מדריך למאמנים – פוקימון סקרלט ופוקימון ויולט, פוקימון סקרלט וסגול: פוקדקס – שלם פלדאה פוקדקס, כל מיקומי פוקימון | חיי נינטנדו

0

Pokémon Scarlet & Vulet: Pokédex – Paldea Pokédex שלם, כל מיקומי הפוקימון

. זכרו, “זמן ביום” בהקשר זה מתייחס לזמן באזור פלדאה, לֹא . . .

השלם את שלך פוקימון סקרלט וכן פוקימון ויולט פוקדקס חדש

למדו כיצד להיתקל, לתפוס ולהתפתח הפוקימון החמקמק ביותר באזור פלדאה.

אחד החלקים המרגשים ביותר בביצוע בהרפתקה של פוקימון הוא חיפוש אחר פוקימון חדש, וזה בהחלט לא השתנה ב וכן פוקימון ויולט. כמובן, עם מאות מינים של פוקימון השונים המאכלסים את אזור פלדאה, מילוי הפוקדקס שלך עשוי להיראות כמו משימה מפחידה. אבל אל תדאג! לתפוס את כולם לא בהכרח קשה כמו שזה נראה, ועם המדריך הזה, אתה תהיה בדרך להשלים את פוקדקס הפלדאה שלך תוך זמן קצר!

הסיפוק של לתפוס את כל הפוקימון באזור הוא לא הדבר הכדאי היחיד בהשלמת הפוקדקס שלך – אתה תתוגמל גם בכמה פריטים שימושיים עבור המאמצים שלך. תוך כדי גלישה ב- Pokédex שלך, לחץ על לצפייה במסך תגמולים. עבור כל 10 כרכים שאתה משלים על ידי הוספת נתונים לפוקדקס – במילים אחרות, על ידי השגת פוקימון חדש באמצעות תפיסה, סחר או אבולוציה – תקבלו פריטים שימושיים כמו סוגים שונים של כדורי פוקי, אבני אבולוציה ועוד.

באופן דומה, הקפידו לבקר ב- JACQ באקדמיה במזגוסה. כשאתה מגיע לאבני דרך מסוימות של פוקימון שנרשם לפוקדקס שלך, הוא ייתן לך פריטים בתודה שעזרת במחקר שלו. לדוגמה, כאשר רשמת 30 פוקימון, תקבל TM057 Slipe False, אשר – תודה לתכונה שלה תמיד להשאיר את היעד עם לפחות 1 כ”ס – שימושי מאוד לתפוס פוקימון פראי. ב -400 פוקימון רשום, JACQ תתייחס אליך בקסם מבריק, מה שהופך את סביר יותר שתיתקל בפוקימון מבריק בטבע.

. . . נסה להתגנב לפוקימון פראי מאחור, ואז להתחיל איתם קרבות על ידי זריקת כדור הפוקי של פוקימון המוביל שלך. .

. לעיתים תוכלו לראות פוקימון מסתתר בעץ – פשוט זרקו לעברם את כדור הפוקי של פוקימון המוביל שלכם כדי להתחיל קרב. לחלופין, אם ניצחת את טיטאן של צוק הסטוני, אתה יכול לקבל את קורדון או מירדון דאש לעץ כדי להפיל את הפוקימון הבר לאדמה.

כמובן שחלק מהפוקימונים אינם ביישנים וילכו ממש למעלה או אפילו לרדוף אחריכם – לא תצטרכו להיות הרבה בעיה להיתקל בהם!

השתמש בכוחות הארוחה כדי למצוא פוקימון

חלק מהפוקימון מופיע בתדירות נמוכה יותר בטבע מאשר באחרים, ולכן כדי למצוא אותם תצטרך לנסוע על פני האדמה, לחפש רחוק. פוקימון כמו רוטום, צ’ארקאדט ופריגבקס לא נראים כמעט באותה מידה כמו פוקימון כמו Lechonk, Pawmi ו- Smoliv, אבל אתה יכול להגדיל את הסבירות להיתקל במינים לא שכיחים באמצעות כוחות ארוחה. רכוש ארוחה מספק או תקן לעצמך כריך כשאתה יוצא ליהנות מפיקניקים, לפקוח עין על כוחות הארוחה שתקבל. לפני שתפילה, בדוק אם כוח מפגש התואם את סוג הפוקימון שאתה רוצה למצוא – גם ערימת התועלת הזו עם כוח לתפוס תואם בהחלט לא תפגע!

תוך כדי חקר פלדאה, אתה תיתקל מדי פעם בטרה פוקימון פראית משוטטת. בזכות עמוד האור שהם פולטים, הם קשוחים לפספס. פוקימון טרה פראי נוטה להיות נדיר יחסית, ולעתים קרובות הם פוקימונים מפותחים כמו דרקוניט, סלידה או סילבון. כשאתה נלחם בטרה פוקימון אלה, לא תוכל לנסות לתפוס אותם עד שתפחית את ה- HP שלהם מספיק כדי לנפץ את תכשיט הטרה שלהם. וקח בחשבון שרק התקפה יכולה להוציא אותם ממצבם הטרסטלי, לכן היזהר בעת סיבוב צורות אחרות של נזק כמו רעל או כוויות. אם אתה מצליח לתפוס פוקימון טרה פראי, יהיה לך שותף רב עוצמה עם סוג TERA שבדרך כלל שונה מהסוגים הרגילים שלו. רק שימו לב ש- Tera Pokémon הפראי האלה הם חזקים במיוחד, אז בואו מוכנים לקרב עז!

יש גם פוקימון שפשוט לא מופיעים הרבה הופעות באזור פלדאה. . שמור תמיד את העיניים פקוחות לפוקימון שעדיין לא לתפוס אותו, במיוחד כאשר חוצה אזורים שלא חקרת הרבה. וכשאתה מתקדם דרך סיפור האגדות, כדאי גם לבקר מחדש קטעים של המפה כדי לגלות אוצרות ופוקימון שלא יכולת להגיע אליהם לפני כן.

גימיגול מציג כמעט את הבעיה ההפוכה: תוכלו למצוא את הפוקימון הזה בכל פינות המפה, אך עדיין תצטרכו להמשיך לחפש עוד. ישנם גימיגול חזה מרובים המסתתרים בכל האזור, אך הפוקימון של חזה המטבע בדרך כלל רודף מיקומים שנמצאים מחוץ לשביל המכה. תוכלו גם לחצות נתיבים עם צורת נדידה גימיגול מדי פעם. למרות כרגע אין דרך ידועה לתפוס את פוקימון האנטר מטבעות, תרוויחו מטבעות גימיגול על ידי אינטראקציה איתם. לתפוס או להביס כמה שיותר גימיגול של חזה, ולהגיד שלום לצורת נדידה גימיגול בכל מקום שאתה רואה אותם, כדי לאסוף את מטבעות הגימגל היקרות שלהם. !

