רווק הזהב: צוות שחקנים, טריילר, תאריך בכורה ומה לדעת, הרווק (סדרה) – טרופי טלוויזיה

0

סדרה / הרווק

EW שיתף לראשונה את החדשות על הנשים שהועלו בעונה החדשה, וכלל את התמונות, הגילאים והביוגרפיה הקצרה על כל אחת מהן.

צוות השחקנים של ‘רווק הזהב’ הוכרז זה עתה – והוא כולל את אמא של ‘רווק לשעבר’ לשעבר

סמל דוא”ל מעטפה. .

שתף אייקון חץ מעוקל שמצביע ימינה.
אייקון פייסבוק האות F.

אייקון דוא”ל בפייסבוק מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

אימייל טוויטר אייקון ציפור מסוגננת עם פה פתוח, ציוץ.

סמל סנאפצ’אט טוויטר רוח רפאים.

אייקון סנאפצ’אט פליברד מכתב מסוגנן f.

אייקון פינטרסט פינטרסט האות “P” מעוצבת כדי להיראות כמו סיכת אצבע.

סמל קישור Pinterest תמונה של קישור שרשרת. זה מעניק סימובילציה של כתובת אתר קישור לאתר.

ג'רי טרנר מחייך בחליפה אפורה וחולצה לבנה תוך כדי אוחז בשושנה מוזהבת

 • .
 • .”
 • .”

קבל את הסקופ הפנימי על הסיפורים הגדולים ביותר של היום בעסקים, מוול סטריט ועד עמק הסיליקון – שנמסר מדי יום.

טעינת משהו נטענת.
!
. הורד את האפליקציה

ABC חשפה את המתמודדים שיופיעו בעונה הקרובה של “רווק הזהב”, ובהתאם לנושא של התוכנית כסיפור אהבה “לשנות הזהב”, אף אחת מהנשים לא נמצאת מתחת לגיל 60.

.

.

“הנשים המגיעות לאחוזה יש חיים שלמים של ניסיון, חיים דרך אהבה, אובדן וצחוק, בתקווה לניצוץ שמצית עתיד מלא באפשרויות אינסופיות”, נמשך התיאור.

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על “רווק הזהב.”

צוות השחקנים ‘רווק הזהב’ לא יכלול נשים מתחת לגיל 60

.

. .

.”

.

.

עם מתחילה עונה, אנו פוגשים את הרווק, “גבר חכם, חתיך ומצליח” שיש לו את הכל. עכשיו הוא כביכול מחפש מישהו שישתף אותו. הוא התוודע לשני תריסר נשים יפות. . .

, , עם כל אותם טרופיות המריצות עם מגדרים המתמודדים שהוחלפו. אומרים כי מרבית הפרקים מציגים “טקס הוורדים הדרמטי ביותר אי פעם!”מרבית ההתפתחויות האחרות מוגבלות כ”מזמירות” אך בדרך כלל מוצגות בשלמותן בפרק הקודם בתצוגה מקדימה של הבא או אפילו מתבצעת מסחרית.

ההצלחה של מופעי האחות הביאה ליקום מרווח של ספין-אוף, בדרך כלל מציגה מתמודדים לשעבר מעונות קודמות שונות. , שם נשאר צוות סיבוב של מתמודדים לשעבר באתר נופש מקסיקני ביץ. בדרך כלל זה מביא לקומץ זוגות יציבים ול- Dodecahedron אהבה מבולגנת של המתמודדים המנסים ליצור אחד משלהם או להיצמד לכמה שבועות נוספים לפגוש מישהו חדש או להרחיב את החופשה/Screentime שלהם. דירת רווקים שימו לב למתמודדים לשעבר נשארים באחוזה ומתמודדים על פרס מזומן , משחקי החורף הרווקים הרווק מציג: הקשיבו ללבכם הערה מוזיקאים מתאמנים זה בזה . .

 • מתוך 26 עונות של , . . הרווק מעונה 13 פסק את אירוסיו עם האישה המנצחת בגמר העונה וחזר למערכת יחסים עם המפתח; הם התחתנו בטקס טלוויזיה ארצית, ויש להם גם ילד. . . הזוגות האחרים נפרדו, כאשר אחד מהם עשה זאת לאחר שהאישה נעצרה בגין תקיפת ארוסה.
 • הרווק . הרווק, . הזוג הראשון מהתוכנית הזו התחתן, בטקס טלוויזיוני מפואר, ומאז היו להם שני ילדים. הזוג עונה 9 נשוי גם עם שני ילדים. הזוג העונה 13 נשוי באושר. . השאר נפרדו. שימו לב שהם אפילו לא מנסים להסתיר את זה יותר. . .
 • רווק בגן העדן היה שיעור הצלחה די הגון עם זוגותיה; 11 מתוך 28 הזוגות הערים את ג’ייד וטאנר של עונה 2, רייבן ואדם של עונה 4, אסטריד וקווין של עונה 5, חנה ודילן של עונה 6 וקליין ודין, ועונה 7� קני ומארי, ג’ו וסרינה, תומאס ובקה , נוח ואביגיל, ברנדן ופייפר, וכריס ואלנה הולידו מהמופע הזה עדיין ביחד. הרווק, והגדר השלישי מעונה 11 של הרווק .

. הערה האריסון ניסתה להגן על אחד מתמודדי התוכנית על השתתפותה בעבר ב”כדור דרום אנטבלום “, אירוע שרומנטיזציה של עידן המלחמה לפני האזרחים של עבדות מבוססת מירוץ, במהלך ראיון בהנחיית רחל לינדזי, הראשון של התוכנית, הראשון של התוכנית רווקות שחורות. הריסון הרגיש בלחץ לעשות זאת בחלקו מכיוון שהתמודד האמור היה (משהו שהוא לא יכול היה לחשוף באותה תקופה), אבל פיטוריו בדאגותיו של לינדזי הובילה לכך שהיא התרחקה את עצמה מהזכיינית וההתנגשות של הקהל המסיבי. הרווק אמורים להתארח על ידי הרווק לשעבר ג’סי פאלמר.

בשנת 2023 הוכרז כי ספין אוף ממוקד בכיר התקשר היה מואר ירוק. זה אמור לבכורה ב -28 בספטמבר באותה שנה, כאשר האלמן ג’רי טרנר יצא לתואר הראשון בכותרת הראשונה.

?:

 • הרווק כולל סוג זה של אופי. . לפעמים הם עושים את זה רחוק, בפעמים אחרות הם לא.
 • שאלת שריון-נוחית: אלפא כלבה של עונה 25 לועג למתמודדת עמית ראיין כ”הו “לפניה. כאשר מאט שאל בחידוש ויקטוריה על האירוע, היא ענתה כי הניתוק שלה “הוצא מההקשר”, מה שמוביל לזינגר זה בכל הזמנים:

מאט: איזה הקשר היה קורא למישהו “הו” מקובל להילקח בו?

 • בן היגינס הוא מתנדב קבוע של מועדון הנוער בייקר בעיר הולדתו. .
 • . המתמודד אליזה דהלבום מוצג לחלוק איכות זו עם קולטון; ברור ליהנות מקבוצת ההפתעה תאריך איתם ולהיות באמת טוב עם הילדים.
 • ואם יש להאמין בפרסומים, צפו למתמודד שיגיד משהו בקווי, “אתה לא זה שמחזיק את הוורדים.”
 • לפעמים התוצאה הפוכה מהנורמה, כמו הרווק למעשה בוחר .
 • אמנם זה לא קיבל כמה שיותר התנגשות, אך שאנאיי התייחסה לעצמה כ- �shanae-nae�, שם סטריאוטיפי �ghetto� נהג לעתים קרובות להפיל אישה שחורה.
 • . למעשה, התגובה הסבירה ביותר שלהם תהיה להיפטר משניכם כך שהם לא צריכים לדאוג למי צודק או לא בסדר. חנה וקליין של עונה 23 (שהבקר שלהם מתוארך כשהם מתמודדים עם מתמודדים מיס ארה”ב) הבינו את זה במהירות והפכו שלום אחד עם השני, וכתוצאה מכך שניהם עברו ריצות ארוכות גם באותה עונה וגם בזיכיון עצמו עצמה.
 • כמו כן, הייתם חושבים שחלק מהגברים/הנשים האלה היו עושים למעשה שם לב . כאשר בן הזוג לוקח אותך לדייט בטוח ונחמד, הוא/היא באמת אכפת לך. . הסיכון לא הפוך את זה לשווה את זה, והם בדרך כלל נזרקים אחרי זה. , .
 • . הם היו הזוג המצליח הראשון מהמופע הזה (מאז הצטרפו אליהם הזוג העונה 17) וכעת הם נשואים באושר עם ילדים.
  • . רגעים אחר כך (או מספר שבועות בזמן אמת), אריה החליטה להיפרד מבקה (במצלמה) ולהגיע עם לורן, והשניים עדיין ביחד.
  • , , היה מופע תחרות ריאליטי מסורתי יותר בו המתמודדים לשעבר שבהם מפוצלים על ידי מגדר והתמודדו זה בזה סדרה/ניצול-סגנון בשבועות הראשונים, אז כזוגות לרגל האחרונה של התחרות. . אם שניהם היו מצביעים במניות, שניהם היו מקבלים 125,000 דולר. אם האחד היה מצביע על המניות והשני הצביע, זה שהצביע על המשך יקבל את הפרס כולו. . .”הוא הצביע” שמור “(מה שאומר שהוא קיבל את הפרס כולו) ואז זרק אותה במקום. .
  • הספינוף השני היה , . . בסוף כל פרק, שני האנשים ללא ורדים נאלצו לעזוב את אתר הנופש, אך בשבוע הבא היו מכניסים שני מתמודדים קודמים נוספים. .
  • משחקי החורף הרווקים הייתה תחרות ספורט חורפית שהציגה מתמודדים לשעבר מ . .
  • .
  • .
  • אביגיל מהעונה של מאט, שהוא חירש חלקית. היא קיבלה את הרושם הראשוני על ידי מאט, אבל אז מעולם לא קיבלה אחד על אחד. . כי .