הימורים בעור | אזור הורה | בלב חיי המשפחה הדיגיטליים, מהי הימורים בעור במשחקים?

0

מהי הימורים בעור במשחקים

דאגה נפוצה היא כיצד ילדים וצעירים יכולים לערב את עצמם בהימורים בעור מבלי להיות מודעים לחלוטין לאילו סיכונים רחבים יותר עלולים להתרחש. משחק משחקים הוא תחביב מהנה, ולחלקם, הרעיון של הימורים יכול להיראות כמו דרך תמימה לגרום למשחקים להיראות תחרותיים יותר או מאתגרים יותר. למרות זאת, ילדים וצעירים זקוקים לתמיכה בהבנת ההשלכות הרחבות יותר של הימורים ובאיזו קלות זה יכול לצאת על הסף. .

עורות הימורים

עור הוא הורדה גרפית המשנה את הופעתן של תווים במשחקי וידאו. .

שחקנים בדרך כלל ישלמו כסף אמיתי עבור עורות, וככל שהעור נדיר יותר כך שווה יותר.

?

הימורים בעור הגיעו לבולטות עם השביתה הנגדית של Valve: פוגענית גלובלית, או CS: GO. זו הייתה הפעם הראשונה ששחקנים יכלו לקנות או לזכות בכיסויים דקורטיביים עבור כלי הנשק שלהם המכונה ‘עורות’ – תלבושות או עיצובים כדי לשפר את האופי או הציוד שלהם.

. המזומנים מומרים לזיכויים ולא ניתן להמיר אותו שוב. . .

ככל שאיכותם ונראה השתפר, הביקוש לעורות גדל, ועלייתם עם מטבע מקוון החלה. .

באופן חיוני, מפתחים אפשרו לשחקנים להיכנס לחשבונות הקיטור שלהם ולגשת לעורות שלהם לשימוש כמטבע וירטואלי לפעילויות אחרות באתרי צד ג ‘ – הפופולרי ביותר הוא אתרי הימורים.

. גלה עוד

קרבות בין שחקנים במשחקים כמו CS: Go מוזרמים באופן מקוון כ- לכל אחד שיצפה, או YouTube פִּרפּוּר. אתרי צד שלישי מקדמים קרבות קרובים – ומאפשרים לשחקנים להשתמש בעורות בספריית הקיטור שלהם כדי להמר על התוצאה.

. .

עורות החלו להפוך למטבע וירטואלי ‘אמיתי’ כששחקנים התסכלו מכך שלא ניתן היה לפדות את יתרות האשראי שלהם, שגדלו ככל שזכו באתרי הימורים, בכסף אמיתי. זה הוביל לעלייתם של אתרים חדשים שאינם קשורים כמו עורות.מזומנים, המאפשרים לשחקנים למשוך את יתרת האשראי שלהם שנצברו בעורות ולהחזיר אותו לכרטיס האשראי/החיוב שלהם או באמצעות PayPal.

.

האזינו לפודקאסט של Zone Zone, .

?

מגבלות גיל

מכיוון שאתרי הימורים בעור הם צד ג ‘, אין מערכת אימות גיל. . אתרים אלה נגישים מאוד ומשתמשים קטנים רבים משתתפים בהימורים בעור.

להזמין חברים

קידום Vlogger

צמיחת הפופולריות של הימורי העור נובעת במידה רבה לאתרי שיתוף וידאו, כמו YouTube, כאשר כמה סרטונים צורכים מעל שני מיליון צפיות. Vloggers מקליטים את עצמם הימורים עם עורות, ולעתים קרובות מצלמים ניצחונות גדולים.

שני vloggers פופולריים, המכונה Syndicate ו- Tmartn, הועלו סרטונים של עצמם הימורים עם עורות ב- CS: Go Lotto, אתר הימורים בעור של צד שלישי – אבל נכשל ליידע שחקנים .

. .

אלמנטים הימורים

.

אתרים כמו CS: לך מהר, CS: GO BUX ו- CS: Go Wild Run Rolette מסתובב בתדירות גבוהה כמו כל 30 שניות. . אם שחקן מנצח, הם זוכים ליותר תכשיטים ואם הם מפסידים אז האיזון שלהם יורד. ניתן להשתמש בשבבים לרכישת עורות או למקם הימורים נוספים.

שחקנים יכולים גם להמר באמצעות מטבעות וירטואליים, אותם ניתן לממש במזומן. ניתן לרכוש מטבעות על ידי החלפת עורות על ערכם במטבעות, נחושים (אך לא סנקציה) על ידי שוק הקיטור, קנייה באמצעות כרטיס אשראי/חיוב או על ידי הפניית חברים לשחק את המשחק.

רוב אתרי הימורים בעור אינם חוקיים רשמית. היוצאים מן הכלל היחידים הם אתרי הימורים המחזיקים בבעיה של רישיון העור על ידי האי מאן.

התגובה של Valve להימורים בעור

המו”ל של CS: Go and Steam התרחק מאתרי הימורי עור מקוונים שאינם קשורים, וקובעים שזה לא מקלה על הימורים או תומכים בשחקנים שמעודדים זאת.

המו”ל שלח הפסקת הפסקות והזמנות ל 23 אתרי הימורים בעור בשנת 2016 – אך עד שפג תוקף ההזמנה 10 ימים לאחר מכן, רק 11 אתרי אינטרנט סגרו את שירותיהם, כאשר חלקם הסירו באופן זמני את מרכיב ההימורים ואחרים מתעלמים מההזמנה לחלוטין.

