אתרי האינטרנט הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית | PCGamesn, 10 אתרי בונה המחשבים המותאמים אישית הטובים ביותר משנת 2023

0

10 אתרי בונה המחשבים המותאמים אישית הטובים ביותר משנת 2023

Cybertek הוא קמעונאי המחשבים המותאמים אישית ביותר של האיחוד האירופי.

רוצה לבנות מחשב מותאם אישית משלך? ..

אתרי האינטרנט הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית - שלוש תמונות שונות של מחשבים אישיים מותאמים אישית הושלמו יחד, כאשר קווים אדומים מחלקים אותם

פורסם: 11 ביולי, 2023

אז אתה רוצה לדעת מהם הם אתרי האינטרנט הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית? . כדי לעזור להקל על הקוראים שלנו, הפרנו את ההמלצות שלנו לקטגוריות שונות, עם אפשרויות עבורנו קוראים, קוראים בבריטניה וקוראים אירופאים. נשנא לשלוח אותך לאתר שאינו מספק לאזור שלך.

כשמדובר באיזה מחשב אתה משתמש למשחקים ופנאי, אין אפשרות ‘הטובה ביותר’ המוחלטת, אך אנו בהחלט יכולים להמליץ ​​על האתרים הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית (כמו Chillblast ו- Newegg). לכל בעל מחשב יש צרכים ייחודיים משלו למחשב שלהם, ועל ידי בחירה בבנייה בהתאמה אישית, אתה יכול להבטיח שתקבל אחד שמותאם במיוחד לדברים שאתה רוצה להשתמש בהם.

בכל אופן, אנו ניתן לך סקירה של כמה אתרי בונה מחשב מותאם אישית שונה, עם מידע על מה שהם יכולים לעשות, ועל טווח מחירים מחוספס (אם כי כמובן, זה משתנה באופן משמעותי). .

אתרי בונה המחשבים המותאמים אישית הטובים ביותר בארה”ב הם:

אתרי האינטרנט הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית, מספר 2: NZXT. הלוגו הוא על רקע שחור

1.

Nzxt הם הקמעונאי הטוב ביותר למתחילים מחשב מותאמים אישית.

בניית מחשב מותאם אישית משלך יכולה להיראות משימה מפחידה, וזו הסיבה ש- NZXT קיבלה את עצמה להפוך את תהליך בניית המחשב לפשוט ונגיש ככל האפשר. זה מפרק אותו לצעדים פשוטים, שם אתה בוחר באיזה סוג משחק אתה עשוי להשתמש בו כדי לשחק (עם אינדיקטור לאיזה סוג ביצועי FPS אתה יכול לצפות), כמו גם להגדיר את התקציב שלך.

השלב הבא רואה אותך כמעט ‘בונה’ את המחשב. משמאל למסך תקבל ייצוג חזותי של איך נראה המחשב המותאם אישית שלך, ומימינך יש לך רשימת רכיבים שאולי תרצה להוסיף, להסיר או לשנות. אתה לא צריך להיות מומחה למחשבים כדי לבנות אותו כאן, ולהיכולת לראות איך נראה המחשב המוגמר הוא גם מגע נחמד.

אם אתה כבר מרוצה מהמחשב האישי שלך, אבל רק רוצה לוודא שאתה מקבל את המקלדת הטובה ביותר למשחקים, יש לה גם מערכת נוחה להתאמה אישית של מקלדות. בעיקרו של דבר, זה אותו ממשק כמו בונה המחשב המותאם אישית אך מתמקד ברכיבי המקלדת (מתגי מפתח, כבלים וכו ‘) במקום זאת.

אתרי האינטרנט הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית, מספר 2: Newegg. הלוגו הוא על רקע לבן

2. Newegg (אנחנו)

Newegg הוא .

. מייד מהמחבט, אתה מתבקש לבחור אם אתה רוצה מחשב מותאם אישית ברמת כניסה, אחד ברמה הבינונית, או אחד ברמת ‘חובב’ א ‘.ק.א. . .

