מגביר ליגת הרקטות | פרימיום וזול ליגת הרקטות, שירותי הגברת ליגת הרקטות |

0

Contents

אתה תמיד יכול ליצור איתנו קשר באמצעות צ’אט חי שנמצא בפינה השמאלית התחתונה של האתר. נשמח לענות על כל השאלות שיש לך לגבי השירותים שלנו! תמיכת הצ’אט החי שלנו זמינה 24/7.

מגביר ליגת הרקטות | דחיפה של ליגת רקטות פרימיום וזול

Boost League League מדורג מספר 1 | RL מגביר את העולם

קשר את חשבון Discord שלך והצטרף שלנו שרת דיסקורד לקבלת עדכונים מיידיים על ההזמנה, ההנחות והמתנות שלך!

Boosting League League – נסה אותנו עכשיו!

.

.00 $

.

מחיר סופי: 0.

יתרונות השירות

5+ שנים בשוק

500+ מאיצים מנוסים

חיבור SSL של 256 ביטים

שיחה ישירה עם המאיצים שלנו

מהירות מהירה בוערת

הרבה שיטות תשלום שונות

איך לקנות את הגברת ליגת הרקטות שלנו?

בחר את השירות הרצוי בחר את שירות ההגברה שאתה רוצה. יש לנו מספר אפשרויות במספר משחקים שיאפשרו לך להגיע למטרה שלך לכל דרגה בכל משחק!

.

עקוב אחר ההזמנה שלך לאחר ביצוע הזמנת ההגברה שלך תועבר לאזור החברים כדי לשוחח עם המאיץ, לעקוב אחר ההזמנה שלך והרבה יותר מבלי לבזבז בכל עת!

דַרגָה
חיזוק
מיקום

חיזוק

להזמין
#3162

מדינה שתשמש ב- VPN

זמן השלמה משוער:

זמן השלמה משוער:

זמן השלמה משוער:

אזור הזמן שלך (PST +2, GMT +2 וכו ‘)

דרגת מאמן רצויה

מספר שעות

מדינה שתשמש ב- VPN

תמונת קידום מכירות

שחק עם בוסטר

אפשרות זו מאפשרת לך לצמד עם אחד המאיצים שלנו כדי לעזור לך לנצח את המשחקים תוך שמירה על תעודות חשבונות שלך.

Stream Boost

עלות נוספת: +20%
אפשרות זו מאפשרת למאיץ לחיות את המשחקים שלך כדי לראות כיצד הוא משחק ומנצח את המשחקים בדרגה שלך.

דחיפה עדיפה

עלות נוספת: +20%
בעוד שכל הזמנות ההגברה שלנו מתחילות במהירות רבה, אפשרות זו תבצע את ההזמנה שלך בראש הרשימה, כך שהיא תתחיל עוד יותר מהירה יותר משעת ההתחלה הקצרה שלנו כבר.

כל המאיצים שלנו מוכשרים ומיומנים במיוחד, עם זאת, עם אפשרות זו תקבלו רק אחד משלושת המאיצים הגבוהים ביותר במשחק שלכם. .

שאלות נפוצות ליגת הרקטות

. האם החשבון שלי מאובטח במהלך הדחיפה?

שיכללנו מערכת כדי להבטיח את בטיחות חשבונות ליגת הרקטות שלך במהלך תהליך ההגברה. חלק מהשיטות בהן אנו משתמשים כדי להבטיח שפרטיות ואבטחה מקסימאלית הן: שימוש ב- VPN פרמיום מאוד. באמצעות מצב לא מקוון.

. ?

תשובה קצרה: כן. ! כל המאיצים שלנו מגויסים לאחר שנבדקו, נחקרו ומאומתים כאנשים לגיטימיים שמגיעים לעבוד איתנו, התפקיד היחיד שלהם הוא למקצועי ולקבל את התקופה המוגברת שלך. בנוסף לאמת אימות קיטור זה מודיע לך אם מישהו מנסה לסחור מחשבונך. מה שאומר שהמלאי שלך בטוח לחלוטין. אתם מוזמנים לסחור על כל פריטי ליגת הרקטות שלכם לחשבון אחר בזמן שדחיפה של ליגת הרוקט מתבצעת.

