סדרת הטלוויזיה של פרסי ג’קסון – תאריך יציאה, צוות שחקנים, חדשות, פרסי ג’קסון תכנית הטלוויזיה החדשות, צוות שחקנים, שמועות, תאריך בכורה

0

כל מה שאנחנו יודעים על תוכנית הטלוויזיה של פרסי ג’קסון

Contents

“עם ריק ריורדן, ג’ון שטיינברג ודן שוטז מובילים את הצוות היצירתי שלנו, אנו עמוק ביצירת סדרת טלוויזיה משכנעת הראויה לדמויות המיתולוגיות ההרואיות שמיליוני קוראי פרסי ג’קסון יודעים שהם אמורים להיות אכפתיים, ואנחנו להוטים כדי להזמין קהלים של דיסני+ לסיפורים הנאמנים לזכיינית שוברי הקופות ומלאה בציפייה, הומור, הפתעה ומסתורין “, אמר אייו דייוויס, נשיא טלוויזיה ממותגת דיסני, כאשר הוכרזה לראשונה הסדרה.

תצוגה מקדימה של פרסי ג'קסון וטריילר הטיזר האולימפי (דיסני+)

את סדרת YA Fantasy YA של חמישה ספרים נכתבה על ידי הסופר ריק ריורדן, שישמש כמפיק לתוכנית הטלוויזיה הקרובה. הסדרה הייתה + והוגנו בדרך חזרה 2020, אבל ריק אישר את החדשות כמעט שנתיים לאחר מכן עם הכרזת טוויטר.

“ההמתנה הסתיימה, דמיגודות,” אמר בקליפ. “אני נרגש להיות הראשון לספר לך את זה פרסי ג’קסון והאולימפיים זה באמת, באמת, ובוודאי שמגיע למסכים שלך. האנשים החכמים בדיסני+ נתנו לנו את האור הירוק.”

נראה את פרסי ואת מיטב הניצנים שלו, גרובר ואנבת ‘, כאשר הם מנווטים כוחות חדשים שיש להם קשרים לאלים של המיתולוגיה היוונית. קדימה, מצא את כל מה שאתה צריך לדעת על דיסני+ פרסי ג’קסון והאולימפיים תוכנית טלוויזיה.

פרסי ג’קסון והאולימפיים תוכנית טלוויזיה יוצאת?

חדשות טובות, demigods! נזונה לצפות ב- All-New פרסי ג’קסון והאולימפיים תוכנית טלוויזיה בזמן לעונת החגים. פרסי ג’קסון והאולימפיים יפגע בדיסני+ ב- 20 בדצמבר 2023, לכל קרוואן טיזר שיצא ב -18 באוגוסט. הקליפ של 30 שניות נותן לנו הצצה לפרסי, אנבת ‘וגרובר כשהם מתכוונים לצאת להרפתקה של חיים שלמים.

מה זה פרסי ג’קסון והאולימפיים על אודות?

תוכנית הטלוויזיה, המופקת גם על ידי הסופר ריק ריורדן, מבוססת על סדרת הספרים שלו עם אותו שם. התקציר הרשמי של התוכנית הוא כדלקמן:

“מבוסס על סדרת הספרים הנמכרת ביותר של דיסני היפר של דיסני על ידי הסופר עטור הפרסים ריק ריורדן, פרסי ג’קסון והאולימפיים מספר את הסיפור הפנטסטי של דמיגוד מודרני בן 12, פרסי ג’קסון, שרק מסתפק בכוחותיו האלוהיים החדשים כשהשמיים אלוהים זאוס מאשים אותו בגניבתו של ברק הבולט שלו. בעזרת חבריו גרובר ואנבת ‘, פרסי חייבת לצאת להרפתקה של פעם בחיים כדי למצוא אותה ולהחזיר את הסדר לאולימפוס.”

פרסי ג’קסון והאולימפיאנים 5 סט קופסאות כריכה רכה (W/Poster)

פרסי ג'קסון והאולימפיאנים 5 סט קופסאות כריכה רכה (W/Poster)

פרסי ג’קסון והאולימפיאנים 5 סט קופסאות כריכה רכה (W/Poster)

הסדרה מכילה חמישה ספרים, כך שיש סיכוי שעיבוד הטלוויזיה הזה עשוי לעקוב אחר התוכן של כל ספר בעונה. .