פוקימון מתפתח

שיטה נפוצה נוספת לרישום רשומות חדשות של Pokédex היא באמצעות אבולוציה. עם זאת, כמו מפגשי פוקימון, ישנן מספר דרכים לפתח את הפוקימון הרבים באזור פלדאה – הרמתם היא רק ההתחלה. שימו לב כי שיטות אבולוציה מסוימות כוללות אינטראקציה עם הפוקימון שלכם לאורך כל היום, במהלך הערב, או מאוחר בלילה. !

הביצה המזל ומיישמת את הפוקימון שלך

הדרך הנפוצה ביותר לפתח פוקימון היא על ידי פילוס אותם. . נקודות ותגלה שרבים מהפוקימון יתפתח באופן טבעי כאשר הם יגיעו לרמה מסוימת. כשאתה נלחם, כל הפוקימון שנמצאים בצוות שלך ירוויח exp. נקודות, אך אלה שמשתתפות בקרב ירוויחו יותר מאלו שישבו על הקווים.

. יש אחד מהפוקימון במסיבה שלך להחזיק את הפריט הזה, והוא ירוויח Export נוסף. נקודות כשאתה משחק. זו דרך שימושית להאיץ את ההתפתחות המבוססת על רמה!

פוקימון מתפתח עם אבני אבולוציה

חלק מהפוקימון יתפתח רק כאשר הם נחשפים לפריטים הנקראים אבני אבולוציה. ישנם מספר סוגים של אבנים, כך שתצטרך לקבל את הפוקימון במסיבה שלך ולבחור את הנכון מהמלאי שלך כדי להפעיל את התפתחות הפוקימון. ניתן למצוא אבנים אלה באופן אקראי כפריטים הפזורים ברחבי העולם, וחלקם יהיו זמינים לרכישה במתנות Delibird כשאתה מרוויח יותר תגי כושר. היה מודע לכך שהאבנים הללו נצרכות כשאתה משתמש בהן, כך שתצטרך אחת לכל פוקימון שאתה רוצה להתפתח.

אבן אבולוציה התפתחות פוקימון
אבן שחר Kirlia (♂) → Gallade
Misdreavus → Mismagius
אבן אש
Eevee → Flareon
אבן אש Capsakid → Scovillain
אבן קרח Eevee → glaceon
אבן קרח Crabrawler → Crabominable
אבן קרח Cetoddle → Cetitan
אבן עלים Eevee → Leafeon
אבן ירח JigglyPuff → Wigglytuff
אבן נוצצת Floate → Florges
אבן שמש
אבן שמש Petilil → Lilligant
אבן רעם מגנטון → Magnezone
אבן רעם Eevee → Jolteon
Tadbulb → bellibolt
אבן מים
אבן מים Eevee → Vaporeon

. . בדומה לאבני אבולוציה, אתה משתמש ברוב הפריטים הללו בפוקימון בזמן שהם במסיבה שלך כדי להתחיל בתהליך האבולוציה (החריג הבודד לכלל זה הוא Weavile).

פריט מקום אבולוציית פוקימון
סיר סדוק נמצא בפורטו מרינדה וזמין מדי פעם במכירות הפומביות של פורטו מרינדה, שהופכות לזמינות לאחר שניצחה את חדר הכושר Cascarrafa. SINISTEA (צורה עתיקה) → פולטגיסט (צורה עתיקה)
סיר סדוק נמצא בסמוך למקדש האור האדמה וזמין מדי פעם במכירות הפומביות של פורטו מרינדה. SINISTEA (צורה מזויפת) → POLTEAGEIST (צורה מזויפת)
תפוח מתוק .
פאי תפוחים ניתן לרכוש בכל Delibird מציג לאחר שהרוויח שלושה תגי כושר, זמין מדי פעם במכירות הפומביות של פורטו מרינדה, או שנמצא באופן אקראי בסבך Tagtree.
שריון משמח החלף 10 שברי ברונזור (הרוויחו על ידי תפיסה או ניצחון ברונזור וברונזונג) עם האיש ליד המזרקה בזאפיקו (פוקימון סקרלט .
שריון זדוני חילופי 10 שבבי SINISTEA (שהרוויחו על ידי תפיסה או הביסה של סניסטאה) עם האישה ליד המזרקה בזאפאפיקו (פוקימון ויולט .
טופר תער ניתן לרכוש ב- Delibird מתנות במזגוסה לאחר שהרוויח ארבעה תגי כושר, זמין מדי פעם במכירות הפומביות של פורטו מרינדה, או שנמצא באופן אקראי ברחבי העולם. . SneSel → Weavile

פוקימון מתפתח עם חברות

. ברגע שהפוקימון האלה הפכו ידידותיים במיוחד איתך, הם יתפתחו בפעם הבאה שהם יתייצבו. . . .

לכמה מהפוקימון הללו יש דרישות נוספות להתפתח, המופיעות בתרשים למטה.

תנאי אבולוציה נוספים אבולוציית פוקימון
Riolu → Lucario
Eevee → umbreon
Eevee → Sylveon
Chansey → Blissey
אין תנאים מעבר לחברות פיצ’ו → פיקאצ’ו
אין תנאים מעבר לחברות Igglybuff → JigglyPuff

פוקימון מתפתח בזמנים מסוימים

הפוקימון הבא יתפתח החל ברמה מסוימת, אך רק אם הם יתייצבו בזמן מסוים ביום. זכרו, “זמן ביום” בהקשר זה מתייחס לזמן באזור פלדאה, לֹא העולם האמיתי. אל תדאג אם הפוקימון יגיע לרמה הנדרשת במהלך השעה הלא נכונה של היום. פשוט פיתוח אותם לשלב הבא במהלך הזמן הראוי, והתפתחותם תתחיל.

זמן ביום רמת התחלה
כאשר התפתלו במהלך היום . 20 Yungoos → Gumshoos
.
כאשר התפתלו במהלך היום LV.
. 25 Rockruff → Lycanroc (צורת Dusk)
LV. 25 Rockruff → Lycanroc (צורת חצות)
כאשר התפתלו במהלך הלילה LV. 30 Greavard → Houndstone

פוקימון מתפתח על ידי מסחר

פוקימון מסחר זה כיף, ויש כמה פוקימונים שיכולים להתפתח רק לאחר שהם נסחרו למאמן אחר. . חלק מהפוקימון האלה צריכים גם להחזיק פריט ספציפי כאשר הם נסחרים כדי שהאבולוציה תתרחש. פשוט עיין בתרשים למטה עבור כל הפרטים.

