathsheba דורן בסדרה הראשונה שלה “נוצר על ידי קרדיט”. .

בחיפזון המופע להבהיר את נקודתו, התסריט התהפך, והפיק רמת דיאלוג שלא עלה לרמת הטלוויזיה המתקדמת שעבורו התפרסמו מקורי נטפליקס. .

. איזו דרך נוראית לבזבז מופע תקופתי על גיבורים וריגול.

. . .