ההיסטוריה של כריך המטחנות – טוני לוקס, מהן מטחנות?

0

תוכל לגלות יותר באילו עוגיות אנו משתמשים או לכבות אותם בהגדרות .

חֶברָתִי

רישוי-AD

זכויות יוצרים © 2023 טוני לוק ברחבי העולם. כל הזכויות שמורות. אתר שתוכנן ומתוחזק על ידי אתרים מעוררי תיאבון.

חברת המותג והזכיינות של טוני לוק של טוני לוקס נמצאת בבעלות ומקודמת על ידי אנתוני לוסידוניו, ג’וניור., ידוע גם בשם טוני לוק, ג’וניור. מיקום המסעדה ברחוב פרונט ובשדרת אורגון, פילדלפיה, פנסילבניה אינו קשור בשום דרך עם חברת המותג או הזכיינות של טוני לוקס, והוא בבעלות עצמאית ומופעל על ידי אנתוני לוסידוניו, האב. . . .

אנו משתמשים בעוגיות כדי לתת לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.

.

סגור הגדרות עוגיות GDPR

  • סקירה כללית של פרטיות
  • עוגיות הכרחיות בהחלט

מהן מטחנות?

מהן מטחנות?

מורחים, בשר, גבינה, ואולי כמה חסה ועגבניות, או כל אחד מהתוספות האהובות עליכם – שכבו אותם יחד בין שתי פרוסות לחם וקיבלתם לעצמכם כריך. עם זאת, השם שאתה קורא לזה משתנה ברגע שאתה מחליף את הלחם לגליל עבה ארוך.

בחנות הכריכים שלנו בפיירפילד, קונטיקט, אנו מכנים את המטחנות האלה. מטחנות הן אחד מסוגי הכריכים הרבים. וריאציה זו פופולרית בקרב ניו אינגלנדרים וניתן להגיש אותה חמה או קרה. .

“מדוע זה נקרא מטחנה?. ובכן, הגעת למקום הנכון! ! התנתקנו על כובע החקירה שלנו והבנו את זה בשבילך.

יש הטוענים שזה מסלנג איטלקי-אמריקני לעובדי המזח-או אלה שנראו לעתים קרובות ברציפים עומדים וטוחנים גוף חלוד לצביעה מחדש. עם זאת, ככל הנראה זה נובע מהעובדה שאתה צריך לטחון את השיניים שלך לכריכים האלה מכיוון שקשה יותר ללעוס מאשר אלה הרגילים.

אמנם לא ברור מאיפה הגיע המונח, דבר אחד בטוח: המטחנות שלנו נעשות טרייה כל יום ומובטחות לספק אותך בכל ביס. אתה עומד לפינוק כשאתה יוצר משלך.

מה מתכון המטחנה המועדף עליך? הגיב למטה ושתף אותנו במטחנה המועדפת עליך.

רשומה זו פורסמה בטחנות ותויגו. סמן את ה- Permalink.