מה שמועיל ב- NeweGG הוא שזה מקל עליך להשוות רכיבים שונים. ? במקרה כזה, אתה יכול לבחור את כולם ולחץ על ‘השווה’ – הדבר הבא שאתה יודע, יש לך את כל המפרט של כל רכיב המונח זה לצד זה, ממחיר לתדר הפעלה וכל מה שביניהם.

. .

ה אתרי בונה מחשב המותאמים אישית ביותר בבריטניה הם:

אתרי האינטרנט הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית, מספר 4: סריק בריטניה. הלוגו שלו נמצא על רקע לבן

. מחשבי סריקה (בריטניה)

מחשבי סריקה עושים את .

. .

לאחר שבחרת בסוג המחשב שאתה רוצה לבנות, הוא ינחה אותך לדף אחר, שם הוא נותן לך רשימה של הרכיבים הטובים ביותר לצרכים שלך. לדוגמה, אם תלחץ על ‘Pro Gaming’, זה יביא אותך לרשימה ארוכה של מחשבים ורכיבים שונים שכולם מתאימים ביותר לשימוש במשחקים.

זה באמת מקיף, כולל כל דבר, החל מערכות VR וכסאות משחקים, דרך מקרי מחשב, ואפילו פירוק הרכיבים הטובים ביותר למשחקים שונים – כך שאם אתה מחפש משהו שינהל את כל תוספות וואו שלך או מצבי מיינקראפט מטורפים, אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל אחד שמשחק באופן ספציפי את המשחקים האלה היטב.

.

הקמעונאי הטוב ביותר למחשב מותאם אישית משלוחים למחרת.

.

בדף הבית, תראה אפשרות שאומרת “בנה את המחשב שלך עכשיו” ואם תלחץ עליה, תמצא את עצמך מתחיל תהליך של צעד אחר צעד פשוט של צעד. .

. לעזאזל, אתה יכול אפילו לבחור את אוזניות ה- VPN ו- VR הטובות ביותר להגדרה שלך, וודא שיש לך אפשרות מקיפה באמת.

אתרי האינטרנט הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית, מספר 6: סריק בריטניה. הלוגו שלו נמצא על רקע לבן

3. Stormforce Gaming (בריטניה)

הקמעונאי הטוב ביותר עבור חבילות מחשב.

כמו עם האחרים, כשאתה מגיע לדף הבית של Stormforce Gaming, אתה לוחץ על ‘מחשב משחק מותאם אישית’ ואז התחל את התהליך של עיצוב מחשב המשחקים החדש שלך. אתה בוחר אם אתה אחרי מחשב משחקים ברמה, אמצע או ברמה גבוהה, והאם אתה רוצה דגם אינטל או AMD, ואז תינתן לך שאלון מסוגים שונים.

. לאחר מכן, אתה צריך להחליט על כל התוספות האופציונליות הקטנות שיהפכו את המחשב המותאם אישית שלך למעבר, ומאפשר לך לבחור מבין מסכי המשחקים הטובים ביותר, כרטיסי הקול, המקלדת ועוד – כל דבר שאתה לא רוצה, אתה פשוט בוחר ‘ לא תודה. .

.

אתרי בונה מחשב המותאמים אישית ביותר באיחוד האירופי

1. מחשבי CCL (האיחוד האירופי)

.

אף על פי שעסק מבוסס בבריטניה, CCL מחשבים הוא פנטסטי למחשבים אישיים בהתאמה אישית ויספק ללקוחות באירופה, מה שהופך אותם לבחירה נאה עבור כל אזרחי האיחוד האירופי. לאחר שתגיע לדף הבית, עליך ללחוץ על בונה המחשב המותאם אישית כדי להתחיל את המסע שלך.

. .

. על ידי משחק עם אפשרויות שונות, זה יכול להקל הרבה יותר על קבלת בניית מחשב מותאם אישית שמתאימה לצרכים שלך ולתקציב שלך.

אתרי האינטרנט הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית, מספר 8: סריק בריטניה. הלוגו שלו נמצא על רקע לבן

2. מחשב מקור (האיחוד האירופי)

קמעונאי מחשב המותאם אישית הטוב ביותר עם משלוח בינלאומי.

. אמנם אין לו ‘בונה’ פשוט באותו אופן כמו חלק מהאתרים האחרים ברשימה זו, אך מקור PC עובד בכך שתאפשר לך לבחור אפשרות שמרגישה לך מתאימה, ואז לעבור משם כנקודת מוצא, המאפשר לך להגדיר רכיבים שונים ולהוסיף את כל מה שנראה הכי מתאים לך.

. לא רק שתוכלו לבחור מספר עיצובים הדפסים שונים עבור החלק החיצוני של המחשב שלכם, אלא גם אפשרויות תאורה, ואפילו תחריטי לייזר בהתאמה אישית. .

. .

אתרי האינטרנט הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית, מספר 9: סריק בריטניה. הלוגו שלו נמצא על רקע שחור

3.

Cybertek הוא קמעונאי המחשבים המותאמים אישית ביותר של האיחוד האירופי.

אתר צרפתי זה ייתן לך מבחר של מחשבי משחק בעלי ביצועים גבוהים שנבנו מראש, ואם תלחץ על אחד מהם, תקבל סקירה כללית של כל המפרט והרכיבים. אם אתה אוהב את זה, אז נהדר, אין צורך בהתאמה אישית, אבל אם אתה רוצה מחשב מותאם אישית (ואם אתה קורא את זה, הסיכוי הוא די גבוה), יש לך אפשרות לשנות כל היבט בו שאתה צריך השתנה.

בין אם זה ה- SSD, המעבד, המקרה או כל דבר אחר, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור ליד כל חלק כדי לשנות אותו. לאחר מכן CyberTek תראה לך למה אתה יכול להחליף כל סיביות ותגיד לך כמה יעלו השינויים, תוך כדי ייתן לך את כל המידע הדרוש לך בכל חלק חדש.

זה אולי לא מקיף כמו חלק מבוני המחשבים המותאמים אישית האחרים שדיברנו עליהם היום, אבל אם אתה רק רוצה כמה התאמות אישיות קלות ורוצה ללכת עם קמעונאי שממוקם באיחוד, יתכן שלא תמצא טוב יותר אפשרות מאשר סייברטק.

כיצד בחרנו את האתרים הטובים ביותר לבניית מחשב מותאם אישית

כמובן שכאשר מרכיבים את הרשימה הזו, היינו מודעים להוסיף רק אתרים אמינים ואמינים. . מעבר לזה, רק רצינו לוודא שאנחנו ממליצים על אתרים שקל לשימוש ואשר היו להם מגוון מכובד של רכיבים שתוכלו לבחור מהם. . קרא את הדף שלנו כיצד אנו בודקים כדי לגלות יותר כיצד אנו מחברים סוגים אלה של רשימות.

. . אה, ואם אתה מחפש השראה, בדוק את המדריך המסיבי שלנו למאה המחשב הטוב ביותר בונה.

אדם רנדל אדם הוא הסופר הבכיר של מסחר אלקטרוני ב- PCGamesn, עם ניסיון של עשר שנים כסופר מקצועי, ו -26 שנות ניסיון כגיימר נלהב. . כשלא כותב (בעבודה או בבית) אדם נהנה ממגוון די רחב של משחקי וידיאו, עם עניין מיוחד בכותרות אינדי קטנות (קל יותר להתאים ליום עמוס) – יוקה -ליילי, שד שד, חפירה אביר, וכובע בזמן הם כמה מועדפים.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

10 אתרי בונה המחשבים המותאמים אישית הטובים ביותר משנת 2023

אתר בונה מחשב המותאם אישית הטוב ביותר

.

אני בונה מחשבים משלי כבר זמן מה. ואני מנסה לשכנע אחרים לעשות את אותו הדבר כמעט כל כך הרבה זמן. ישנן סיבות רבות מדוע עליכם לבנות מחשב. .

אבל, אני לא. . אני לגמרי מסתפק בתשלם למישהו אחר שיעשה את זה בשבילי.

ויש אנשים שמרגישים באותה צורה על בניית מחשב. הם מעדיפים להימנע מהטרחה של ללמוד כיצד לבנות מחשב (אם כי זה תהליך הרבה יותר קל ממה שאתה יכול לדמיין!.

אם אתה אחד מאותם אנשים, תשמח לגלות שיש הרבה חברות בניית מחשב מותאמות אישית שם שיבנו לך מחשב שאתה יכול להיות מרוצה ממנו.

בפוסט זה, אנו הולכים לעבור על שבעת אתרי הבונה המחשבים המותאמים אישית הטובים ביותר כרגע בחוץ ולפרט מה הופך אותם לאופציה שתרצה לקחת בחשבון אם אתה מחפש לבנות עבורך מחשב מותאם אישית.

תוכן העניינים

. מחשב מקור

, מחשב מקור.

מחשב מקור מציע מחשבים ומחשבים ניידים שנבנו בהתאמה אישית למשחקים ושימוש מקצועי וכל הדגמים והשיעורים שלהם של מחשבים ניידים ומחשבים ניידים הם ‘ניתנים להגדרה’ כדי להתאים למפרט שאתה רוצה. הם מציעים מחשבים אישיים בהתאמה אישית במארזים קטנים של גורמים, מקרי מגדל אמצעיים, מקרי מגדל מלא ומארז מגדל סופר. ויש להם אפשרויות מחשב נייד שמגיעות בעיצובים קלים, כמו גם מחשבים ניידים שמגיעים עם GPU יחיד ואפילו כפול.

למחשב המקורי אין מערכות נמוכות יותר זמינות, כאשר מחשב המשחקים הפחות יקר שלהם מתחיל ב -1,838 דולר. עם זאת, יש להם אפשרויות מימון, כך שאם אין לך ממש את התקציב לרדת יותר מאלף דולר במערכת ברגע זה, אתה יכול לבחור בתשלומים חודשיים נמוכים יותר במקום. ויש להם מבחר קטן של המערכות שלהם זמינות באמזון אם אתם מחפשים אפשרויות משלוח מהירות יותר. הם מציעים אחריות לשנה על המערכות שלהם (יש לך אפשרות להרחיב את זה לשלוש שנים) ותמיכה טכנית בחינם במערכת שלך לכל החיים.

.

מבחינת אפשרויות מחשב מותאם אישית במחיר סביר, ibuypower הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר. יש להם שולחנות עבודה של משחק שמתחילים עד 829 דולר והם מציעים אפשרויות מימון לְאַשֵׁר כמו כן, כך קיימים תשלומים חודשיים.

ibuypower הוקמה בשנת 1999 והם מציעים כיום מגוון של שולחנות עבודה ומחשבים ניידים מותאמים אישית שניתן להגדיר כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלך. וגם כמו CyberPowerPC (מופיע למטה), IbuyPower מוכר מערכות שנבנו מראש באמזון תמורת 499 $ נמוך.

לכן, אם אינך רוצה לחכות ל- iBuyPower שיבנה לך מערכת בהתאמה אישית, אתה תמיד יכול לבחור כדי להעביר את המחשב שלך מהר יותר על ידי רכישה דרך אמזון.

. הבונה הקל שלהם הוא אולי אחד מתכונות התצורה המותאמות אישית ביותר שכן הוא מפשט את התהליך למציאת מחשב עבורך על סמך סוגי המשחקים שאתה משחק.

.

.

מחשבים מותאמים אישית של XIDAX

בעוד ש- Xidax אולי לא ידוע כמו חברות כמו מקור PC לפני מספר שנים, עם חסויות גדולות בשם עם גיימרים/משפיעים פופולריים (Mrbeast, Unbox Therapy, Steve Aoki וכו ‘.), הם עכשיו אחד מבוני המחשבים המותאמים אישית יותר פופולריים יותר.

ומבחינת איכות המערכות שלהם, הם עשויים להיות האפשרות הטובה ביותר בקרב בוני מחשב מותאמים אישית.

בתור התחלה, המחשבים האישיים המותאמים אישית שלהם מתחילים ב -1,092 דולר, וזה די נמוך לבנייה בהתאמה אישית. .

. , .

כל המחשבים השולחניים של XIDAX מגיעים עם אחריות מוגבלת לכל החיים בתעשייה והמחשבים הניידים שלהם מגיעים עם אחריות מוגבלת לשנתיים.

.

אתר NZXT BLD Custom Builder

NZXT הוא שם פופולרי מאוד בחומרה ובציוד היקפי למחשב ולכן הם ראויים להכרה במיזם האחרון שלהם למחשבים שנבנו בהתאמה אישית. מכיוון שהם זכו להצלחה וזכו למוניטין מוצק בענף החומרה למחשבים, עליכם לצפות לחוויה איכותית במחשבים האישיים המותאמים אישית שלהם.

. אתה בוחר את המשחק העיקרי שאתה רוצה לשחק, כמה אתה רוצה להוציא, והאם אתה רוצה מערכת אינטל או AMD מבוססת או לא.

משם, BLD נותן לך מבנה מומלץ ותוכל להגדיר עוד יותר את המערכת לצרכים שלך. .) לציוד היקפי כמו המקרה (מקרי NZXT בלבד), קירור, תוכניות צבע ותאורת RGB.

האחריות לשנתיים שלהם אינה האחריות הארוכה ביותר של חברות המחשבים המותאמות אישית ברשימה זו, אך היא גם אינה הקצרה ביותר (לפחות מבלי לשלם תוספת). הם גם מבטיחים כי המערכות שלהם ישלחו תוך 48 שעות ויש לך אפשרות לשלם ~ 200 $ תוספת כדי לגרום למערכת למשלוח באותו יום (כל עוד אתה מזמין בשעה 11 בבוקר EST).

. ציוד עיקרי

Maingear בונה מחשבים מותאמים אישית כבר למעלה מ 15 שנה. Maingear, שנוסד בשנת 2002, יש מבחר הגון של מחשבים, מחשבים ניידים ותחנות עבודה שיכולות לשמש למשחקים או לשימוש מקצועי.

וכמו שאר האפשרויות ברשימה זו, כל המערכת של Maingear ניתנת להגדרה, עם האפשרות לבחור הכל מהמעבד והכרטיס הגרפי במערכות שלהם, להוספת אורות RGB, עבודת צבע בהתאמה אישית, התקני אחסון מרובים בתצורת RAID, אחריות משודרגת (בין היתר).

ציוד עיקרי כן יש מערכות שמתחילות במחירים הגונים למדי (לפחות, עבור אתר מחשב מותאם אישית מראש). דגם מחשב המשחקים הבסיסי שלהם, , מתחיל ב -1,349 דולר. .

.

אולי אף אתר בונה מחשב מותאם אישית מציע מגוון רחב יותר של דגמי בסיס ואפשרויות תצורה מאשר CyberPowerPC עושה. CyberPowerPC הוקמה כל הדרך חזרה בשנת 1998 והם מוכרים גם מחשבים ניידים מותאמים אישית וגם מחשבים ניידים בהתאמה אישית.

יש להם גם כמה ממחירי ההתחלה הנמוכים ביותר בין האפשרויות האחרות ברשימה זו, כאשר שולחנות העבודה של המשחקים מתחילים ב 925 $ ומחשבים ניידים משחקים החל מ- $ 895. עם זאת, אתה יכול למצוא אפשרויות יקרות אפילו יותר מ- CyberPowerPC ישירות באמזון, עם אפשרויות נמוכות כמו 499 $.

, .

כל המערכות של CyberPowerPC מגיעות עם אחריות סטנדרטית לשנה עם תוכנית שירות לשלוש שנים ותמיכה טכנית לכל החיים. . עם זאת, האפשרויות שלהם באמזון הן זכאיות ראשונות, מה שאומר שניתן לשלוח אליך תוך יומיים בחינם.

7.

סערה דיגיטלית קיימת מאז 2002 והם מציעים מגוון של שולחן עבודה, תחנות עבודה ומחשבים ניידים בהתאמה אישית למשחקים ו/או לשימוש מקצועי.

בעוד שגם CyberPowerPC וגם IbuyPower מציעים מגוון רחב יותר של דגמי בסיס לבחירה ביניהם ויש להם אפשרויות פחות יקרות זמינות דרך אמזון, Digital Storm מציעה את מערכת הדגם הבסיס הזולה ביותר מבין כל האפשרויות האחרות ברשימה זו. דגם הבסיס של Lynx שלהם מתחיל ב 999 $ ויש לו שפע של אפשרויות שיש לשדרג.

. .

.

. . עם זאת, אם יש לך תקציב גדול ואתה זקוק לשולחן עבודה או מחשב נייד בעל ביצועים גבוהים, אז פלקון צפון-מערב עשוי להיות בונה המחשב המותאם אישית שתרצה לקחת בחשבון.

. ,

.)

9.

בונה מחשב מותאם אישית של Avadirect

. .

Avadirect מוכרת גם רכיבים בודדים, עם האפשרות לקנות הכל, החל מכוננים קשיחים שולחניים ועד אוזניות, מקלדות ועכברים.

יש להם שולחנות עבודה במשחקים שנבנו בהתאמה אישית החל מ -1,003 דולר ומחשבים ניידים בנויים בהתאמה אישית החל מ- $ 699. וכן, הם מציעים מימון על כל המערכות שלהם אם אתה מחפש לפצל את ההשקעה שלך לסכומים קטנים יותר.

10. שדרוג מחשב קינג (CUK)

שדרוג מחשב קינג בונה מחשב מותאם אישית

. .

. .

.

11. מחשבי ייחודיות

מחשבי ייחודיות

אם אתה מחפש מערכת בהתאמה אישית אחת מסוגה, ואתה מוכן לשלם כדי לקבל מחשב שהוא באמת ייחודי, אז אולי אין בונה מחשב מותאם אישית טוב יותר ממחשבי ייחודיות.

בניגוד לאפשרויות האחרות ברשימה זו, מחשבי סינגולריות אינם מציעים רשימת מבנים שתוכלו להתאים אישית באמצעות בחירה ובחירת החלקים/רכיבים שתרצו. .

.

.

לא רוצה לבנות מחשב משלך? נסה את בוני המחשבים המותאמים אישית האלה במקום זאת

אמנם אני תמיד אמליץ לגיימרים לבנות מחשבים משלהם (במקום לרכוש אותם בנויים מראש), אבל אני מבין שלא כולם רוצים לקחת את האתגר של בניית מחשב. וכמובן שזה בסדר גמור. שבעת בוני המחשבים המותאמים אישית המפורטים לעיל הם אלטרנטיבות טובות לבניית מערכת משלך.

לַעֲשׂוֹת

ברנט הייל

היי, אני ברנט. . אני גם חובב גיימר ונלהב. ב- YouTube אני בונה מחשבים, סוקר מחשבים ניידים, רכיבים וציוד היקפי ומחזיק מתנות.

36 מחשבות על “10 אתרי בונה המחשבים המותאמים אישית הטובים ביותר משנת 2023”

WRT Cyberpower: המערכת שלי מגיעה מרוסקת בפינה אחת. . ברגע שהם קיבלו את זה בחזרה, הם הפכו לא מגיבים לחלוטין. . PayPal החזירה את הכסף שלי – אחרי שבועות רבים. תשובה