הורדת קטעי טוויץ ‘: הורד קטעי טוויץ’ בחינם., .

0

הורדת טוויץ ‘

Contents

.שאנחנו לא נותנים לך שום בעיה; אנו פשוט מקלים על חייך בכך שהם מאפשרים לך להמיר קטעי טוויץ ‘או אוספים ל- MP4 ללא בעיה.

הורדת קטעי טוויץ ‘: הורד קטעי טוויץ’ בחינם – מטעין.ל

טוויץ ‘הוא שירות הסטרימינג החי השלישי בגודלו באינטרנט, ופלטפורמת הזרמת וידאו משחקי וידאו משומשת בעולם; זו עדות לעליית הטיטאניק של הזרמת Live Game. מסיבה כזו, קשה למצוא גיימר שלא השתמש בטוויץ ‘לפחות פעם אחת בחייו; אפילו אנשים שמשחקים משחקי וידאו משתמשים מדי פעם בשירות הזרימה הזה באופן קבוע.

אבל טוויץ ‘הוא לא רק שירות סטרימינג חי; טוויץ ‘מארח גם סרטונים שאתה יכול להזרים מתי שאתה רוצה. במילים אחרות, לטוויץ ‘יש וידאו על דרישה או תוכן VOD, ממש כמו YouTube.

מרבית ה- VODs הללו בטוויץ ‘הם קליפים, סרטונים קצרים של לא יותר מ 60 שניות המכיל את הרגע המועדף על משתמש ספציפי משידור חי. וכל אחד יכול ליצור קליפים מכל שידור בטוויץ ‘.

אם אתה משתמש מתעוות, סתמי או לא, אנו אומרים לך את המטען הזה.הוא ממיר מקוון עם הרבה יישומים, ותוכל להשתמש בכלי המקוון שלנו בחינם כהורדת קליפ טוויץ ‘; לא ניתן היה להשאיר פלטפורמה ענקית כזו מחוץ לשירותים שלנו. אכפת לנו גם מגיימרים :).

התחל להשתמש במטען.כדי להמיר קטעי טוויץ ‘ל- MP4 או לפורמטים אחרים עכשיו. !

מה זה הורד קליפ טוויץ ‘?

אנו הולכים להסביר לך כיצד להוריד את קטעי הטוויץ ‘, כך שתוכל לשמור את הרגעים הטובים ביותר שנבחרו על ידי השדרים המועדפים עליך. הסרטונים שכל משתמש מעלה לדף הטוויץ ‘שלהם יכולים להימשך עד מספר שעות, כך שהפלטפורמה מאפשרת גם לחתוך אותו בכמה קליפים שהם כמו הרגעים הטובים ביותר שנבחרו על ידי כל משתמש.

לטוויץ ‘אין שיטה להוריד את הקליפים, ואם תנסה לעשות זאת ידנית על ידי פתיחת כלי המפתח, תוריד קובץ גולמי שקשה מאוד לשחק בו.

לכן עדיף להשתמש במטען.כדי להוריד אותו ב- MP4 או להמיר אותו ל- MP3, כך שתוכלו לנגן אותו בכל מכשיר ללא בעיות.

!

למה שתוריד קטעי טוויץ ‘?

זה עשוי להשתנות תלוי באיזה מערכת הפעלה אתה משתמש. עבור משתמשי אנדרואיד, Windows ו- Mac, תוכלו למצוא את הסרטונים שהורדו בתיקיית ההורדות.

כאשר שידורים חיים בסוף טוויץ ‘, הם מאוחסנים בשרתי הרציף כווידיאו לפי דרישה או ארכיון VOD. ארכיונים אלה נעלמים מהפלטפורמה לאחר 14 יום לזרם רגיל או 60 יום למשתמשי פריימר או לשותפים לטוויץ ‘. ברגע שזה קורה, לא ניתן לשחזר את כל הסרטון. אבל אתה יכול לייצר ארכיונים שלא פוגו, ליצור קליפים מהרגעים המועדפים עליך מכל שידור ואז להמיר אותם ל- MP4 או לפורמטים אחרים באמצעות הורדת הקליפ של Twitch שלנו ולשמור את הזיכרונות שלא יסולא בפז ללא הגבלת זמן בזיכרון המכשיר שלך.

להמיר סרטוני טוויץ ‘לפורמטים רבים

ממירי קליפ טוויץ ‘אחרים בחינם מקוונים הם מאוד מגבילים בכל מה שקשור לפורמטים; הם רק מאפשרים לך להמיר את הווידיאו או הקליפ ל- MP4. אבל במטען.זה שונה. אתה יכול להוריד קטעי טוויץ ‘ב- MP4, MP3 ופורמטים אחרים תוך שניות ספורות עם הכלי שלנו; אנו עוזרים לך על ידי מתן דרכים קלות להוריד vods and clips Twitch, אך אנו גם נותנים לך את החופש לבחור.

הורד אוספי טוויץ ‘שלמים או רשימות השמעה באמצעות מטעין.ל

בטוויץ ‘, רשימות השמעה נקראות אוספים. אוספי הטוויץ ‘מורכבים מרגעים מודגשים משדרים שלמים, שנשחקו יחד ברשימות מסוימות כדי להקל על ארגון הדגשים, ממש כמו רשימות השמעה ביוטיוב. למקרה שתשאל, גולת הכותרת או קליפ בטוויץ ‘הוא קטע שנחתך משדר שלם שנוצר על ידי הזרמים עצמם. בעוד קליפ הוא סרטון קצר מאוד שנוצר על ידי משתמש מהרגע האהוב עליו בשידור של מישהו אחר, הדגשים הם הרגעים האהובים על הזרם בשידור משלו. .

אם אתה מקצה לעצמך את המשימה להמיר ולהוריד אוספים שלמים, משימה כזו יכולה להיות גיהנום מוחלט של טדיון ברוב הורדות הווידיאו של טוויץ ‘; אם כי פשוט, הצורך להמיר סרטונים או להדגיש אחד אחד בממיר מקוון יכול להיות מעצבן, במיוחד אם רשימת ההשמעה או האוסף מורכבים יותר מעשרה סרטונים. אבל זה לא קורה עם מטעין.ל.

מטען.הוא הממיר החינמי המקוון היחיד שמאפשר לך להמיר אוספים או רשימות השמעה שלמות מטוויץ.

כיצד להוריד קטעי טוויץ ‘?

כדי להמיר ולהוריד קטעי טוויץ ‘באמצעות מטעין.הוא די מהיר ופשוט. אתה לא מפסיד זמן בפלטפורמה שלנו מנסה לפענח כיצד להתחיל את ההמרה, מכיוון שזה יכול לקרות בשיטות אחרות. הממשק ידידותי למשתמש שלנו לא משאיר מקום לבלבול או סיבוכים.

כדי לקבל את כל הסרטונים של טוויץ ‘או אוספים שלמים שאתה רוצה, אתה רק צריך:

 • חפש את הקישור לקליפ או לקולקציה שאתה רוצה להמיר.
 • הגדר את הפורמט ואיכות הווידיאו שמתאימים לך יותר.
 • קבע את ההתחלה וסוף הפלייליסט או האוסף במקרה הוא הכרחי.
 • לחץ על כפתור ההורדה כדי להתחיל את התהליך.

ובשניות בלבד, מטען.כדי להמיר את כל קליפים, VODs או אוספים שאתה צריך עם כמה לחיצות. להוריד קטעי טוויץ ‘מעולם לא היה קל יותר.

האם זה בטוח להשתמש בהורדת טוויץ ‘?

ממירים והורדות מקוונים הם בעלי מוניטין רע בקרב אנשים שהם קן של איומי דיוג ותוכנות זדוניות. זה נובע מהעובדה שחלק מהפלטפורמות המציעות שירות זה למעשה אינן אמינות ומסוכנות. אבל על המטען.לכן, כל הדברים האלה נאמרו על ממירים מקוונים נראים כמו מיתוסים.

אנו מבטיחים אבטחה מקסימאלית תוך המרת והורדה של קטעי טוויץ ‘או אוספים עם הכלי שלנו. זהו אתר אמין שנבדק באופן קבוע כדי להגן עליך מפני כל הסכנות באינטרנט; אתה לא צריך לדאוג לשום דבר אחר בעת השימוש בכלי שלנו.

במטען.שאנחנו לא נותנים לך שום בעיה; אנו פשוט מקלים על חייך בכך שהם מאפשרים לך להמיר קטעי טוויץ ‘או אוספים ל- MP4 ללא בעיה.

