טריילר ההמשך של משחקי הרעב מתגרה במאבק של רייצ’ל זגלר להישרדות – תאריך יעד, הבלדה של ציפורי שיר ונחשים ‘: כל מה שיש לדעת על הפריקוול’ משחקי הרעב ‘| יריד ההבלים

0

הבלדה של ציפורי שיר ונחשים: כל מה שיש לדעת על משחקי הרעב פריקוול

עשרות שנים לפני שקטניס אוורדין נכנסה למשחקי הרעב, שלג צעיר של קוריולנוס פיקח על ההתפתחות שלהם למחזה שהם יהפכו.

‘משחקי הרעב’ פריקוול ‘הבלדה של ציפורי שיר ונחשים’ חושף טריילר חדש שמתגרה במאבק ההישרדות של רייצ’ל זגלר – עדכון

משחקי הרעב: הבלדה של קרוואן ציפורי שיר ונחשים

עודכן, 9:11 א.M.: לאחר תצוגה מקדימה של הטריילר הראשון עבור משחקי הרעב הקדמוןהקדם ב- Cinemacon, ליונסגייט חשפה עוד אחד שהקניט את המאבק של רייצ’ל זגלר להישרדות בזירה.

השחקנית מככבת בתור לוסי גריי ביירד, מחוז מחוז 12 למשחקי הרעב העשירי, בסרט החדש המבוסס על ספריו של סוזן קולינס, המשיקה בבתי הקולנוע ב -17 בנובמבר. בכיכובו לצדה הוא טום בלית ‘, המציג את קוריולנוס סנואו, המנטור של ביירד במשחק ההישרדות הזה שמוצא את עצמו נקרע בין תפקידו לקפיטול ומשחק הראשי ד”ר ד”ר. וולומניה גול (ויולה דייוויס) ורגשות מתפתחים כלפי המנחה שלו.

קרא עוד על הסרט למטה. צפה בטריילר החדש למעלה.

בעבר, 27 באפריל: ליונסגייט הפיל את הטריילר לסרט הפריקוול שלו משחקי הרעב: הבלדה של ציפורי שיר ונחשים ב- Cinemacon היום. זה מבט ראשון על מחווה לוסי גריי ביירד (רייצ’ל זגלר) וקוריולנוס שלג (טום בלית ‘), עם פיטר דינקלג’ כקאסה הייבוטום הנקודה, דיקן האקדמיה, יוצר משחקי הרעב. ויולה דייוויס היא משחקי ראש וולומניה גאליה. .

. לוסי מייצגת מחוז מרושש 12 ו -18 קוריולנוס שלג הוא המנטור שלה-בהתחלה-בהתחלה. הוא הרבה יותר מסוכסך בדעותיו בסרט הזה, עשרות שנים לפני שהוא הופך לנשיא הרודני של פן. “היו כמה שינויים השנה”, נאמר לו. “התפקיד שלך הוא להפוך את הילדים האלה למשקפיים ולא לניצולים.

אבל אחרי שלוסי מצווה על כל תשומת ליבו של פן על ידי שירה בהתרסה במהלך טקס הקטיף, שלג חושב שהוא יוכל להפוך את הסיכויים לטובתם. איחוד האינסטינקטים שלהם לתצוגה ומיכולים פוליטיים חדשים, המירוץ של שלג ולוסי נגד הזמן כדי לשרוד בסופו של דבר יחשוף מי הוא ציפור שירים ומי נחש.

כמו הסרטים הקודמים, הנושאים כאן הם חופש ועריצות, טוב ורע, איך שניהם יכולים להתקיים יחד ולמה אנשים בחרו באחד על השני. “יש טוב טבעי מובנה בכל ארה”ב. אנחנו יכולים לעבור את הקו הזה לרוע – או לא, “אומרת לוסי. פן מלא במנופים ובנייה – בנייה מחדש של עשור לאחר מלחמת אזרחים אכזרית.

הפריקוול בזכיינית הגלובלית של 3 מיליארד דולר יפגע בבתי הקולנוע ברחבי העולם ב- 17 בנובמבר. משחקי הרעב מפיק המשך הזכיינות פרנסיס לורנס ביים וגם יפיק עם מפיקי הסדרה נינה ג’ייקובסון ובראד סימפסון. משחקי הרעב הסופרת סוזן קולינס, טים פלן וג’ים מילר הם EPS.

הבלדה של ציפורי שיר ונחשים: כל מה שיש לדעת על משחקי הרעב הקדמוןהקדם

.

