סקירה של הידרציה ראשונית – המהומה, היא משקה ראשוני בטוח? סקירה של דיאטנית – ארין פלינסקי -ווייד

0

הוא משקה ראשוני בטוח? סקירה של דיאטנית

בדרך כלל מוכר סוכרלוז כבטוח ולא ישפיע על רמות הסוכר בדם או על אינסולין. כדיאטנית רשומה, הייתי מרגיש בנוח לצרוך משקה ממותק של סוכרוז, אבל הבחירה הזו תלויה בצרכן.

סקירה של הידרציה ראשונית

קול התלמיד של בית הספר התיכון הבכיר בצפון אלג'ני

שני טיטאנים של מדיה חברתית – KSI ולוגן פול – החליטו להקים חברת משקאות הידרציה משלהם. הם המשקאות שלהם טובים כמו התוכן שלהם?

סקירה++של+Prime+Hydration

27 בינואר 2022

לפני שבועיים בלבד, המשפיעים המפורסמים לוגן פול ו- KSI-אישים יוטיוביים ומתאגרפים מקצועיים למחצה-החלו במאמץ עסקי חדש שלקח לא מעט יותר זמן ומאמץ מאשר פשוט להרים מצלמה ולחץ על תקליט.

הצמד, שהיו בעבר אויבי תמותה בטבעת האגרוף, התמודד על תהילת YouTube, החל מיזם שראה אותם עושים אגרופים טרופיים במקום לזרוק אגרופים זה לזה – חברת משקאות חדשה שכותרתה Prime.

פריים מתמחה בייצור משקאות הידרציה שנועדו להתחרות במשקאות הספורט של העבר, כולל גאטורדה, שריון גוף ופאוורדה.

במבט ראשון, המרכיבים נראים מפתה מאוד: 10 אחוז מי קוקוס, 850 מ”ג אלקטרוליטים, BCAAs להחלמת שרירים, נוגדי חמצון וויטמינים B.

המרכיבים האלה מתחרים, אם לא לנצח, את התחרות שלהם בכמות ובאיכות. BCAAS, למשל, הם מרכיב שנראה לעיתים רחוקות במשקאות שאינם מקפאים, והסך הכל האלקטרוליטי של פריים פועם גאטורדה ושריון גוף ביותר מ 50 מ”ג.

העובדה המרשימה האחרת על ראש הממשלה היא שהיא מוסיפה את כל המרכיבים הללו ללא כל סוכר או תחליפים. עבורכם גורואים כושר: לא שימשו שום שמן אספרטיים או שמן קוקוס כתחליף.

החלטתי שזה לטובתי לנוץ את ההשקה הרשמית באתר האינטרנט שלהם ולרכוש לפחות משקה אחד מכל טעם.

נכנסתי עם ציפיות גבוהות, בהתחשב בשוק משקאות ההידרציה הוא די פשוט. היכו את התחרות שלכם בכל עובדות התזונה וגרמו לה לטעום טוב.

אחרי שבדקתי את כל חמשת הטעמים – אגרוף טרופי, פטל כחול, כתום, לימון לימון וענבים – אני מאמין שיש לי הערכה מדויקת עד כמה באמת הידרציה ראשונה טובה.

בעוד שכל הטעמים חרגו מהציפיות שלי, לחלקם יש את הפגמים שלהם.

המקום החמישי היה טעם הענבים. ענבים הם תמיד טעם מסוכן, ולמרות שההתחלה של פריים על הטעם לא הייתה בהכרח גרועה, הוא היה מאכזב במקצת. עם טעם ענבים, אתה מחפש יותר סודה ענבים במקום סירופ שיעול, והענב הזה היה יותר סירופ שיעול בטעם מאשר סודה ענבים. עדיין לא מאמץ רע.

המקום הרביעי היה אגרוף טרופי. היה לזה הרבה פוטנציאל, אבל זה בסופו של דבר היה מתוק מדי לטעמי. הטעם היה טוב, אך טעם לוואי שנעשה לחוויה לא נעימה ללא מים.

במקום השלישי, וקבלת המדליה התיאורטית הראשונה של הסקירה, היא הטעם הכתום. כתום יכול להיות כל כך טוב, והטעם הכתום הזה היה פשוט יחסית. לא היה לו את הטעם המלאכותי שיש לעיתים קרובות כתום, במקום טועם כמו כתום ממותק למחצה.

