! באינטרנט

0

אחד מכסאות המתכת שפגעה בבתו של טיילור, אינדי, השאיר אותה עם ראש נפוח. דקוטה אמר למשטרה בסרטון שהילד הוא “הדאגה הגדולה ביותר” שלו וכי הוא מרחם עליה.

סרטון המעצר של טיקוקר טיילור פרנקי פול צף במדיה החברתית, שם נראה הסווינגר המורמוני הידוע לשמצה בוכה. בימים אלה היא עומדת בפני מספר אישומים פליליים, כולל התעללות בילדים ואלימות במשפחה, בעקבות עימות לכאורה עם החבר שלה, דקוטה מורטנסן, שהתרחשה גם בפברואר.

משטרת יוטה דיווחה כי בתו של טיילור ודקוטה נפגעו במהלך עימות עם החבר שלה. בהתאם למסמכים שפרסמו פרקליט מחוז מחוז סולט לייק, טיילור הואשם בשתי עבירות של אלימות במשפחה בגין פשע בנוכחות ילד וכתוצאה מכך פציעה, ספירה אחת של תקיפה מחמירה, ספירה אחת של עבירות עבירות של שובבות פלילית וספירה אחת של עוולה התעללות בילדים.

טיילור פרנקי פול, משפיע מורמוני, נעצר באשמות על אלימות במשפחה.

בבוקר שלאחר האירוע, טיילור שוחרר מהכלא עם שחרור לפני משפט בפיקוח. היא אמורה להופיע בבית המשפט ב -14 באפריל לדיון הבא שלה.

התעלולים של טיילור פרנקי פול כפי שנראו בקטעי מצלמת הגוף המשטרה

הניו יורק פוסט הצליח להשיג צילומי מצלמת גוף משטרתית של 10 דקות של מעצרו של טיילור פרנקי פול ביום שישי, בו הוצג המשפיע במצב רגשי ופטיש היסטרי. . כשנשאל על הנמקתו של דקוטה, הוא הגיב:

“כי היא תוקפת ממני את ה- c*!”

הוא אמר שהוא קצת מפחד מחייו. .

בסרטון, טיילור דומעת עמד מחוץ לביתה, והיא נשמעה אומרת:

“דחפתי אותו. אני פגעתי בו. הוא דחף אותי לדברים של הילדים, ואז הלכתי בליסטיים כי הוא דחף אותי כל כך חזק. ואז נלחמתי בחזרה.”

. . טיילור פרנקי פול הודתה במשטרה כי היא השליכה כסאות מתכת ומשחק עץ שנקבע על החבר שלה.

. דקוטה אמר למשטרה בסרטון שהילד הוא “הדאגה הגדולה ביותר” שלו וכי הוא מרחם עליה.

למרות שטיילור שיתפה פעולה עם המשטרה כשהם מכניסים אותה לאזיקים והובילו אותה לסיירת משטרתית, היא שאלה שוב ושוב מדוע היא נעצרת.

בזמן המעצר, טיילור פרנקי פול ודקוטה מורטנסן יצאו במשך כחצי שנה.

צפה בפוסט זה באינסטגרם

הכרזה בכתב על המעצר מקצין משטרת הרמן

הצהרה בכתב של קצין במחלקת משטרת הרמן נכללה במסמכי בית המשפט. הקצין שהגיב לאירוע הצהיר כי כשהגיע למקום, דיווח דקוטה מורטנסן כי התווכח עם טיילור פרנקי פול, במהלכו ניסה לעזוב את המגורים, אך חברתו החלה להכות אותו.

הקצין תיאר עוד סרטון של האירוע בו נראה טיילור פרנקי פול מכניס את דקוטה לאחוז חנק ובועט בו, מכה בו מספר פעמים. . בתה של האם בת החמש, אינדי פול, שכבה קרוב לספה כשאחד הצואה חצה אותה שלא בכוונה והכה אותה.

הצהרה לגבי מעצרו של טיילור פרנקי פול

. הקצין המגיב צפה בנפיחות ואדמומיות סביב עיניו של דקוטה, יחד עם שחרור על צווארו, שריטות על אצבעותיו ונפיחות על מרפקו.

קצין ההרימן הוסיף להצהרתו כי בנו בן השנתיים של טיילור, אושן פול, היה גם בתוך הבית בזמן העימות. .

מוקדם יותר באוגוסט 2022, טיילור פרנקי פול שיתפה שהיא נאבקת בירידה קיצונית במשקל ודיכאון בעקבות גירושיה מבעלה לשעבר, טייט פול.

כמעט חודש לאחר שהטיקוקר טיילור פרנקי פול נעצר בחשד לאלימות במשפחה, כוכבת המדיה החברתית חולקת עדכון על מסע הרווחה שלה ובריאות הנפש שלה.

מאת Kisha Forde 23 במרץ, 2023 17:17 תגיות
צפה: Tiktoker Taylor Frankie Paul הואשם באלימות במשפחה והתעללות בילדים

Tiktoker .

כמעט חודש לאחר שנעצר הילדה בת 28 בעקבות עימות לכאורה עם החבר שלה, דקוטה מורטנסן, 30, היא שיתפה כמה עדכוני חיים, הכוללים תוכניות לעבור למקום אחר ביוטה.

. “אני בשבוע הרביעי, אז אני לא יודע אם אני עדיין רואה הבדל גדול, אבל אני אעדכן אתכם על זה. .

כפי שטיילור-שהכריזה על הפיצול שלה מבעלה לשעבר טייט פול במאי 2022 – הסבירו את הטיפול שלה, “אנחנו פשוט עובדים על כל הטראומה ועל די להתחיל לצלול לאופן שבו אנו יכולים לעזור להתמודד עם זה, אחד, החל מהגירושים שלי.

המשפיע גם ציין כי כעת היא רואה את החרדה שלה באור אחר, ומוסיפה, “אני רק לומדת איך להעביר את זה למחשבות טובות יותר, כך שאין לי חרדה כל כך רעה.”