וויני הדוב – איפה לצפות ולזרום – מדריך טלוויזיה, וויני הפו: איפה להזרים את המיוחדים, הסרטים, ההופעות שלו ועוד

0

וויני הפו: איפה להזרים את הסרטים, המבצעים, ההצגות של דיסני ועוד

Contents

אוסף זה של כמה מבצעים שונים ינחה אתכם דרך סתיו וחורף בעולם פו, כאשר הדוב החביב וחבריו חוגגים את חג ההודיה וחג המולד. אתה יכול לשכור עונות של נתינה ב iTunes.

פו הדב

הפנטזיה האנימצית הגחמומית הזו עוקבת אחר וויני הדוב (שהושמע על ידי ג’ים קאמינגס) וחבריו ממאה עכו עץ ווד כשהם מתאחדים כדי להציל את כריסטופר רובין מאויב דמיוני, לחפש את הזנב האבוד של אייור ולחפש דבש. בימוי: דון הול וסטיבן ג’יי. אנדרסון.

  • נְהִירָה
  • אוויר

טוען. המתן בבקשה.

ספק הכבלים/לוויין שלי:

אין שודדי טלוויזיה במהלך 14 הימים הבאים. הוסף אותו לרשימת השעונים שלך כדי לקבל עדכונים והודעות זמינות.

וויני הפו (בריטניה)

2:06 וויני הפו (בריטניה)

צוות שחקנים וצוות רואים הכל

ג’ים קאמינגס
וויני הפו/טיגר

קרייג פרגוסון
יַנשׁוּף
ג’ק בולטר
כריסטופר רובין

החדשות האחרונות ראו הכל

וויני הדוב מקבל את הטיפול בפעולה החיה של דיסני

אה, טורח! .

הסרט האחרון של הארי פוטר מטיל תקליטים חדשים לפתיחות מקומיות וגלובליות הגדולות ביותר

הזכיינית של הארי פוטר יוצאת בנימה גבוהה — תו גבוה מאוד. הסרט השמיני והאחרון — הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2 — שבר תקליטים עבור ברוטו המובילים של חצות, יום הפתיחה הגדול ביותר, סוף השבוע הפתיחה הגדול ביותר ב- U.. וכן.

טריילרים וסרטונים רואים הכל

וויני הפו (בריטניה)

פו הדב

וויני הדוב: קר של ינשוף

סרטים פופולריים רואים את כל הסרטים

חיים לא גמורים

הבמא. ג’ניפר לופז מככבת כאם חד הורית מוטרדת שאחרי מות בעלה מוצאת את עצמה עוברת לגור עם חמותה המנוכר (רוברט רדפורד) בחוות מונטנה שלו. חיים לא גמורים מככבים גם מורגן פרימן, בקה גרדנר וקמרין מנהיים.

2005 משפחת PG13, אחרת

קוקו

. כאשר שאיפותיו גורמות לו להתעסק בקללה, עליו לנסוע לארץ המתים כדי לחפש סליחה מאבות אבותיו.

2017 PG Fantasy, משפחה, ילדים, אחרים

מכופף

תשכח מכל מה שאתה יודע על כיפה אדומה קטנה; האגדה הקלאסית מקבלת מראה חדש וסגנון חדש בקומדיה המונעת למחשב זה לכל המשפחה. גריזלי (קול של Xzibit) וחסידה (קולו של אנתוני אנדרסון) הם זוג שוטרים של קריטר שכונו הבונגלו הביתית של סבתא (קולו של גלן קלוז) כדי לחקור הפרעה לשלום. נראה שהיה חילוף שכולל סבתא, נכדתה כיפה רכיבה אדומה קטנה (קול של אן הת’אווי), זאב רע גדול (קולו של פטריק וורברטון), ויער (קולו של ג’ים בלושי). עם זאת, ככל שהבלשים מראיינים את המשתתפים ומקבלים את נקודת המבט של כל אחד, הם לומדים שסבתא אינה כל כך חסרת אונים, אולי אדום עשה יותר מאשר רק לבקר בקרובי משפחה, הזאב אינו הטורף שהוא נסדק להיות, וכן לוודמן אין הרבה יתרון אינטלקטואלי על פני העצים שהוא קופץ. Hoodwinked מציג גם את הכישרונות הקוליים של אנדי דיק, דייוויד אוגדן סטייר וצ’אז פאלמינרי.

ההרפתקאות החדשות של וויני הפו, וויני הפו, חזיר, רו, אייורה, ארנב, ינשוף, טיגר, ארנב

עם שחרורו של כריסטופר רובין, הסאגה של וויני הדוב שוב שוב על המסך הגדול. לא רק שזה התיאטרלי הראשון פו סרט בשבע שנים, זו גם הפעם הראשונה שפו והחברים שלו מוצגים בפעולה בשידור חי (ובכן, למעט את התכנית המענגת אך קשה להפליא לאתר את תוכנית הטלוויזיה של שנות השמונים ברוך הבא לפינת פו. בין אם יש לכם ילדים בדיוק עכשיו מגלים את הקסם של מאה עץ דונם ובין אם אתם מרגישים את אותה המשיכה הנוסטלגית לילדותכם שכריסטופר רובין עושה, אתם בטח רוצים לבקר מחדש את כל התוכן של פו ששוחרר בארבעים השנים האחרונות.

העניין הוא שיש הרבה פו הדב תוכן והוא מתפשט על פני פלטפורמות סטרימינג מרובות! איפה להתחיל, מה לצפות? כאן נכנס Decider, כדי למנוע ממך צריך “לחשוב, לחשוב, לחשוב” יותר מדי על איזה פו מתאים לך. להלן תמצאו רשימה של כל פו הדב .

לרוע המזל, חברי לילדי משנות ה -80, האמורים ברוך הבא לפינת פו לא נמצא ברשימה זו. .

ההרפתקאות הרבות של וויני פו (1977)

לאחר רכישת הזכויות על א.א. מילן פו הדב-Niverse, דיסני הוציא שלושה סרטים קצרים בסוף שנות ה -60 ותחילת שנות ה -70. וויני הדב ועץ הדבש (1966), וויני הדוב והיום הסוער (1968), ו גם וויני הפו והטיגגר (1974) היו השלושה הראשונים, ושולבו בשנת 1977 כדי ליצור את הסרט באורך העלילה הרפתקאותיו הרבות של וויני הפו. אתה יכול לרכוש או לשכור את הראשון פו תכונה ב iTunes וכן אֲמָזוֹנָה.

תכונה ישירה לווידיאו זו עוקבת אחר פו וחברי העץ שלו מאה דונם כשהם מנסים לאתר את כריסטופר רובין, שלא הופיע למשחק. לא ידוע על חבריו הממולאים, הילד הצעיר למעשה הלך לבית הספר. זהו אחד משני סרטי הדוב שאתה יכול להזרים עליהם בפועל נטפליקס. אחרת, אתה יכול לשכור את הסרט ב iTunes אוֹ אֲמָזוֹנָה.

וויני הדוב: ולנטיין בשבילך (1999)

בספיישל הטלוויזיה הזה, יום האהבה מגיע לעץ מאה עכו – וכריסטופר רובין יורד עם מקרה של אהבות. מה יעשו פו והחבורה כשחברם שם לב למישהו אחר? אתה יכול לגלות עכשיו על ידי השכרה ולנטיין בשבילך ב iTunes.

וויני הדוב: עונות הנתינה (1999)

אוסף זה של כמה מבצעים שונים ינחה אתכם דרך סתיו וחורף בעולם פו, כאשר הדוב החביב וחבריו חוגגים את חג ההודיה וחג המולד. אתה יכול לשכור עונות של נתינה ב iTunes.

סרט טיגר (2000)

הסרט המרכזי הזה של טיגר היה השני פו סרט לקבל שחרור תיאטרלי, הבא הרפתקאותיו הרבות של וויני הפו עשרות שנים קודם לכן. זה מציב את הנמר הממולא המפורסם בחזית ומרכזו כשהוא יוצא למסע למצוא את משפחתו. אתה יכול לשכור או לקנות ב iTunes וכן אֲמָזוֹנָה.

תכונה זו של Twofer Direct-to-Video משלבת את הקלאסיקה משנת 1991 גם וויני הדוב וחג המולד עם סיפור מקורי על ערב ראש השנה. אתה יכול להפוך את זה למסורת עונתית על ידי השכרה או רכישה iTunes אוֹ אֲמָזוֹנָה.

הסרט הגדול של חזיר (2003)

פו . כאשר החזיר הקטן והמדוד הולך לאיבוד בעץ מאה דונם, חבריו להקה יחד כדי למצוא אותו. אתה יכול לשכור את סרט הפריצה של חזיר ב iTunes.

וויני הדוב: אביב עם רו (2004)

אם חשבתם שהזכיינית של וויני פו תעזור על חופשת האביב, חשבו שוב! תכונה ישירה לווידיאו זו עוסקת בפסחא והחגיגות סביב טרנספורמציה של החורף לאביב. אתה יכול לרכוש או לשכור את זה ב iTunes וכן .

סרט Heffalump של פו (2005)

הסרט התיאטרלי הרביעי בזכיינית פו הנרחבת ככל הנראה, זה שמביא את הפפלומפ הוורוד הקסום מדמיונו של פו ולתוך עץ מאה עכו. אתה יכול למעשה להזרים עַל נטפליקס, וגם לשכור את זה ב .

סרט ההפלדה של הפלומפ של פו (2005)

מעקב ישיר לווידיאו זה אל סרט הפלומפ מציג את החבר החדש לומבי ליל כל הקדושים. אתה יכול לשכור את ההרפתקה המפחידה באורך התכונה הזה iTunes.

פו הדב

וויני הדוב מחפש דבש, אך ראשית עליו לעזור לעיגורה למצוא זנב חדש! !

2,738 IMDB 7.1 1 שעה 3 דקות 2011

ילדים · עליזים · עדין · כיף

זמין להשכרה או לקנות

עוד רכישה
אפשרויות
ההשכרה כוללת 30 יום כדי להתחיל לצפות בסרטון זה ו 48 שעות לסיום ברגע שהתחילו.

קָשׁוּר

גם הלקוחות צפו

השחקנים והצוות

דון הול

ניסיון חינם, שכר דירה או קנה

ניסיון חינם, שכר דירה או קנה

ניסיון חינם או קנה

ג'ים קאמינגס

על ידי הזמנה או צפייה, אתה מסכים לתנאים שלנו. נמכר על ידי אמזון.Com Services LLC.

ביקורות

4.7 מתוך 5 כוכבים

? Toggle הרחב את ההרחבה