השנה הראשונה של ארק האבוד ראתה “כאבי גדילה”, אך לאמזון יש תוכניות גדולות | PCGamesn, Amazon Games & Smilegate RPG הודעה מהקבוצה – חדשות | ארון אבוד – חופשי לשחק MMO Action RPG

0

אמזון איבדה את ארון

. זה אומר התאמות קלות להיבטי המונטיזציה וכמה מכניקת משחק שאנחנו מרגישים שעוזרים לשחקנים מערביים להסתגל למשחק כמו ארון אבוד.

השנה הראשונה של ארק האבוד ראתה “כאבי גדילה”, אך לאמזון יש תוכניות גדולות

.

הראיון של ארון אבד עם משחקי אמזון - גבר שיער כסף ואישה בלונדינית מתכוונים יחד בין בלוני זהב

פורסם: 5 במרץ, 2023

עבר קצת יותר משנה מאז שהפסיד ארק השיק ברחבי העולם, והמשחק המפותח קוריאני הוכיח את עצמו כאחד ה- MMOs החדשים הטובים ביותר במחשב האישי למרות סדרת בעיות בקיעת שיניים כולל בעיות שרת וגלים של חשבונות בוט. כאשר השנה השנייה מתחילה, PCGamesn מדבר עם סומין פארק, מנהיג הזכיינות ב- Publisher Amazon Games, על מה שהקבוצה למדה, על תוכניותיה העתידיות וסגירת הפער בין הגרסאות האזוריות של ארון האבוד.

PCGAMAMESN: לאחר שנה של יציאת העולם, איך הצוות מרגיש לגבי ההבדלים בין הגרסאות הקוריאניות והעולמיות במהלך השנה הראשונה? האם היו שינויים בולטים שנאלצת לבצע, או אזורים שבהם הרגשת שהשחרור העולמי ראה תועלת מהדברים שלמדת בשחרור הקוריאני?

פארק סומין: . המדיניות שלנו היא להישאר קרובה ככל האפשר לחומר המקור עבור ארון אבוד, אלא אם כן אנו חשים שיש יתרון להתאים משהו לקהל המערבי.

רוב מה שהחלפנו, מלבד לוקליזציה של טקסט, הוא מערכות משחק בהן הרגשנו שהתאמה תגרום להם להרגיש יותר בנוח לקהלים המערביים ולמה שהם מצפים מפעולה חופשית להפעלה MMO. .

. שחקני ארון אבודים במערב הצליחו ליהנות משנים של עידון ושיפור התוכן והאיזון עד שהעדכונים האלה הגיעו למערב.

האם יש כונן להביא שיעורים חדשים לשרתים ברחבי העולם בקצב מהיר יותר? האם יש תוכניות לדחוף לסגור את הפער הזה לשוויון עדכון בסופו של דבר, או שאתה מרוצה מההבדל בקאדנס בין הגרסאות?

מכיוון שאנו עוקבים אחר התקדמות השחקנים בפשיטות ויבשות הלגיון, ומכיוון שלוקח זמן לאתר תוכן, להדביק את הבנייה הקוריאנית זה מאתגר, להיות מציאותי.

עם זאת, אני יכול לומר שאנחנו מתכננים להפחית מאוד את הפער בין הבנייה המערבית לבנייה הקוריאנית בשנה השנייה שלנו לשירות חי בהשוואה לזו של השנה הראשונה שלנו. המהירות של הפחתת הפער הזה תהיה מהירה יותר ממה שהשחקנים מצפים, ושיעורים חדשים ישוחררו בקצב מהיר יותר מזה של יבשות חדשות ופשיטות לגיון. בקרוב תהיה לנו הודעה רשמית ששופכת אור יותר על החדשות החיוביות האלה!

ארון אבוד - קרידר, לובש שריון עור ועם שיער סגול

היו מספר שיפורים מאז שחררו הן לאיכות החיים הכללית, כמו גם להאיץ את הטחינה כדי לעבור את שכבות המשחק הקצה. מה השיפורים הוא הצוות לתעדף כששנה שנייה מתחילה? האם יש תחומים מסוימים שאתה מקווה לפנות אליו בקרוב, או דרכים חדשות לשחקנים להתעדכן?

נכון שככל שהמשחק נכנס לשנת השירות החיה השני שלו, משתמשים חדשים למשחק יכולים להרגיש לחץ “להתעדכן”, בהתחשב בכמות הגדולה של תוכן ברמה גבוהה קיימת. אנו דנים בכך ברציפות עם Smilegate, ובקרוב תהיה לנו הודעה על עדכון שיאפשר למשתמשים חדשים ומחזירים להתעדכן קצת יותר מלבד הכלים הקיימים כמו Power Pass ו- Hyper Express, שימשיכו להיות מיושמים. אנו שמחים לשתף את החדשות האלה, אז הישאר מעודכן!