3. מהן הדרישות הדרושות כדי להתחיל להשתמש בהגברת ליגת הרקטות שלך?
כל מה שאתה צריך זה חשבון ליגת רקטות, זהו!
4. ?

.

. ברגע שאני משלם עבור הדחיפה, מה אני עושה אחר כך?

לאחר ששילמת עבור הדחיפה, וודא שאתה נרשם באתר שלנו ואז היכנס לחשבונך. . אחרי שאתה מחובר למיובוסט שלך.חשבון GG, תתאמה אישית את הפרטים עבור השירות שלך. .

6. האם אוכל להשהות את ההזמנה שלי לשפר את ההסדר שלי למשך זמן מה?

.

7. ?

. אנא הימנע מלהשחק במצב המדורג הספציפי שרכשת, מכיוון שזה מתנגש עם השירותים שאנו מספקים.

. מהו דרגת RL דרגה?

. מאציצי ליגת הרקטות שלנו לא יפסיקו עד שתגיע לשם.

9. מה המיקומים תואמים את ההגברה?

. .

. מה זה הגבר על ניצחון תגמול עונתי?

.

11. יש לי שאלה שלא מופיעה כאן, איפה אני יכול לשאול?

.GG מציעה תמיכה 24/7 לכל פניות ליגת הרקטות שלך באמצעות תמיכת הלקוחות שלנו באמצעות הצ’אט החי בפינה השמאלית התחתונה, אתה יכול גם לשלוח לנו את כל השאלות שלך ב- [מוגן בדוא”ל], אנו בוערים במהירות בתשובה חזרה ל המיילים שלך.

ליגת הרוקט מגבירה ביקורות לקוחות

Alxby2 הורה [דרגת חיזוק] מפלטינום II ל- Diamond I
Mpl8 הורה [דרגת דרגה] מכסף III לפלטינה i

לרני הורה [דרגת דרגה] מיהלום השני לאלוף i

ליקי היה מדהים לעבוד איתו. במקור הייתי מהסס לגבי דרגת דרגה, אבל אחרי כעשרה משחקים שבה. כל כך הרבה!!

.ערפל הורה [תגמול עונתי זכה לגבר] אלוף הגדול X9

מאגרי הליגה הרקטות המוצגים שלנו

בחר את השירות הרצוי לך בחר את שירות הגברת ELO שאתה רוצה. יש לנו מספר אפשרויות שיאפשרו לך להגיע למטרה שלך!

בחר את שיטת התשלום שלך אנו תומכים בסוג מרובה של שיטות תשלום כגון PayPal, כרטיס אשראי.

עקוב אחר ההזמנה שלך לאחר ביצוע ההזמנה שלך בהצלחה, תופנה מייד לאזור ה- Members שלך. שם תוכלו לעקוב!

חיבור VPN מאובטח

5+ שנים בשוק

500+ מאיצים מנוסים

חיבור SSL של 256 ביטים

מהירות מהירה בוערת

הרבה שיטות תשלום שונות

הבלוג שלנו ליגת הרוקט

קריאת המשחק: כיצד לחזות מהלכים של היריב שלך ולהגיב בהתאם, או איך הפכתי למאני כדורגל נפשית

! למד לצפות מהלכים של יריבים, להגיב בהתאם ולשלוט בליגת הרקטות עם טיפים המקצוענים של קולומבוס וסיפורי הבר של קולומבוס.

!

החשיבות של המיקום בליגת הרוקט ואיך לשפר אותה, או כיצד למדתי להפסיק לדאוג ולאהוב את הכדור

! !

הגברת ליגת הרקטות: הסקירה שלנו על זה!

מגביר ליגת הרקטות ומה זה יכול לעשות בשבילך

? ! המטרה שלנו היא למי שמבקר בדף זה – – השאירו להם את ההשפעה הטובה ביותר/חיובית שתוכלו לבקש אי פעם. ? . . . . .

שירות פרימיום:

. !

בהשוואה לרוב האתרים האחרים, המחירים שלנו אינם מנצחים בכל היבט עבור RL הגברת. . .

כיצד רכישת רכישת RL Boost עובדת?

. כשאתה רוכש איתנו דחיפה עבור RL, תופנה באופן מיידי ללוח המחוונים בו תוכל לתקשר עם ה- RL Booster עצמם, ו / או למנהל.

