ספיידרמן: מעבר לספיידר-פסוק הוא הסרט הגדול הראשון בז’אנר חדש.,

0

כל מה שאנחנו יודעים על סרט ההמשך של עכביש-פסוק, מעבר לעכביש-פסוק

. . בנובמבר 2018 לא היה זה מפתיע מתי . .

החדש ספיידרמן היא הדוגמה הגדולה הראשונה לקולנוע IP

שוברי קופות רבים הם כעת פשוט תירוצים דקים של תאגידים לתאגידים כדי לרסק את הקטלוגים שלהם. מוצא דרך חדשה.

אנימציה מספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש מציגה את מיילס מוראלס, בחליפת העכביש השחורה שלו בעיקר עם פסי מירוץ אדומים בצד, מביטה לעבר המצלמה תוך כדי קופץ על שקיעת סיטי נוף

ספיידרמן: אל העכביש-פסוק נשמע מעט עייף מסרטי גיבורי על. “אוקיי, בואו נעשה את זה עוד פעם אחת”, גיבור הסרט 2018 הפציר בקהל שלו, כמו אמיסי שמנסה להחיות קהל איטי. . אבל הפעם יהיה שונה, הבטחה.

היה שונה, ולא רק מכיוון שספיידרמן הספציפי הזה היה ילד אפרו-לטיני מברוקלין במקום ילד לבן מקווינס. אנימציה במקום פעולה חיה, עצמאית במקום להיות מחוררים ליקום עלילתי משתלב, מעבירה סגנונות ומישורי קיום, הסרט התפוצץ בתחושת אפשרות. . לא רק שמישהו יכול להיות ספיידרמן-בפסוק העכביש, מישהו היה: מדען מטורף מהעתיד, ילדה יפנית בחליפת מכה ענקית, אפילו חזיר מצויר בשם פיטר פורקר. זה היה כאילו יוצרי הקולנוע השתחררו בחנות צעצועים ואמרו שהם יכולים לתפוס את כל מה שהם רוצים, תוך שהם מסתובבים לעבר קו הקופה כשזרועות נערמות גבוהות.

הירשם לניוזלטר תרבות הצפחה

.

אל תוך הפסוק העכביש, , חוזר לזרוע גדולה עוד יותר. במקום עשרות עכביש עכביש, ישנם מאות, כולל חתול, T-Rex, ורכב אנתרופומורפי בשם פיטר פארקקרד. אבל ככל שהסרט משתרע על מציאויות חלופיות יותר, כך הוא מדגיש מה קושר את הגיבורים האלה יחד ולא את מה שמבדיל אותם. אחד יכול להיות הודי במטרופולין היתוך של מומבטן, האחד נדנדה פאנק עם גיטרה חשמלית ומבטא קוקני, אך חייהם הם וריאציות על נושא, תערובת של יכולות על-אנושיות וכישלונות אנושיים כל כך, המונחים על עצמם דרך על ידי טרגדיה אישית שמדגישה את העלות של לא לעשות את הדבר הנכון.

מעבר לפסוק העכביש מכנה את אבני הדרך המקבילות הללו “אירועי קאנון”, המשותף המקשר בין הרשת העצומה של אנשי עכביש ביקומים. מיילס מוצא את עצמו נלחם ברעיון שחייו של ספיידרמן צריכים ללכת בדרך מסוימת, שיוצאים מחוץ לקאנון-מונח שהסרט מתנשא באופן מחודד מתרבות המעריצים-הוא משהו שהיקום פשוט לא יכול לעמוד. . הוא נעול בקרב עם האויבים הבלתי ניתנים לשינוי: קניין רוחני.

למרות שדמיונו נראה חסר גבולות, . . או לפחות הם היו, עד שדיסני, שבבעלותה היקום הקולנועי של מארוול, רכשה את פוקס המאה ה -20, שהייתה בבעלותה של ה- X-Men ואת הארבעה המופלאים, וסוני ביצעה עסקה ומאפשרת לפיטר פרקר של טום הולנד להתקיים בשני התאגידים שלהם העולם וה- MCU. .

?”התגמול האולטימטיבי להצלחה אינו יכול לספר סיפורים משלך; זה מתקבל לעבודה כדי לספר למישהו אחר. אוֹר הַלְבָנָה , אפשר לקוות שבארי ג’נקינס ינצל את הפלטה הדיגיטלית הבלתי מוגבלת של הפריקוול שלו . .

קשור מהצפחה

נדירה גופה

הבעיה היא לא יוצרי קולנוע שלוקחים פרויקטים גדולים ומורחבים יותר. . סרטים כמו לתפקד פחות כסיפורים ויותר כמו סיורים מודרכים בכספות הקניין הרוחני של וורנר ברוס; סרטו של ארבעת המופלאים של מארוול – פירות אחרים של רכישת פוקס – עשוי להיות עדיין שנים, אך הם לא בזבזו זמן בהפלת כפול רב -גוני של MR של MR. , . , המשתמש בקפיצות הרב-גוונים שלו כדי למצוץ את באטמן של מייקל קיטון ליקום הקולנועי המופעל מחדש של DC, נראה כי הוא לוקח תיק דומה. , , , וכן טטריס, . אֲפִילוּ בחור בחינם, .