פריט מוחזק
אין צורך בפריט N/a
. Eltpoke → Slowking
ניתן לרכוש ב- Delibird מתנות בלוינסיה לאחר שהרוויח שלושה תגי כושר וזמין מדי פעם במכירות הפומביות של פורטו מרינדה. Scyther → Scizor

Pokémon Scarlet & Vulet: Pokédex – Paldea Pokédex שלם, כל מיקומי הפוקימון

פוקימון סקרלט וסגול: אזור פלדאה השלם פוקדקס 1

. Pokémon Scarlet & Vulet הציגו מספר רב של פוקימון חדש לגלות, ובאזור פלדאה, תוכלו למצוא גם המון פוקימון ומועדפים חוזרים להוסיף לצוות שלכם.

. כמה מונים לא מוערכים סוף סוף קיבלו סוף סוף קצת אהבה.

.

השלם את אזור Paldea Pokédex – היכן ניתן למצוא כל פוקימון

פוקימון סקרלט וסגול: אזור פלדאה השלם פוקדקס 3

להלן רשימה של כל פוקימון שתוכלו למצוא באזור Paldea Pokédex, בתוספת מיקומם / ים. . אנו חייבים את סרבי על שמירה על רשימה מעודכנת שתסייע באימות!

.

מספר Pokédex שם פוקימון
פלורגאטו
מתפתח מפלורגאטו ברמה 36
5 Crocalor
6 Skeledirge
Quaxly
8
Lechonk POCO PATH, מחוז דרום (אזור ראשון, שניים, שלושה, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים)
Oinkologne . מחוז דרום (אזור שלוש, חמש), מחוז מזרח (אזור שני), Tagtree Fropeet, מחוז ווסט (אזור שתיים, שלוש)
12
13 מתפתח מטרונטולה ברמה 15.
15 לוקקס . מחוז דרום (אזור שש), מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור שני), מדבר אסאדו, מחוז צפון (אזור ראשון, שניים), מעבר דליזאפה, הר גלסדו, אגם קייסרויה (שביל סוקוראט)
Hoppip POCO PATH, מחוז דרום (אזור ראשון, שניים)
17 מתפתח מ- HopPip ברמה 18.
18 . מחוז ווסט (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלוש) אפס שטח
מתפתח מפלצ’לינג ברמה 17.
מתפתח מפלטהר ברמה 35.
פאומי
23 מתפתח מפאומי ברמה 18. מחוז דרום (אזור ראשון. שלוש, ארבע, חמש, שש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים), מחוז מערב (אזור ראשון, שניים, שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש)
24 Pawmot
25 Houndour
26 .
Gumshoos .
29 מחוז דרום (אזור שתיים, שש), סבך Tagtree
חמדן מתפתח מ- Skwovet ברמה 24. מחוז דרום (אזור שש), Tagtree Fropeet, אזור מחוז מערב שלוש, מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה
31 סונקרן
32 סמפלורה . מחוז דרום (אזור שש), Tagtree Fropeet, ים מזרח פלדיאן, מחוז צפון (שטח שתיים, שלוש)
34 מתפתח מקריקטוט ברמה 10.
POCO PATH, מחוז דרום (אזור ראשון, חמש)
Spewpa מתפתח מפיזור ברמה 9. מחוז דרום (אזור ראשון, ארבע)
37 Vivillon מתפתח מ- Spewpa ברמה 12. מחוז דרום (אזור שש), ים מזרח פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלושה)
38 מחוז דרום (אזור ראשון, שניים, ארבעה), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון)
Vespiquen מתפתח משילוב נקבה ברמה 21. מחוז דרום (אזור שש), ים מזרח פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלושה)
40 מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש, חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה)
41 מתפתח מ- Rookidee ברמה 18. מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש, חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה), אזור שטח
42 מתפתח מקורוויקינייט ברמה 28. אזור אפס
Happyny מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, חמש), מחוז ווסט (אזור ראשון)
שאנזי . מחוז דרום (אזור שש), מחוז מזרח (אזור שלוש), מדבר אסאדו, מחוז מערב (אזור שתיים, שלוש), הר גלסדו, קאסרויה אגם, מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלוש)
45 בליססי מתפתח מצנזי עם ידידות גבוהה כאשר הוא מפולס. מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלושה (
46 אזוריל מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון)
47 מריל מתפתח מאזוריל כאשר הוא מתמודד עם חברות גבוהה. מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור שני), מחוז מערב (אזור ראשון), מדבר אסדו
48 אזומריל מתפתח ממריל ברמה 18. מחוז ווסט (אזור שתיים, שלוש), אגם קייסרויה
49 Surskit מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, חמש)
50 מתפתח מ- Surskit ברמה 22. מחוז דרום (אזור ראשון, חמש)
51 Buizel מחוז דרום (אזור ראשון, שניים, ארבע, חמש), ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (שטח שתיים, שלוש), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדאמן, מחוז צפון (אזור שלישי), ים צפון פלדיאן
צף . ים דרום פלדיאן, מחוז מערב (אזור שלוש), ים פלדיאן המערבי, מחוז צפון (אזור שלוש), צפון פאלדיאן ים
53 וופר (פלדיאן) מחוז דרום (אזור ראשון, ארבע, חמש, שש), מערת אלפורנדה, מחוז מזרח (שטח שלוש), סבך טאגטרי, מחוז ווסט (אזור שלוש), הר גלסדו
54 קלודסייר . מחוז דרום (אזור שטח, שישה), מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז המערב (אזור ראשון, שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון), הר גלסדו)
55 Psyduck מחוז דרום (אזור ראשון, ארבע, חמש, שש), מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), Tagtree Fropetet, מחוז ווסט (אזור ראשון), הר גלסדו, אגם קאסרויה
56 גולדוק . מחוז דרום (אזור ארבע, שישה), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלושה), הר גלסדו, אגם קאסרויה, אזור אפס
57 CHEWTLE מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), מחוז ווסט (אזור ראשון, שניים), קאסרויה אגם
58 דרדנוו מתפתח מ- Chewtle ברמה 22. מחוז דרום (אזור חמש, שישה), מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), מחוז מערב (אזור שתיים, שלוש), הר גלסדו, אגם קאסרויה
59 איגליבוף מחוז דרום (אזור ראשון, שניים)
60 ג’יגליפוף מתפתח מ- igglybuff עם חברות גבוהה כאשר הוא מפלס. מחוז דרום (אזור שני), מחוז מערב (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון)
61 Wigglytuff השתמש באבן ירח על ג’יגליפוף. מחוז צפון (אזור ראשון), הר גלסדו