התירוץ הנפוץ ביותר שכולנו נתקלנו בו הוא, “זה בגלל חברי הצוות הנוראיים שלי!, זה כל כך חסר מזל!”, אנחנו כאן כדי למנוע זאת, עם ערבות מצד הלקוחות שלנו ומבטם. שביעות הרצון של הלקוחות שלנו היא הדבר הראשון ובראש ובראשונה אנו נסבכים סביב. אם זה לא היה למי שהיה בסביבה עבורנו כשהתחיל, לא היינו איפה שאנחנו נמצאים היום.

?

חלק מכם אולי תוהים מה בדיוק מגביר את דרגת ליגת הרקטות, וחלקכם עשויים לשאול מה RL.

ליגת הרוקט ליגה (או RL) ליגת הרקטות היא משחק וידאו כדורגל רכב שפותח והפורסם על ידי Psyonix. המשחק שוחרר לראשונה עבור Microsoft Windows ו- PlayStation 4 ביולי 2015, עם יציאות עבור Xbox One, MacOS, Linux ו- Nintendo Switch שיצאו בהמשך. עם זאת, בנינו את אתר Boosting RL שלנו סביב ההיבט המדורג של מה שאנחנו מציעים (שהוא רק חלק ממה שאנחנו מציעים). RL הוא משחק שבו לא משנה מאיפה אתה, לא משנה מאיפה הגעת, אתה חייב ליהנות ממנו. . החזקים ביותר של החזקים, הכי טובים בהתאמה, גייסנו את מגדילי ה- RL הטובים והלגיטימיים ביותר בכל אזור בכל פלטפורמה (PS4, Xbox One, PC) על ידי היציאה מגדרנו ובחירת יד כל בוסטר פרטני והחזקה תהליך ראיון אינטנסיבי, חילקנו את המגויסים שלנו ויודעים שאנחנו הולכים לספק את הצרכים שלך, ורוצה.

.GG?

עבור אתר בעל מוניטין כמונו, מדוע שלא תרצו לבחור אותנו? עסק שנמצא בסביבה כל עוד המשחק היה חי, אנחנו אחת החברות היחידות שהיו מעורבות באופן פעיל באירועים, התאמות ופרסום אתרים. מאציצי ה- RL שלנו יעמדו בכל אחת מהדרישות שלך, אל תפחד לבקש בקשות ספציפיות (זו הסיבה שאנחנו כאן) אנחנו רוצים לעבור מעבר לצרכים שלך, לא בגלל שאנחנו רוצים, אלא בגלל שאנחנו צריכים ל.

למשחק התאמה מתמיד, זה בדיוק מה שאנחנו עושים, אנחנו משנים את המשחק. .!”) העלאת הציפיות שלך היא מה שנעשה לנו. 24 שעות, 7 ימים בשבוע, התגובות המהירות ביותר מגדילות RL שראית אי פעם, שכרנו את הלקוחות הידידותיים ביותר, אדמה, כדי לעזור לך להנחות אותך במה שאתה יכול, מה הם היו עושים, ואפשרויות רבות אחרות. ? תצלם הודעה לתמיכת הלקוחות שלנו מגבירים את ה- RL, או למאיץ עצמם!

אנו רוצים לפוצץ את דעתך עד כמה מרשימים מגדירים את דרגת ה- RL שלנו. עם כמה טוב המאיצים שלנו עם כישורי האדם לאדם שלהם. יש לי כמה הצעות? הקפד לצלם לנו דוא”ל בדוא”ל העסקי שלנו בכתובת: [מוגן בדוא”ל]

.

ליגת הרוקט הייתה אחת העסקים הטובים והגדולים ביותר, לא רק להגברת, אלא באופן כללי. . ידוע כי רבים מזרמי ה- RL הידועים ביותר הוגברו, או כיום מגדילים עבור לקוחות פרטיים, או חברות ידועות באמת כמו שלנו.. פעם אחת, פעמיים או שלוש, הזרם האהוב עליך התגבר בעבר. כדי להפוך לשחקן מכובד, זה עשוי להתאים לך, אבל עבור רבים אחרים הם מעדיפים להתרחק מהגברת מכיוון שזה יכול להפר את הקריירה שלהם באקדמיה, כתמי הצוות שלהם אם הם מאמינים שעדיף לעבוד תחת A -הצמרר מכפי שהם בקריירה מגבירה.