בהמשך לכך, ארק האבוד מתמקד אמיתי בתוכן משחק הקצה שלו. איך אתה מעודד שחקנים חדשים לאסוף ארון אבוד בשנה השנייה שלה? האם יש תוכניות לתכונות נוספות כמו Punika Power Pass ו- Hyper Express Event?

כאמור, נמשיך לבנות ולהרחיב כלים כמו Power Pass ו- Hyper Express כדי להקל על הנטל של שחקנים חדשים שיגיעו למשחק ורוצים להתקדם במהירות. וכאמור, בקרוב יהיו לנו חדשות לשתף באירוע חדש שיאפשר לשחקנים חדשים וחוזרים להתעדכן מהר יותר.

אנו תמיד מחפשים דרכים חדשות, יחד עם Smilegate, כדי לעזור לתהליך ההשתתפות של שחקנים חדשים, להיות זה דרך פריטים שמאיצים את ההתקדמות או באמצעות אירועים מיוחדים שבהם לשחקנים יכולים להיות גישה לחומרים חשובים למפתח לקידום הדמויות שלהם.

הקרוסאובר של Witcher היה שיתוף פעולה ממש מהנה – איך הצוות מרגיש שהוא עבר, והאם אתה מחפש לעשות יותר פרויקטים כאלה בעתיד? כל ‘מוצלב חלומות’ שתשמח לראות (גם אם הם לא נמצאים בצינור)?

אנו מרגישים שהקרוסאובר של המכשף היה אירוע מוצלח ואנחנו שמחים שהצלחנו להביא אותו לשחקנים. בהתחשב בכך ש [המכשף] כל כך פופולרי במערב, זה הרגיש כמו שיתוף פעולה נהדר עבור הקהל שלנו במיוחד, מכיוון שזה היה שילוב של שני זיכיונות RPG אהובים היטב. אמזון וסמיילגייט תמיד מדברים ביחד על תוכן עתידי ועל דברים שאנחנו יכולים להביא לקהלים הן בקוריאה והן במערב, ואירועי קרוסאובר הם משהו שנעריך לעתיד.

ארון אבוד - ינפר מהוויצ'ר 3 ב- RPG Smilegate

. מה הצוות למד מאלה כדי לעזור להחליק ולמזער סוגיות כאלה בעתיד?

כמו בכל משחק שירות חי, ישנם כמה שיהוקים ודברים שיש לגהץ. השנה הראשונה שלנו עם ארון האבוד ראתה כמה כאבי גדילה, אבל אחד גדול חיובי להוריד מאותם אתגרים הוא עד כמה סמיילגייט ואמזון פעלו יחד כדי לתקן אותם לקהילה. סוגיות חמורות רבות תוקנו בעוד מספר ימים, והקהילה קיבלה פיצוי על הנושאים.

סוגיות מסוימות נמשכו, כמו המצב עם בוטים, אך השתפרו עם הזמן. Smilegate ואמזון נשארים מחויבים להשתפר בנושאים אלה לשנה השנייה של ארק האבוד כדי ליצור את החוויה הטובה ביותר עבור שחקנים במערב.

בהמשך לכך, יש הרבה דיונים סביב פיצויים המוצעים בעקבות בעיות כאלה – מה שקובע את הסכום המתאים לחלק, ומי צריך להשיג את זה?

. משחקי Smilegate או Amazon יעלו חבילת פיצויים ואסטרטגיית הפצה מוצעת, ושני הצוותים ידונו בזה ויגיעו להסכמה על פיצויים. ההחלטה היא תמיד מאמץ שיתופי.

עשית הרבה עבודה לאחרונה כדי לנסות להילחם בחשבונות בוט. האם ראית שיפורים מוחשיים מההפעלה הזו עד כה? איך אתה פועל להמשיך ולשפר את החוויה עבור שחקנים ולהבטיח שאין כל כך הרבה בוטים המשבשים את המשחק והמשק?

בוטים הם אחד הנושאים שהוזכרו קודם לכן שעדיין נמשכים במשחק במידה מסוימת, אך המצב השתפר מאוד מהמקום בו היה בשנה שעברה. . אבל פתרונות שעובדים היום לא בהכרח עובדים בשנה, זה האופי המתפתח של בעיה זו. זה קצת יעד מרגש, אבל כזה ש- Smilegate וגם אמזון נשארים מחויבים לעבוד על השחקנים שלנו.

ארון אבוד - ויקאס, שד עם שריון מוזהב ממוסמר וכנפיים גדולות וסגולות

מה העדכון העתידי היחיד שהקבוצה הכי נרגשת לשחקנים לראות?

יש כמה תוכן נהדר שמגיע למשחק השנה, אבל אני לא רוצה לקלקל אותו למעריצים! אני ממליץ לך לפקוח עין על אתר ה- ARK האבוד וערוצי המדיה החברתית לעדכונים.

ראיון עם פארק סומין שנערך על ידי PCGAMAMESN באמצעות דואר אלקטרוני.

