?, ראקל רוקי דקוטה | מתחת לסיפון

0

מתחת לסיפון בשנת 2015 והפכה מייד לחבר צוות בלתי נשכח בגלל התעלולים השונים שלה בעבודה. .

מה קרה לרוקי מתחת לסיפון?

רוקי דקוטה און

במשך למעלה מעשור, תוכנית הריאליטי “מתחת לסיפון” הציגה צוות שחקנים מסתובב של אנשי צוות על יאכטות עליות שונות, אבל יאכטה אחת באמת עשתה התזה. בעונה 3, ראקל “רוקי” דקוטה היה תבשיל שלישי על ארוס, ולמרות כהונתה הקצרה, היא הטביעה את חותמה לנצח בזכיינית בראבו.

העונה הבודדה שלה בתכנית הציגה את ראשי הוויטורים שלה עם הבוס שלה, הצ’יף סלב קייט צ’סטיין, וההתחברות שלה עם בוסון אדי לוקאס הייתה אחת ה’מנסות הסירה ‘הראשונות שהתגלו אי פעם בתכנית ואף נתנה למפיקים את הרעיון להתקין מצלמות במצלמות חדר כביסה. בסופו של דבר קפץ “רוקי” ספינה לאחר אי הסכמה עם הקפטן לי רוזבך, ואוהדי בראבו לא ראו ממנה מעט מאז.

בראיון לשנת 2015 עם בראבו, דקוטה העדיפה עדכון על החיים שלה “מתחת לסיפון”. לאחר שעברה לטיול בנות פראי לאירופה, היא הסתובבה בזה, הפכה לטבעונית ועברה להוואי, שם קיבלה את אישור היוגה שלה. “יוגה באמת הייתה המושיע שלי והדריכה אותי לכיוון בריא וחיובי עוד יותר,” אמרה. “רוקי” לקח גם עבודות שף ותבשיל פרילנסרים בפלורידה ועבד עם צלם עלוני יאכטות כדוגמנית ועוזר.

בשנת 2017, דקוטה ספגה הפסד טרגי כאשר אחותה, סופיה, נפטרה לפתע בשעה 26. “קרע את הכל אחותה קטנה ויפה. אני מחוץ למילים – אני אוהבת אותך, “היא כיתבה תמונה של אחיה המנוח באינסטגרם. אחרי שחווה אובדן כה נורא, נראה שדקוטה נהנית מכל שנייה בכל יום. כיום האינסטגרם שלה מלא בפסוקי תנ”ך, תמונות טבע, תנוחות יוגה ואהבתה לאומנויות הקולינריה.

מתחת לצוות הסיפון יושב ומדבר יחד

. . “אתה לא יאכטי הכי טוב, אבל אתה כל כך מבדר וכל כך מוכשר,” אמרה קייט. “לעולם לא יכולתי לצלול כמוך. לעולם לא יכולתי לשחות כמוך . אתה כל כך מוכשר.

. . “מעולם לא ניקיתי יאכטה בחיי, אז למה אני רוצה לנקות יאכטה אם הייתי מתכנן להיות שף סוס?”

לפני ש”רוקי “הצטרף” מתחת לסיפון “, היא הלכה לבית הספר במכון לחינוך קולינרי בניו יורק, על פי בראבו. ובעוד שהיא נתקעה בניקיון על ארוס, הופעות היאכטות הפרילנסיות שלה סוף סוף נתנו לה סיכוי להתמקד בכישורי הבישול שלה. בתצלום של אינסטגרם לאחר “סיפון”, היא התחזה למעיל של שף לבן וכתבה, “הערכת הצלחת. . אומנות!! אני אוהב עבודה פרילנסרית, סוס שף הופעת השבוע על 160 מ ‘/Y. #Charters.”

ראקל “רוקי” דקוטה

ראקל, 26, גדל בקרקס מימי קליפורני. בת לשני אקטיביסטים אקולוגיים, אביה הוא מנתח, ואמה היא חלוץ וגולש אלופת העולם. . .ג. הִיסטוֹרִיָה. הילדה האמריקאית הזו נסעה לכל העולם, חיה את החיים במלואם, רודף אחר אמונותיה האותנטיות – הכל מקיף את הטבע בחוץ. . היא מדריכת סקי מוסמכת, מדריך גלישה, אקווה, דייג, יוגי ובשל. הדחף והתשוקה שלה לחוויית חיים הובילו אותה לבית הספר הקולינרי בתפוח הגדול. לאחר הנסיעה הפרועה שלה בניו יורק, אהבתו העמוקה של רוקי לאוקיאנוס משכה אותה לסצנת היאכטות. דבר אחד בטוח, כל מה שיישאר לחקור שהיא תמצא את זה.

איפה דקוטה של ​​ראקל ‘רוקי’ מ’הסיפון מתחת ” עכשיו?

?

מאז הופעת הבכורה שלה בשנת 2013, מתחת לסיפון יש את האוהדים שבבי דרך אלמנטים תופסים תשומת לב שונים, החל מדרמה מרתקת לחברי צוות משכנעים.

לצורך הקשר, הסדרה, המשודרת על בראבו, מציגה עובדי יאכטות בזמן שהם עובדים וחיים על הסירה המפוארת בעונת האמנה. לאורך השנים, לאורך כל הדרך עשר העונות, היו יותר משלושים חברי צוות, כולל דקוטה של ​​ראקל “רוקי”.

דקוטה, שהייתה דיילת בדרגה שלישית ב- EROS, הוצגה בעונה השלישית של בשנת 2015 והפכה מייד לחבר צוות בלתי נשכח בגלל התעלולים השונים שלה בעבודה. הרשימה כללה את דקוטה שהתלוננה על המשימות שהוקצו לה, ביקורת על הבוס שלה קייט צ’סטיין, וניסיון לעלות על סירה אחרת לאחר שקפצה מהיאכטה בתחתיותיה, אם נזכיר כמה.

למרות הפעלולים הבלתי נשכחים של דקוטה, היא בסופו של דבר הייתה עוזבת את המופע באותה שנה לאחר שנכנסת לוויכוח עם הקפטן לי רוזבך. מאז, דקוטה התרחקת מהעין הציבורית ועברה מהארץ כדי להתחיל חיים חדשים. אז מה קרה לדקוטה לאחר שעזב מתחת לסיפון?

מה קרה ראקל דקוטה לאחר יציאתו?

צפה בפוסט זה באינסטגרם

. השקע קובע גם כי דקוטה עברה להונולולו, עיר בה התגוררה בזמן שהלכה בקולג ‘.

ביחס לחיי האהבה שלה, דווח כי דקוטה הייתה קשורה רומנטית לאדם בשם מארק באותה שנה. עם זאת, נכון ליולי 2023, לא ברור אם הצמד הוא עדיין פריט מכיוון שעדיין לא פרסמה איתו תמונות אחרונות.

הטרגדיה המשפחתית של ראקל דקוטה

טרגדיה תכה את חייו של דקוטה זמן קצר לאחר היציאה . בינואר 2017 הודיעה כוכבת הריאליטי לשעבר באינסטגרם כי אחותה הצעירה סופיה ברטלו, אלופת גולש ההנעה, נפטרה באופן טרגי בגיל 25 בעקבות תאונת דרכים.

באותה תקופה, דואר יומי דיווחו כי התאונה התרחשה לאחר שהחבר של ברטלוב, סייג קנדלריה, שלכאורה היה תחת השפעה, איבד את השליטה ברכב והתנגש במשאית מנגו. קנדלריה נעצרה בסופו של דבר בגין “חשד לרצח רשלני, DUI ונהיגה ללא רישיון.”לא פורסמו פרטים נוספים בנוגע לקנדלריה וההאשמות שלו.

ובכל זאת, לכבוד חייו הקצרים של ברטלוב, דקוטה ויקיריהם קיימו אנדרטה ציבורית עבור הגולש, שהורכב מהגלישה והחדר החוצה הקבוצה. במהלך השנים, דקוטה שומרת על זיכרון אחותה בחיים על ידי שיתוף תמונות ומחוות זורקות.

בשנת 2019, במלאת השנה השנייה לחילוף אחותה, הביעה דקוטה שלמרות שאיבדה את ברטלו ואת מסע האבל הקשה, החוויה כולה לימדה אותה להפוך לאדם חזק יותר.

“לפני שנתיים התעוררתי לשיחת הטלפון הגרועה ביותר בחיי … לפני שנתיים היום, הייתי בלתי נסבלת … לשמוע את החדשות היו לא יאומן … זה נכון מה לא הורג אותך, מחזק אותך.

חזרתו של ראקל דקוטה לטלוויזיה

שנה לאחר מכן, בשנת 2020, דקוטה הייתה חוזרת בקצרה לטלוויזיה לאחר התאחדה עם כמה מחברי צוות השחקנים מ מתחת לסיפון, כולל הבוס לשעבר קייט צ’סטיין על הפרק ה -100 המיוחד שלהם צפו במה שקורה בשידור חי עם אנדי כהן.

נראה שהכל נעשה כשורה, עד שדקוטה התבקשה לקרוא לרגע האהוב עליה בתוכנית, אליו הגיבה צ’סטיין בכך שהיא משבחת בציניות את יכולות השחייה שלה כשהיא נזכרת בכוכבת שקפצה מהסירה בתחתונים:

“אתה לא היאכטה הטובה ביותר, אבל אתה כל כך מבדר וכל כך מוכשר. לעולם לא יכולתי לצלול כמוך. לעולם לא יכולתי לשחות כמוך … אתה כל כך מוכשר.”

כשדקוטה ביררה מדוע היא לא נחשבת ל”יאכטה הטובה ביותר “צ’סטיין טענה שזה בגלל שבזמן שלה בתוכנית נראה שהיא שנאה את עבודתה ועשתה מאמצים רבים לחבל בה, במיוחד קפצה מהסירה בה בגדים תחתונים.

בעקבות ההערות, דקוטה הסבירה כי היא עשתה את הפעלול הידוע לשמצה מכיוון שהיא רצתה לפרוש מהתפקיד בגלל שהיא לא נחתה את תפקידה האידיאלי:

“ובכן, הלכתי לבית ספר לקולינריה, וחשבתי שאני אהיה שף סוס, ואז הייתי התבשיל השלישי, גברת הניקיון הנמוכה ביותר. ?”

למרות שהדרמה בין דקוטה לצ’סטיין גרמה לחברים יצורים אחרים לא נוחים, היא הפכה לרגע ויראלי נוסף ב מתחת לסיפון סָגָה. מאז, דקוטה נסוגה להוואי, תפס תחביבים כמו יוגה וטיפול בעיסוי.

כל העונות של מתחת לסיפון .

על הסופר

יהלום ג’ון

Diamond Jeune הוא סופר עצמאי שכן יש לנו את זה מכוסה. היא ידועה בעיקר בזכות עבודתה עם סלבריטאים וכיסוי בידור באטלנטה שחור סטאר.