עם כמה חיזוק בולט היה לאורך החודשים האחרונים, יתכן שאתה תוהה איך אתה, עצמך, צריך להירשם כדי להפוך למאיץ RL. שלב ראשון, להיות מדורגים לפחות 200 המובילים בשרת שלך. . כשמדובר בהפיכתו למאיץ, הדבר הראשון שנמצא במוחנו הוא כשאתה זמין. . שלב שלישי, איך גילית עלינו? אם אתה יכול איכשהו להחזיר לחברה על ידי הצגת לנו איך גילית עלינו, נוכל להחזיר אליך בחזרה. שלב רביעי, תיהנו והמשיכו לעבוד קשה ונראה לכם איך זה באמת להיות עליון, מכובד ואהב בוסטר לליגת הרוקט.

כשמדובר בהגברת RL, הדבר הראשון שאתה חושב עליו הוא האבטחה שלך. . שילוב של נוחות, עם יעילות, אנו האפשרות הטובה ביותר שלך. “הלקוח תמיד צודק.”הוא מוטו שאנחנו חיים, ומת. הבטחת יעילות מקסימאלית ונוחות, מובטחת שתשאיר את אתר האינטרנט שלנו בקיא ומרוצה מהם. . בערך בעסקים במשך למעלה מ -3 חודשים, עוברים שינויים שמאלה וימינה על מנת שאתה (הלקוח) יהיה מרוצה לחלוטין מהניסיון ההגברה שלהם.

מדוע בחרנו להתגבר בליגת הרקטות?

יתכן שאתה שואל את עצמך, “מכל המשחקים האפשריים, מדוע RL?.

. אבטחה: אבטחה, בטיחות וחבות הם ההיבט החשוב ביותר שאנו רוצים להתמקד בו עבור הלקוחות שלנו. אם אנחנו מתעסקים, אתה מכוסה לחלוטין. שימוש ב- VPN – אתה אפילו לא צריך לשאול, אנחנו 10 צעדים קדימה. .

2. הזמנות הגברה איכותיות: מגיע מנקודת מבט של לקוחות, מדוע תרצה שמישהו מעט טוב יותר, כשיש לך את הטוב ביותר באזור? . החל מ- Challenger Top 200 שחקנים ומעלה, חילקנו כל שרת בודד כדי לעבוד תחת שמנו בדיוק בשבילך. בעדיפות, מאגרי הצ’לנג’ר שלנו עברו משטרי הגברה אינטנסיביים ורק הטובים ביותר של הטובים ביותר נשכרו. . אנו מבטיחים שתשאר מרוצה מהחוויות שלך שמתחתנו. לא רק שאנו יעילים בהתחלת המשחקים שהזמנתם דרכנו, המאיצים שלנו מבטיחים שיעור ניצחון גבוה ללא קשר לדרגה בהן הוצבו ההזמנות.

. סיום הזמנת RL Boost בזמן: אנחנו לא מתכוונים לאפשר לך לשבת ולחכות ימים ארוכים רק כדי שתחזור לחשבון ליגת הרקטות שלך. תלוי בהזמנת הדחיפה שלך, אתה יכול לחזור ולהשוויץ בהזמנה המוגמרת שלך תוך שעתיים.

4. לוח מחוונים אינטראקטיבי להגברת התקדמות ההזמנה: RL הוא משחק אינטראקטיבי הבנוי סביב כל שחקן בודד. השתמשנו באותה מנטליות כדי לעבוד סביבך. ! לוח המחוונים שלנו אינו הדבר היחיד שניתן להתאמה אישית; זה נכון! . רוצה צו הגברת סולו לניצחון אחד? יש לך את זה! רוצה לצפות בשחקן הטוב ביותר בעולם משחק בחשבונך?? ! אנו סובבים את האתר, ההזמנות והעתיד שלנו עובד סביב הלקוח בתקווה שתראו זאת, להחזיר אותך.

הגברת ליגת הרוקט היא האפשרות הטובה ביותר אם אתה רוצה לשחק בליגה גבוהה יותר ולשחק עם שחקנים טובים יותר ממך, ללמוד ולהתקדם מהר יותר במשחק ליגת הרוקט. שירות הגברת ליגת הרקטות הוא שירות פופולרי לשחקנים חדשים ולישנים.