בשנים האחרונות שסת. עם זאת, מכיוון שאתרי הימורים בעור מפעילים ‘מחתרת’, כמה אתרים הצליחו למצוא דרכים לעקוף את האיסור הזה. היו מקרים של בוטים מפרסמים ביקורות על Steam שהם למעשה קישורים לאתרי הימורים. Valve היה פעיל בניסיון למתן ביקורות אלה.

אותן משהו שלא נראה ממש בסדר? אתה יכול לשלוח דוא”ל ספרן@parentzone.אורג. כדי להגיש הערות ומשוב.

.

מהי הימורים בעור במשחקים?

המשחק הפך לפעילות כה פופולרית לילדים וצעירים. מלבד החוויה המופלאה שהיא מציעה, היא יוצרת הזדמנויות להתרועע זה עם זה ולהתמודד בדרכים שונות. בשנים האחרונות התרגול של הימורים בעור (או הימורים) התברר יותר בקהילות המשחקים כדרך לאנשים להוסיף שכבה נוספת של תחרותיות למשחק המקוון שלהם. כמו כן, מי שבוחר לצפות במקום באירועי משחק במקום, נראה כי הוא עוסק בהימורים בעור; הימורים על תוצאות חזויות או תוצאות של שחקנים אחרים.

עם ילדים וצעירים הבוחנים את עולם המשחקים, הם עשויים להיתקל בהזדמנויות לעסוק בהימורים בעור. .

?

עור הוא דבר שגיימרים בדרך כלל יכולים לרכוש או לנצח בתוך משחק כדי לשנות את מראה הדמות שלהם. עורות יכולים לנוע על גודל רחב במראה ובמחיר. . .

עורות יכולים לפעמים לעלות סכומי כסף משתנים, מה שיכולים לגרום לעורות להיראות בעלי ערך רב יותר מאחרים. . משחקים מסוימים אפילו יציעו עורות כתגמולים אם השחקנים ישלימו הישגים ספציפיים. לאחר שהובאו או מנצחים, עורות מאוחסנים בדרך כלל בפרופיל הגיימר וזמינים לשימוש כאשר השחקן רואה לנכון.

מה עם הימורים בעור?

הימורים בעור הם כאשר שחקנים משתמשים בעורות שלהם כדי להמר על משחקים מקוונים. שחקן עשוי להמר על עור כדי לומר שהם ינצחו משחק מסוים. היריב שלהם היה צריך גם להעלות עור כדי לקבל את ההימור. . הימורים בעור יכולים להתבצע גם על ידי מי שרק צופה; הימורים על שחקנים אחרים בטורנירים או חיים.

תרגול ההימורים מופעל לעתים קרובות דרך אתרי הימורים של צד שלישי, מאפשר לשחקנים להמר את עורותיהם, מחזיקים אותם בחשבונות ואז מחלקים את הזכיות בעת הכרזה על התוצאות. בגלל השימוש באתרי צד ג ‘, הימורים בעור נראים בעיקר על פני משחקי מחשב באמצעות ספריות הקיטור של הנגן (מקום לגיימרים לאחסן את העורות והמשחקים שלהם)

צפו בסרטון זה מהשותפים שלנו ב- SWGFL למידע נוסף.

מה אני יכול לעשות אם אני חושב שילד הוא הימורים בעור?

דאגה נפוצה היא כיצד ילדים וצעירים יכולים לערב את עצמם בהימורים בעור מבלי להיות מודעים לחלוטין לאילו סיכונים רחבים יותר עלולים להתרחש. משחק משחקים הוא תחביב מהנה, ולחלקם, הרעיון של הימורים יכול להיראות כמו דרך תמימה לגרום למשחקים להיראות תחרותיים יותר או מאתגרים יותר. למרות זאת, ילדים וצעירים זקוקים לתמיכה בהבנת ההשלכות הרחבות יותר של הימורים ובאיזו קלות זה יכול לצאת על הסף. עיין בכמה טיפים מועילים להלן אנשי מקצוע, הורים ומטפלים כדי להעלות את המודעות סביב להישאר בטוח.

  • דון בעסקאות פיננסיות: אם אדם צעיר מחפש לבצע רכישות באופן מקוון, דון איתם במה שהם רוצים לקנות, אולי קבע כמה מגבלות הוצאות על חשבונות או שיחה דרך רכישות מקובלות ואילו לא. שקול לעקוב ואישור רכישות אם יש להם גישה לכרטיסי אשראי. בדרך כלל ניתן לגשת לתכונות אלה בחשבונות משחק.
  • דונו בהשלכות הרחבות יותר של הימורים: למרות שנראה כחלק ממשחק וידאו, הימורים היא התנהגות נפרדת שיש לה חוקים משלה. בבריטניה, הגיל החוקי להמר הוא 18 וכל אתר הימורים של צד שלישי המעורב צריך להחזיק רישיון הימורים. . יש מידע נוסף זמין באתר ועדת ההימורים.
  • : אם ילד או צעיר באים אליך עם דאגה סביב הימורים בעור, וודא שאתה או מבוגר מהימן עומד לתמיכה. אם אתה מודאג מבטיחותו של ילד, עדיף תמיד להתקשר למשטרה.
  • לעודד חשיבה ביקורתית – דיבור גלוי על הימורים בעור ומדוע אנשים ברשת עשויים לעודד את זה יכולים לצייד ילדים וצעירים להיות מודעים לחלוטין למה זה כרוך והיכן בעיות יכולות להתעורר. .

למידע נוסף תוכלו לקרוא מאמר נוסף של שותפינו ב- SWGFL, כמו גם לקרוא את תיבות השלל של נייר המחקר, הימורים והימורים בעיות בין צעירים מאת הת’ר וורדס ודייויד זנדל.