שנמצא ב פרסי ג’קסון והאולימפיים ללהק?

ואילו אוהדי שנות ה -2010 פרסי ג’קסון סרטים מגרדים לקמיע מלוגן לרמן (שמקורו במקור את הדמות הכותרת) בסדרה הקרובה, לא היה אישור למעורבותו. אָנוּ לַעֲשׂוֹת עם זאת, זוכים לראות מחלקה חדשה של Demigods, מכיוון שהחדשים מככבים כשלישיית הליבה.

לְכָל מגוון, ווקר סקובל בן ה -13 אמור לשחק את פרסי ג’קסון. דו”ח נוסף חשף כי בתו של אתנה אנבת ‘תגלם על ידי לאה סאבא ג’פריס וחצי האדם שלהם, חצי העז, פאל גרובר, ישחק על ידי הארי שמדרי.

תפקידי אורח חוזרים ונשנים כוללים את מייגן מוללי כגברת. Dodds (aka אחד משלושת הפורמיס של האדס, אלקטו), ג’ייסון מנטזוקאס בתור דיוניסוס, וג’לין טורמן ככורו כירורניר כירון. .

בנובמבר 2022, דיסני+ הודיעה גם כי לין-מנואל מירנדה ייקח על עצמו את תפקיד האל היווני, הרמס, ואילו טימותי אומונדסון וג’יי דופלס לוהלו כפססטוס והדס.

ואז יש את השאלה הגדולה של זאוס ופוסידון! בינואר 2023 הוכרז לאנס רדיק בתור זאוס, ואילו טובי סטפנס התגלה כפוסידון.

האם יש פרסי ג’קסון טריילרים?

בספטמבר 2022, דיסני+ פרסמה קרוואן טיזר של 50 שניות לתוכנית. בתוכו, ווקר סקובל קורא את השורות הראשונות מהרומן הראשון של הסדרה, גנב הברק.

“לא רציתי להיות חצי דם. להיות חצי דם זה מסוכן. זה מפחיד. רוב הזמן זה נהרג. אם אתה חושב שאתה יכול להיות אחד מאיתנו, אני ממליץ לכך: פנה כשאתה עדיין יכול, “אמר בקליפ. צפו בטריילר הטיזר המלא למטה:

ואז, שנה לאחר מכן, האלים בירכו אותנו בטיזר אחר שמעניק לנו מבט מקרוב על כל הקסם והתהייה שאנחנו יכולים לצפות בעיבוד זה. אה, ובחירת השיר בהחלט תעניק לך צמרמורות.

האם יש תצוגה מקדימה מיוחדת אחרת?

דיסני+ חשף פוסטר חדש שמציג את פרסי ואת חרבו האייקונית כשהוא מציג את כוחות הדמי-אלוהים שלו.

מה אמר הסופר ריק ריורדן על העיבוד החדש הזה?

בראיון עם בידור שבועי, ריק ריורדן הרגיע את האוהדים שדואגים לעיבוד נוסף.

“היינו מעורבים בסדרה מאז הקמתה, מאז השיחות המוקדמות ביותר על איך נראה עיבוד פרסי חדש, איך זה יירשם, אם זה יהיה אפיזודי”, חשף. “אז אני מרגיש בנוח לספר למעריצים על הספרים שחיכו – בחלק מהמקרים, עשרות שנים – לסוג זה של עיבוד נאמן, שזה זה שחיכית לו. אנחנו מעורבים ואני חושב שתאהב את זה.”

סיפורים קשורים

עוזר עורך חדשות

. בעבר כיסתה את אותם נושאים יחד עם בריאות, אורח חיים ויופי בשבע עשרה. .

עורך בידור

תמרה פואנטס היא עורך הבידור הנוכחי ב קוסמופוליטי, איפה היא מכסה טלוויזיה, סרטים, ספרים, ידוענים ועוד. לעתים קרובות היא יכולה להימצא מול מסך מתנשא על משהו חדש. לפני ההצטרפות קוסמופוליטי, היא הייתה עורכת הבידור ב שבע עשרה. . עקוב אחריה בטוויטר ובאינסטגרם.