קבלת דרגה גבוהה בליגת הרוקט יכולה להיות קשה, ולגבי חלק זה אולי נראה בלתי אפשרי – להיות תקוע בזהב או בכסף נראה כמו קללה. שחקנים רבים פגעו במהרה בתקרת מיומנות והתקדמות הופכת למשחק קבוע של חתול ועכבר ככל שנרשם דרגה אחת, ואז אחד אבוד. כל הזמן להישאר באותה דרגת ליגת הרקטות זה לא כיף!

שחק צמד עם בוסטר

קשר את תקרת המיומנות הטבעית עם חברי הצוות האקראיים במשחק תחרותי סולו וזה מתכון לאסון! למרבה המזל, לעתים קרובות יש דרך לצאת ממירוץ העכברים שהוא עונות תחרותיות של ליגת הרוקט! הגברת ליגת הרוקט הפכה פופולרית יותר ויותר על מנת לעזור לשחקנים להגיע לדרגה האמיתית שלהם. League League Breesting עבודות בצורה פשוטה – או ששחקן מעניק גישה לחשבונו למקצוען או משחק צמד עם המאיץ עצמו. משחק עם בוסטר, כמובן, הוא לרוב האפשרות הטובה יותר (גם אם לפעמים יקרה יותר) מכיוון שהיא יכולה להעניק יותר ידע על המשחק ולהשיג תוצאות טובות יותר בעונה הבאה!

מגדיל ליגת רוקט מהירה

באלדורדו.GG תמצאו דרכים רבות לקבל דרגות גבוהות או חשבונות נהדרים על ליגת הרוקט. הגברה היא רק אפשרות אחת! !

ליגת הרוקט מגבירה

  • התחלה מהירה
  • אזור לחברים

מאז שלנו ליגת הרוקט מגבירה . כל דחיפה של ליגת הרקטות מבוצעת על ידי אחד המאיצים המקצועיים שלנו (זה ייקח אותך לגלריית המאיץ) שיש להם אגדות סופר -סוניות מנוסות מאוד (כולל כמה עשרת השחקנים המובילים). אם תרצה לגרום ל -10 הניצחונות שלך להשיג תגמולים עונתיים, אנא גבר את זכיית התגמול שלנו .

. . אחת האפשרויות המיוחדות שאנו מציעים היא “לשחק עם המאיץ” (צמד) המאפשרת לך לשחק עם המאיץ במהלך Boost League Boost. עם אפשרות זו, תוכלו גם לצבור ניסיון במשחק כמו גם להגיע לדרגה המסודרת שלכם. ! ברגע שההזמנה הוצבה כל מגבר יקבל הודעה כך שתקבלו מגבר מהר במיוחד. !

האם תגמולים עונתיים כלולים ברגע שמגיעים לדרגה הרצויה שלי?

לרוע המזל, תגמולים עונתיים אינם כלולים בסוף ה- RL Boost, תצטרך לקנות אותם בנפרד כאן. אם ברצונך להזמין דחיפה לדרגת ליגת רקטות כמו גם תגמולים עונתיים כהזמנה אחת, אתה יכול לעשות זאת פשוט על ידי הוספת מוצר אחד לעגלת הקניות שלך, לחץ על “המשך לקניות” ואז להוסיף את המוצר השני, והמשיך לקופה. ההזמנה הסופית תכלול את שני המוצרים ותושלם על ידי אותו בוסטר.

כיצד אוכל ליצור איתך קשר אם יש לי שאלות או חששות בנוגע לתהליך חיזוק ליגת הרקטות?

אתה תמיד יכול ליצור איתנו קשר באמצעות צ’אט חי שנמצא בפינה השמאלית התחתונה של האתר. נשמח לענות על כל השאלות שיש לך לגבי השירותים שלנו! תמיכת הצ’אט החי שלנו זמינה 24/7.

האם המאיצים שלך טובים בכל מצב?

כל בוסטר מתמחה בכמה מצבים ולכן לא משנה באיזה מצב תבחר יהיה לנו בוסטר מוכן למצב שלך.

משחק עם המאיץ אופציה?

למעט מצבי הסולו, אתה יכול לשחק עם המאיץ בכל מצב אחר. .

האם המאיץ יענה להודעות של חבר שלי?

