שסתום: אל תצפו לסיפון קיטור מהיר יותר ‘בשנתיים הקרובות’ – סיפון הקיטור, קיטור

0

Steam Dexk

מאת שון הוליסטר, עורך בכיר וחבר המייסד של The Verge שמכסה גאדג’טים, משחקים וצעצועים. הוא בילה 15 שנה בעריכת אוהבי CNET, Gizmodo ו- Engadget.

שסתום: אל תצפו לסיפון קיטור מהיר יותר ‘בשנתיים הקרובות’

.

מאת שון הוליסטר, עורך בכיר וחבר המייסד של The Verge שמכסה גאדג’טים, משחקים וצעצועים. הוא בילה 15 שנה בעריכת אוהבי CNET, Gizmodo ו- Engadget.

22 בספטמבר 2023, 1:23 בבוקר UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

שסתום היה ברור שהוא רוצה לבנות סיפון קיטור 2 – וברור באותה מידה שכף יד מהיר יותר לא יגיע בקרוב. עכשיו, מספר הפיייר-לופ של Valve Griffais .

“אני לא צופה קפיצה כזו להיות אפשרית בשנתיים הקרובות,” הוא אמר לי באמצעות דוא”ל.

הנה כל הציטוט:

חשוב לנו שהסיפון מציע יעד ביצועים קבוע למפתחים, וכי ההודעה ללקוחות היא פשוטה, שם כל סיפון יכול לשחק באותם משחקים. . אנחנו גם לא רוצים שיותר ביצועים יגיעו בעלות משמעותית ליעילות החשמל וחיי הסוללה. אני לא צופה קפיצה כזו שתאפשר בשנתיים הקרובות, אך אנו עדיין עוקבים מקרוב אחר חידושים בארכיטקטורות ותהליכי ייצור כדי לראות לאן הדברים הולכים לשם.

מוקדם יותר היום הוא דיבר עם CNBC באותו נושא ואמר “אנו בוחנים את יעד הביצועים הזה שיש לנו כמטרה יציבה במשך כמה שנים.”מכיוון שסיפון הקיטור שוחרר בפברואר 2022, הנחתי שהוא כנראה מדבר על 2024.

האחרון מאיתנו החלק הראשון, וכן .

סטארפילד כעת ניתן לשחק על הסיפון, בדרך “אני מוכן לסבול גרפיקה נוראית כדי לקדם את המסע הזה”, כמו של Steam Deck OS 3.. Halo Infinitה.)

קָשׁוּר

  • Activision תודרך ב- Switch 2 של נינטנדו בשנה שעברה
  • שסתום עונה על שאלות סיפון הקיטור הבוערות שלנו – כולל בקר קיטור אפשרי 2

כל מה שנאמר, Valve עשויה להיות עדיין רענון של סיפון קיטור בעבודות לא . יש היסטוריה עשירה של יצרני קונסולות משחררים גרסאות קטנות יותר, קלות ויעילות יותר כוח של אותה חומרה, ונינטנדו רעננה את המתג פעמיים: פעם אחת כדי לשפר את הסוללה ופעם אחת כדי לשפר את המסך.

מסך וסוללה הם נקודות הכאב המובילות הן גריפאיס והן המעצב העמית לורנס יאנג רוצים לפנות גם בסרט המשך של סיפון קיטור, הם אמרו לי בסוף 2022.

נתפס ביצועים גם אם אין שבב חדש שישפר את המסגרת. בעל ברית Asus Rog הראה לנו את זה – משחק על בעל ברית ועל חנון אייאנו 1, ששניהם בעצם מאכלסים את אותו שבב זה לזה, המשחק מרגיש חלק יותר ב- ASUS בעיקר בגלל שמסך קצב הרענון המשתנה שלו מחליק את המטבלים. .

אולי השסתום פשוט מקבל AMD להתכווץ ולייעל את אותו שבב כדי להשתמש בפחות מיץ? ? אולי סתם סוללה גדולה יותר? .

.

Ы можете подат к кериveltйй уройам, передатат картинае к кירות к к к к к к к оычного п.

Мощный

סיפון קיטור с.

Уобный

Ыокоточнיתה שלך. Долие ופים ироые сесии. .

Ы можете подат к кериveltйй уройам, передатат картинае к кירות к к к к к к к оычного п.

Steam, без комромисов

!

Три вé

.

64 г

  • 64 б н нצל
  • Чехол

  • 256 б ннуренней пами ssd с подержой nvme
  • P

  • 512 б ннуренней пами ssd с содержой nvme
  • Саое ыыроרבה хранилищג

. Ёос ююой моделלוח.

.

Какие срוחים

Ы дויה в. . .

Техничесие харакерисикלוח

“.

Харакерисики

Подите сой סיפון

З полите сой סיפון!

.

.

