תקוע: ביקורות על שחר זר – אופנקרטי, תקוע: שחר זר

0

. לכל ניצול יש סיפור אחורי ייחודי, רמות יכולת משתנות של מיומנויות מפתח, ותכונות חיוביות ושליליות כאחד. רק על ידי שיפור כישוריהם ומקסום הפוטנציאל שלהם תשרוד.

בין אם לנתק לחלוטין מהציוויליזציה זה פנטזיה או סיוט עבורך, תקוע: שחר זר כולל הכל מבניין בסיס כציידים-לקטים, ועד לגלות מחדש את הטכנולוגיה ובסופו של דבר לבצע בריחה מוצלחת, או הקמת בסיס צבאי מחוספס. . קרא סקירה מלאה

אלוהים הוא חנון

תקוע: שחר זר לווה מ- Rimworld וה- SIMS, אך מרוויח את האלמנטים שאלו למשהו ייחודי וגם מתגמל להפליא. קרא סקירה מלאה

GamingTrend

תקוע: שחר זר הוא משחק הישרדות ממוקד היטב עם בחירות שיש להן השפעה משמעותית ומתמשכת. אמנם זה יכול לעמוד בכמה תרחישים נוספים, אך מה שמוצע יעסיק אותך במשך עשרות שעות, וזה רק ההפעלה הראשונה שלך! קרא סקירה מלאה

Cogconnected

. זה עמוק, מרתק וניתן להתאמה אישית. . קרא סקירה מלאה

הישגי Xbox

תקוע: שחר זר הוא סים הישרדות מגוון מאוד ובונה בסיס, שהותאמו להפליא לקונסולות וממלאות לגילס עם תוכן, תכונות ואפשרויות. זה מסביר פנים או הארדקור חווית הישרדות כמו שאתה רוצה שיהיה.

Impulsegamer

. קרא סקירה מלאה

Cgmagazine

תקוע: שחר זר היה משחק הישרדות מעוצב בצורה יוצאת דופן, משחק סימולטור לבניית בסיס שלא יכולתי לצאת אליו, וזה היה רק ​​גישה מוקדמת. קרא סקירה מלאה

תקוע: שחר זר

ESRB Teen

.

אמיץ עולם חדש ב- Stranded: Alien Dawn, Simaval Planet Sivival Siming מציב את גורלה של קבוצה קטנה עם חצוף בידיים שלך. יצרו את הסיפור שלכם באמצעות משחק אסטרטגי משכנע ומטבל, כאשר אתם מקבלים החלטות חיוניות כדי להגן על הניצולים שלכם מפני רעב, מחלות, מזג אוויר קיצוני ועוד. ממחנות בסיסיים ועד בסיסים מבוצרים, צור מעוז כדי להגן על הניצולים מפני התקפות על ידי יצורים זרים שמשוטטים בעולם זרים מרחיב וקטלני. .

· גלה עולם תלת ממדי מרחיב וחי עם פלורה ופאונה מדהימה

נהל את צרכי הניצולים שלך, בריאות ואושר

· לבנות ולהתפתח בסיס ייחודי משלך, ותמציא הגנות ערמומיות כדי להגן עליו וניצולים מלהותקף

. מלאי משאבים שימושיים וחומר הצלה מפסולת חלל שנפלה

.

.

הגיבו למזג אוויר משתנה ואירועי סביבה

· למד לשחק עם מערכת ההדרכה המשולבת

עולם לא סלחני
תקוע: שחר זר דוחף אותך ואת הניצולים שלך לסף. משאבים מוגבלים, מזג אוויר בלתי צפוי, מחלה ויצורים חייזרים עוינים מקשים על קביעת דריסת רגל על ​​עולם לא סלחני. האתגר הבא הוא לעולם לא רחוק, הדורש בניית בסיס חזק יותר ויותר באמצעות משאבים מתקדמים ושיפור ההגנות.

ניצולים תקועים
. לכל ניצול יש סיפור אחורי ייחודי, רמות יכולת משתנות של מיומנויות מפתח, ותכונות חיוביות ושליליות כאחד. רק על ידי שיפור כישוריהם ומקסום הפוטנציאל שלהם תשרוד.

מסע בלתי צפוי
ב STREDSED: DAWN ALIEN, כל הפעלה היא ייחודית. התנסו במסע המונע על ידי אירועי סיפור אקראיים, איומי חיות בר חייזרים ומזג אוויר שלילי. יהיו כישלונות; תציב פתרונות חדשניים משלך לבעיות ולנהל משברים מרובים בו זמנית. .

בניית בסיס מודולרית
תכנן ובנה את הבסיס שלך על עולם זר והפך אותו ממקלט פשוט למאחז היי-טק. הגן על זה בהגנות היקפיות, מקשט אותו בריהוט, הציג מכשירים אוטומטיים כמו צריחי הגנה, וגלה טכנולוגיה חדשה ליצירת כרית מרחב מתפקדת משלך.

אם אתה כבר הבעלים של גרסת ה- PS4 ™ של המשחק הזה, אתה יכול לקבל את הגרסה הדיגיטלית של PS5 ™ ללא עלות נוספת ואינך צריך לרכוש מוצר זה. בעלי עותק של דיסק PS4 ™ חייבים להכניס אותו ל- PS5 ™ בכל פעם שהם רוצים להוריד או לנגן את הגרסה הדיגיטלית של PS5 ™. בעלי דיסקים של משחק PS4 ™ שקונים את המסוף ללא דיסקים של PS5 ™ Digital Edition לא יוכלו להשיג את גרסת ה- PS5 ™ ללא עלות נוספת.

פלטפורמה: PS4, PS5 שחרור: 4/25/2023 מו”ל: Frontier Developments PLC ז’אנר: אסטרטגיה שפות מסך: סינית (פשוטה), אנגלית, צרפתית (צרפת), גרמנית, יפנית, קוריאנית, פולנית, פורטוגזית (ברזיל), רוסית, ספרדית

. למרות שמשחק זה ניתן לשחק ב- PS5, כמה תכונות הזמינות ב- PS4 עשויות להיעדר. ראה פלייסטיישן.com/bc לפרטים נוספים.

.com/תנאי שירות ופלייסטיישן רשת.com/Privacy-Policy).

תוכנה בכפוף לרישיון (ארה”ב..com/softwarelicense).

אתה יכול להוריד ולמלא תוכן זה בקונסולת PS5 הראשית המשויכת לחשבונך (באמצעות הגדרת “שיתוף קונסולה ומחזה לא מקוון”) ובכל קונסולות PS5 אחרות כשאתה מתחבר לאותו חשבון שלך.

. . פורסם על ידי Frontier Developments plc. “Frontier”, “Frontier Foundry” והלוגו של Frontier הם סימנים מסחריים של Frontier Developments plc. כל הזכויות שמורות.