בהחלט לא, המאיצים שלנו תמיד משחקים במצב לא מקוון ולכן אף אחד אפילו לא יידע שאתה מקוון ומשחק. עם זאת, אם ביקשת מהמאיץ לשחק במצב מקוון מסיבות אישך ומישהו שולח להם הודעה, הם פשוט יתעלמו מזה ויספרו לך על זה.

כיצד אוכל לעקוב אחר התקדמות דחיפת ליגת הרקטות שלי?

כדי לגלות את התקדמות ההזמנה שלך אתה פשוט צריך ליצור קשר עם ה- RL שלך מגביר דרך הצ’אט הכחול והם יעדכנו אותך בשמחה בהתקדמות.

האם אוכל לראות את המאיץ שלי משחק בחשבוני?

כן בהחלט. .

?

.

הגבר את זמן המסירה:

. אם תרצה לקבל מסגרת זמן מדויקת, אל תהססו ליצור קשר עם תמיכת הצ’אט החי שלנו שנמצאת בפינה השמאלית התחתונה של האתר!

חשבון עם ליגת הרוקט.

תגמולים בליגת הרוקט:

הגבר את זמן המסירה:

דרישות ל- RL Boost:

תגמולים בליגת הרוקט:

. אם תרצה לקבל מסגרת זמן מדויקת, אל תהססו ליצור קשר עם תמיכת הצ’אט החי שלנו שנמצאת בפינה השמאלית התחתונה של האתר!

.

טיפות אקראיות
הדרגה הרצויה שלך

הזמנות הושלמו: 190
פעיל אחרון: לפני 35 דקות

פעיל אחרון: לפני 85 דקות

לוקה

ליגת הרוקט ועוד 1

פעיל אחרון: לפני 35 דקות

הזמנות הושלמו: 255

פעיל אחרון: לפני 9 ימים

ליגת הרוקט ועוד 1

פעיל אחרון: לפני 25 יום

שירות מהיר של Reall!

ליגת הרקטות היא משחק וידאו-מצרן רכב שפותח על ידי Psyonix. . . המשחק מבוסס על פיזיקה באופן לא יאומן אם כי שילוב כדורגל עם נהיגה. . אם אתה אוהב לשחק ליגת רקטות ומחפש דרך מהירה, קלה ובמחיר סביר לדרג, אתה יכול לתת לשחקנים המקצועיים שלנו לעזור לך. .

. . מה שהופך את זה למרגש הוא המריץ המרשים, האצה ואפילו טיסה של מכוניות לכל כיוון בגלל תנופת ההתרסקות בכדור. . . . . . כל משחק תחרותי מגיע עם דרגה משלו והוא בדרך כלל לוקח בערך 10 משחקים לפני שתוכלו להרוויח דרגה בכל אחד מהם. . דירוג לוקח בחשבון גם את הניצחונות שלך וגם את ההפסדים שלך. . . . עם זאת, קל להתאכזב ולהתעייף לנסות לטחון את דרכך לראש רשימת הדירוג. .

. . . ? .

לעבוד עם שחקנים מקצועיים
שחקני ליגת טילים מקצועיים עם הרבה ניסיון במשחק יטפל בחשבונך. . . הדרגה שתקבל היא תוצאה טהורה של עבודת יד. .

. עם זאת, זמן המסירה של Boost יהיה תלוי במצב המשחק ובדירוג שאתה רוצה. . .

אם יש לך שאלות לגבי תהליך ההגברה שלנו, אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות שלנו באמצעות צ’אט חי. . . לפיכך, אנו שקופים עם השירותים שלנו ומנסים תמיד לתת לך את התמיכה שאתה צריך.

. .

מרגיש מאובטח ושמור על מידע פרטי
לצורך אמצעי אבטחה אנו לא מאפשרים למאיצים RL המקצועיים שלנו לבצע שינויים במלאי שלך. . הם רק יתמקדו בהגברת הדרגה שלך וישחקו במצב לא מקוון כך שאיש לא יידע שאתה מקוון. . .

. . .

בהיותו אחד הצוותים המובילים במשחקים מקוונים לשפר את הצוותים, Pro Boosting יכול להעניק לך שירות מקצועי בעלות מינימלית. התמחור שלנו מחושב על סמך התוצאות שאתה רוצה להשיג. . אם יש לך ספקות או שאתה רוצה ליישב כל מחלוקת, אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות שלנו.

. . !