?

זה תלוי לחלוטין במערכת ההפעלה של המכשיר בו אתה משתמש ובתצורת הדפדפן שלך. ב- Windows, Android ו- MacOS, ברגע שתסיים את ההמרה והורדה, תמצא את כל קטעי הטוויץ ‘שהורדו בתיקיית ההורדה כברירת מחדל. במקרים אחרים, המכשיר ישאל אותך באיזה תיקיה תרצה לשמור את הסרטון לפני שתתחיל להוריד את הקובץ.

האם אוכל להוריד קטעי טוויץ ‘בכל מכשיר?

כלי המרה מקוונים מסוימים אינם מאפשרים לך להמיר סרטונים ממכשירים מסוימים; באתרים אלה, האפשרות היחידה הקיימת היא להמיר סרטונים באמצעות מחשב, ואם תנסה את זה בטלפון, לא משנה איזה מהם, תתסכל.

המכשיר בו אתה משתמש אינו מהווה בעיה בכלי שלנו. אתה יכול להשתמש במטען.כדי להמיר ולהוריד סרטונים או קליפים מ- Twitch תוך שימוש ברוב המכשירים מבלי שתצטרך להוריד כל אפליקציה חדשה. לא משנה אם אתה משתמש בטלפון אנדרואיד, iPad, iPhone, Microsoft Windows PC, Amazon Kindle Fire, Mac Computer. אתה יכול להשתמש בכלי הממיר וההורדות שלנו ללא בעיות בכל המכשירים הללו ועוד. אנו גם מאפשרים לך להוריד קטעי טוויץ ‘מרוב הדפדפנים, כולל כמובן המפורסמים ביותר, כמו גוגל כרום, ספארי, פיירפוקס ואופרה.

התחל להמיר ולהוריד קטעי טוויץ ‘ואוספים באמצעות מטעין.מכל המכשירים והדפדפנים.

מהן פלטפורמות אחרות הנתמכות על ידי המטען.ל?

. אתה יכול להוריד תוכן מ- YouTube, Twitter, Vimeo, SoundCloud, Facebook, Tiktok ואפילו IMDB ב- Loader.ל.

אז אל תדאגי צריך למצוא הורדה אחרת לפלטפורמות אלה. עם מטען.ל, לא רק שתוכל להוריד קליפים ואוספים מטוויץ ‘, אלא גם סרטונים מ- YouTube, Vimeo, ועוד, הכל באותו מקום. אנו מציעים לך את הכלי הממיר וההורדות המהיר ביותר והקל ביותר באינטרנט, הזמין ברוב המכשירים והדפדפנים.

לאילו פורמטים אחרים אוכל להמיר את קטעי העווית שלי?

מטען.לתמיכה בפורמטים הבאים לקליפים של Twitch ו- VODs להורדה והמרה: MP3 (שמע), M4A (שמע), WebM (Audio), AAC (Audio), FLAC (Audio), Opus (Audio), OGG (Audio), WAV (שמע), MP4 (וידאו 360p), MP4 (וידאו 480p), MP4 (וידאו 720p), MP4 (וידאו 1080p), MP4 (וידאו 1440p), WebM (וידאו 4K), WebM (Video 8K).

הורד סרטונים מטוויץ ‘בלחיצה אחת היישר מהדפדפן שלך; חינם!

על ידי הורדת סרטון זה, אתה מסכים למדיניות השימוש ההוגן.

אין סימן מים

איכות HD

הורדה מהירה

ניתן לעריכה בקלות

כל פורמט

כיצד להוריד סרטונים מ- Twitch:

1. הדבק כתובת וידאו של טוויץ ‘

הדבק כתובת וידאו של טוויץ ‘על השדה שסופקה ופגע בהורדה. לחץ על “קבל” כדי להכיר בכך שקראת והסכמת למדיניות השימוש ההוגן שלנו.

הדבק כתובת וידאו של טוויץ '

2. ערוך או הורד

יש לך אפשרות לערוך את הווידיאו שלך באמצעות החבילה המלאה שלנו של כלי עריכת וידאו. או לחץ על “הורד עכשיו” כדי לשמור את הסרטון שלך במכשיר שלך.

ערוך או הורד. Png

3. לַחֲלוֹק

ייצא את הסרטון שלך ושתף!

