טוני הינצ’קליף מפסיד סוכנות, ג’ו רוגן מופע לאחר העישון האסייתי, טוני הינצ’קליף בסמוך לביטול: חשיפת חלאת כדור הארץ – שמונה

0

. Antone’s מתנגד מאוד לדיבור וגזענות שנאה מכל סוג שהוא “, אמר מועדון אחר, אנטון, בפוסט בטוויטר.

הקומיקאי טוני הינצ’קליף נפל על ידי WME וג’ו רוגן הופעות לאחר שהשתלטה נגד הקומיקאי הסיני: דיווחים

על פי הדיווחים, הקומיקאי טוני הינצ’קליף הושמט על ידי סוכנות הכישרונות שלו ושתי הופעות חיות עם ג’ו רוגן לאחר שהשתמש בגרעין גזעני ולגלג על קומיקס של ירידה סינית במהלך הטרחה שנלכדה על וידיאו.

מקורות לא מזוהים אמרו כי WME Entertainment “דרכים נפרדות” עם Hinchcliffe, כך אמרו ל- TMZ TMZ.

מועדון הקומדיה של Creek and Cave, קרצפו באופן בולט את הינצ’ליף מהצעת החוק לתכנית של ג’ו רוגן של שני לילות רביעי וחמישי בבירת טקסס.

“הוא לא בא. אנו מורידים את כל התקשורת (הקידום) כדברים, “אמר הבעלים של המועדון בפוסט בפייסבוק שנתפס על ידי כתב חודשי בטקסס.

. Antone’s מתנגד מאוד לדיבור וגזענות שנאה מכל סוג שהוא “, אמר מועדון אחר, אנטון, בפוסט בטוויטר.

הינצ’קליף התייחס לפנג דנג כ”- F הקטן והמטונף – ing ch – k “והלעג את הבדיחות של הקומיקס ואת הדרך בה דיבר לאחר שדנג הציג אותו בקומדיה של ביג צחוק באוסטין ביום חמישי האחרון.

דנג פרסם את הקליפ של הטרוף במדיה החברתית ביום שלישי ואמר ל”דיילי ניוז “שהוא” המום “מההתקפה.

אזהרה: שפה גרפית

Hinchcliffe התייחס באופן ספציפי לבדיחות של דנג הקשורות לשנאת AAPI, כולל אחת בה הוא מדבר על הירי ההמוני לשלושה ספא אסיה בג’ורג’יה במארס ומציע כי יורים צריכים להראות יותר כבוד בהתחשב באסיאתים שהומצאו אבקת שריפה.

Hinchcliffe לעג באופן ספציפי את בדיחת אבק השריפה במבטא מסודר.

“פשוט הייתי ממש המום מזה, בהתחשב בעובדה שעברתי הופעה ממש טובה שמדברת נגד שנאה אסייתית שמתרחשת במדינה הזו,” אמרה דנג לחדשות.

“כקומיקאי, אני רוצה לכבד את חופש הדיבור של כולם ואת המקצוע שלנו, כך שלא התמודדתי איתו מייד”, אמרה דנג, 36, בראיון טלפוני.

“יש אנשים שאמרו לי פשוט להשתמש בזה כדלק כדי להיות קומיקאי טוב יותר, אבל פשוט לא הרגשתי שזה הדבר הנכון לעשות. כל הזמן אומרים לאסיה-אמריקאים כל הזמן לשמור על ראשם ולהצליח ויום אחד כל זה ייעלם. אבל תראו מה קורה לנו ברחבי הארץ. האסייתים נמצאים תחת תקיפה, “אמר.

“החלטתי שהדבר הנכון לעשות הוא לדבר. זה לא בסדר להשתמש בהשמצות גזעיות אסייתיות כקומיקאי, “אמר.

הניסיונות להגיע להינצ’ליף, 36, לא הצליחו. הוא לא השתמש בפלטפורמות המדיה החברתית שלו כדי לטפל במחלוקת החל מהצהריים ביום חמישי.

בעבר הוא כתב בכמה צלי קומדיה מרכזיות סלבריטאים ועבר על פי הדיווחים לאוסטין מלוס אנג’לס בשנה שעברה כדי להצטרף לקומיקאים עמיתים רוגן ובריאן רדבן.

טוני הינצ’ליף בוטל

סיכומי בידור ותרבות הפופ של טוני הינצ’קליף כמעט הביטול: חשיפת חלאת האדמה

זהו סיכום של סרטון YouTube “‘זה חלאת כדור הארץ בעיניי’ – איך טוני הינצ’ליף כמעט בוטל” על ידי קטעים קצרים של ValueTainment!

תובנות מפתח

  • �� ההקלטה ושיתוף של מערכות קומדיה ללא הקשר נתפסת כ”חלאת כדור הארץ החדשה “מאת טוני הינצ’ליף.
  • �� טוני הינצ’ליף כמעט בוטל לאחר שהעיר הערות שנויות במחלוקת, מה שגרם להתנגשות במדיה החברתית.
  • �� הדובר שואל מדוע התפאורה הפגיעה והניסיונית שלהם נבחרה להיות משותפת במהלך חודש המורשת האסיאתית, מה שמעורר חששות מההשפעה על הקריירה שלהם.
  • �� עורך דינו של טוני הינצ’ליף מייעץ לו מייד לפנות לעזרה מאיש מקצוע בניהול משברים, והדגיש את חומרת המצב.
  • �� טוני הינצ’קליף חולק את החוויה שלו עם מישהו שמנסה לנצל את ביטולו בכך שהוא דרישה סכומי כסף גדולים עבור עזרתם, ומדגיש את האופי האופורטוניסטי של אנשים מסוימים במצבים כאלה.
  • �� סגנון הקומדיה הייחודי של Hinchcliffe מאופיין בגישה “התחת מטורף” הדוחף גבולות ומאתגרים נורמות קומיות מסורתיות.

סיכומים המופעלים על ידי AI לסרטוני יוטיוב סיכומים המופעלים על ידי AI לסרטוני יוטיוב

זהו סיכום של סרטון YouTube “‘זה חלאת כדור הארץ בעיניי’ – איך טוני הינצ’ליף כמעט בוטל” על ידי קטעים קצרים של ValueTainment!