של ריק ריורדן פרסי ג’קסון והאולימפיים מגיע לדיסני+.

מאת אמילי בורק פורסם: 21 בספטמבר 2023
סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

תצוגה מקדימה של פרסי ג'קסון וטריילר הטיזר האולימפי (דיסני+)

רב המכר של ריק ריורדן פרסי ג’קסון והאולימפיים הסדרה מגיעה לדיסני+ בהמשך השנה בתוכנית טלוויזיה צפויה מאוד. “ההמתנה הסתיימה, demigods! אני נרגש להיות הראשון לספר לך את זה פרסי ג’קסון והאולימפיים הוא באמת, באמת, ובוודאי שמגיע למסכים שלך, “שיתף ריורדן בתחילת 2022.

הספר הראשון, גנב הברק, עוקב אחר פרסי בן ה -12, שמגלה שהוא דמיגוד-חצי אנושי, חצי אלוהים-ונשלח למחנה חצי דם, שם ילדיו ילדים אחרים של אולימפיאנים. כשזאוס מאשים את פרסי בגניבת הברק שלו נועז, פרסי וחבריו – חובה, סאטיר ואנבת ‘, דמיגוד נוסף – צריך לנסוע ברחבי אמריקה כדי למצוא אותו ולהחזיר אותו לפני שיהיה מאוחר מדי. השניים הראשונים פרסי ג’קסון ספרים היו בעבר סרטים עלילתיים בכיכובו של לוגן לרמן כפרסי.

“עם ריק ריורדן, ג’ון שטיינברג ודן שוטז מובילים את הצוות היצירתי שלנו, אנו עמוק ביצירת סדרת טלוויזיה משכנעת הראויה לדמויות המיתולוגיות ההרואיות שמיליוני קוראי פרסי ג’קסון יודעים שהם אמורים להיות אכפתיים, ואנחנו להוטים כדי להזמין קהלים של דיסני+ לסיפורים הנאמנים לזכיינית שוברי הקופות ומלאה בציפייה, הומור, הפתעה ומסתורין “, אמר אייו דייוויס, נשיא טלוויזיה ממותגת דיסני, כאשר הוכרזה לראשונה הסדרה.

הנה כל מה שאנחנו יודעים עד כה על פרסי ג’קסון סִדרָה:

השלישייה – פרסי, גרובר ואנבת ‘ – ישחקו חדשים יחסית.

פרסי ג'קסון והאולימפיים

שלושת חברי צוות השחקנים העיקריים היו הראשונים שהוכרזו:

  • ווקר סקובל בתור פרסי
  • ארי שמדהדרי בתור גרובר
  • לאה סבא ג’פריס בתור אנבת ‘

הנה הם, בסט, באופי:

בזמן שהליהוק התקבל בעיקר באופן חיובי, ריורדן גינה את ההתקפה לאנבת ‘מגלמת שחקנית שחורה, כותבת, “לאה ג’פריס הוא אנבת ‘צ’ייס, “וקוראת את הגזענות בפנדום. “התגובה לליהוק של לאה הייתה חיובית ושמחה להפליא, כפי שהיא צריכה להיות. לאה מביאה כל כך הרבה אנרגיה והתלהבות לתפקיד הזה, כל כך הרבה מכוחו של אנבת ‘. היא תהיה מודל לחיקוי לדורות חדשים של בנות שיראו בה את סוג הגיבור שהם רוצים להיות “, כתב ריורדן בבלוג שלו. . אין לך אף אחד אחר להאשים. לא משנה מה עוד תנקוט מהפוסט הזה, עלינו להיות מסוגלים להסכים שבריונות והטרדה של ילד ברשת אינה טועה באופן בלתי מסודר. חזק כמו לאה, ככל שדיברנו על הפוטנציאל לתגובה מסוג זה והלחץ האינטנסיבי שתפקיד זה יביא, ההערות השליליות שקיבלה ברשת הן הַחוּצָה של קו. הם צריכים להפסיק. עַכשָׁיו.”

את האלים מגלמים צוות כוכב אולסטאר.

