מטילדה: איפה לצפות ולהיזרם ברשת, כאן אתה יכול לצפות במטילדה

0

הנה שם תוכלו לצפות במטילדה

סרט הפנטזיה האייקוני לילדים זמין בלעדית בנטפליקס. זה הוקרן בבכורה בשנת 1996 והותאם במקור מרומן בעל אותו שם שכתב רואלד דאהל. דני דויטו ביים והפיק יחד את הסרט. מטילדה מחאה כפיים על ידי מבקרים וקהלים כאחד, ועדיין ממשיכה להיות סרט אהוב בקרב ילדים. צוות השחקנים הכוכב כולל את מארה ווילסון בתור מטילדה, דני דויטו בתור MR. Wormwood, Rhea Perlman בתור MRS. Wormwood, Embeth Davidtz בתור מיס האני, פאם פריס בתור Trunchbull, ופול ראובנס וטרייסי וולטר כסוכני ה- FBI.

מטילדה: היכן לצפות ולהיזרם ברשת

מטילדה היכן לצפות ולזרום ברשת

כאשר מטילדה מבינה את כוחותיה הטלקינטיים בגיל צעיר, היא משתמשת בה. צפו במטילדה כדי להתענג על שובבותיה המצחיקות של הילדה הצעירה.

כאן תוכלו לצפות במטילדה ברשת.

איפה אתה יכול לצפות ולזרום מטילדה?

אתה יכול צפו וזרמו את מטילדה בנטפליקס.

. זה הוקרן בבכורה בשנת 1996 והותאם במקור מרומן בעל אותו שם שכתב רואלד דאהל. . מטילדה מחאה כפיים על ידי מבקרים וקהלים כאחד, ועדיין ממשיכה להיות סרט אהוב בקרב ילדים. צוות השחקנים הכוכב כולל את מארה ווילסון בתור מטילדה, דני דויטו בתור MR. Wormwood, Rhea Perlman בתור MRS. Wormwood, Embeth Davidtz בתור מיס האני, פאם פריס בתור Trunchbull, ופול ראובנס וטרייסי וולטר כסוכני ה- FBI.

כיצד לצפות במטילדה ולהזרם ברשת

אתה יכול לצפות ולזרום את מטילדה עם מנוי של נטפליקס. הצטרפות לפלטפורמת הסטרימינג היא קלה. עקוב אחר השלבים שלהלן:

  1. עבור לאתר נטפליקס.
  2. בחר תוכנית מנוי עדיפה.
  3. הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך.
  4. בחר שיטת תשלום לרישום.
  5. צור חשבון.
  6. אתה יכול לשדרג, לשדרג לאחור או לבטל את תוכנית המנוי בכל עת.

נטפליקס מעניקה לך גישה למספר גדול של סרטים וסדרות טלוויזיה על ידי אולפנים ידועים כמו גם Netflix Originals. הוא מציע גם שלוש תוכניות מנוי מובחנות שיתאימו לדרישות שלך:

  • תוכנית סטנדרטית עם מודעות: עולה 6 דולר.99 לחודש
  • תוכנית סטנדרטית ללא מודעות: עולה 15 $.49 לחודש
  • תוכנית פרימיום ללא מודעות: עולה 19 $.99/חודש ותומך בארבעה מכשירים בו זמנית

התקציר הרשמי של מטילדה נכתב:

“ילדה צעירה אינטליגנטית במיוחד ממשפחה אכזרית ובלתי מדריכה מגלה שיש לה כוחות טלקינטיים והיא נשלחת לבית ספר בראשות מנהל רודני.”

לוח הזמנים של טווס 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של טווס ל -25 בספטמבר-1 באוקטובר כוללים פרק חדש של הקונטיננטל: מהעולם ..

לוח הזמנים הווידיאו של אמזון פריים 25 בספטמבר-אוקטובר 1

לוח הזמנים הווידיאו של אמזון פריים 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של וידאו של אמזון פריים ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את Gen V, סדרת גיבורי על שהיא ..

לוח הזמנים של HBO מקסימום 25 בספטמבר-אוקטובר 1

לוח הזמנים של HBO מקסימום 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

מהדורות הטלוויזיה והסרטים החדשים של HBO MAX ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את העונה השלישית של StarStruck, American Masters: Marilyn ..

לוח הזמנים של Paramount Plus 25 בספטמבר-אוקטובר 1

לוח הזמנים של Paramount Plus 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

Paramount Plus ‘מהדורות טלוויזיה וסרטים חדשים ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את העונה החמישית של אלווין. והצ’יפמונקים, ..

כאן תוכלו לצפות במטילדה

מארה ווילסון בתור מטילדה

זה לא חכם להתעסק בתקשורת לילדים רק בגלל שזה לילדים. למעשה, כמו ש”מטילדה “עשוי ללמד אותך, זה רעיון רע לנקוט בילדים בכלל. מבוסס על ספר רואלד דאהל משנת 1988 עם אותו שם, “מטילדה” הוא סרט מקסים, קסום ואהוב על ילד מחונן אחד בעולם שלא נראה שהוא מעריך ילדים בכלל. “מטילדה”, שנמצאת כקלאסיקה בקולנוע לילדים, עדיין מחזיקה 90% מהומטומטר של עגבניות רקובות.

הסרט עוקב אחר מטילדה (בגילומה של מארה ווילסון), ילד ברמת גאון שגדל בקריאת ספרים ברמת המכללה לפני שהיא אי פעם הלכה לבית הספר. עם זאת, למרות גאונותה, היא מתעלמת שוב ושוב על ידי אביה האמן ללא טוב, הונאה (בגילומו של דני דויטו, שביים גם את הסרט) ומשפחתו). מצבה דומה לזה של הארי פוטר, אך הדמיון מסתיים כאשר מטילדה הולכת לבית הספר. במקום בית ספר פלאים קסום כמו הוגוורטס, מטילדה מוצאת תחום עוין שנשלט על ידי אגרוף הברזל של Trunchbull הראשי. יחד עם זאת, מטילדה מגלה שבדיוק כמו הארי פוטר, יש לה כוחות מיוחדים. כשחבריה לצדה היא מבקשת להכניס מחדש את השמחה לסביבה המדכאת סביבם.

זה סיפור קלאסי של ילדות גחמות נלחמות נגד ציניות למבוגרים. ואם ברצונך לבקר מחדש את פנינה משנת 1996, ישנם מספר שירותים שבהם תוכלו למצוא “מטילדה” זמינים לסטרימינג, אם כי בעלות.

מטילדה זמינה כעת ב- Vudu

מטילדה וגב 'האני מדברים

. זה אולי אי נוחות עבור מי שמחפש לצפות בסרט הילדים הקלאסי, אך עדיין ישנן כמה דרכים לצפות בסרט בעלות נמוכה יחסית. לדוגמה, שירות הסטרימינג Vudu מספק השכרה דיגיטלית עבור “מטילדה” במחיר של $ 2 בלבד.99.

באופן דומה, שירותים כמו Apple TV, Amazon Prime ו- YouTube מספקים השכרה דיגיטלית בעלות דומה. ללקוחות יש גם אפשרות לרכוש את הסרט תמורת 7 דולר.99. .

זו בושה, בהתחשב בכך שהסרט כל כך מאושר על ידי ילדים שגדלו צופים בו. אם תמונות של סוני, שבבעלותה כיום זכויות הפצה לסרט, מחליטות אי פעם להציע “מטילדה” עד לשירות סטרימינג פופולרי, אין ספק שהוא ימצא שם הצלחה שם. עד אז, למרבה הצער, הצופים יהיו יצטרכו להפיל את הבצק או לשחק את משחק ההמתנה.