מדליית הכסף עוברת לטעם סיד הלימון. לימון לימון לעולם לא יכול להשתבש לדעתי, וההצעה של פריים בהחלט לא אכזבה. בזמן שזה היה בצד המתוק יותר, זה היה טעם בדיוק כמו טעם חרוט השלג שאתה מקבל במשאית הקרח הקרובה ביותר של קונה.

במקום הראשון עם מדליית הזהב הוא פטל כחול. טעמי פטל כחולים תמיד טעימים מדהימים וזה טעים במיוחד, טוב, מדהים. הטעם הזה הזכיר לי מכונה של תחנת דלק, וכולם יודעים שזה חמש טעם עליון בכוכב הלכת.

המוצר הזה באמת פוצץ אותי. היו לי ציפיות גבוהות, אבל הם נפגשו או הצליחו.

אני באמת ממליץ לקנות את אלה לכל סוג של פעילות גופנית או סתם הידרציה שטוחה. עובדות התזונה מעולות-רק 2 גרם סוכרים שאינם אמורים, ובכל זאת המשקאות טעימים כמו קפרי סאנס.

המשקאות הם מאוד משתלמים במחיר של $ 1 בלבד.99 בקבוק בכל חנויות נוחות באזורכם, כמו גם באתר הרשמי של פריים.

לסקירה כוללת, המשקה מקבל 9.5/10. כל הטעמים היו לפחות מספיק טובים, ועובדות התזונה פשוט פוצצו את דעתי. עבור ספורטאים, לעניות דעתי, הידרציה ראשונה טובה בהרבה מגאטורדה או מכל משקה ספורט מתחרה.

הוא משקה ראשוני בטוח? סקירה של דיאטנית

משקאות ראשוניים המוצגים בשורה של הידרציה ראשונית ואנרגיה ראשונה כולל שישה טעמים ייחודיים

משקאות ראשוניים המוצגים בשורה של הידרציה ראשונית ואנרגיה ראשונה כולל שישה טעמים ייחודיים

אם יש לך ילדים, בטח שמעת על פריים, מותג המשקאות החדש שהושק על ידי כוכב YouTube Logan Paul ו- Boxer KSI. המשקה הוצג בסדרה של פרסומות סופרבול והפך לוויראלי (וזה לא מפתיע מי יצר אותו). בעיקרון זה אזל כמעט בכל מקום ואם אתה יכול למצוא אותו באופן מקוון, סביר להניח שהוא נמכר על ידי מוכר צד ג ‘במחיר מסומן משמעותי.

אז מה זה משקה ראשוני והאם זה בטוח? כדיאטנית רשומה ואמא לשלושה מעריצים גדולים של פריים, הרכבתי את כל מה שאתה צריך לדעת על מותג המשקאות החדש הזה ומה המשמעות של הבריאות והבטיחות של המשתמשים שלה.

פוסט זה מכיל קישורי שותפים. כמו תמיד, כל הדעות הן שלי.

מה זה משקה ראשוני?

יד אוחזת משקה הידרציה ראשוני בטעם תות

המותג, משקאות ראשוניים, מכיל שתי קטגוריות: משקאות הידרציה ומשקאות אנרגיה. .

הידרציה ראשונית מגיעה בשמונה טעמים ייחודיים והיא רשומה כמשקה הספורט הרשמי של ה- UFC. משקאות ספורט אלה טוענים כי הם עונים על החלל בין טעם רב לתפקוד על ידי מתן תערובת של אלקטרוליטים, חומצות אמינו של שרשרת הענפים (BCAAS) וללא תוספת סוכר.

שלא כמו הידרציה ראשונית שהיא נטולת קפאין, אנרגיה ראשונית מכילה מקור משמעותי לקפאין … 200 מג ‘למגישים להיות מדויקים. משקאות אנרגיה אלה מגיעים גם בחמישה טעמים שונים ומכילים רק 10 קלוריות למנה. משקאות אלה מציינים שהם נקיים מסוכר, טבעוני ומספקים אלקטרוליטים בשילוב עם קפאין כדי לשפר את רמות האנרגיה.

?

משקאות הידרציה ראשוניים בשורה בחמישה טעמים

אחת הטענות של הידרציה ראשונית היא שהיא ממלאת את החלל בקטגוריית משקאות הספורט על ידי שילוב של פונקציה וטעם. ואני חייב להודות, מהטעמים שדגמתי, הם כן טעימים נהדר. ? .

כשמסתכלים על התווית הקדמית, פריים הידרציה קובעת שהיא בטעם באופן טבעי ללא צבעים מלאכותיים. עם זאת, כשמסתכלים על המרכיבים בלוח האחורי, יתכן שזה לא מדויק לחלוטין. וסיבה אחת לכך היא הכללת סוכרלוז כממתיק. .

הוא עשוי מסוכר אמיתי, אך הוא עובר תהליך כימי כדי להפוך אותו פי 600 מתוק יותר מסוכר, ולכן הופך אותו למעשה ללא קלוריות.

. אבל, גיליתי שרוב האנשים שדיברתי איתם ששתו פריים הופתעו סוכרלוז רשום כמרכיב כאשר ‘ממותק באופן טבעי’ הודגש באריזת המוצר. וזו הסיבה שקריאת רשימת המרכיבים (על כל אוכל) היא תמיד קריטית.

כדי להיות הוגנים לראש הממשלה, שארית המרכיבים המופיעים במשקה ההידרציה תיחשב למעשה ‘טבעיים’ כולל שימוש במיצים של פירות וירקות לצביעה. עם זאת, אילו פירות וירקות שימשו כדי לספק את הצבע, עם זאת, אינו רשום, וזה עשוי להוות תחום של דאגה לאנשים עם אלרגיות למזון. אם יש לך אלרגיה לפרי או לירק ספציפיים, הייתי ממליץ להתקשר ישירות לחברה ללמוד יותר על אילו פירות וירקות שימשו כדי לספק את הצביעה.

הידרציה ראשונית קובעת שהיא מכילה 834 מג של אלקטרוליטים, 250 מג BCAAs, יחד עם ויטמינים B ונוגדי חמצון. המרכיב המופיע באריזת המוצר מציג בדיוק אילו ויטמיני B ונוגדי חמצון נכללו.

. מנה אחת (שהיא אחת מלאה 16.בקבוק 5 אונקיות) מכיל רק 25 קלוריות ו -2 גרם סוכר ללא תוספת סוכר. תכולת הסוכר ככל הנראה נובעת ממי הקוקוס המשמשים ליצירת המשקה, שהוא גם מקור עשיר לאלקטרוליטים.

מאפיין ייחודי של הידרציה ראשונית, וכנראה שהסיבה שהמותג מציין שהוא מספק טעם ותפקוד נהדר, הוא השילוב של אלקטרוליטים ו- BCAAs שיכולים לקדם גם הידרציה וגם התאוששות לאחר האימון. .

?

יד מחזיקה משקה אנרגיה ראשוני בכתום

בואו נסתכל על המרכיבים והטענות של אנרגיה ראשונה ונראה כיצד הוא מתמודד מול מתחרים אחרים בקטגוריית משקאות האנרגיה.

פריים אנרגיה קובעת שהוא מכיל אפס סוכר, 200 מ”ג קפאין ו -300 מג של אלקטרוליטים יחד עם היותם טבעוניים וטעם טבעי.

למרות שמותג המשקאות העיקרי פופולרי להפליא בקרב ילדים, המותג אכן מציין בבירור באתר האינטרנט שלו ובתווית משקאות האנרגיה ש- Prime Energy אינה מומלצת לילדים מתחת לגיל 18, נשים בהריון או סיעודיות, או לכל מי שרגיש לקפאין. וזה חשוב מכיוון שגם כהורה (שקורא תוויות מזון למחייתו, קניתי בטעות לילדי את משקה האנרגיה לעומת משקה ההידרציה לפני שידעתי שיש הבדל.

פריים אנרגיה מכילה אלקטרוליטים נוספים וויטמינים B, שעשויים להעניק לו רגל כנגד משקאות אנרגיה אחרים בכל הקשור לאנרגיה בת קיימא. ובניגוד למשקאות אנרגיה רבים עם כמויות גדולות של סוכר נוסף, אנרגיה ראשונית מכילה 0 גרם סוכר, אפס פחמימות ורק 10 קלוריות.

למרות שתכולת האפס סוכר ותכולת הפחמימות של המשקה הזה לא תהיה השפעה על רמות הסוכר בדם, תכולת הקפאין עשויה. אצל אנשים מסוימים, קפאין יכול לדפדף סוכר בדם, לכן הקפד לפקח על תגובתך אם תבחר לנסות את המשקה הזה.