הנה המערך האלוהי:

  • לאנס רדיק בתור זאוס
  • טובי סטפנס בתור פוסידון (שהוא גם אביו של פרסי בסדרה)
  • ג’יי דופלס כמו האדס
  • לין-מנואל מירנדה כהרמס
  • טימותי אומונדסון בתור הפאסטוס
  • אדם קופלנד בתור ארס

המופע עולה לראשונה ב- 20 בדצמבר 2023.

. “אם אתה חובב הספרים או אפילו אם אתה פשוט אוהב הרפתקה טובה, אתה הולך לאהוב את המופע הזה. יש לנו עדיין חודשים וחודשים של עבודה שלאחר הייצור, אבל הצוות עוטף בוונקובר עם תחושת גאווה והישגיות “, כתב ריורדן בבלוג שלו.

דיסני+ שיחרר טריילר מלא בספטמבר 2023:

חודש לפני כן, הם הודיעו ששני הפרקים הראשונים יירדו על דיסני+ ב- 20 בדצמבר 2023, ושאר העונה תשחרר מדי שבוע.

בזמן שאתה מחכה לתוכנית, לקרוא (או לקרוא מחדש!) ה פרסי ג’קסון סִדרָה.

בנוסף, חדש לגמרי פרסי ג’קסון הספר מגיע בסתיו הקרוב, פרסי ג’קסון וגביע האלים :

כל מה שיש לדעת על סדרת הטלוויזיה ‘פרסי ג’קסון וסדרת הטלוויזיה של האולימפיאנים – עד כה – עד כה

כל מה שיש לדעת על סדרת הטלוויזיה 'פרסי ג'קסון ואולימפיאנים' - עד כה / תכונה + פרומו - דיסני + חושף את המבט הראשון על השלישייה הראשית של 'פרסי ג'קסון'

ה פרסי ג’קסון והאולימפיים סדרת הספרים מותאמת רשמית לתוכנית טלוויזיה עבור דיסני+.

“היי פרסי ג’קסון אוהדים, בעשור האחרון, עבדת קשה כדי לאלוף עיבוד נאמן על המסך לעולם של פרסי ג’קסון”, הודיע ​​הסופר ריק ריורדן בסרטון דרך אתר האינטרנט שלו במאי 2020. “חלק מכם אפילו הציעו שזו תהיה סדרה טובה עבור דיסני+. לא יכולנו להסכים יותר!”

סדרת החמישה ספרים-פורסמה בין 2005 ל -2009-הציגה את המעריצים לדמיגוד בן 12 בשם פרסי ג’קסון, שמגלה בשלב מוקדם שהוא בנו של האל היווני פוסידון. הרומנים הותאמו בעבר לסדרה של שני סרטים בכיכובם לוגן לרמן כפרסי, ברנדון ט. ג’קסון כמו גרובר אנדרווד ו אלכסנדרה דדאריו כמו אנבת ‘צ’ייס.

על מנת להציג את הסרטון, אנא אפשר לנהל עוגיות

במהלך השנים, עיבודים לקולנוע ספגו ביקורת נרחבת על ידי מעריצי סדרת הספרים וריק עצמו. עם זאת, הוא אמר האפוטרופוס באוקטובר 2020 הוא ואשתו, בקי ריורדן, “היה חייב את זה למעריצים לנסות פעם נוספת” לעיבוד מסך.

תודה!

נרשמת בהצלחה.

בדוק את החדשות האחרונות שלנו ב- Google News

בדוק את החדשות האחרונות שלנו בחדשות אפל

גלול דרך הגלריה שלנו לכל מה שידע על סדרת פרסי ג’קסון עד כה:

כל מה שיש לדעת על

כל מה שיש לדעת על סדרת הטלוויזיה ‘פרסי ג’קסון וסדרת הטלוויזיה של האולימפיאנים – עד כה – עד כה