62 ראלטס
63 קירליה מתפתח מ- Ralts ברמה 20. מחוז מזרח (אזור שני), מעבר דליזאפה, מחוז ווסט (אזור שני), הר גלסדו
64 גרדוואר מתפתח מקיליה ברמה 30. הר גלסדו
65 גלידה השתמש באבן שחר בקירליה זכר. מחוז דרום (אזור שש), מערת אלפורנדה, מעבר דליזאפה, מחוז צפון (אזור ראשון), הר גלסדו
66 דרוזי מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, חמש)
67 היפנו מתפתח מדרוזי ברמה 26. מחוז דרום (אזור שש), מחוז מערב (אזור ראשון, שלוש), מחוז צפון (אזור שלוש), הר גלסדו, אזור אפס
68 גאסטי לילה: מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש), מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), מחוז מערב (אזור ראשון), מדבר אסדו
69 האונטר . לילה: מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
70 גנגר מתפתח מההאונטר כשנסחר.
71 TANDEMAUS מחוז דרום (אזור שלוש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה), מחוז ווסט (אזור שתיים, שלוש)
72 Maushold מתפתח מטנדמה לאחר רמה 25 באופן אקראי
73 פיצ’ו מחוז דרום (אזור ראשון, שניים)
74 פיקאצ’ו מתפתח מפיצ’ו עם ידידות גבוהה כאשר הוא מפלס.
75 Raichu . אגם קאסרויה (שביל סוקוראט), אזור אפס
76 פיד מחוז דרום (אזור ראשון, שניים, שש)
77 Dachsbun מתפתח מ- Fidough ברמה 26. מחוז דרום (אזור שש), מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור שלוש)
78 סלקות מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש, חמש) – נמצא בעצים
79 Vigoroth מתפתח מסלקה ברמה 18. מחוז דרום (אזור שלוש, חמש), מחוז מערב (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה
80 לגלוש מתפתח מוויטרוט ברמה 36. אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
81 Bounsweet מחוז דרום (אזור ראשון, שניים), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים) – נמצא בעצים
82 Steenee מתפתח מ- Bounsweet ברמה 18. מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה)
83 צארנה מתפתח מסטינה כאשר הוא מפולס אם הוא יודע את המהלך ‘סטומפ’
84 Smoliv מחוז דרום (אזור שני)
85 בוליב . מחוז דרום (אזור שש), Tagtree Fropeet, ים מזרח פלדיאן, מחוז צפון (שטח שתיים, שלוש)
86 ארבולבה
87 בונסלי מחוז דרום (אזור ראשון, שניים)
88 סודובודו מתפתח מבונסלי כשהוא מפולס אם הוא יודע את המהלך ‘מחקה’. מחוז ווסט (אזור שלוש), אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
89 רוקרוף מחוז דרום (אזור ראשון, ארבע, שש), מחוז מזרח (אזור שני), מחוז מערב (אזור ראשון), מדבר אסדו
90 Lycanroc מתפתח מרוקרוף ברמה 25 (במהלך היום = צורת הצהריים, במהלך הלילה = צורת חצות). מחוז דרום (אזור שש), מערת אלפורנדה, מחוז צפון (אזור ראשון), מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
91 Rolycoly מחוז מזרח (אזור שלוש)
קרקול מתפתח מרולויקולי ברמה 18. מחוז מזרח (אזור שלוש)
93 פחם מתפתח מקרקול ברמה 34
94 מחוז דרום (אזור שלוש, חמש)
95 לוקסו מתפתח משינקס ברמה 15. מחוז דרום (אזור שלוש, חמש)
96 לוקסריי מתפתח מ- Luxio ברמה 30. מחוז צפון (אזור שני), אזור אפס
97 סטרי מחוז דרום (אזור שני, ארבע)
98 סטארביה מתפתח ממרכבה ברמה 14. מחוז דרום (אזור ארבע), מחוז מערב (אזור שתיים, שלוש), אגם קאסרויה
99 סטארפטור
100 אוריקוריו מחוז דרום (אזור ראשון), מחוז מזרח (אזור ראשון)
101 MAREEP מחוז דרום (אזור שני, שש)
102 פלפי מתפתח ממרפ ברמה 15. מחוז דרום (אזור שש), מחוז ווסט (אזור שני)
103 אמפרוס מתפתח מפלפי ברמה 30. מחוז דרום (אזור שש), מערת אלפורנדה, מחוז צפון (אזור ראשון)
104 פטיליל מחוז דרום (אזור ארבע), מחוז ווסט (אזור ראשון)
105 ליליגנט השתמש באבן שמש על פטיליל. מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור שלוש)
106 Shrodish מחוז דרום (אזור שלוש, חמש), מחוז ווסט (אזור שלוש)
107 ברלום מתפתח מ- Shrodish ברמה 23. מחוז מערב (אזור שלוש)
108 מחוז דרום (אזור ראשון, שניים), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים), סבך Tagtree, מחוז ווסט (אזור שלוש) – נמצא בעצים
109 מתנפנף השתמש בתפוח טארט ב- Applin
110 השתמש בתפוח מתוק ב- Applin
111 Spoink מחוז דרום (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים)
112 גרומפיג מתפתח מ- Spoink ברמה 32. מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים), מעבר דליזאפה
113 Squawkabilly מחוז דרום (אזור שלוש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלוש)
114 Misdreavus סגול בלעדי. לילה: מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, ארבע, חמש, שש), מחוז מזרח (אזור שני), טאגטרי סובט, מחוז ווסט (אזור ראשון), הר גלסדו
115 MISMAGIUS סגול בלעדי. השתמש באבן בין ערביים של Misdreavus. לילה: Alfornada Cavern, מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלושה), הר גלסדו, אגם קאסרויה
116 מקוחטה
117 הריאמה מתפתח ממקוהיטה ברמה 24. מחוז דרום (אזור שלוש, שישה), מערת אלפורנדה, מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור שני), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
118 מחוז מזרח (אזור שני), מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), הר גלסדו
119 סרטן השתמש באבן קרח על Crabrawler. הר גלסדו
120 סלנדיט מחוז דרום (אזור שש), מערת אלפורנדה, מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
121 סלזלה מתפתח מסלט נשי ברמה 33. מחוז דרום (אזור שש), מערת אלפורנדה, מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלושה), מעבר דליזאפה
122 פנפי מחוז דרום (אזור שני, ארבע), מחוז מערב (אזור ראשון), מדבר אסאדו
123 מתפתח מ- Phanpy ברמה 25. מחוז דרום (אזור שש), מחוז מערב (אזור שני), מדבר אסדו
124 קופנט מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור שני)
125 קופפרג’ה מתפתח מקופנט ברמה 34. מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים), מעבר דליזאפה, הר גלסדו, אגם קאסרויה
