אמזון פריים: צפו במשחקי רעב בחינם – הרפתקאות החסכוניות שלי, כל ארבעת סרטי משחקי הרעב הזורמים בחינם על טובי

0

כל ארבעת סרטי ‘משחקי רעב’ זורמים כעת בחינם על טובי

הסיכויים זורמים כעת לטובתך: ארבעת סרטי “משחקי הרעב” בכיכובם של ג’ניפר לורנס זמינים בחינם ב- Tubi.

אמזון פריים: צפה במשחקי רעב בחינם

. אתה יכול לקבל הזרמה בלתי מוגבלת של משחקי רעב בחינם עכשיו. אתה יכול לצפות באופן מיידי ב- PS3, Xbox, Kindle Fire, iPad, מחשב ומכשירים אחרים.

הנה קצת על הסרט:

כל שנה בהריסות מה שהיה פעם צפון אמריקה, קפיטול אומה של פאן מאלץ כל אחד משנים עשר מחוזותיה לשלוח ילד ונערה מתבגרים להתחרות במשחקי הרעב. עונש מפותל על התקוממות עבר וטקטיקת הפחדה ממשלתית מתמשכת, משחקי הרעב הם אירוע טלוויזיוני לאומי בו “מחוות” חייבים להילחם זה עם זה עד שנשאר ניצול אחד. קטניס אוורדין בת השש-עשרה מתנדבת במקומה של אחותה הצעירה להיכנס למשחקים, ונאלצת לסמוך על האינסטינקטים החדים שלה, כמו גם על חונכתו של ויקטור היימיץ ‘לשעבר לשעבר כשהיא מוגדרת נגד מחוות שהוכנו מאוד שהכינו לה המשחקים האלה כל חייהם. אם היא אי פעם תחזור הביתה למחוז 12, קטניס חייבת לעשות בחירות בלתי אפשריות בזירה ששוקלות הישרדות נגד האנושות והחיים נגד אהבה.

השאר תגובה

אני שרלין- תודה שעצרת בהרפתקאות החסכוניות שלי! אני אמא לשתי ילדות קטנות שחיות בצפון קליפורניה מדהימה. ! קרא עוד >>>

כל ארבעת סרטי ‘משחקי רעב’ זורמים כעת בחינם על טובי

משחקי רעב - ג'ניפר לורנס - טובי

הסיכויים זורמים כעת לטובתך: ארבעת סרטי “משחקי הרעב” בכיכובם של ג’ניפר לורנס זמינים בחינם ב- Tubi.

שוברי הקופות הדיסטופיים המדעיים מ- Lionsgate זמינים כעת בפלטפורמה החופשית והתומכת בחופשיות של טובי ב- U.ג. זיכיון הסרטים “משחקי הרעב” גייס כמעט 3 מיליארד דולר ברחבי העולם. לצד לורנס, הסרטים כיכבו את ג’וש האצ’רסון, ליאם המסוורת ‘, וודי הרלסון, אליזבת בנקס ודונלד סאתרלנד.

. טובי הוא חלק מפוקס קורפ., שרכשה אותה מוקדם יותר השנה בעסקה של 440 מיליון דולר.

.”הספרים והסרטים מוגדרים בפאנם, מדינה צפון אמריקאית עם 12 מחוזות – עם ילדים מהמחוזות שנבחרו באמצעות הגרלה להשתתף במשחקי הרעב החובה במשחקי המוות.

לורנס מככב כקטניס אוורדין, ששורדת את משחקי הרעב האכזריים לפני שעולה להוביל את המרד נגד הנשיא הרודני של פן סנואו (סאת’רלנד).

.טלוויזיה), ומכשירים ושירותים מחוברים לטלוויזיה כולל רוקו, אמזון פייר טלוויזיה, Apple TV, TVS של סמסונג וויזיו, Comcast Xfinity X1, Cox Contour, Xbox One ו- PlayStation 4.

נותן החסות הבכורה לסרט “משחקי הרעב” הרביעי על טובי הוא שירות משחקי הרפתקאות של Agen of Learning Academy Multiplayer.