ה פרסי ג’קסון והאולימפיים +. “היי פרסי ג’קסון אוהדים, בעשור האחרון, עבדת קשה כדי לאלוף עיבוד נאמן על המסך לעולם של פרסי ג’קסון”, הודיע ​​הסופר ריק ריורדן בסרטון דרך אתר האינטרנט שלו במאי 2020. “חלק מכם אפילו הציעו שזו תהיה סדרה טובה עבור דיסני+. לא יכולנו להסכים יותר!”סדרת חמישה ספרים-שפורסמה בין 2005 ל -2009-הציגה את המעריצים לדמיגוד בן 12 בשם פרסי ג’קסון, שמגלה בשלב מוקדם שהוא בנו של האל היווני פוסידון. הרומנים הותאמו בעבר לסדרה של שני סרטים בכיכובם לוגן לרמן כפרסי, ברנדון ט. ג’קסון כמו גרובר אנדרווד ו אלכסנדרה דדאריו כמו אנבת ‘צ’ייס. [JWPlayer LDF3UHFF-ZHNYYSV2] במהלך השנים, עיבודים לקולנוע זכו לביקורת נרחבת על ידי מעריצי סדרת הספרים וריק עצמו. עם זאת, הוא אמר האפוטרופוס , בקי ריורדן, “היה חייב את זה למעריצים לנסות פעם נוספת” לעיבוד מסך. גלול דרך הגלריה שלנו לכל מה שידע על סדרת פרסי ג’קסון עד כה:

כל מה שאנחנו יודעים על סדרת הטלוויזיה 'פרסי ג'קסון' עד כה

מופע אפשרי

“אנחנו לא יכולים לומר הרבה יותר בשלב זה, אבל אנחנו מאוד נרגשים מהרעיון של סדרת פעולה חיה באיכות הגבוהה ביותר, בעקבות קו העלילה של סדרת חמשת הספרים המקורית של פרסי ג’קסון, החל מ גנב הברק בעונה הראשונה, “כתב ריורדן באתר שלו במאי 2020. “היה סמוך ובטוח שבקי ואני נהיה מעורבים באופן אישי בכל היבט של המופע. יהיו הרבה יותר חדשות בעתיד, אבל לעת עתה, יש לנו הרבה עבודה לעשות! אבזם, דמגודות. !”

כל מה שאנחנו יודעים על סדרת הטלוויזיה 'פרסי ג'קסון' עד כה

התגובה של לוגן לרמן

ה ציידים סטאר שיתף את תמיכתו בסדרה הקרובה באמצעות טוויטר. “מזל טוב @Rickriordan,” הוא צייץ במאי 2020.

כל מה שאנחנו יודעים על סדרת הטלוויזיה 'פרסי ג'קסון' עד כה

אַשׁרַאי: מגנוס סאנדהולם/Shutterstock

פנים מוכרות?

לרמן גם אמר שהוא “פתוח” להופיע אולי בסדרה.

“אני סקרן לראות מה הולך לקרות עם זה ואני פשוט שמח שריק, הכותב – נראה שהוא בשליטה או שיש לו אמירה. אני לא בטוח כמה אמרו לו בסרטים [סרטים]. אני מקווה שהם יקבלו תסריטים טובים יחד, ” תקוע באהבה אמר סטאר גישה להוליווד ביוני 2020. “זה הצעד הבא. הם מזכירים הודעה, אבל האמת היא שיש תהליך שלם של פיתוח בו אתה צריך לחבר סקריפטים טובים ולהביא אותו לירוק על ידי הרשת. הייתי סקרן לראות איך זה מגיע אבל אם אני מתאים לזה, כמובן שאחשב את זה.”

עם זאת, באוגוסט 2022 הוא אישר שהוא לא יופיע בתוכנית החדשה. “אני לא [בזה],” הוא אמר הכתב ההוליוודי. “אבל הם לא דיברו איתי, הם לא רוצים אותי בזה, אני לא חושב. כנראה ששמעתי משהו עכשיו. אבל כך או כך, למי אכפת? זה מדהים שהם עושים את זה, ואני נרגש לראות אותם עושים את זה.”

כל מה שאנחנו יודעים על סדרת הטלוויזיה 'פרסי ג'קסון' עד כה

אַשׁרַאי: באדיבות ריק ריורדן/טיקטוק

מקניט את הסדרה

. “טיזר סופר קצר שיופיע היום בישיבת בעלי המניות של דיסני”, הכיתב הכותב את הקליפ. “עדיין דרך ארוכה ללכת אבל אני כל כך נרגש!”

כל מה שאנחנו יודעים על סדרת הטלוויזיה 'פרסי ג'קסון' עד כה

ליהוק פרסי ג’קסון

באפריל 2021, ריורדן לקח לאתר האינטרנט שלו עם “קריאת ליהוק ראשונית לפרסי ג’קסון..”

