באיזו שעה ‘בת הים הקטנה’ תהיה על דיסני?

0

בת הים הקטנה (2023)

בימוי: רוב מרשל, עם תסריט של דייוויד מאגי, בת הים הקטנה לא הצליח להפוך את התזה בקופות כי דיסני קיוותה. אבל אולי זה יעבור טוב יותר על סטרימינג.

באיזו שעה ‘בת הים הקטנה’ תהיה על דיסני+? כיצד לצפות בחידוש מחדש של ‘בת הים הקטנה’ באופן מקוון

הזרם אותו או דלג על זה: ‘בת הים הקטנה’ על דיסני+, גרסה מחודשת של “פעולה חיה” שתשאיר אותך מציין לאנימציה דו-ממדית מסורתית

סרטים חדשים בסטרימינג: ‘בת הים הקטנה’, ‘Joy Ride’, + עוד

+?

תתכונן ללכת מתחת לים ולנשק את הילדה ואת כל הג’אז הזה, כי החדש בת הים הקטנה .

גרסה מחודשת זו של 2023 לסרט האנימציה האהוב משנת 1989 היא הערך האחרון בקטלוג של דיסני של גרסאות מחדש של פעולות חי. הזמרת האלי ביילי מככבת בתור אריאל, המכונה בת הים הקטנה שחולמת להיות אנושית. ג’ונה האואר-קינג מגלם את הנסיך אריק, עניין האהבה האנושי המדהים, ומליסה מקארתי מגלמת את אורסולה, המכשפה הים הנבל עם השיר הטוב ביותר. חברי צוות שחקנים אחרים כוללים את דייב דיגס, Awkwafina, ג’ייקוב טרמבליי, נומה דומזוויני, ארט מאליק, וג’אבייר בארדם.

, בת הים הקטנה . .

הנה מה לדעת איך לצפות 2023 על סטרימינג, כולל בת הים הקטנה 2023 תאריך שחרור דיסני פלוס ו בת הים הקטנה 2023 דיסני פלוס זמן שחרור.

איפה לצפות בחדש בת הים הקטנה סרט:

החל מיום רביעי, 6 בספטמבר, תוכלו להזרים .

סרט בפלטפורמות כמו אמזון פריים, גוגל פליי, אפל טלוויזיה, וודו ועוד. המחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים, ועשוי להשתנות בהתאם לפלטפורמה שאתה קונה, אבל כרגע בת הים הקטנה עולה 12 דולר.99 לקנות באמזון פריים.

מתי החדש ?

בת הים הקטנה (2023) ב- Disney+, בחינם לכל מי שיש לו מנוי.

באיזו שעה יהיה בת הים הקטנה 2023 להיות בדיסני פלוס?

בת הים הקטנה יהיה בדיסני+ ביום רביעי, 6 בספטמבר, ב -3 א.M. זמן מזרחי, או 12 א.. . זה בהנחה שהסרט עוקב אחר יציאתם של כותרות קודמות של דיסני+, הנוטים להפיל ב -3 א.M. ET, או 12 א.M. PT, בבוקר תאריך השחרור. עכשיו לך להיות חלק מהעולם ההוא!

בת הים הקטנה (2023)

תאריך השחרור של ה- DVD וה- Blu-ray של בת הים הקטנה נקבע ל -19 בספטמבר 2023 וזמין ב- Digital HD מ- Amazon Video ו- iTunes ב- 25 ביולי 2023 .

דירוג: 3.2/5 (222 משתמשים) *אנא עזרו בשיעור

בספר מחדש מודרני של האגדה האהובה, “בת הים הקטנה” לוקחת אותנו להרפתקה קסומה מתחת למים. אריאל, בתולת ים צעירה ומסקרנת, חולמת לחקור את העולם מעבר לעומק האוקיאנוס. כשהיא מצילה נסיך אנושי מקסים, אריק, מספינה, היא מתאהבת בו עמוק. נואש להיות איתו, אריאל עושה הסכם נועז עם מכשפת הים, אורסולה, סוחר את קולה לזוג רגליים. כשהיא יוצאת למסע מסוכן לזכות בלבו של אריק, אריאל חייבת ללמוד את המשמעות האמיתית של הקרבה, גילוי עצמי וכוח קולה שלה.

דיגיטלי HD
תאריך השחרור 25 ביולי 2023

כיסוי

DVD

תאריך השחרור 19 בספטמבר 2023

כיסוי

בלו ריי
UPC: 786936898484
תאריך השחרור 19 בספטמבר 2023

בת הים הקטנה

. הצעיר מבין בנותיו של המלך טריטון והמתריס ביותר, אריאל משתוקק לברר יותר על העולם שמעבר לים, ובעוד ביקור על פני השטח, נופל על הנסיך האש המדהים. בעוד שאסור לאסור על בנות ים לקיים אינטראקציה עם בני אדם, אריאל צריך ללכת אחרי לבה. היא מבצעת עסקה עם מכשפת הים הרעה, אורסולה, שנותנת לה הזדמנות לחוות חיים על אדמה אך בסופו של דבר מציבה את חייה – ואת הכתר של אביה – בסכנה. .

מדורג: עמ ‘
זמן ריצה: 2H 15 דקות
תאריך השחרור: 26 במאי 2023

בימוי

נכתב על ידי

המיוצר על ידי

ללהק

  • מדורג PG