Share.png

הורדת קליפ טוויץ ‘מיידית

הורד קטעי וידאו מטוויץ ‘טלוויזיה באופן מקוון בלחיצה אחת בלבד! Veed מאפשרת לך להוריד תוכן מטוויץ ‘כך שתוכל לערוך, להחזיר מחדש ולשתף אותם בכל מקום. אין סימני מים, אין אובדן באיכות הווידיאו ומהיר! הורדת הווידיאו של Veed עובדת היישר מדפדפן הנייד או השולחן העבודה שלך; אין אפליקציה להתקנה. אתה יכול אפילו לערוך את הסרטונים שלך באמצעות עורך הווידיאו המובנה בחינם שלנו. הוסף תמונות, שמע, טקסט, כתוביות ועוד.

ערוך אופטימיזציה לסרטונים לפייסבוק, אינסטגרם, טקטוק, יוטיוב ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות ושיתוף וידאו. פשוט בחר מראש מראש מההגדרות, ואתה טוב ללכת. . למידע נוסף תוכלו להציג את תנאי השירות של Twitch TV.

הדרכה ‘להורדת טוויץ’

כיצד לחיות זרם tumdnaillive.png

. . מושלם עבור יוצרי תוכן בכל מקום! שתף את הסרטונים שלך בערוצי YouTube, Gaming ו- Podcast.

הורד קטעי טוויץ 'והסר את סימן המים. Png

הוסף אוברול קול לסרטון שלך באופן מיידי

אם אין לך זמן או משאבים להוסיף קריינות לסרטוני הטוויץ ‘שלך, אתה יכול להשתמש בתוכנת הטקסט לדיבור של Veed! ה- TTs שלנו משתמש בקולות אנושיים אמיתיים. בחר משפות שונות ופרופילי קול. AI הטקסט-לקול שלנו יקרא את הטקסט שלך במבטא ההוא. פשוט הדבק טקסט או התחל להקליד והוסף את האודיו לסרטון שלך! זה סופר קל לשימוש וחינם. הוספת קריינות מטקסט חוסכת לך הרבה זמן ומאמץ ביצירת קטעי העווית שלך.

הוסף אוברול קול לסרטון שלך באופן מיידי. Png

צור סרטונים למראה מקצועי בכמה לחיצות

אם אתה זרם טוויץ ‘, רוב הסיכויים שיש לך גם ערוצי מדיה חברתית אחרים לקיים. החזרת התוכן שלך לפלטפורמות שונות מעולם לא הייתה קלה יותר. עם תוכנת עריכת הווידיאו המובנית של Veed, אתה יכול ליצור סרטונים למראה מקצועי רק בכמה לחיצות-מהדפדפן שלך. הוסף אפקטים קוליים, מוזיקת ​​רקע, תמונות, טקסט, כתוביות ועוד. אתה יכול גם להקליט את המסך ואת מצלמת האינטרנט שלך באמצעות מקליט המסך החינמי שלנו. צור דרכי דרך למשחקים ועוד!

צור סרטונים למראה מקצועי בכמה קליקים. Png

שאלות נפוצות

?

הדבק כתובת וידאו של טוויץ ‘על השדה שסופקה ופגע בהורדה. לחץ על קבל כדי להכיר בכך שקראת והסכמת למדיניות השימוש ההוגן שלנו. !

כיצד להוריד אודיו מ- Twitch?

Veed גם מאפשרת לך להמיר כל סרטון, כולל קטעי טוויץ ‘, כקובץ שמע. הורד את הסרטון Twitch דרך Veed וייצא את הקובץ כ- mp3!

האם אתה יכול להוריד קטעי טוויץ ‘של אנשים אחרים?

כן – Twitch מאפשרת לזרמים וגם לצופים להוריד זרמי טוויץ ‘וקליפים. אתה יכול להוריד בקלות קטעי טוויץ ‘באמצעות Veed. רק הדבק את קישור הווידיאו ב- Veed ופגע להורדה!

כיצד אוכל לשמור סרטוני טוויץ ‘כ- MP4?

לא משנה באיזה פורמט הועלה הסרטון בטלוויזיה Twitch, Veed תמיד יאפשר לך לייצא אותו כ- MP4.

כיצד אוכל לחלץ ולשמור אודיו?

. !

איזו אפליקציה יכולה להסיר סימני מים?