126 Gible מחוז דרום (אזור שש), מערת אלפורנדה, מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), מעבר דליזאפה
127 מתפתח מ- Gible ברמה 24. מחוז דרום (אזור שש), מערת אלפורנדה, מחוז צפון (אזור שתיים, שלוש), מעבר דליזאפה
128 Garchomp .
129 Nacli מחוז דרום (אזור שתיים, שלוש, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלוש), מחוז ווסט (אזור ראשון, שניים), מדבר אסאדו, מחוז צפון (אזור שתיים, שלוש)
130 Naclstack מתפתח מ- NACLI ברמה 24. Alofornada Cavern, מחוז מערב (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלוש), מעבר דליזאפה, הר גלסדו, אגם קייסרויה
131 Garganacl מתפתח מ- NACLSTACK ברמה 38. אזור אפס
132 וינגול
133 פליפר מתפתח מהווינגול ברמה 25. מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור שלישי), אגם קאסרויה, צפון פאלדיאן ים
134 Magikarp מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, ארבע, חמש, שישה), ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (שטח שתיים, שלוש), טאטרי סבך, ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (שטח שתיים, שלוש), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון), ים צפון פלדיאן, הר גלסדו
135 Gyarados מתפתח מ- Magikarp ברמה 20. ים דרום פלדיאן, ים מזרח פלדיאן, ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), אגם קאסרויה, צפון פאלדיאן ים
136 ארוקודה מחוז דרום (אזור ראשון, חמש, שש), ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן
137 Barraskewda מתפתח מארוקודה ברמה 26. ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (אזור שני), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור שתיים, שלוש), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), ים צפון פלדיאן, הר גלסדו
138 בסקולין מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש, ארבע, חמש, שש), מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), מחוז ווסט (אזור ראשון, שניים, שלוש), הר גלסדו
139 גולפין . מחוז דרום (אזור שלוש), מחוז מזרח (אזור ראשון), אגם קאסרויה
140 SWALOT סגול בלעדי. מתפתח מגולפין ברמה 26. אגם קאסרויה
141 Meowth מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור שתיים, שלוש)
142 פַּרסִית מתפתח ממיאווט ברמה 28. מחוז מערב (אזור שלוש)
143 דריפלון סקרלט בלעדי. מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, ארבע, חמש, שש), מחוז מזרח (אזור שני), טאטרי סבך, מחוז ווסט (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
144 Drifblim סקרלט בלעדי. מתפתח מדריפלון ברמה 28. Alfornada Caver, מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
145 Flabébé מחוז דרום (אזור ראשון, שניים, ארבעה), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון)
146 פלוט מתפתח מפלבה ברמה 19. מחוז דרום (אזור ראשון, ארבע, שש), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלוש), אזור אפס
147 פרחים השתמש באבן מבריקה על פלו. מחוז צפון (אזור שלוש)
148 Diglett נתיב פוקו (גרוטו כניסת), מחוז דרום (אזור שני), אלפורנדה קרה, מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור ראשון), מדבר אסאדו
149 דוגריו מתפתח מ- Diglett ברמה 26. מחוז דרום (אזור שני), אלפורנדה מערת, מחוז מזרח (אזור שלוש), מדבר אסאדו, מעבר דליזאפה, מחוז צפון (אזור שתיים, שלוש) אפס שטח
150 Torkoal מחוז מזרח (אזור שלוש)
151 Numel מדבר אסאדו, מחוז צפון (אזור שני)
152 Camerupt מתפתח מ- NUMEL ברמה 33. מחוז צפון (אזור שני)
153 ברונזור חורבות במחוז דרום (אזור שתיים, שלוש, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור שני), מחוז ווסט (אזור שתיים, שלוש)
154 ברונזונג מתפתח מברוזור ברמה 33. מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור שני), מעבר דליזאפה, הר גלסדו, אגם קאסרויה
155 Axew מחוז דרום (אזור שלוש, חמש), מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה
156 פרקסור מתפתח מ- Axew ברמה 38. מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
157 Haxorus מתפתח מפראקסור ברמה 48
158 מנקי מחוז דרום (אזור חמש), מחוז מערב (אזור ראשון), מחוז מערב (אזור שתיים, שלוש)
159 PRIMEAPE מתפתח ממנקי ברמה 28. מחוז דרום (אזור ארבע, חמש), מחוז ווסט (אזור ראשון, שלוש), מחוז צפון (אזור שני)
160 Annihilape מתפתח מפרימאפ לאחר השימוש באגרוף הזעם המהלך 20 פעמים ומתייצב אחרי
161
162 Medicham מתפתח ממדיטיט ברמה 37. מחוז דרום (אזור שש) מערת אלפורנדה, מעבר דליזאפה
163 מחוז דרום (אזור ארבע)
164 לוקאריו מתפתח מריולו עם ידידות גבוהה כאשר הוא מתפלג במהלך היום. מחוז צפון (אזור ראשון, שניים)
165 Charcadet מחוז דרום (אזור שתיים, שלוש, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלוש), Tagtree Propetet, מחוז ווסט (אזור ראשון, שניים, שלושה), מדבר אסאדו
166 Armarouge סקרלט בלעדי. השתמש בשריון המשמח ב- Charcadet
167 Ceruledge סגול בלעדי. השתמש בשריון זדוני ב- Charcadet
168 Barboach מחוז דרום (אזור שתיים, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור שלוש), Tagtree Fropeet, מחוז ווסט (אזור שני)
169 Whiscash מתפתח מהפרחה ברמה 30. מחוז דרום (אזור שש), Tagtree Forbeet, מחוז מערב (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון), אגם קאסרויה
170 Tadbulb מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, ארבע, חמש) מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), מחוז ווסט (אזור ראשון, שניים), הר גלסדו, אזור אפס
171 בריבולט השתמש באבן רעמים על ראש. מחוז דרום (אזור ארבע, שישה), מחוז מזרח (אזור שלוש), Tagtree Fropeet, מחוז ווסט (אזור שתיים, שלוש), הר גלסדו, אגם קייסרויה, אזור אפס