© 2022 Valve Corporation. Вely права защищены. Ве торгоые марки ялюс собенносс сотетדרים ющющ ладецев ющ л л х л л ю ю בת л л цаданц х х ю בת х х х ю בת i. קיטור, логотип קיטור, סיפון קיטור и логотип סיפון קיטור я х сранах.

Cyberpunk 2077 2.עדכון 0 לא מפנה את סיפון הקיטור

סיפון קיטור מספק ניסיון של 30 fps עם הגדרות נמוכות עד בינוניות.

סיפון קיטור

סיפון קיטור (קרדיט תמונה: שסתום)

! עדיין ניתן לשחק למרות דרישות המערכת התלויות יותר הקשורות ל- 2 החדש.. Base Base Base Base Graman העמיד את כף היד של המשחקים דרך הצעדים שלו בגרסה האחרונה של המשחק.

ה Cyberpunk 2077 2.עדכון 0 משפר את משחק הבסיס עם שיפורים משמעותיים רבים. עם זאת, חיבוק ה- DLSS 3 של Nvidia.5 טכנולוגיית שחזור ריי היא Belle של הכדור, וגורמת למשחק במידה ניכרת להיראות אפילו טובה יותר ממה שכבר הייתה. . בכונן קשיח או כרטיס SD קונבנציונאלי במקרה של סיפון הקיטור, מכיוון שרוחב הפס התחתון ככל הנראה יפריע לאופן בו מוזרם התוכן החדש.

דרישות המערכת גבוהות יותר, אך הן עדיין סבירות מאוד. Cyberpunk 2077 רק מפקד על מעבד מרובע ליבות, זיכרון של 6 ג’יגה-בייט, 70 ג’יגה-בייט SSD וכרטיס גרפי מודרני במקצת עם 6GB של זיכרון כמינימום. סיפון הקיטור מתקתק את כל הקופסאות למעט החלק הגרפי. כפי שאנחנו כבר יודעים, ל- AMD Zen 2 Soc (Aerith) המותאם אישית בתוך סיפון הקיטור יש רק שמונה יחידות מחשוב rDNA 2 (CU) עד 1.6 ג’יגה הרץ העומד לרשות השבב. אבל זה אמור להיות בסדר מכיוון שסיפון הקיטור מוציא משחקים ברזולוציה של 1280×800, שאינה מיסוי כמו 1080p (1920×1080). כף היד של Valve של Valve קיש גם את טכנולוגיית FidelityFx Super Resolution 2 (FSR 2) של AMD כדי לשפר את שיעורי המסגרת בהמשך.

החלק לגלילה אופקית

מראש מראש FPS ממוצע של מסגרת 1% שפל
נמוך, FSR “מאוזן” 33.2 .4
נָמוּך 31. 22.3
30. .
בינוני, FSR “מאוזן” 30. 21.
27.8 .
גבוה, FSR “מאוזן” .6 19.
גָבוֹהַ 24.0 .6

סיפון הקיטור, הפועל על Steamos 3.תצוגה מקדימה של 5, העבירו קצב מסגרת ממוצע סביב סימן 30 FPS בהגדרות תמונה בינוניות ונמוכות. כף היד של המשחקים פרסמה את התוצאה הטובה ביותר בהגדרות נמוכות עם FSR בהגדרות מראש המאוזנות, והשיגה קצב מסגרת ממוצע של 33.2 fps ושפל של 1% מתוך 25.4 fps.

Cyberpunk 2077 יש מוגדר מראש של סיפון קיטור שמאזן בין ביצועים ונאמנות תמונות. על פי מדדי המחשב, סיפון הקיטור מראש מראש השיג שיעורי מסגרת ממוצעים של 30.2 fps ושפל של 1% של 22 fps. התוצאות דומות לשימוש בקביעות מוגדרות מראש עם FSR על מאוזן. .

למרבה הצער, קביעת מראש הגבוהה היא מחוץ להישג ידם לסיפון הקיטור. אפילו FSR לא יכול להציל את כף היד של המשחק מהגרפיקה המיסוי. ..2 FP.

CD Projekt Red משקיע מאמץ רב באופטימיזציה לפלטפורמות השונות. בניגוד למחשב האישי או קונסולות הדור הנוכחיות, כמו פלייסטיישן 5 או Xbox Series X, סיפון הקיטור, כף יד למשחק, אין את אותה כמות האש. זה נהדר שגיימרים ניידים עדיין יכולים ליהנות באיכות תמונה וביצועים סבירים. ה עם זאת, DLC הוא סיפור אחר, מכיוון שהמפתח מזהיר שהוא ידחוף את המעבד למקסימום.

. אנו נשלח חדשות שובות וביקורות מעמיקות על מעבדים, GPUS, AI, חומרת יצרנית ויותר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

סוקר RAM ועורך חדשות

. למרות שהוא אוהב את כל מה שהוא חומרה, יש לו נקודה רכה למעבדים, GPUs ו- RAM.