פוקימון סקרלט וסגול סגול התפתחות: מערכי מהלכים וצורות סופיות לספריגטיטו, פוקוקו, וקו -קקסי, פוקימון ארגמן וסגול מתחילים והתפתחות מתחילים | טקטיקות כיס

0

פוקימון סקרלט וסגול סגול והתפתחות המתנע

. כאשר היא מגיעה לאבולוציה הסופית שלה קוואקוואל מרוויח סוג לחימה חדש, מה שאומר שהוא יכול לפגוע בסוגי רגיל, פלדה, אפל וקרח קשה מאוד, תוך מתן לו חולשות להתקפות מעופפות, נפשיות ופיות.

פוקימון סקרלט ו התפתחות המתנע, הסביר

לכל משחק פוקימון ראשוני בודד היו שלושה יצורים ידידותיים להתחיל את המסע איתם, ו שני וכן אין יוצא מן הכלל. בארץ פלדאה, הפרופסור שלך מציע לך את השפריגטיטו החתולי העשב, את ה- Feisty Croc Fuecoco ואת הברווז Dapper, Quaxly.

לשלושת המתחילים, ממש כמו עמיתיהם הקודמים, יש שתי התפתחות שהופכות אותם לחזקים עוד יותר ככל שהמשחק מתקדם. להלן כל הפרטים הדרושים לך על כל מתנע וההתפתחות שלהם.

Sprigatito, פלורגאטו, Meowsarada

Sprigatito הוא חתול מסוג דשא טהור שמתחיל על כל ארבע רגליו ויש לו את הסטטוס המהיר ביותר בשלושת המתחילים של פלדאה. זה גם נושא את התכונה הזו לאורך הקו האבולוציוני שלה.

. היכולת הנסתרת שלו היא פרוטאנית, שמשנה את סוג הפוקימון לסוג המהלך שהוא עומד להשתמש בה. לכן, אם Sprigatito משתמש ב- Play Rough, התקפה מסוג פיות, היא תשנה סוג משלה לפיות.

Sprigatito מתפתח לפלורגאטו ברמה 16 ועכשיו עומד על רגליה האחוריות. סטטיסטיקת המהירות וההתקפה שלה עדיין גבוהה, מה שהופך אותו לתוקף פיזי פנטסטי. הוא שומר על הקלדת הדשא שלו, מה שהופך אותו לרגיש לאש, רעל, באג, קרח והתקפות מעופפות.

ההתפתחות הסופית של Sprigatito היא Meowsarada, יצור שנראה שהוא מבוסס על חתול וקוסם – הוא מגיע לרמה 36. Meowsarada הופך גם לדשא כפול וסוג אפל, מה שמאפשר לו כמה יתרונות נוספים נגד סוגי פסיכולוגי ורוח רפאים. עם זאת, זה גם צובר חולשות להתקפות מהאגדות והמתקפות על הלחימה.

. טריק פרחים מובטח גם להנחית מכה קריטית, מה שאומר שהוא יכול לחדור באמצעות סטטוס ההגנה על האויב עולה. אם למטרה יש יכולת כמו שריון קרב או שריון פגז, החוסם פגיעות קריטיות, אז טריק הפרחים לא ינחת אחד אחד.

. המשמעות היא שזה מהיר יותר מרוב הפוקימון וככל הנראה יגיע לפעול קודם במהלך הקרב. עם סטטוס ההתקפה הגבוה שלה, המהלכים הטובים ביותר עבור Meowsarada היו פיזיים כמו טריק פרחים וחתך לילה כדי להדגיש את הדשא שלו והקלדתו הכהה.

אפשרויות התקפה נהדרות אחרות כוללות משחק מחוספס, מהלך מסוג פיות שיכול לפגוע בסוגי הלחימה ודרקון לנזק אפקטיבי במיוחד. פונץ ‘רעם נהדר לסוגי טיפוס מעופפים שמסקרדה אחרת הייתה מתקשה בהן, ואילו אקרובטיקה יכולה לבזבז את סוגי הדשא שלה.

Brick Break הוא גם אפשרות פוטנציאלית לפגוע בפוקימון מסוג פלדה שכן גם טריק הפרחים וגם סלאש הלילה לא היו יעילים מאוד נגדם. אם אתה רוצה שמייסקראדה תהיה חזקה עוד יותר, Hone Claws הוא דרך נהדרת לחטוף את יכולותיה באמצע הקרב על ידי הגדלת סטטיסטיקות ההתקפה והדיוק שלה.