Veed מאפשרת לך להסיר את סימן המים Twitch בחינם! כשאתה מוריד סרטון טוויץ ‘באמצעות הורדת הווידיאו שלנו, סימן המים מוסר אוטומטית.

מה הם אומרים על Veed

Veed היא חתיכת תוכנת דפדפן נהדרת עם הצוות הטוב ביותר שראיתי אי פעם. Veed מאפשרת כתוביות, עריכה, קידוד אפקט/טקסט, ועוד הרבה תכונות מתקדמות שעורכים אחרים פשוט לא יכולים להתמודד איתם. הגרסה החינמית נפלאה, אך גרסת המקצוען היא מעבר למושלמת. .

אני אוהבת להשתמש ב- Veed כי הנאום לתעתיק כתוביות הוא המדויק ביותר שראיתי בשוק.

לורה היידט – מנהלת שיווק מותג, יבואני קרלסברג

את תוכנת עריכת הווידיאו הפשוטה והקלה ביותר לשימוש! . עם Veed לא חוויתי בעיות עם הסרטונים שאני יוצר שם. יש לו את כל מה שאני צריך במקום אחד כמו סרגל ההתקדמות לקליפים של דקה אחת, תעתיק אוטומטי לכל תוכן הווידיאו שלי, וגופנים מותאמים אישית לעקביות במיתוג החזותי שלי.

דיאנה B – אסטרטג מדיה חברתית, מועסקים עצמיים

יותר מהורדת וידאו טוויץ ‘

Veed הוא כל כך הרבה יותר מאשר הורדת קליפ טוויץ ‘. זהו עורך וידיאו מקצועי עם חבילת כלים מלאה המיועדת למקצוענים ומתחילים כאחד. ערוך את הסרטונים שלך וגרם להם להיראות מדהימים רק בכמה לחיצות! אתה יכול להוסיף כתוביות כדי להפוך אותם לנגישים יותר, להוסיף קריינות בשפות שונות, אפקטים קוליים, מוזיקת ​​רקע, תמונות ועוד. נסה את Veed עוד היום והתחל ליצור תוכן מדהים – השטח מהדפדפן שלך!

אפליקציית Veed המוצגת במובייל, טאבלט ובמחשב נייד

.

כיצד לקפוץ, לשמור ולהוריד קטעי טוויץ ‘בנייד ובמחשב האישי

לוגו מעוות מתחת ללוגו הקליפ

פִּרפּוּר

כדי לצפות מחדש בכמה מהרגעים האהובים עליכם מזרם טוויץ ‘, תוכלו כעת לקצץ ממנו קטע, המאפשר לכם להוריד את הקליפים שתוכלו לשתף בפלטפורמות אחרות.

ידוע כי זרמי טוויץ ‘רבים ברציף נשארים בשידור חי במשך שעות ארוכות, מה שיכול להקשות על הצופים לצפות מחדש ברגעים הביזאריים או הבלתי צפויים רק על ידי גלילה דרך ה- VOD אחרי הנחל.

תכונת הקליפ של האתר מוצאת פיתרון לבעיה זו בכך שהיא מאפשרת לצופים לקחת קטעי טקסט קצרים מהזרם של מישהו, שנגישים אז באמצעות כתובת אתר נפרדת. מיצירת קליפים על טוויץ ‘, לאן למצוא את אלה השמורים ואפילו כיצד להוריד אותם, יש לנו את כל מה שאתה צריך לדעת ממש כאן.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכן

 • איך לחתוך בטוויץ ‘
 • קטעי טוויץ ‘בנייד: אייפון ואנדרואיד
 • כיצד להוריד קטעי טוויץ ‘
 • הורדת קטעי טוויץ ‘

הלוגו של Twitch המוצג על רקע שיפוע סגול עד צהוב

בין אם אתה באייפון, אנדרואיד, או בשולחן העבודה, אתה יכול בקלות ליצור, לשמור ולהוריד קטעי טוויץ ‘.

איך לקצץ זרם בטוויץ ‘

יצירת קליפ על טוויץ.

בעוד שמשתמשים רבים מורידים את הקליפים הללו על מנת לשתף אותם לאתרים ופורומים פופולריים, הם משמשים גם דרכים שימושיות עבור יוצרים להדגיש רגעים מהזרמים שלהם במדיה החברתית. עקוב אחר הצעדים הבאים כדי ליצור קליפ טוויץ ‘משלך:

 1. לחץ על כפתור Clapperboard בפינה הימנית התחתונה.
 2. ברגע שהמסך יצירת הקליפ החדש הושק, השתמש במחוון כדי להתאים איזה קטע בסרטון אתה רוצה לצלפס. אתה יכול לבחור עד דקה.
 3. כותר את הקליפ שלך ולחץ על ‘לְפַרְסֵם“.

זהו זה – יצרת כעת בהצלחה את הקליפ הראשון שלך לטוויץ ‘.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כיצד לשמור קטעי טוויץ ‘בנייד: אנדרואיד ואייפון

השיטות ליצירת קטעי טוויץ ‘בנייד זהים לחלוטין, לא רלוונטיים אם יש לך אנדרואיד או אייפון:

המאמר נמשך לאחר המודעה

 1. הקש על המסך תוך כדי צפייה בזרם כדי להעלות את האפשרויות.
 2. בחר בסמל Clapperboard בצד ימין למעלה של המסך שלך.
 3. חלון יצוץ, יאפשר לך הקליפ שלך.
 4. ‘כדי לשנות את אורך הסרטון.
 5. הזן את כותרת הקליפ ב- ‘הוסף כותרת‘קטע.
 6. ללחוץ ‘‘בצד ימין למעלה של המסך שלך.

. אם אתה מאבד את זה, אל תדאג – אתה יכול גש לכל הקליפים לוח מחוונים של יוצר.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

אתה יכול להוריד קטעי טוויץ ‘מאתרים חיצוניים, או מ- Twitch עצמו.

כיצד להוריד קטעי טוויץ ‘

אמנם ישנן דרכים שונות לשמור קליפים של טוויץ ‘, אך הדרך הקלה ביותר בנייד היא באמצעות הורדה מקוונת, שתאפשר לך להוריד קליפ קיים:

קָשׁוּר:

רשומות צפייה של Livestream: צופי השיא הגבוהים ביותר ב- Twitch & YouTube כל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

 1. .XYZ.
 2. מצא את הקישור לקליפ שאתה רוצה להוריד. זה יכול להיות משהו שקצרת באופן אישי, או של מישהו אחר.
 3. הדבק את הקישור ל- CLIPR ופגע ‘הורד עכשיו.
 4. יפתח דף חדש, וייתן לך אפשרות לשמור את הקליפ במגוון רזולוציות שונות.
 5. בחר ‘הורד‘ליד הרזולוציה המועדפת עליך.
 6. זהו – הקובץ שלך ישמור ויורד כעת.

כיצד להוריד את הסרטונים הקצוצים שלך מ- Twitch

צילום מסך המציג כיצד לשמור ולהוריד קליפ בטוויץ '

לחץ על הסמל ‘הורד’ כדי לשמור את הקליפ שלך לשולחן העבודה שלך.

אם אתה מתכנן להוריד קליפים שהכנתם בעצמכם, ניתן לעשות זאת כולו על טוויץ ‘עצמו למשתמשים בשולחן העבודה. מדף הבית, כל מה שאתה צריך לעשות הוא:

המאמר נמשך לאחר המודעה

 1. לחץ על סמל הפרופיל שלך בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 2. לך ל ‘לוח מחוונים של יוצר“.
 3. בחר את ‘סמל בעמודה השמאלית ובחר’קליפים.
 4. כעת יוצגו כל הקליפים השמורים שלך. לחץ על הקליפ הספציפי שברצונך להוריד.
 5. בחר את ‘לַחֲלוֹק‘כפתור (הסמל עם החץ שמצביע כלפי מעלה’).
 6. יופיע סרגל קופץ, המציג א אייקון סגול עם חץ מצביע כלפי מטה לקו ישר. .
 7. הקובץ יורד כעת למחשב שלך פורמט MP4, מוכן לשתף בטוויטר, ביוטיוב או במקום אחר.

זכרו, תוכן שנגזר מטוויץ ‘אינו התוכן שלך – זכויות היוצרים נשארות עם השדרן וטוויץ’.

אז, הנה לך את זה – כל מה שאתה צריך לדעת כיצד לקפוץ ולהוריד קטעי טוויץ ‘.

לקבלת תוכן נוסף של טוויץ ‘ובידור, עיין ברשימות שלנו: