?, תחילת העבודה – דראפט פנטזיה כדורגל

0

1.

כדי לשחק בליגה בת עונה, אתה נרשם באחד מכמה אתרים שונים, אם עם אנשים שאתה מכיר או זרים. אתה נותן לצוות שלך שם. מזל טוב: אתה עכשיו בעל צוות “.”

מהי טיוטת מכירה פומבית בכדורגל פנטזיה?

. אחת הדרכים הייחודיות והכיפיות ביותר לגייס שחקנים היא שימוש בדראפט מכירה פומבית. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מה זה טיוטת מכירה פומבית ואיך הם עובדים.

תוכן העניינים

  • איך טיוטות מכירה פומבית עובדות
  • שאלות נפוצות

טיוטת מכירה פומבית היא טיוטת כדורגל פנטזיה בה בעלי קבוצות יש תקציב וירטואלי בו הם משתמשים כדי להציע שחקנים. ההבדל הבולט היחיד בין טיוטות מכירה פומבית לטיוטות נחש סטנדרטיות הוא שיטת כל פורמט להשיג שחקנים. בטיוטות נחש, הקבוצות מתחלפות בבחירות מכל שחקן זמין.

בטיוטות מכירה פומבית, לכל קבוצה יש סיכוי לקחת כל שחקן על ידי הצעת מחיר לתקציב הווירטואלי שלהם. הקבוצות מתחלפות במינוי שחקן שיוכל להציע לו, והליגה כולה יכולה להמשיך ולהציע את השחקן המועמד עד שאף אחד לא רוצה להגדיל את ההצעה, ובשלב זה הקבוצה עם ההצעה הגבוהה ביותר מקבלת את השחקן בקבוצה שלו.

איך טיוטות מכירה פומבית עובדות

בדראפט מכירה פומבית, tEAMS מקבלים תורם למינוי השחקנים שיוצעו להם במהלך הדראפט. . .

הצעות מחיר למינוי מתחילות אוטומטית ב -1 דולר, אם כי המועמדים יכולים לבחור לפתוח את ההצעה גבוהה יותר. . המכירה הפומבית נמשכת עד שכל קבוצה גיבשה את כל 16 השחקנים. .

בדרך כלל יש הצעה מקסימאלית עם זאת, מחושבת על ידי הפחתת כתמי הסגל הריקים של הצוות מהתקציב שנותר לצוות. לדוגמה, בתחילת מכירה פומבית בתקציב של 200 דולר, אף צוות לא יכול להציע יותר מ- 184 דולר על שחקן אחד. הסיבה לכך היא שהקבוצות אינן מסוגלות לנסח שחקנים תמורת 0 דולר, כך שתקציב שנותר של 14 $ ומטה עם 15 כתמים של סגל ריק יביא לכך שקבוצה לא תוכל למלא את הסגל שלהם.

אחרי הטיוטה

לאחר הטיוטה, כל צוות יתחיל בתקציב לסוכנות בחינם, בדרך כלל 1,000 דולר. .

ניתן להשתמש בתקציב זה או לא לרכוש סוכנים בחינם במהלך השנה, בדרך כלל באמצעות תהליך הצעות מחיר אנונימי בכל שבוע, בו בעלי צוותים לא יידעו כמה קבוצות אחרות מציעות על אותו שחקן. הקבוצה שמציבה את ההצעה הגבוהה ביותר תזכה בזכויות על השחקן במחיר זה.

בדומה לתקציב הטיוטה, תקציב הסוכנות החינמי הזה אינו צריך לשמש בשלמותו, אם כי בדרך כלל אין שום תמריץ לסיים את העונה עם כל תקציב שנותר.

שאלות נפוצות

כיצד אוכל לעשות טיוטת מכירה פומבית בכדורגל פנטזיה?

על מנת ליצור טיוטת מכירה פומבית, נציב הליגה שלך פשוט צריך להגדיר את הדראפט שלך למכירה פומבית במסגרת הליגה. ברגע שהטיוטה שלך מתחילה, אתה יכול למנות שחקנים כשתגיע תורך ולהציע לשחקנים שאתה רוצה. לא כל פלטפורמת כדורגל פנטזיה תומכת בטיוטות מכירה פומבית. פנטזיה של ESPN היא פלטפורמת הכדורגל הפנטזיה הנפוצה ביותר. פלטפורמות קיימות אחרות כוללות פנטזיה של NFL, יאהו! פנטזיה ופנטזיה של CBS.

מהי האסטרטגיה הטובה ביותר לדראפט מכירה פומבית של כדורגל פנטזיה?

בטיוטות מכירה פומבית, הכי חשוב לא להוציא יתר על המידה על שחקן אחד או שניים. הגב העליון של הגב לרוב הולך בסביבות 70 $ מתוך התקציב הסטנדרטי של 200 $, ומשאיר לבעלי צוותים עם 130 דולר בלבד למילוי 15 נקודות סגל נוספות. אמנם זה יתרון שיש לאחד מאותם שחקני שכבה עליונה, אך אינך רוצה להוציא את רוב הכסף שלך על כמה שחקנים ולהישאר עם תקציב מועט לבזבז על שאר הסגל שלך.

?

הזמן שהוקדש לטיוטות מכירה פומבית של כדורגל פנטזיה משתנה מאוד תלוי בגודל הליגה, בגודל הסגל וכמה זמן כל הצעה הולכת. טיוטות מכירה פומבית בהחלט נוטות לקחת הרבה יותר זמן מאשר טיוטות נחש סטנדרטיות, כך שתרצה לתת לליגה שלך מקום הרבה יותר גדול בלוח הזמנים אם תחליט שטיוטה של ​​מכירה פומבית היא המתאימה ביותר. לדוגמה, עליך לתכנן שזה ייקח לפחות 2-3 שעות כדי להשלים טיוטה סטנדרטית של 12 קבוצות, 16 שחקנים, 16 שחקנים.

1.

אי פעם רציתי לנהל קבוצת כדורגל, אך מעולם לא הייתה הזדמנות? חושב שיש לך את יכולת הטקטי להוציא את המאסטר פרגוסון, מוריניו או סתם חבריך? דראפט פנטזיה כדורגל הוא ההזדמנות המושלמת להשוויץ בכישורי הניהול שלך. . .

הדבר הראשון שצריך לעשות בעת תחילת העבודה הוא להירשם וליצור או להצטרף לליגה. ברגע שאתה בליגה, אתה יכול לבחור אילו שחקנים תרצה לתעדף לדראפט. זה עוזר להתארגן לדראפט או לבחור עבורך למקרה שאתה לא בסביבה לדראפט. זה מכונה רשימת האוטו -פיק שלך. הבא מגיע הטיוטה. זה כאשר אתה בוחר באמת את החוליה שלך. זה הולך לסיבוב עם מגבלת זמן לכל סיבוב. ברגע שהטיוטה תסתיים, תוכל לבחור את ההרכב שלך. כאשר העונה מתחילה, תרוויחו נקודות עבור כל אחד מהשחקנים שלכם על סמך ההופעות השבועיות שלהם. אתה יכול לשנות את מערך ההתחלה שלך ולעשות עסקאות לאורך כל השנה.

במשך כל 38 השבועות של עונת הפרמייר ליג, אתה בוחר 11 שחקנים להרכב שלך ו -4 לספסל שלך. השחקנים שלך מציגים נקודות על סמך ההופעות האמיתיות שלהם. .

מה שהופך את הדראפט לשונה למשחקי כדורגל אחרים של פרמייר ליג?

. . כובע שכר מוביל להרבה קבוצות “תבניות” בהן כולם בליגה שלך בחרו חוליות דומות מאוד. בטיוטה פנטזיה כדורגל, כל שחקן בפרמייר ליג יכול להיות רק בבעלות הקבוצה היחידה בליגה שלך בכל פעם. . אם מישהו רוצה אותו, יתכן שהם יצטרכו להציע לך מספר שחקנים כדי להוריד אותו. .

.

סחר עם חברים, השקף את החריפות העסקית שלך וידע כדורגל, ולעצב את הקבוצה המושלמת. מי שיש לו הכי הרבה נקודות בליגה שלך בסוף הוא אלוף הכדורגל הפנטזיה הכתיר.

איך לשחק

  • מתחילים
  • ליגת האלופות
  • טיוטות ברק
  • הטיוטה
  • טיוטת מכירה פומבית
  • ניקוד נקודות
  • מועדים של GameWeek
  • שאלות נפוצות

בשנה שעברה בילו מיליוני אמריקאים אינספור שעות בחקר הסטטיסטיקה של שחקני כדורגל מעורפלים.

לפני העונה הם “ניסחו” את השחקנים האלה לקבוצות הדמיוניות שהם “היו בבעלותם.”משחק אחרי משחק, הם עקבו אחר המשחק שלהם בדקות ההולכות וגדלות של משחקי NFL שכבר הוחלטו, וחגגו בניצחון כששחקן לא ביודע בו ניצחון עם חצר חסרת משמעות או לתפוס.

ברוך הבא לעולם המוזר של כדורגל הפנטזיה.

. זה שינה את האופן בו משודרים משחקים אמיתיים ומחלחל לתרבות הפופ עד כדי כך שהוא נושא של סיטקום ארוך טווח.

אם קיבלת הזמנה מחברים או עמיתים לעבודה לשחק את המשחק הזה בפעם הראשונה, מאמר זה הוא בשבילך.

1) מהו כדורגל פנטזיה?

כמה חברות נחמדות שמנהלות טיוטת פנטזיה. (Nuccio Dinuzzo/Chicago Tribune/MCT דרך Getty Images)

כשאתה משחק פנטזיה אתה עושה סגל וירטואלי של שחקני NFL אמיתיים, ואז מתחרה מול הסגל של אנשים אחרים, על סמך הסטטיסטיקה של כל השחקנים במשחקים אמיתיים. ליגות מסורתיות ארוכות עונה (כלומר אתה שומר על השחקנים שלך במשך כל העונה), אבל ליגות יומיות (בהן אתה מגייס סט שחקנים חדש בכל שבוע) הרקיע שחקים בפופולריות בשנים האחרונות.

הכל משחק בתוך משחק, בו הזכיות וההפסדים של קבוצות NFL בחיים האמיתיים אינם חשובים. . זה נקרא “פנטזיה” כי עבור חלקנו, הרכבת השחקנים המובילים מקבוצות שונות לסגל היפותטי אחד זה מה שעובר על פנטזיה ביזארית כלשהי.

זה משחק בו אנשים עושים סגל וירטואלי של שחקני NFL אמיתיים

. .

בסך הכל, פנטזיה חלחלה ביסודיות את תרבות הכדורגל, ויש אפילו עדויות לכך שזה היה נהג משמעותי להמשך הזינוק של ה- NFL בפופולריות. כדורגל פנטזיה הוא הסיבה לשידורי כדורגל מכוסים כעת בגרפיקה של סטטיסטיקות וזו הסיבה שיש ערוץ פופולרי להפליא שפשוט מקפיץ בשידור חי מנגיעה לטאצ’דאון במקום להציג משחק שלם.

מסיבות אלה, ה- NFL עצמו מקדם באופן פעיל כדורגל פנטזיה, למרות שזה בעצם סוג של הימורים . .

2) מאיפה הגיע כדורגל הפנטזיה?

החל משנות החמישים והשישים, כמה קבוצות שונות של מעריצים סטטיסטיים-אובססיביים פוגעים ברעיון, כאשר בייסבול פנטזיה הפופולרי ביותר בהתחלה. בתחילה, האוהדים השתמשו בנייר ובעיפרון כדי לעקוב אחר הסטטיסטיקה של השחקנים שלהם, אך החל משנות התשעים, אתרים שונים החלו להציע ליגות אוטומטיות תמורת תשלום.

. הפופולריות של כל ספורט הפנטזיה – וכדורגל בפרט – זינקה בשנים שחלפו מאז, ורוב האנשים משתמשים כעת בפלטפורמות מקוונות בחינם (אם כי בתשלום פרמיום עם תכונות נוספות עדיין זמינות).

במשך זמן מה, מרבית הליגות המקצועיות התרחקו מספורט פנטזיה, וחושבים עליהם כסוג של הימורים. אבל בשנת 2002, ה- NFL ערכה מחקרים שהראו כי שחקני פנטזיה צפו בכדורגל משמעותי יותר, והליגה החלה לקידום פעיל את המשחק ואפילו אירחו ליגות פנטזיה באתר משלה.

בשנת 2006 הועברה חקיקת הקונגרס להגבלת הימורים מקוונים עם חריג שנכתב במיוחד עבור פנטזיה ספורט. הליגה, סיטקום על קבוצת חברים בליגת כדורגל פנטזיה שמציגה מדי פעם שחקני NFL ככוכבי אורח. .

כוכבים של הליגה. (צילום מאת Tommaso Boddi/WireMage)

?

כדי לשחק בליגה בת עונה, אתה נרשם באחד מכמה אתרים שונים, אם עם אנשים שאתה מכיר או זרים. אתה נותן לצוות שלך שם. מזל טוב: אתה עכשיו בעל צוות “.

אתה והבעלים האחרים מתחילים להחזיק דראפט ובחירת שחקנים

רגע לפני תחילת העונה, אתה והבעלים האחרים (בדרך כלל יש 10 או 12 בליגה) מחזיקים דראפט, בו כל אחד מכם בוחר את שחקני ה- NFL שאתה רוצה בקבוצה שלך. . אחרי הדראפט – ולאורך כל העונה – אתה יכול להתעסק עם הסגל שלך על ידי איסוף שחקנים שלא גויסו, הפיל שחקנים שאתה כבר לא רוצה, וסחר עם בעלים אחרים.

ואז, לכל שבוע בעונה הרגילה, אתה בוחר תת קבוצה של השחקנים בקבוצה שלך כ”התחלה.”בדרך כלל, זה קוורטרבק אחד, שני גב ריצה, שני מקלטים רחבים, סיום הדוק, בועט והגנה של קבוצה, אם כי המספרים האלה משתנים מעט מהליגה לליגה. .

בכל שבוע, המתחילים שלך עולים מול המתחילים של בעלים אחר בליגה שלך בכל שבוע. . בסוף משחקי השבוע, מי שיש לו יותר נקודות מקבל ניצחון. זה נמשך לכל העונה, ובסופו של דבר מוביל לאלוף.

4) אילו שחקנים עלי לנסח?

LE

(ג’סטין ק. Aller/Getty Images)

. לכל מומחה יש העדפות אישיות משלו ופילוסופיית טיוטה, אך בדרך כלל יש הבנה בסיסית, כניסה לעונה, של מי השחקנים הטובים ביותר.

ל- SB Nation יש מדריך מצוין, עם רשימות של השחקנים המובילים בסך הכל, השחקנים המובילים בכל עמדה, “ישנים” (שחקנים שיגויסו נמוכים אבל עשויים לעשות טוב מהצפוי), ו”הפרקים “פוטנציאליים (שחקנים אשר, עבור סיבות שונות, עשויות להיות בעלות ביצועים טובים השנה).

. אם אתה אפילו לא רוצה לעשות את זה, אתה יכול פשוט להתעלם מהדראפט ולעשות משהו אחר עם הזמן שלך, והמערכת תטיל את השחקנים שלך אוטומטית עבורך-אבל מה הכיף בזה?

?

. למרות שתוצאות הדראפט שלך עשויות להיות מאוד מרגשות עבורך, האמת היא שאנשים אחרים – במיוחד אלה שאינם בליגה שלך – לשמוע על השחקנים שבחרת זה כמו לשמוע על החלומות שלך, או שהרגזת שהרסה את שלך סוגר NCAA. הם פשוט לא רלוונטיים.

זה נכון גם לעונה הרגילה. .