מה שחשוב בקולנוע IP אינו אם נכס מחובר לסיפור טוב, או בכלל סיפור – למאפיינים האידיאליים אין מחברים להתערב בתהליך היצירתי. . תן שם לסרט אחרי משחק לוח או צעצוע או קופסת צהריים וכבר לא תצטרך לדאוג לרוכשי כרטיסים פוטנציאליים מה זה נקרא שוב?

היוצרים הכי מתוחכמים בפופ למדו להפוך את הסביבה הזו לטובתם, ואף אחד לא עשה קריירה פרודוקטיבית יותר מאשר פיל לורד וכריסטופר מילר. סרט הלגו, . סרט הלגו למעשה הופך את התרגול של יצירת סיפור מדלי של בלוקים מפלסטיק לליבה הרגשית שלו; הנבל הראשי שלה, שהושמע על ידי וויל פרל, מתגלה שהוא האב של הילד המפוצץ באופן דמיוני שפרסם את הסרט כולו בחדר המשחקים שלו במרתף. הם לא היו כל כך חופשיים סולו: סיפור מלחמת הכוכבים, . אבל ה .

פופולרי בתרבות

  1. זכרו את הזנב הארוך? .
  2. זמן מנצח
  3. בשנות העשרים של המאה העשרים יש סוף סוף את “הכדור ההורס” שלהם

מעבר לפסוק העכביש מוצא את מיילס מוראלס שדוחף נגד כמה מאותן מגבלות בעצמו, עם התקשרות לסרטי האקשן החי הקודם של סוני שמזכירים לנו שלא מזמן השאלה היחידה לגבי מי יהיה הספיידרמן הבא היה איזה אדם לבן שיער ישחק את פיטר פרקר. והעובדה שהיא גם אנימציה וגם נפרדת מה- MCU מאפשרת לבמאי הסרט, חואקים דוס סנטוס, קמפ פאוורס וג’סטין ק ‘. תומפסון, לפתח מגוון מרתק של מראה חזותי ומקצבים ייחודיים – אין סגנון בית להתאים, כי אין בית. הסרט נדיב כמעט עד תקלה, שעתיים פלוס שלו ממולאות בכל כך הרבה ספיקות ראייה והסחות עלילתיות, עד שההתלהבות שלו מאיימת לפנות לתשישות-והסיפור נעשה רק חצי, מתנתק בפתאומיות עם “להמשיך”. זה מצביע על מרץ הבא . .. כולם זוכים להדביק את ידיהם בתיבת הצעצועים, אך הם עדיין צריכים לשחק לפי הכללים.

מעבר לפסוק העכביש סרט המשך,

.

תצוגה מקדימה לספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש-טריילר רשמי מס '2 (תמונות סוני)

אל תוך הפסוק העכביש יצא בשנת 2018, זה הרגיש כמו המצאה מחודשת של סיפור גיבורי העל. . מגוון . .

יוצא עכשיו בתיאטראות. נראה כי תגובות מוקדמות מרמזות על טון שונה מהסרט הראשון, אך עדיין הביקורות הכוללות חיוביות. ציוץ שהסרט היה “כהה ועצוב יותר ממה שציפיתי, אבל הכרחי.”ו עגבניות רקובות .”

אל תוך הפסוק העכביש. . הם גם נתקלים בראש אגודת העכביש, בהובלת מיגל אוהרה (אוסקר אייזק).

כעת, שני סרטים לעיבוד החדש הזה של ספיידרמן, הצופים כנראה תוהים מה הבא לאורך מיילים. ? או שמא הספין-אוף הטלוויזיה האחרון שנראה את הדמויות שגדלנו לאהוב על המסך? .

מעבר לפסוק העכביש

האם יהיה המשך ל ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש?

כן. לדברי הסופר-יצרנים, סרט שלישי כבר נמצא ביצירות וזה נקרא . מדבר אל , . כך .

. .

?

! , . אָנוּ יכול לדמיין, “אומר לורד.

WHO .

מתי ה מעבר לפסוק העכביש ?

מעבר לפסוק העכביש מיועד לשחרור ב- 29 במרץ 2024. זה אומר שיש פחות משנה לפני הסאגה הסופית (ההנחה) לאיטרציה זו של מיילס מוראלס. .

.

צילום ראש של מילאנו פולק

מילאנו פולק היא עוזרת עריכה לבריאות גברים המתמחה בדיווחי בידור ואורח חיים, ועבדה עבור Vulture של מגזין ניו יורק ושיקגו טריביון.