פוקוקו הוא פוקימון טהור מסוג אש הדומה לתנין קטן מעורבב עם פלפל צ’ילי. .

. בגלל היכולת הנסתרת שלו, הוא מרוויח לא מודע, שמתעלם לחלוטין משינויי הסטטוס של היריב. לכן, אם יריב הגדיל את סטטוס ההתקפה שלו, Fuecoco ייקח את הכמות הרגילה של הנזק שהוא היה בדרך כלל בלי דחיפה זו. .

. יש לו חולשות להתקפות קרקע, מים וסלע. . כתוצאה מכך, Skeledirge הופך גם חלש לרוח רפאים והתקפות מסוג אפל.

. . .

לרוע המזל, בריכת המהלכים של Skeledirge היא די גרועה בהשוואה לשני הפוקימון האחרים של Starter. .

שיר לפיד הוא חובה, והמהלך ההתקפה של סוג הרפאים של Skeledirge יכול להיות כדור צל למטרות שימוש כלליות, או משושה למצבים מיוחדים יותר. כדור צל נזק עקבי בפני עצמו, אך Hex Out פוגע בו אם היריב נגרם במצב סטטוס כמו כוויה או רעל. שילוב וויל-או-ויספ לשרוף אויבים תוך כדי מעקב עם Hex יפנה נזק כבד. ללא מצב הסטטוס על היריב, הקס תמיד יהיה חלש יותר מכדור צל.

. יש לו סיכוי של 10% להוריד את ההגנה המיוחדת של היריב. אז אם זה מתרחש ו- Skeledirge כבר קיבל כמה עלייה בהתקפה מיוחדת משיר לפיד, אז היריב יהיה פושובר שלם. כוח כדור הארץ עוסק גם בסוגי סלע מציקים שהוא יתקשה בהם ויכול גם לפגוע בסוגים חשמליים לנזק אפקטיבי במיוחד. קרן סולארית יכולה להיות אפשרות תקיפה נוספת לפגוע בסוגי מים, סלע וקרקע ש- Skeledirge חלש אליהם. .

Quaxly, quaxwell, quaquaval

Quaxly הוא פוקימון טהור מסוג מים שדומה לברווז והוא למעשה פוקימון המתנע היחיד שהוא זר לפלדיאה. . .

היכולת של קוואקלי היא סיקור, מה שמגדיל את חוזק התקפות מסוגו כאשר בריאותו מגיעה לרמות קריטיות. לקו הקאקסלי יש גם אפשרות לטעון את היכולת הנסתרת הטובה ביותר מכל המתחילים: מוקסי. בכל פעם שהוא מפיל פוקימון מהקרב, הוא זוכה לדחיפה לסטטוס ההתקפה שלו. זה משלים את הדגש של הקו על התקפות פיזיות בצורה מושלמת.

Quaxly מתפתח לקוווול ברמה 16 וקוואוואל ברמה 36. כאשר היא מגיעה לאבולוציה הסופית שלה קוואקוואל מרוויח סוג לחימה חדש, מה שאומר שהוא יכול לפגוע בסוגי רגיל, פלדה, אפל וקרח קשה מאוד, תוך מתן לו חולשות להתקפות מעופפות, נפשיות ופיות.

Quaquaval איטי יותר ממיסקרדה, יושב בסטטוס מהירות בסיס של 85 לעומת 110 של האחרון. עם זאת, Quaquaval מכה חזק יותר עם סטטוס התקפה של 120 בסיס. .

מהלך החתימה של Quaquaval הוא המהלך המצוין מסוג המים, אקווה שלב, שתוקף את האויב תוך שהוא מגביר את סטטוס המהירות שלו. זה גם לומד את מהלך הלחימה המדהים והמדהים, מתקפה עוצמתית מסוג הלחימה שמגניבה אויבים על חשבון ההגנות שלה. שני המהלכים הללו חיוניים לקוואוואל.

. . Acrobatics היא אלטרנטיבה הגונה לציפור אמיצה אם אתה מודאג מרתיעת HP, אך מחייבת Quaquaval לא להחזיק פריט כדי שהוא אפילו יהיה חזק מרחוק.

אם אתה רוצה להגביר את סטטוס ההתקפה שלה לרמות אסטרונומיות עוד יותר, ריקוד חרבות הוא בחירה מצוינת. .

עם הבחירה הקלאסית של שלוש בין אש, מים ועשב, פוקימון ארגמן ומדריך המתנע של ויולט יכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הכי מושכלת.

צילום מסך של אחד המתחילים הפוקימון הסקרלט והסגול

פורסם: 18 בספטמבר 2023

כמו במקרה עם כל משחק בסדרה, פוקימון סקרלט וסט מתחילים של ויולט . עם שלוש לבחירה מאותו התפשטות ישנה מסוג מים, הברווז, סוג אש, התקרת וסוג הדשא קיטי-חתול, יש משהו לכולם. לכוון שאנחנו כאן כדי לעזור.

למידע נוסף על ההרפתקה הקרובה בהשראת המדיטרנים, הקפידו לבדוק את המדריכים שלנו על פוקימון סקרלט וסגול פוקימון חדש, פוקימון סקרלט וסגול, ופוקימון פוקימון פוקימון פוקימון, וכמובן, הפוקימון הכל-יובא תאריך שחרור סגול.

עם זה בדרך, בואו נסתכל לראשונה על המתחילים של פוקימון סקרלט וסגול.

צילום מסך של סקרלט פוקימון וסגול סגול שפריגטיטו משחק בפרחים

Sprigatito

Sprigatito, פוקימון החתול מסוג הדשא, הוא החתול החדש והאהוב עלינו ביער. המתוקה הקטנה הזו מתוארת רשמית כ”המתוקה הקטנה הזו, היא כבר כבר מעריצה, פוקימון חתול דשא, זה כבר מעריץ.

צילום מסך של פוקימון סקרלט וסט המתנע סגול פוקוקו מתחיל אש

היו לנו בעבר פוקימון קרוק-קרקון מים קרקע, אבל יש לנו ראשון לסוג האש בפוקוקו. עם התנהגותו החצופה וחיוך על פניו, אין פלא ששפע של צוות טקטיקות הכיס בחר את הגאטור המגחך הזה.

Quaxly

המתנע מסוג המים על החשבון הוא קוואקסי, פוקימון הברווזון. Quaxly הוא הפוקימון החדש היחיד שהגיע עם הכובע שלו. זה אולי קצת יותר תקוע מהאלטרנטיבות, אבל זה לא אומר שזה לא בן זוג נהדר.

אם אינך יכול להחליט על מי מבין השלושה ללכת מבלי לדעת את התפתחות הפוקימון הארגמן והסגול, אל תדאג, יש לנו גם את הגב שלך לשם. להלן תוכלו למצוא את שלושת המתחילים וההתפתחות שלהם, עם קצת על כמה אתה צריך לפלס לפני שאתה מתפתח במלואו.

תמונה מותאמת אישית של קו האבולוציה של סקרלט פוקימון וסגול דשא סגול

פוקימון סקרלט וסגולת שפריגטיטו סגולת

הקיטי החמוד הזה מתפתח לפלורגאטו ברמה 16, לפני שבסופו של דבר הופך לדשא/מיסקרדה מסוג כהה ברמה 36.

תמונה מותאמת אישית של קו האבולוציה של פוקימון ארגמן ופוקימון סגול

הופך לקרוקלור ברמה 16, לפני שהתפתח סוף סוף לסקלדרג ‘ברמה 36, אדום זה’ יום שני הוא סוג אש/רוח רפאים בהמתנה עם חבורה של מהלכים רוצחים.

תמונה מותאמת אישית של קו האבולוציה של פוקימון ארגמן ופוקימון סגול

ראשית הופך להיות קווקסוול ברמה 16 ואז מתפתח לקוואוואל, סוג מים/לחימה מפוצלים, ברמה 36.

שם יש לך את זה, כל מה שאתה צריך לדעת על פוקימון סקרלט ועל המתחילים של ויולט ועל פוקימון סקרלט וסגול סגול. לקבלת טיפים נוספים על מצעד דרך Paldea, בדוק.

קונור כריסטי קונור הוא סופר ותרבות פופ-תרבות עם ניסיון בכתיבה עבור Wargamer והתיקון הדיגיטלי. כאשר הוא לא מעצב את סיפוני הצמד של מארוול, אתה יכול למצוא אותו פותר חידות בממתק Candy, לזמן את Yu-Gi-Oh! . מאז שהגיע לטקטיקות כיס, הוא היה ביפן כדי לכסות את יו-ג’י-הו! . חוות דעת המשחק המומחית שלו היא ש- Stardew Valley הוא עדיין משחק החקלאות היחיד ששווה לשחק בשנת 2023.

שלושת הפוקימון המתנע בסקרלט וסגול

אם אתה משחק דרך פוקימון Scarlet & Vulet בפעם הראשונה, סביר להניח שתתהה באיזה מתנע לבחור: Sprigatito, Fuecoco או Quaxly? בואו נגלה איזה מהם הכי טוב.

? אחרי הכל, זה ילווה אותך לרוב המסע שלך, כך שזו החלטה חשובה לקבל.

באזור Pokemon Scarlet & Vulet’s Paldea, ישנם שלושה מתחילים שתוכלו לבחור בין. יש את Sprigatito מסוג הדשא, פוקוקו התנין מסוג האש, או הברווז מסוג המים Quaxly.

.

?

בניגוד לחלק ממשחקי הפוקימון הישנים יותר, אין ‘המתחיל הטוב ביותר’ ברור ב- Scarlet & Vulet, במיוחד מכיוון שיש שלושה נתיבים שונים להשלמה ותוכל להתמודד איתם בכל סדר שאתה אוהב.

עם זאת, אנו מאמינים בכך Fuecoco הוא המתחיל הטוב ביותר להכות את הסיפור המרכזי של המשחק. זה בין השאר בגלל ששני מנהיגי הכושר הראשונים הם מסוג באגים ודשא, כך שיש סוג אש חזק בצוות שלך ייתן לך יתרון גדול עליהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ל- Fuecoco יש גם אחת ההתפתחות הסופית הטובה ביותר: Skeledirge. זה פוקימון עוצמתי של אש/רוח רפאים, מה שאומר שהוא חסינה מפני התקפות מסוג רגיל ומלחמה ועמידה בפני שבעה סוגים אחרים. !

החיסרון העיקרי בבחירת פוקוקו הוא שיש לו סטטוס מהיר מאוד גרוע, מה שאומר שהוא די תמיד יתקוף שנייה. בדרך כלל זה גם מוסכם על כך שההתפתחות הסופית של Sprigatito היא בחירות טובות יותר למשחק תחרותי.

קָשׁוּר:

24 כרטיסי הפוקימון היקרים והנדירים ביותר שנמכרו אי פעם

?

כמו שאמרנו קודם, אין באמת ‘המתנע הטוב ביותר’ המוחלט בפוקימון סקרלט וסגול. בעוד ש- Fuecoco עשוי להקל על הסיפור המרכזי, ישנן הרבה סיבות לבחור באופן קוואקסי או sprigatito במקום זאת.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Quaxly . קוואקלי גם לא יתקשו בסערה על בסיס סוג האש של כוכב הקבוצה ולהביס את המנהיג שלהם, מלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בהתבסס על החוויה האישית שלנו לשחק במשחק, גילינו שהאבולוציה הסופית של קוואקסי קואקוואל הייתה חברת צוות מבריקה. .

מצד שני, שחקנים רבים הסכימו Sprigatito . זה בעיקר בגלל הסטטיסטיקות המהירות והתקפה הגבוהות שלה שיאפשרו לה להפתיע את היריבים. כמו כן, זה מקסים!

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

פוקימון סקרלט וסגול סגול Quaxly ו- Sprigatito

כל סטטיסטיקת הפוקימון המתנע בסקרלט וסגול

HP לִתְקוֹף הֲגָנָה Sp. Sp. הֲגָנָה מְהִירוּת
76 70 81 70 123
Skeledirge 104 75 110
Quaquaval 85 120 80 85 75

לכל מתנע יש בסך הכל 530 סטטיסטיקות בסיס, כך שאתה צריך רק לשים לב לאופן שבו הם מופצים. .

בסופו של דבר, פוקימון המתנע הטוב ביותר הוא באמת על העדפתך האישית. חוץ מזה, אם אתה עוקב אחר המדריך הנוח שלנו ממש כאן, אתה יכול להשיג את כל שלושת המתחילים במשחק בסופו של דבר בכל מקרה!

המאמר נמשך לאחר המודעה

? יש לנו גם מדריכי סקרלט וסגולים נוספים למטה: