כיצד להשיג חשבון PBE בליגת האגדות |, חשבון ליגה חדש

0

הישאר מעודכן ל- Esports.GG לחדשות העדכונים של הליגה של League of Legends.

כיצד להשיג חשבון PBE בליגת האגדות

.

עונה שתים עשרה לליגת האגדות היא רשמית בספר הרשומות. משחקי Riot מתכוננים כעת לעונה השלוש -עשרה שלה לתואר Esports הגדול ביותר בעולם. עם העונה החדשה מגיעים אלופים חדשים, התאמות חדשות לשבר הזיכונים האהובים על המעריצים ועוד ועוד.

מתי מתחילה העונה הקודמת של 2023 לליגת האגדות?

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על העונה הקודמת של הליגה של האגדות.

. עכשיו ארגז החול המפואר של Riot פתוח לקהל, שם האוהדים יכולים לבדוק אלופים חדשים, עורות חדשים כמו גם הטקטיקות החדשות של Teamfight קבעו שבועות לפני ההשקה החדשה.

.המדריך של GG כיצד אתה יכול להחזיק חשבון League of Legends PBE.

. . הדרישה היחידה על מנת לקבל גישה ל- PBE היא להבטיח שחשבון ליגת האגדות שלך עומד ל”סטנדרטים טובים “, כלומר אין לך איסורי חשבון מצטיינים, ובנוסף אין לך נמוך יותר מרמת הכבוד 3.

<em></p>
<p>.com</em>“רוחב =” 747 “גובה =” 475 ” /></p>
<p><em>צילום מסך באדיבות ליגה.</em></p>
<p>התקנת לקוח PBE היא קלה, מתחת ללחצן אימות החשבון, יהיה היפר -קישור לשחקנים לעקוב. משם, בחר את המערכת הרצויה שלך ואתה טוב ללכת.</p>
<h2><span id=זמני התור הנרחבים של PBE

אחת הבעיות הנפוצות בכך שה- PBE פתוח לכולם הוא זמני התורים הנרחבים שמגיעים איתו. .

. כאשר הסט הנוכחי נמצא קרוב לסוף המחזור שלה, הסט החדש ביותר ישוחרר ל- PBE. .

הישאר מעודכן ל- Esports.GG לחדשות העדכונים של הליגה של League of Legends.

עם כל הדברים המגניבים שמגיעים לליגה כמעט כל טלאי, השחקנים להוטים לנסות דברים חדשים מוקדם ככל האפשר. למרבה המזל, PBE נותן לך את ההזדמנות הזו. .

. . .

בימינו הדברים קלים יותר. כל שעליכם לעשות הוא לבקר באתר של LOL וליצור חשבון PBE על גבי האחד הרגיל שלכם.

 • החשבון הרגיל צריך להיות כבוד 3 ומעלה
 • חשבונות בשרת הקוריאני אינם זכאים

שים לב שאני אומר שלך חשבון רגיל ולא שלך . . אם שלך חשבון מרכזי אסור באותה עת, אז יהיה זה?

. זו תהיה הורדה נפרדת (ממש כמו בימים עברו), אבל לפחות אתה יכול לנהל אותה עם המשגר ​​הרגיל.

מעבר ל- PBE Server ב- League of Legends Launcher

הפוך נוסף הוא שתוכלו להשתמש ברוב הלוקליזציות תוך כדי משחק ב- PBE. זה כולל שפות שלא תוכל לבחור בשרת הרגיל שלך. הגיע הזמן ליהנות מקריינות יפנית של DEM!

שרת PBE

לרוע המזל, המגוון האזורי אינו טוב כמו זה הלשוני בכל הקשור ל- PBE. . כאירופה, אני נוטה לקבל פינג של בערך 200.

בטנה כסף כאן היא שרוב האנשים ישחקו גם עם פינג גבוה יותר. אם אתה מרגיש שהעיכוב עושה את ההבדל יותר מדי, הימנע ממשחק בזמן שיא NA.

תוכן PBE

ליגת האגדות פועלת על מחזורי טלאים של שבועיים, ולכן יש להשלים גרסאות חדשות כמעט חודש מראש. לדוגמה, תיקון 10.. .. . .

מלבד שינויים בגירסה המספרית הבאה, מפתחי הליגה עשויים לעדכן את PBE עם דברים עבור שחרורים מאוחרים יותר ו/או דברים ניסיוניים. לדוגמה, Wukong Revely הוצג לראשונה בסוף 2019, צייץ לבדיקה במהלך PBE 10.מחזור 2, אך מעולם לא הפך אותו למבנה חי של תיקון 10.2. יש דברים, מפוארים או אחרת, לעולם לא מגיעים לבסיס השחקנים הגדול יותר.

עורות כאוס תפור עבור אמומו ובליץקרנק בוטלו בסופו של דבר

בדיקה

מסיבה כלשהי, נראה כי PBE לא מדובר בסביבת בדיקות טובה בכל מה שקשור למשוב של השחקנים. מספר שחקנים בולטים ויוצרי תוכן טוענים כי Riot מתעלם לעתים קרובות מדוחות החיידק שלהם במשך חודשים ולעולם לא מתייחס לחששות איזון. .2 דיאנה עם שיעור ניצחון של 55% או משחררים אפליוס המספקים לאויבים אין הקשר ליכולותיו.

בעיקרו של דבר, נראה כי PBE מתפקד כנימילי בדיקת לחץ ומקור למשוב כמותי. דאגות אינדיבידואליות מטופלות לרוב במהלך מחזורים מורחבים, כמו תקופת העונה או מצבי משחק חדשים/טקטיקות קרב צוות. זה עשוי להשתנות לפחות עבור עורות עם הגישה החדשה לעונה 2020, שם הפורעים כמעט ולא מגיבים לשום משוב אך עוברים כל זה.

. אתה יכול פשוט לנסות אלופים חדשים ולספק את הסקרנות שלך לגבי דברים חדשים אחרים. למרות שזה כמעט סטנדרט אפילו עבור בטא סגורים בימינו, חירות זו בהחלט הייתה חדשה בתחילת שנות העשרים.

עורות

עורות יהיו כיור המטבעות הגדול ביותר שלך בשרת PBE. . אין יותר נקודות מהומות יומיות מענקים (הם פשוט נשברו), מכיוון שהם הוחלפו במשימה יומית. . .

. עם זאת, נכון לינואר 2020, האפשרויות שלך מנצחות אליז, מורגנה המנצחת, דראבן דראבן. .

ניתן לרכוש את אנני-משתנה ב- PBE תמורת 2,450 RP

חדשות PBE

באופן טבעי, ל- Riot Games יש מועצת PBE נפרדת בפורום הרשמי של הליגה. זה מקובץ, אבל אתה עדיין יכול לראות שאנשים מקבלים תשובות מפורמים בנושאים קריטיים. משוב כולל סָעִיף.

באשר להתעדכן בשינויים, המקור הישיר הטוב ביותר יהיה מארק “Scruffy”. מעצב המשחקים הראשי משתף גם עדכונים מהוססים וגם רשימות של ציוצים של איזון שיגיעו לשרתים החיים. .

 • עוזר שולחן העבודה של Nemo – טיוטה, בחירה, באן ומשחק אחרת
 • מדורגת עונה 10; קרא את כל מה שאתה צריך לדעת על S10 בליגת האגדות
 • ?
 • PBE 10.
 • .3 -בונה, רונות, טיפים וטריקים
 • ?
 • מדורגת עונה 10; קרא הכל על העונה החדשה
 • .3 – ליגת האגדות תיקון 10.
 • אגדות של Runeterra; איך לשחק ומה אנחנו יודעים עד כה
 • שנה את השפה והקריינות בליגת האגדות?

?

מפתחי הליגה עברו לאחרונה לרשימה אחידה של סוגיות בכל השרתים. .

?

. גם שחקנים חדשים וגם חוזרים יכולים להירשם לחשבון PBE כאן.

בשביל מה PBE עומד?

.

מהן דרישות ה- PBE?

מבחינת חומרה, אתה יכול להשתמש בכל מחשב שיכול להתמודד עם גרסה רגילה של ליגת האגדות. עם זאת, כדי ליצור חשבון PBE, עליכם להיות כבוד 3 ומעלה ולא להיות אסורים כרגע. .

סביבת הבטא הציבורית של League of Legends היא הדרך הטובה ביותר לבחון משחק חדש שעדיין לא עשה את דרכו לליגת האגדות. כך ניתן להירשם ל- PBE בשנת 2022.

עם טקטיקות קרב קבוצות חדשות קבעו לילה ניאון ואלופת התמיכה האחרונה ברנטה גלאק שעושה את דרכם ל- PBE, האוהדים להוטים כתמיד לנסות משהו חדש בשרת המבחנים של League of Legends. ?

. . New Set New Neons Nights מבצע את הופעת הבכורה שלה בתחום המבחן הציבורי לקראת יציאתו החיה באמצע פברואר, ומשחקי Riot רוצה בבירור שכמה שמעריצים ינסו את זה ככל האפשר.

על מנת להשיג חשבון סביבת בטא ציבורית, עליכם לחשב חשבון League of Legends Active עם לפחות כבוד דרגה שלוש ומעלה בזמן ההרשמה. גם אם תיפול מטווח הכבוד הנדרש, חשבון ה- PBE שלך עדיין יהיה נגיש. זה עוזר לך לגשת ל- PBE בתחילת עונת ליגת האגדות. כל שעליך לעשות הוא לקשר את חשבון שרת הבדיקה שלך לחשבון Live League of Legends שלך בדף ההרשמה PBE.

מה ה- PBE?

. החל משפגעים מוקדמים לעונה ועד עדכוני משחק חזותיים ועד מערכות TFT חדשות, הכל פוגע ב- PBE לפני שהוא יאושר למשחק חי. עבור מעריצים רבים זו דרך להתחיל ראשית באלופות חדשות או לנסות תכונות משחק חדשות לגמרי.