טום בלית 'ואשלי ליאו ב'בלדה של ציפורי שיר ונחשים'

ברוך הבא ברוך הבא. משחקי הרעב מדפי פגע רומן, חזרה לעולמו האכזרי של הישרדות, בגידה ואוולת הקפיטול עומדת עלינו, בצורה של סרט פריקוול שנקרא הבלדה של ציפורי שיר ונחשים.

בהתחשב בהשפעה היה לו, נראה רק טבעי ש- Prequel יתמקד באופן בו עולמו הדיסטופי של פנם – והמשחקים עצמם – היה צריך להיות. ואכן, ציפורי שיר ונחשים– מבוסס על רומן 2020 מאת סוזן קולינס– נקבע עשרות שנים לפני שנפגוש אי פעם את קטניס אוורדין במקור טרִילוֹגִיָה. אבל במקום להסביר את לידת משחקי הרעב, סיפורו עוקב אחר שלג קוריולנוס צעיר (הנשיא הרודני שהוצג בעבר על ידי דונלד סאת’רלנד) בערך בזמן משחקי הרעב השנתיים העשירים. .)

אם כי הדמויות האהובות ביותר של הזכיינית אינן מופיעות בספר, ציפורי שיר ונחשים מציגה צוות שחקנים נרחב מלא בדמויות מפתיעות – חלקן מהדהדות ישירות דמויות במקור משחקי הרעב . לקראת השקת הסרט החדש בסתיו הקרוב, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על זה.

משחקי הרעב השנתיים העשירים אמורים להתחיל.

?

יפגע בבתי הקולנוע ב -17 בנובמבר 2023. פרנסיס לורנס, מי שחרר ושניהם עורבני חקיין תשלומים, שהוחזרו לכשירה.

מה אני צריך לזכור?

התשובה הקצרה? לא הרבה. הבלדה של ציפורי שיר ונחשים מתרחש הרבה לפני הטרילוגיה המקורית, זמן רב מדי למעבר הרבה מעבר להנחת היסוד: קצת זמן בלתי מוגדר בעתיד, האומה הצפונית אמריקאית פנם מחולקת ל 12 מחוזות וקפיטול. כתוצאה מהתקוממות כושלת, על כל מחוז להציע שני ילדים בגילאי 12 עד 18 כדי להתמודד ולהילחם למוות בכל שנה. הניצול הבודד חוזר הביתה עם עושר, תהילה וטראומה בלתי נתפסת.

מכיוון שהסיפור הזה נקבע רק עשור לאחר ההתקוממות ההיא, ציפורי שיר ונחשים מציג מחדש את פאן כמדינה נאבקת לאחר המלחמה. המשחקים הם עדיין לא המחזה שהם יהפכו; במקום זאת, הם עונש מיליטנטי, מאבק פשוט עד המוות בין בני נוער תזונה.

מי משתתף?

טום בלית ‘כקוריולנוס שלג

טום בלית ‘ ((בילי הילד) מציג שלג קוריולנוס צעיר, גיבורו הבלתי סביר של הבלדה של ציפורי שיר ונחשים. אתה מכיר את שלג כנשיא המגוחך שפיקח על משחקי הרעב ואיים שוב ושוב על קטניס במסעו ללהט את המרד, אך בפריקוול, משפחתו העשירה פעם חיה כמעט בעוני. Coriolanus גר עם סבתו ובן דודו, חומרתי, בדירת קפיטול מפוארת שהם כבר לא יכולים להרשות לעצמם.

כעוגן הסרט, שלג נקרע בין שאיפתו למוסר כשהוא נאבק לנווט בחברה המושחתת של הקפיטול. כאן הוא לומד בבית ספר תיכון יוקרתי של קפיטול ומוענק לו תפקיד חונכות במשחקי הרעב הקרובים. מחווה נקבה של מחוז 12, לוסי גריי ביירד, ובראשונה רואה את ניצחונה כדרך להבטיח את הצלחתו העתידית שלו.

31 הסרטים הטובים ביותר להרגיש טוב כדי להגביר את מצב הרוח שלך
הסרטים הטובים ביותר משנת 2023, עד כה
האהבה עיוורת עונה 5 מספקת את הטוויסט הכי מבולבל, הנפיץ ביותר שלה עד כה

מעבר לזה, ציפורי שיר ונחשים בוחן את מערכת היחסים שלו עם MockingJays, מחוזות 12 ו -13 וכוח. האם אכזריותו תוצר לוואי של טבע או טיפוח? איך עלייתו לכוח קשורה לאחד העולמות הדיסטופיים הבלתי נשכחים ביותר של YA? ככל שהסיפור מתכוונת לחקור את השאלות הללו, המסע של שלג הופך פחות למסתורין מאשר סיפור מוסר על כמה ניתן להתייצב על ידי הקורבן העצמי הקטלני כאשר הוא פרוס על ידי המיוחס.