כל מי שמשחק פנטזיה אשם בכך שהוא מפרה מדי פעם את הכלל הזה, אבל אף אחד אוהב את האדם שעובד את הצוות שלו לכל שיחה. אנא אל תהיה אותו אדם.

6) מדוע הייתי רוצה לעשות את כל זה?

עשה הכל נכון ואתה יכול לזכות בליגה שלך. (קווין טאו)

. פנטזיה היא ללא ספק דרך מוזרה ולא אינטואיטיבית לצפות בספורט, והיא לוקח זמן. . למה?

גורם אחד הוא שהוא משתנה לאותו דחף רעב שליטה שמניע את אהבתנו לסוגריים של טירוף מרץ. צפייה בספורט זה מהנה, אבל התחושה של קצת שליטה על התוצאה יכולה להיות מרגשת עוד יותר. .

כדורגל פנטזיה יכול להעניק משמעות למאברים שאחרת אין להם אף אחד

אחרת היא שהפנטזיה מפרקת משחק גדול ומורכב למשהו יותר ניתן לניהול. להבין מדוע קבוצות בחיים האמיתיים מנצחים או מפסידים זה ממש קשה. אבל רתיחה דברים לסטטיסטיקה פשוטה – כמו חצרות וטאצ’דאונים – מעניקה לכדורגל מראית עין מושכת של הפשטות.

. .

לבסוף, עבור אנשים שכבר הם אוהדי כדורגל, פנטזיה יכולה להעניק משמעות למשחקים מסוימים שאינם אחרים. אם אני לא מעריץ של המפוצצים או הראמס, ההתמודדות שלהם ב -17 בדצמבר כנראה תהיה די לא מושכת, במיוחד מכיוון שאף אחת מהקבוצות לא עשויה להיות בציד הפלייאוף. אחרת חסר משמעות .

7) האם זה בעצם הימורים?

. עלי אל-סאדי/AFP/Getty Images)

על פי החוק הפדרלי, פנטזיה ספורט לא נחשבים טכנית להימורים. .”

אבל קשה לטעון שפנטזיה לא מתאימה להגדרה האמיתית של המילה “הימורים.”לרוב יש איזשהו דמי כניסה ששולמו בתחילת העונה, ומספקים תשלום למנצח.

ה- NFL, לפחות בפומבי, הוא אנטי-ממספר חזק. ובכל זאת זה מגולף חריג לפנטזיה. זה לא רק סובל פנטזיה: זה מקדם אותה באופן פעיל בפרסומות עם שחקנים נוכחיים, ומספק פלטפורמה ב- NFL..

הסיבה היא שכדורגל הפנטזיה הופך את הכסף ל- NFL. .COM הוא בחינם, אבל הפופולריות של הפנטזיה שלם בהחלט מניעה דירוגים לכל המשחקים, והיא יעילה במיוחד לגרום לאנשים לדאוג למשחקים ללא משמעות ללא עונה מאוחרת.

אבל זה יהיה נכון גם לגבי הימורים קונבנציונליים. . הליגה רכבה את הצורה המוזרה הזו של Pseduo-Mambling לגבהים חדשים של פופולריות-ולא נראה שזה יוותר על זה בזמן הקרוב בקרוב.

אחת מאמונות הליבה שלנו כאן ב- Vox היא שכולם צריכים וראוי לגישה למידע שעוזר להם להבין את העולם, ללא קשר אם הם יכולים לשלם עבור מנוי. עם בחירות 2024 באופק, יותר אנשים פונים אלינו להסברים ברורים ומאוזנים על הנושאים והמדיניות העומדים על כף המאזניים. אנו כל כך אסירי תודה על כך שאנחנו בדרך להכות 85,000 תרומות לתוכנית Vox Duysoces לפני סוף השנה, מה שבתורו עוזר לנו לשמור על העבודה הזו בחינם. . האם תרמו תרומה היום כדי לעזור לנו לפגוע במטרה זו ולתמוך בכיסוי המדיניות שלנו? כל סכום עוזר.