גומי מחוז דרום (אזור שלוש, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור שלוש), הר גלסדו, קאסרויה אגם
173 סליגוו מתפתח מ- Goomy ברמה 40. אגם קאסרויה
174 גודרה מתפתח מסליגו ברמה 50 כאשר הוא מפלס במהלך הגשם
175 קרוגונק מחוז דרום (אזור חמש), מחוז מערב (אזור שני), אגם קאסרויה
176 Toxicrook מתפתח מ- Croagunk ברמה 37. אגם קאסרויה
177 ווטרל מחוז דרום (אזור ראשון, ארבע, חמש), ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדין, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש ), הים הפלדיני הצפוני, אגם קייסרויה
178 קילוואטרל מתפתח מווטרל ברמה 25. מחוז דרום (אזור שש), ים דרום פלדיאן, ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור שני), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), ים צפון פלדיאן, אגם קאסרויה
179 Eevee מחוז דרום (אזור שני), מחוז מערב (אזור שלוש)
180 Vaporeon . מחוז דרום (אזור שש), Tagtree Fropeet, מחוז צפון (אזור שתיים, שלוש), הר גלסדו, אגם קאסרויה, אזור אפס
181 השתמש באבן רעם ב- Eevee. מחוז ווסט (אזור שני), אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
182 השתמש באבן אש על Eevee. מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה
183 אספון מתפתח מאייבי כאשר מתפללים עם חברות גבוהה במהלך היום. מחוז ווסט (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור שלוש) אזור אפס
184 עובר מתפתח מאייבי כאשר מתפללים עם חברות גבוהה במהלך הלילה. Akfirbada Cavern, מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלושה), מעבר דליזאפה, אזור אפס
עלון השתמש באבן עלים על Eevee. מחוז ווסט (אזור שלוש), אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
186 גלסיון . הר גלסדו
187 מתפתח מ- Eevee כאשר הוא מתפלל כאשר הוא יודע מהלך מסוג פיות ויש לו חברות ברמה 2. מחוז דרום (אזור שש), מחוז מערב (אזור שלוש)
Dunsparce מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש, ארבע, חמש, שישה), מערת אלפורנדדה, מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלוש), טאגטרי סובט, מחוז ווסט (שטח שתיים, שלוש), מעבר דליזאפה, הר גלסדו, אזור אפס
189 Dudunsparce ברמה של Dunsparace בזמן שהוא יודע את המהלך ‘תרגיל היפר’. אזור אפס
190 מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון), מחוז ווסט (אזור שתיים, שלוש), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
191 Sawsbuck מתפתח מ- Deerling ברמה 34. מחוז ווסט (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
192 Girafarig מחוז ווסט (אזור שני), אזור אפס
Farigiraf . אזור אפס
194 גרימר מחוז מזרח (אזור שני), מחוז מערב (אזור שני)
195 מוק מתפתח מגרימר ברמה 38
196 Maschiff מחוז דרום (אזור שתיים, ארבע), מחוז ווסט (אזור שתיים, שלוש)
197 Mabosstiff מתפתח ממסצ’יף ברמה 30. מחוז מערב (אזור שלוש)
TOXEL
199 רעילות מתפתח מ- Toxel ברמה 30. מחוז דרום (אזור שש), מערת אלפורנדה
200 DEDENNE מחוז ווסט (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור שלוש)
201 מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, ארבע, חמש), מחוז ווסט (אזור שלוש)
202 מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים), סבך טאגר, מחוז ווסט (אזור שלוש)
203 Grafaiai מתפתח מכתבי מחוטי ברמה 28. TAGTREE FORBETET
204 סטנטלר מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש, חמש)
205 Foongus TAGTREE FOUNDET, מחוז ווסט (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור שני), אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
206 Amoonguss מתפתח מפונגוס ברמה 39.
207 וולטורב מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור שלוש)
208 . מחוז מערב (אזור שלוש)
מגנמיט מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), מחוז צפון (אזור שלוש), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
210 מגנטון מתפתח ממגנמיט ברמה 30. מחוז צפון (אזור שלוש), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
211 השתמש באבן רעם על מגנטון. מחוז מזרח (אזור שני)
כנ”ל מחוז ווסט (אזור שתיים, שלוש)
213 Growlithe מחוז דרום (אזור שלוש), מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז צפון (אזור שני)
214 ארקנין . מחוז דרום (אזור ארבע), מחוז צפון (אזור שני)
215 Teddiursa
216 מתפתח מ- Teddiursa ברמה 30. מחוז צפון (אזור ראשון, שניים), מעבר דליזאפה
217 זנגוזה מחוז דרום (אזור שלוש, חמש)
218 סביפר מחוז דרום (אזור שלוש, חמש)
219 Swablu מחוז דרום (אזור שלוש, ארבע, חמישה שש), מחוז מערב (אזור ראשון), מדבר אסאדו, מחוז צפון (אזור ראשון), אגם קאסרויה
220 אלטריה מתפתח מ- Sawblu ברמה 30. מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, הר גלסדו, אגם קאסרויה
221 Skiddo מחוז דרום (אזור ראשון, שתיים, שלוש, ארבע, חמש, שש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה), מחוז מערב (אזור ראשון, שניים, שלושה), מדבר אסאדו, מחוז צפון (אזור ראשון, שניים)
222 גוגואט מתפתח מ- Skiddo ברמה 32. מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור שתיים, שלוש), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלוש), מעבר דליזאפה, הר גלסדו, אגם קאסרויה
223 (אש/לחימה – סקרלט בלעדי, לחימה/מים – סגול בלעדי) – מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה), מחוז ווסט (אזור שני), מדבר אסדו
224 ליטלו מחוז דרום (אזור שלוש, חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה), מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה
225 פירואר מתפתח מליטלו ברמה 35. מחוז צפון (אזור ראשון), הר גלסדו
226 סטקי סקרלט בלעדי. מחוז דרום (אזור שלוש, חמש), מחוז ווסט (אזור שני), אגם קאסרויה
227 Skuntank סקרלט בלעדי. מתפתח מ- Skuntank ברמה 34. אגם קאסרויה.
228 זורואה TAGTREE FOUNDET, מחוז ווסט (אזור שלוש)