הוא הוסיף, “זה מאפשר טווח בעידן השחקן בפועל, אבל המטרה היא להישאר נאמנה לסיפור המקורי ולהיותו את הדמות של פרסי בין 12 ל -16 במהלך סדרת הטלוויזיה, בהנחה, כמובן, כמובן, יש לנו מזל מספיק לעשות את כל חמש העונות. זה יהיה תלוי בצפייה בדיסני+, שם כולכם יכולים לעזור!”

בסיום הפוסט שלו שיתף המחבר: “אנו מחפשים את האדם הטוב ביותר שיכול לגלם את הדמות שכולנו מכירים ואוהבים מהספרים.”

כל מה שאנחנו יודעים על סדרת הטלוויזיה 'פרסי ג'קסון' עד כה

אַשׁרַאי: תמונה מושלמת/Shutterstock

אלכסנדרה דדאריו מדבר

לוטוס לבן אמר סטאר העטיפה בדצמבר 2021 היא “אהבה” לעבוד על סרטי פרסי ג’קסון במהלך הימים הראשונים של הקריירה שלה.

“כשנכנסתי פרסי ג’קסון וקיבלתי את העבודה הזו, לא היה לי מושג מה זה. הייתי, כמו, קצת חלק של חלק בעיר ניו יורק, אתה יודע? הייתי ילד, עבדתי בבר, לא היה לי שום מושג על הוליווד או על כל הדברים האלה, “אמרה. “וכך כשקיבלתי את העבודה הזו, לא ממש ידעתי למה אני נכנס. ידעתי שזה סרט ממש גדול. וזו הייתה החוויה המדהימה ביותר של ילד בן 22/23.”

דדאריו ציין שהיא “כל כך נרגשת” לראות כיצד צוות השחקנים החדש “יעודד דור חדש של נשים צעירות.”

היא הוסיפה: “כאילו זה כל כך מגניב, אנבת ‘היא דמות מעוררת השראה לאנשים. אבל לא, אני לא יודע כלום על זה מעבר לזה, ואסור לי! הייתי פשוט הילדה בסרט.”

כל מה שאנחנו יודעים על סדרת הטלוויזיה 'פרסי ג'קסון' עד כה

אַשׁרַאי: באדיבות דיסני פלוס/יוטיוב

אישור הסדרה

בינואר 2022 הודעת וידאו המשותפת דרך דיסני+, ריורדן אישר רשמית את ההצגה.

. “אני נרגש להיות הראשון לספר לך את זה פרסי ג’קסון והאולימפיים זה באמת, באמת, ובוודאי שמגיע למסכים שלך. האנשים החכמים בדיסני+ נתנו לנו את האור הירוק.”

ריורדן ואשתו נקראו כמפיקים מנהלים על הפרויקט. המחבר יכתוב גם את פרק הפיילוט ג’ון שטיינברג.

כל מה שאנחנו יודעים על סדרת הטלוויזיה 'פרסי ג'קסון' עד כה

התחלת הייצור

+.

כל מה שאנחנו יודעים על פרסי ג'קסון וסדרת הטלוויזיה האולימפית

הגיבור החדש שלהם

באפריל 2022, דיסני+ הודיעה על כך ווקר סקובל, שכיכב בעבר פרויקט אדם בַּצַד ריאן ריינולדס, היה לוקח על עצמו את התפקיד של הדמיגוד הכותרת. “ווקר סקובל הוא צעיר מוכשר להפליא שפוצץ אותנו עם קלטות האודישן שלו לתפקיד פרסי”, כתב ריורדן דרך הבלוג שלו. “זה היה ברור לי ולשאר הצוות כי ווקר היה התמהיל המושלם של תזמון קומי, מתיקות, מרדנות, נחרת וגבורה כדי לגלם את הגיבור שלנו פרסי ג’קסון. . הוא עומד לעלות על הציפיות הגבוהות ביותר שלך מהשורה הראשונה של המופע.”

אַשׁרַאי: Shutterstock; אינסטגרם (2)

השלישייה שלמה

“גיבורים בהתהוות. Peep לאה סבא ג’פריס וכן ארי שמדרי היה מגלם את אנבת ‘צ’ייס וגרובר אנדרווד, בהתאמה, בסדרה הקרובה. “באודישנים שלו לגרובר אנדרווד, אריאן זכה בלבנו”, כתב ריורדן על התוספת החדשה באתר שלו לאחר הוכרז על הליהוק. “הוא הצחיק אותי בקול רם עם המסירה והתזמון שלו. . לגרובר יש כמה נעליים מעופפות גדולות למילוי, אבל ארי הוא בדיוק הבחור הנכון לתפקיד.”

המחבר הוסיף כי ג’פריס הייתה “הבחירה מספר אחת שלי עבור אנבת ‘לאחר שקראה לתפקיד. . כשצפיתי בה מתנהגת עם ווקר וארי, ראיתי את אנבת ‘צ’ייס מתעוררת לחיים.”

מייגן מוללי, ג'ייסון מנצוקאס, הצטרפו יותר לסדרת דיסני+ 'פרסי ג'קסון'

אַשׁרַאי: אנתוני הארווי/שוטרסטוק; MediaPunch/Shutterstock

הצגת המבוגרים

עם צוות השלישה הליבה, דיסני+ הודיעה ביוני 2022 זאת וירג’יניה קול היה לוהק כאמו האדיבה והמגנה של פרסי, סאלי ג’קסון, ואילו אביו החורג הגס, המגעיל, גייב אוגליאנו, ישוחק TIMM Sharp. במחנה חצי דם, הילדים יוחזרו על ידי ג’ייסון מנטזוקאס כמו מר. ד, א.ק.א. דיוניוס, ראש מחנה הקיץ הרגיז והמצחיק. התחתון השחור של רייני שַׂחְקָן גלין טורמן יציג את מר. ברונר, א.ק.כירון, הקנטאור ומאמן הסוסים שמטפל ברווחתו של פרסי, מייגן מוללי יהיה מככב בתור אלקטו, גורל המוקדש להדס שהתחפש למורה למתמטיקה מרושעת גברת. דודס.

סופר פרסי ג'קסון ריק ריורדן דיסני+ סדרה בכורה 2024

תאריך בכורה פוטנציאלי

. “אנחנו בדרך עם לוח הזמנים שלנו, והכל הולך לפי התוכנית, אם כי עדיין יש לנו דרך ארוכה לפני שהסדרה הזו מוכנה”, כתב המחבר בפוסט בבלוג. “עכשיו כשיש לי הבנה טובה יותר של העבודה המעורבת, הנה מה שאני מעריך: זה כנראה ייקח אותנו עד דצמבר או לינואר כדי לצלם את כל הפרקים של עונה ראשונה . זה אומר שאחרי הייצור יתחיל בתחילת 2023, כאשר החלקים מותאמים זה לזה, נערכים ומוגברים עם כל האפקטים והצליל המיוחדים. תהליך זה נמשך גם חודשים וחודשים.”

הוא המשיך: “בהתחשב בכל זה, אני חושב שתאריך האוויר ככל הנראה יהיה בתחילת 2024. שוב, זה רק אני מנחש.”בעוד שהמעריצים אולי יצטרכו לחכות קצת יותר מכפי שחשבו שהסדרה תביא לבכורה על דיסני+, ריורדן הבטיח לעדכן אותם בדרך.

פרסי ג'קסון עובר למחנה חצי דם בטריילר הראשון לסדרת דיסני+

אַשׁרַאי: באדיבות דיסני פלוס/יוטיוב

מגיעים למחנה חצי דם

המעריצים קיבלו את ההצצה הראשונה שלהם לסדרה הצפויה ביותר כאשר דיסני הוציאה טיזר בספטמבר 2022. בקליפ, פרסי (סקובל) מגיע לראשונה למחנה חצי דם ופונה לתא הנוסעים של פוסיידון שלא היה מאוכלס בעבר, כפי שמסתכלים על כמה מחבריו דמיגודות בהפתעה בהפתעה. “להיות חצי דם זה מסוכן. זה מפחיד. רוב הזמן זה נהרג, “מזהיר פרסי בקריינות. “ברגע שאתה יודע מה אתה, הם גם ירגישו את זה – והם יבואו בשבילך. .”

ג'סיקה פרקר קנדי ​​פרסי ג'קסון

אַשׁרַאי: סוכנות עיתונות תמונה/Nurphoto/Shutterstock

מיהו צוות השחקנים התומך של ‘פרסי ג’קסון’?

מגוון חשף באוקטובר 2022 כי סדרת הסטרימינג הוסיפה אדם קופלנד, סוזן קריייר וכן ג’סיקה פרקר קנדיy לקאסט.

דמותו של קופלנד מתוארת כ”נאה בצורה מרושעת ושחצנית, למרות שלא תמיד הייתה הכלי החריף ביותר בסככה “, בעוד שקרייר יארח את הכוכבת כאיכידנה, אם המפלצות -” מסוכנת, מאיימת ומוזרה “. מי “נהנה ממשימתה לאתגר גיבורים ויבחן את אמונתו של פרסי באלים.”

קנדי, מצידה, תציג את מדוזה, הגורגון הידוע לשמצה ש”נעשה עוול על ידי האלים ומר “בבחירתו” בבידוד עד שהמטיילים נתקלו על האמפוריום שלה.”

כל מה שיש לדעת על

אַשׁרַאי: סטיבן לאבין/ביי/שוטרסטוק

לין-מנואל מירנדה מצטרף לקאסט

כוכב העל ברודווי לוהק כאל היווני הרמס בסדרה דיסני+. שירות הסטרימינג שיתף את החדשות באמצעות טוויטר בנובמבר 2022.

בנו של פוסידון! סדרת 'פרסי ג'קסון' מטילה את לאנס רדיק וטובי סטפנס

אַשׁרַאי: Shutterstock (2)

מי ישחק את זאוס ופוסידון?

דיסני+ הודיע ​​בינואר 2023 כי לאנס רדיק יציג את זאוס ואילו טובי סטפנס ישחק את פוסידון. (פוסידון, כמובן, הוא האב המנוכר של פרסי ג’קסון של סקובל.)

כל מה שיש לדעת על

סיימנו

צילום בעונה 1 של פרסי ג’קסון והאולימפיים עטוף בפברואר 2023. סקובל הודיע ​​על החדשות על ידי החזקת שלט עטיפה בזמן ששחייה במכל הצילום מתחת למים, אך לא לפני שבדיחות מחזיקה שלט נוסף בו נכתב “שלח עזרה!”

כל מה שיש לדעת על

התבונן ראשון בשלישייה

דיסני+ חשפה את כרזות הדמות הראשונות של סקובל, ג’פריס ושמדהרי בתפקיד פרסי, אנבת ‘וגרובר, בהתאמה, במהלך קומיקס-קון בסן דייגו ביולי 2023. הנחל הוציא גם פוסטר חדש לסדרה הכוללת דגל חצי דם במחנה וקסדה זהב וכחול.

כל מה שיש לדעת על -פרסי ג'קסון ואולימפיאנים -סדרת טלוויזיה -אז רחוק

מתי “פרסי ג’קסון והבכורה של האולימפיאנים?

לכבוד יום הולדתו של פרסי ג’קסון באוגוסט, דיסני+ הודיעה כי הסדרה תעלה בבכורה ב- 20 בדצמבר 2023. בנוסף לתאריך החשף, הזרם התחיל בטיזר נוסף הכולל מבט ראשון על דמויות כמו ארס, מדוזה וסאלי ג’קסון.

כל מה שיש לדעת על פרסי ג'קסון וסדרת הטלוויזיה האולימפית

אַשׁרַאי: דיסני פלוס/יוטיוב

טריילר חדש

דיסני+ חשפה את הטריילר הראשון באורך מלא לתוכנית בספטמבר 2023. הטיזר, מוגדר לגרסה מחדש מחדש של ואנס ג’וי גנב הברק רומן, כולל קרב המטה של ​​פרסי נגד גברת. Dodds, המינוטאור מתקף, לוכד את הדגל במחנה חצי דם ועוד.

על מנת להציג את הגלריה, אנא אפשר לנהל עוגיות

מה אתה חושב? השאר תגובה.

לגישה לכל הסרטונים והראיונות הבלעדיים שלנו בסלבריטאים – הירשם ב- YouTube!