רחל זגלר בתור לוסי גריי ביירד

קטניס לא הייתה הילדה הראשונה ממחוז 12 כדי לגרום לבעיות לשלג קוריולנוס. סיפור הפרברים כוכבת כמו לוסי גריי ביירד, הצעירה שנבחרה להתמודד כמחווה הנשית של מחוז 12 במשחקי הרעב העשירי. .

לוסי גריי היא חברה ב- Covey, קבוצה שלפני המלחמה התנהלה במדינה. . למרות שהיא לא מוכנה למשחקים כמו שקטניס, היא חכמה יותר מכפי שרובם, ותוכנית היונייטד של Snow של Snow משנה את הדינמיקה של המשחקים לנצח.

לוסי גריי ביירד של רייצ’ל זגלר עומדת בזירת משחקי הרעב.

האנטר שפר בשם שלג חידקל

שלג של חיקריס, המוצג על ידי הַרגָשָׁה טוֹבָה האנטר שפר, היא אחת הדמויות הבודדות שהופיעו הן בסדרה הראשית והן בפריקוול – אם כי לא היינו מאשימים אותך ששכחת אותה. עורבני חקיין, טיגריס הוא בעל ברית קפיטול שמסייע לקבוצתו של קטניס במסע שלהם להתנקש בנשיא. ב הבלדה של ציפורי שיר ונחשים, נחשף שהנשיא הוא בן דודה. חטיגריס פועלת כאיש סוד וגם נייר כסף לקוריולנוס עבור חלק ניכר מהרומן, עם חמלה מסוכסכת עם חוסר האכזריות המתפתחת שלו.

ג’וש אנדרס ריברה בתור סג’אנוס

שלג הוא, כמובן, לא המנטור היחיד במשחקי הרעב העשירי. (אַחֵר סיפור הפרברים אלום) מציג את Sejanus plinth, נייר כסף נוסף לנשיא העתיד. . . למרות זאת, הוא ושלג יוצרים חברות אמיתית, אם לא מעט מעוררת מחלוקת,.

ג’ייסון שוורצמן בתור לוסטיוס “מזל” פליקרמן

אב קדמון של סטנלי טוצ’יהמארח הכריזמטי, ג’ייסון שוורצמןהמזל של פליקרמן מקבל את המשימה להציג איטרציה זו של משחקי הרעב. כאשר הוא מפקח על התפתחות המשחקים שלא במתכוון, הוא מזריק את הסיפור בהומור אפל ומשמש אינדיקציה ברורה לאיזו חברת הקפיטול תהפוך.

פיטר דינקלג ‘כ- Casca Highbottom

Casca Highbottom הוא גם דיקן האקדמיה וגם האיש שזוכה ביצירת משחקי הרעב. ככאלה, הוא מעורב בתוכנית החונכות בה שלג וחבריו לכיתה משתתפים בה – אם כי הוא ניכר מעטפת של האיש שהוא היה פעם. פיטר דינקלג ‘ ((משחקי הכס, ) מציג אותו.

ויולה דייוויס בתור ד”ר. וולומניה גאליה

אם לוסי גריי היא המלאך בכתף ​​שלג, ד”ר. וולומניה גאליה הוא השטן באחר שלו. ויולה דייוויס, הוא משחק המשחקים ומוח המוח מאחורי חלוקת הנשק הניסיוני של הקפיטול. (לַחשׁוֹב מנוף סנקה ב משחקי הרעב, הפלוטארך כבד ב הִתלַקְחוּת.) כמו Highbottom, Gaul מעורב מקרוב בתוכנית החונכות.

מה הולך לקרות?

עם זאת הבלדה של ציפורי שיר ונחשים הוא “חזרה למשחקים”, זה לא בהכרח מותחן הישרדות בעורק הסיפור המקורי. המשחקים המתוארים בפריקוול רחוקים מהמשקפיים העתידניים, מעוררי היראה, שכבר ראינו על המסך. . ובכל זאת, זה סיפור אכזרי, ומחוות ‘, חייהם של מנטורים ויועצים נמצאים על הקו. ישנם מקרי מוות מסוכנים (היי, פנם לא השתנה כל כך הרבה) ופיתולים עלילתיים עשויים לגרום לראש שלך להסתובב. כסיפור איך המשחק.

אז בלי למסור יותר מדי, הבלדה של ציפורי שיר ונחשים . . זהו סיפור של פריבילגיה, של ניצול וכוח. זה סיפורו של שלג קוריולנוס. ואתה כבר יודע את הסוף.