229 זורוארק מתפתח מזורואה ברמה 30. אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
230 SNESEL מעבר דליזאפה, הר גלסדו
231 Weavile מתפתח מ- SneSel כאשר הוא התמודד עם טופר תער בלילה.
232 מורקרו לילה: מחוז דרום (אזור ראשון, שניים, שלושה, ארבעה, חמש, שש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה), סבך טאגר, מחוז ווסט (שניים, שתיים, שלוש), אגם קאסרויה, אזור אפס
233 הונצ’קרו השתמש באבן בין ערביים על מורקרו. מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלוש), מעבר דליזאפה, אגם קאסרויה
גותיטה
235 גותוריטה מתפתח מגותיטה ברמה 32. מחוז דרום (אזור שש)
236 מתפתח מגותוריטה ברמה 41.
237 SINISTEA מחוז דרום (אזור שש), מחוז מזרח (אזור שלוש)
238 פולטגיסט השתמש בסיר/סיר סדוק על סניסטאה
239 TAGTREE FOUNDET, מחוז ווסט (אזור שלוש)
קלפקי מחוז דרום (אזור שש), הר גלסדו
241 אכן מחוז צפון (אזור ראשון)
242 ברמבלין מדבר אסאדו, מחוז מזרח (אזור שלוש)
ללכת ברמבלין למשך 1000 צעדים עם תכונה Let’s Go. מחוז צפון (אזור ראשון), אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
ToedScool מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש, ארבע, חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים), מחוז ווסט (אזור שתיים, שלוש), סבך אסאדו דברי דבריה, אגם הקדרה (שביל Socorrat)
245 Toedscruel מתפתח מ- ToedScool ברמה 30. אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
246 טרופיוס מחוז ווסט (אזור שלוש), אגם קאסרויה
פומנטיס מחוז דרום (אזור ראשון), סבך Tagtree, אגם קייסרויה
248 לורנטיס מתפתח מאנטיס ברמה 34 כאשר הוא מתווך במהלך היום. מחוז צפון (אזור ראשון, שתיים, שלוש), אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
249 מחוז דרום (אזור שלוש), מחוז מזרח (אזור ראשון)
250 קפסקיד מחוז ווסט (אזור ראשון), מדבר אסאדו
251 Scovillain . מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), מעבר דליזאפה
252 קקנאה מדבר אסדו
253 קקטורן מתפתח מקקנאה ברמה 32. מדבר אסדו
254 רלור מדבר אסדו
255 Rabsca ללכת רלור למשך 1000 צעדים עם תכונה Let’s Go
256 ונונט מחוז מזרח (אזור ראשון), סבך תגרי
257 ארס מתפתח מנוונט ברמה 31. TAGTREE FOUNDET, מחוז צפון (אזור שני), אזור אפס
258 פינקו
259 מתפתח מפינקו ברמה 31. אגם קאסרויה (שביל סוקוראט)
260 Scyther מחוז דרום (אזור ארבע, שישה), מחוז צפון (אזור שני), אגם קאסרויה
261 Scizor
262 הרקרוס
פלייט מחוז דרום (אזור ראשון, ארבע, חמש, שש), מחוז מזרח (אזור שני), מחוז ווסט (אזור ראשון, שניים), מחוז אסדו במדבר צפון (אזור ראשון)
264 מתפתח מפלייט ברמה 35. מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, אזור אפס
265 מדבר אסדו
היפובדון מתפתח מהיפופוטות ברמה 34
סנדיל מדבר אסאדו, מעבר דליזאפה
268 קרוקורוק מתפתח מסנדיל ברמה 29
מתפתח מקרוקורוק ברמה 40
סיליקוברה מחוז מזרח (אזור שלוש), מדבר אסדו
סנדקונדה מתפתח מסילקוברה ברמה 36.
Mudbray
Mudsdale מתפתח מ- Mudbray ברמה 30.
274 Larvesta מדבר אסדו
275 וולקרונה מתפתח מ Larvesta ברמה 59.
סגול בלעדי. מחוז דרום (אזור שני), אלפורנדה קרה, מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
שלגון סגול בלעדי. .
278 סגול בלעדי. מתפתח משלגון ברמה 50
279 Tinkatink מחוז דרום (אזור שתיים, שלוש), מחוז מזרח (אזור שני), מחוז ווסט (אזור ראשון), מדבר אסדו
280 טינקאטוף מתפתח מ- Tinkatink ברמה 25.
טינקטון מתפתח מטינקאטוף ברמה 38
282 Hatenna מחוז דרום (אזור ראשון, שניים, ארבע), מחוז מערב (אזור שלוש)
283 Hattrem מתפתח מהטנה ברמה 32. מחוז דרום (אזור שש), סבך Tagtree, הר גלסדו
Hatterene מתפתח מ- Hattrem ברמה 42
285 Impidimp
286 מורגרם מתפתח מ- impidimp ברמה 32. TAGTREE FORBETET
287 גרימסנארל מתפתח ממורגרם ברמה 42
288 וויגלט מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלוש), מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), מחוז צפון (אזור ראשון)
289 Wugtrio מתפתח מוויגלט ברמה 26. ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור שני), מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש)
290 פצצה
291 פיניזן מחוז דרום (אזור ארבע, חמש), ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), צפון פלדיאן יָם
292 פאלפין
293 Varoom מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור שני)
294 . מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
295 Cyclizar
296 תולת אורתום מחוז מזרח (אזור שלוש), מדבר אסדו
Sableye מחוז דרום (אזור שש), אלפורנאדה קרה, מחוז מזרח (אזור שלוש), מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), מחוז צפון (אזור שתיים, שלוש), מעבר דליזאפה גל גלסאו
298 לילה: מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה)
299 .
301
Spiritomb הר גלסדו, אגם קאסרויה (מיקומים ספציפיים)
303 נויבט מחוז ווסט (אזור שני), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים)
נויברן מתפתח מ- NOIBAT ברמה 48.
. ליד מים פנימה: מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש, ארבע, חמישה שש), מחוז מזרח (שטח שתיים, שלוש), סבך טאגטרי, מחוז ווסט (אזור ראשון, שניים, שלושה), אגם קאסרויה, הר גלסדו.
306 דרקלאוק סגול בלעדי. מתפתח מ- Dreepy ברמה 50. מחוז צפון (אזור ראשון, שניים, שלושה), הר גלסדו, אגם קאסרויה
Dragapult סגול בלעדי. מתפתח מ- Dragapult ברמה 60
זית
309 מתפתח מהזוג ברמה 35.
310 רוטום
311 גרייברד מחוז דרום (אזור שש), מחוז מערב (אזור שלוש), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
312 מתפתח מגרבארד ברמה 30 כאשר הוא מפלס בלילה. מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור ראשון), מעבר דליזאפה, הר גלסדו, אגם קאסרויה
אורנגורו סקרלט בלעדי. TAGTREE FOUNDET, מחוז צפון (אזור שני)
314 סגול בלעדי. TAGTREE FOUNDET, מחוז צפון (אזור שני)
315 מחוז דרום (אזור ראשון), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים), Tagtree Fropeet, מחוז ווסט (אזור שלוש)
316 Larvitar סקרלט בלעדי.
317 גולם סקרלט בלעדי. מתפתח מ- Larvitar ברמה 30. Alfornada Cavern, Dalizapa מעבר.
318 סקרלט בלעדי. מתפתח מ- Pupitar ברמה 55
319 סטונג’ורנר סקרלט בלעדי. מדבר אסדו
איסקו סגול בלעדי. מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), ים צפון פלדיאן
321 פינצ’רצ’ין
322 סנדיגסט מחוז דרום (אזור חמש), מחוז מזרח (אזור שני), מחוז מערב (אזור שני)
323 פאלוסנד מתפתח מסנדיגסט ברמה 42.
324 Eltpoke
325 Slowbro מתפתח מ- Eltpoke ברמה 37. מחוז ווסט (אזור שני), אגם קאסרויה
326 איט
327 SHELLOS מחוז דרום (אזור חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים), מחוז מערב (אזור שני)
גסטרודון מתפתח מ- Shellow ברמה 30. מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), קייסרויה אגם
329 Shellder מחוז דרום (אזור ארבע, חמש), ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (אזור שני), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור שני), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), צפון פלדיאן ים
330 . מחוז דרום (אזור שש), ים דרום פלדיאן, ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור שני), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), אגם קאסרויה, צפון פאלדיאן ים
331 מחוז דרום (אזור ראשון, ארבע, חמש), ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים, שלושה), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון), הים הפלדיני הצפוני, אגם קאסרויה
332
333 פיניון מחוז ווסט (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן
מתפתח מפיניון ברמה 31. מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), צפון פאלדיאן ים
335 ברוקס מחוז דרום (אזור חמש), מחוז מזרח (אזור ראשון, שניים), ים מזרח פלדי, מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן
336 אלומומולה מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), אגם קאסרויה, צפון פאלדיאן ים
. מחוז דרום (אזור ארבע, חמש, שש), ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), ים צפון פלדיאן)
338 סקרלט בלעדי. .
339 Clauncher סגול בלעדי. מחוז דרום (אזור ארבע, חמש, שש), ים דרום פלדיאן, מחוז מזרח (אזור שתיים, שלוש), ים מזרח פלדיאן, מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), ים צפון פלדיאן)
קלוויצר סגול בלעדי. מתפתח מקלאנץ ‘ברמה 37. מחוז דרום (אזור שש), ים דרום פלדי, מחוז מערב (אזור שני), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), אגם קאסרויה, ים צפון פלדיאן
341 טינמו מחוז דרום (אזור שש), מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), צפון פלדיאן ים
342 מתפתח מטינמו ברמה 39. מחוז דרום (אזור שש), מחוז מערב (אזור ראשון, שניים), ים מערב פלדיאן, מחוז צפון (אזור ראשון, שלוש), קאסרויה אגם, צפון פלדיאן ים
Eelektross
מרני
345 מתפתח ממרייני ברמה 38
פלמיגו
347 דראטיני מחוז דרום (אזור שש), מחוז צפון (אזור ראשון, שניים), אגם קאסרויה
348 דרקונאייר . אגם קאסרויה
349 דרקוניט מתפתח מדרקונאייר ברמה 55. מחוז צפון (אזור שני)
350 SNOM מעבר דליזאפה, הר גלסדו
351 פרוסמות . מחוז צפון (אזור ראשון), הר גלסדו
352 סנובר הר גלסדו
353 Abomasnow מתפתח מסנובר ברמה 40
354 Delibird הר גלסדו
355 קובצ’ו
356 Beartic . הר גלסדו
357 סנורונט מעבר דליזאפה, הר גלסדו
גללי מתפתח מ- SNORUNT ברמה 42. הר גלסדו
359 פרוסלאס השתמש באבן שחר על התנופה נקבה. הר גלסדו
360 הר גלסדו
361 מחוז מערב (אזור שלוש), מעבר דליזאפה, הר גלסדו
סטיטן השתמש באבן קרח על cetoddle.
363 ברגמיט הר גלסדו, מחוז צפון (אזור שלוש), אגם קאסרויה, ים צפון פלדיאן
364 מתפתח מברגמיט ברמה 37. הר גלסדו, מחוז צפון (אזור שלוש), אגם קאסרויה, ים צפון פלדיאן
365 Rufflet מחוז דרום (אזור ראשון, שלוש, ארבע, שש), מחוז מזרח (אזור שלוש), מדבר אסאדו, מחוז צפון (אזור ראשון, שניים) הר גלסדו
אמיץ מתפתח מ- Rufflet ברמה 54.
368 Bisharp מתפתח מבישבארפ ברמה 52. מחוז צפון (אזור שני), אזור אפס
369 קינגמביט להביס שלוש בישארפ המובילות קבוצת פאוניארד בזמן שהחזיקו את סמל המנהיג, ואז מפלס למעלה
DEINO סקרלט בלעדי. Alfornada Cavern, מחוז צפון (אזור שני), מעבר דליזאפה, הר גלסדו, אזור אפס
זווילוס סקרלט בלעדי. מתפתח מדאינו ברמה 50.
372 היידריגון . מתפתח מ- zweilous ברמה 64
374 Dondozo אגם קאסרויה
375 אגם קאסרויה
376 טוסק נהדר .
377 סקרלט בלעדי. אזור אפס.
378 סקרלט בלעדי. אזור אפס (לאחר המשחק).
379 . .
380 החלקה סקרלט בלעדי. אזור אפס (לאחר המשחק).
381 זעזועים חוליים סקרלט בלעדי. אזור אפס (לאחר המשחק).
382 דלי ברזל סגול בלעדי. מדבר אסאדו (אחרי קרב טיטאן), אזור אפס (משחק פוסט)
383 צרור ברזל סגול בלעדי. אזור אפס.
384 סגול בלעדי. אזור אפס (משחק פוסט).
יוגוליס ברזל סגול בלעדי. אזור אפס (משחק פוסט).
386 סגול בלעדי. אזור אפס (משחק פוסט).
387 קוצי ברזל סגול בלעדי. אזור אפס (משחק פוסט).
388 Frigibax מעבר דליזאפה, הר גלסדו
Arctibax מתפתח מ- frigibax ברמה 35. הר גלסדו
390 Baxcalibur מתפתח מ- Arctibax ברמה 54
391 מגדלי שמירה והריסות ברחבי אזור פלדאה
392 ג’לנגו
393 מחוז דרום (אזור ראשון) קבר קדוש סגול
394 מחוז ווסט (אזור ראשון) קבר קדוש צהוב
395
396 צ’י-יו
397 ירח שואג סקרלט בלעדי.
ברזל אמיץ סגול בלעדי. אזור אפס (במערה נסתרת)
. לסיים את הסיפור הראשי.
סגול בלעדי. .
. סקרלט בלעדי.
. עלי ברזל סגול בלעדי.

פוקימון סקרלט וסגול: אזור פלדאה השלם פוקדקס 2

פוקימון סקרלט וסגול: אזור פלדאה השלם פוקדקס 6

וזה אזור פוקדקס של אזור פלדאה השלם! יידע אותנו אם מצאת את הרשימה הזו מועילה ודאג לבדוק את שאר מדריכי ההליכה של Pokémon Scarlet & Visulet שלנו לקבלת עצות עוד יותר!