כמו כן, מכיוון שלקפאין יש מחצית חיים של שש עד שמונה שעות, הקפידו לשתות זאת לא יאוחר משמונה שעות לפני השינה כדי למנוע הפרעות שינה, מכיוון ששינה לקויה יכולה להוביל גם לעלייה ברמות הסוכר בדם.

הוא נטול סוכר ראשוני?

שני הזנים של משקאות ראשוניים אינם מכילים סוכר נוסף. הידרציה ראשונית מכילה 2 גרם סוכר, אשר ככל הנראה מגיעים ממי הקוקוס המרכיבים 10% מהמוצר. אנרגיה ראשונית מכילה אפס גרם סוכר ואפס פחמימות.

שני המשקאות העיקריים ממותקים בסוכרוז.

הם משקאות ראשוניים בטוחים לסוכר בדם?

משקה הידרציה ראשוני בהשוואה למשקה אנרגיה ראשוני על שולחן השולחן

כשמסתכלים על המשקאות האלה, עם מעט פחמימות וללא תוספת סוכר, אתם עשויים לחשוב שיש להם השפעה מועטה, אם בכלל, על סוכר בדם. אבל זו לא התמונה המלאה.

הידרציה ראשונית מכילה 6 גרם פחמימות, שרובם מגיעים ממי קוקוס. במנה אחת, זה ישפיע מינימלי על סוכר בדם, אך חשוב לקחת בחשבון זאת אם אתה סופר פחמימות בארוחות שלך.

אף על פי שאנרגיה ראשונית מכילה אפס פחמימות, תכולת הקפאין במשקה עשויה לעלות על סוכר בדם אצל חלק מהאנשים.

מחקרים רבים הראו כי אצל אנשים עם סוכרת, צריכת קפאין יכולה להגביר. אם כי אחרים יכולים לסבול בבטחה עד 400 מג ליום. מסיבה זו, חשוב לבדוק לעתים קרובות את רמות הסוכר בדם כדי לפקח על תגובתך לקפאין.

הם משקאות ראשוניים בטוחים לילדים?

התשובה לשאלה זו נובעת מאיזה משקה ראשוני אתה בוחר. אנרגיה ראשונה אינה מיועדת לילדים מתחת לגיל 18 בגלל תכולת הקפאין הגבוהה. זה חשוב במיוחד לציין מכיוון שצריכת קפאין מוגזמת אצל ילדים יכולה להיות מסוכנת, ואפילו קטלנית, בכמויות גדולות.

כשמדובר בהידרציה ראשונית, כדיאטנית רשומה ואמא, אני מעריך שאין צבע מלאכותי במשקה הספורט הזה. עם זאת, הורים מסוימים עשויים להסס לספק משקאות ממותקים בסוכרוזים לילדיהם (אם כי משקאות ספורט רבים ממותקים בדרך זו).

מכיוון ששני המשקאות העיקריים מכילים אלקטרוליטים נוספים ויטמינים B, הייתי דן אם המשקאות הללו מתאימים עם הרופא של ילדכם ודיאטנית רשומה תחילה, כדי להבטיח שהם לא יעלו על הגבול הנסבל העליון (UTL) של חומרים מזינים אלה בכל יום.

בשורה התחתונה: האם כדאי לקנות משקאות ראשוניים?

אם אתה נמצא בשוק משקה אנרגיה או משקה ספורט, קו המשקאות העיקרי נמצא בשווה לרבים אחרים בקטגוריה זו. תכולת הסוכר והקלוריות הנמוכה כמו גם ההימנעות מצבעים מלאכותיים מעניקה לו רגל מול כמה מתחרים. עם זאת, עבור אלה המחפשים משקה שממותק 100% באופן טבעי, חשוב לציין כי פריים מפרט את סוכרלוז ברשימת המרכיבים שלה.

בדרך כלל מוכר סוכרלוז כבטוח ולא ישפיע על רמות הסוכר בדם או על אינסולין. כדיאטנית רשומה, הייתי מרגיש בנוח לצרוך משקה ממותק של סוכרוז, אבל הבחירה הזו תלויה בצרכן.

החיסרון הגדול ביותר לפריים הוא הביקוש הגבוה מוביל למחסור ולסימני מחירים מוכרים של צד שלישי. אבל אם אתה יכול למצוא אותו ואתה נהנה מהטעם, קו המשקאות הזה יכול לענות על הצרכים של אלה המחפשים משקה הידרציה והתאוששות או אלה המחפשים משקה אנרגיה סוכר נמוך.