., ? מדוע כולם מתרגשים לאדם וירטואלי שעדיין לא קיים.

0

? מדוע כולם מתרגשים לאדם וירטואלי שעדיין לא קיים

. . .

העוזר הווירטואלי החמקמק של סמסונג סם צץ כמשפיע דיגיטלי ברזילאי

סמסונג סם

. .

הדמות העוזרת הווירטואלית של סמסונג התגלתה בדף אינטרנט שנבנה על ידי אולפני Lightfarm וסוכנות צ’יל בבעלות סמסונג כדי להציג את הדמות, הזמינה כעת רק דרך מכונת ה- Wayback. האדם הווירטואלי התלת -ממדי, שנוצר עם תערובת של אדובי ותוכנות עריכה אחרות המיושמות על צילומים וציורים דיגיטליים, גרם לה להופיע מחדש בדף שלה באתר הברזילאי של סמסונג. סם ככל הנראה מתגורר בברזיל ומנהל את הבלוג שלה כדי לשתף תובנות על טכנולוגיה ונושאים אחרים כ”נערת Gen Z מעודכנת “, כפי שמכנה סמסונג זאת.

למרות הפיצוץ האחרון של דמויות AI גנוציות וצ’אט בוטים אינטראקטיביים, נראה כי סם הוא אך ורק שכבתי בדיוני חזותית שנוצרו על ידי אנשים העובדים עבור סמסונג. האתר מדגיש את ההתעניינות של סם במשחקי וידאו, במיוחד Fortnite, ונראה שהוא מכוון להפוך למשפיע וירטואלי לקידום סמסונג ואת שותפיה. הביוגרפיה אכן מקניטה שסאם “התחיל כעוזר בצוות האימונים של סמסונג”, אך לא יותר על תפקידה כתחליף פוטנציאלי להחלפת ביקסבי. במקום זאת, כעת היא מנהלת את הבלוג הווירטואלי של סמסונג ומודר את הסרטונים על המוצרים שלה.

כוחו של ביבקסי

השמועה על כך שסמסונג עומדת לתעלה או למכור את ביקסבי נפטרה מאוחרת, ונראית לא סבירה במיוחד לאחר השדרוגים האחרונים של סמסונג לעוזרת הקול שלה. . תכונת היוצר הקולי המותאם אישית היא חלק משירות שיחות הטקסט Bixby שיצא בשנה שעברה ככלי טקסט לדיבור וכלי דיבור לטקסט לתשובה לטלפון. .

מיהו סמסונג סם?

. .

ג

סמסונג סם. אצווה של תמונות תלת ממדיות של אישה וירטואלית הפכה לוויראלית בסוף השבוע, כאשר מיליונים מסתובבים סביב האדם הווירטואלי האחרון שהופיע ברשת. התפיסה היחידה? סמסונג לא גרמה לסאם רשמית, ואפילו לא הכיר בה.

4 תמונות של סמסונג סם מחייכות

. .

. כלומר, עד שמישהו יגלה אותה, משתף את התמונות שלה לטוויטר.

.

עם עיניה הכחולות הנוקבות ותספורת בוב, סמסונג סם נראה כאילו פיקסאר שיחזר את פלו מהמתקדם כעוזר וירטואלי. בעוד שהשחקנית שמגלמת את פלו תגדל בסופו של דבר מדמותה ומתקדמת תאלץ לפרוש את דמותה האנושית, סם לעולם לא יתיישן או ימות ויש לו פוטנציאל להיות דובר המותג של סמסונג ללא הגבלת זמן.

. כעת, אנשים אפילו משערים אם סם יכול להחליף את עוזר ה- AI הנוכחי של סמסונג, ביקסבי חסר פנים ונשכחות.

.

!), לסמסונג יש היסטוריה ארוכה של חדשנות במרחב המשפיעים הווירטואלי. .

סמסונג עבדה עם הגלקסיה עוד יותר, עבדה סמסונג עם גרם השודו של הדיגיטלים בקמפיין ארכיטלי להפליא כדי לשייך את הטכנולוגיה שלהם לחדשנות של משפיעים וירטואליים. .

Shudu for Samsung Flip

גם לסמסונג יש היסטוריה של בני אדם וירטואליים מכוסים יתר על המידה. ב- CES 2020, הניאון של סמסונג ממנף עשן דיגיטלי ומראות דיגיטלי כדי להציב עתיד עוזר אנושי וירטואלי. למרות האשליה המורכבת של עתיד אנושי וירטואלי מתקדם, טק מדיה עדיין קנתה, ובעצם בוחרת את ניאון כחביב האוהדים של האירוע. .

בהתחשב בהיסטוריה הניסיונית של סמסונג ביצירת בני אדם וירטואליים, כאשר כמה קמפיינים פוגעים ואחרים כמעט מפסיקים, יש להרהר אם סמסונג תעלה ותעלה את הדמות SAM מעבר למצב הנוכחי שלה כמעשה לא מאומת עם פוטנציאל ויראלי. .

גם אם סם עדיין לא “רשמי” מבחינה טכנית, סמסונג סם מביאה פנים רעננות לשולחן ומתחייבת לנו לשאול את השאלה ההולכת וגוברת: מתי אפל ואמזון יעלו את העוזרים הווירטואליים שלהם לבני אדם וירטואליים?

איך ייראו סירי או אלכסה?

הקלד את הדוא”ל שלך כדי להציג את קטע התובנות החינמי הזה.