. אם אתם מחפשים לקפוץ פנימה ולנסות את המשחק בעצמכם, התבונן ברשימת שכבות הכיתה של ארון האבודים שלנו ומדריך שימושי למציאת כל זרעי ארון מוקוקו האבודים במשחק.

קן אולסופ קן רוצה לשחק הכל, אך בהכרח בסופו של דבר על דיאבלו 4, עמק Dreamlight, FFXIV או Terraria שוב. הוא אוהב RPGs, Soulslikes ו- Roguelikes, ולא יפסיק לדבר על מפלצת האנטר וכמו דרקון.

אמזון איבדה את ארון

,

אנחנו לא יכולים להאמין שעבר כבר יותר מחודש מאז שהושק ארון האבוד לקהלים המערביים. הקבוצות שלנו, בשני משחקי אמזון וגם ב- Smilegate RPG, עבדו ללא לאות על יציבות, מאבק בבוטים, הכנת תוכן חדש והרבה יותר מאחורי הקלעים. אנו מעריכים את התמיכה והסבלנות שראינו משחקנים ברחבי העולם, ולפני שצלילים לעדכון הצוות שלנו, ברצוננו להודות למיליוני הגיבורים שדרכו בארקסיה והצטרפו אלינו לתחילת ההרפתקה הזו.

אם כבר מדברים על הרפתקאות (או לפחות על נסיעות בינלאומיות), השבוע אלינו הצטרף אלינו Smilegate RPG במשרדנו בסיאטל לאיחוד מהנה ופרודוקטיבי של כוחות בזמן שאנו מסתכלים על מפת הדרכים התוכן, לשפר את הפעולות והכלים וממשיכים שיתוף פעולה על כל הדברים הקשורים לשחרור המערבי של ארון אבוד. חשבנו שזה יהיה הזמן המושלם לשתף פעולה גם בכתב העדכון כדי לטפל בדאגות שראינו בקהילה, לשתף את הגישה שלנו לשחרור תוכן חדש לחופי המערב של ארקסיה ולקלקל כמה הפתעות צפויות. .

מבט מאחורי הווילון: התקדמות, ארגוס, מפת דרכים תוכן ועורות

השקת ארון אבוד במערב הייתה חווית למידה נפלאה, צנועה ונהדרת עבורנו במשחקי אמזון ו- RPG של Smilegate. המסע שלנו היה מלא בלילות מאוחרים, פתרון בעיות יצירתיות, קפץ לשרתים מערביים לשחק יחד, ועכשיו, מסתכל קדימה על הדברים הבאים. .

כדי לקבוע את הבמה, ברצוננו לחזור ולהדגיש כמה מחשבות על התקדמות ששיתפנו מוקדם יותר החודש. באזורים אחרים, השחקנים נאלצו להישאר ברובד 1 ו -2 למשך זמן לא מבוטל, מכיוון שטרם שוחרר שכבה 3. במהדורה המערבית הושק ארון האבוד עם שכבה 1, 2 ו -3 תוכן. הכוונה היא ש- T1 & T2 ישמשו כדרך לשחקנים להבין את המערכות הרבות בתיבה האבודה, ויעודדו שחקנים לחקור את העולם העצום של ארקזיה וללמוד כיצד מכניקה מורכבת בתוך קרבות משחקים. שני השכבות הראשונות מעוצבות כפרולוג באמצע המשחק לעושר של תוכן Tier 3 של משחק קצה ש- Smilegate RPG פיתח מאז ההשקה המקורית שלהם.

כפי שמומלץ נהר הזהב (מנהל המשחק של ארק), אתה מתקדם במהירות שלך ונהנה מתוכן אופקי כמו חקר, פריטי אספנות, משימות ועוד לצד התקדמות רמת הפריט האנכית שלך. הרבה שחקנים מתקדמים כרגע דרך T1 ו- T2. חלקכם כבר ב- T3, מוכנים לנקות אתגרי משחק קצה. המטרה שלנו תמיד הייתה שהשחקנים יתקדמו בכל קצב שהם רואים לנכון. .

. ראינו חששות לשחקנים כי שחרורו של ארגוס לפני שחלק משמעותי מבסיס השחקנים התקדם דרך רובד 3 גרם לתיבה אבודה להרגיש תשלום לזכייה. מעולם לא רצינו ששחקנים ירגישו ממהרים במסע שלהם לפגוע ברמת הפריט 1370. שקלנו שיש לנו ארגוס זמין בהשקה, אך ראינו ב- Abyss Raid כאבן דריכה חשובה, ועוזרת לגשר על הפער לפעילויות משחק קצה שעדיין לא שוחררו בגרסה המערבית של ארק האבוד (אנחנו מסתכלים עליך, לגיון פשיטות). .

טעינו בשחרור עדכון המשחקים במרץ מהר מדי לאחר ההשקה. נתונים שניתחנו לצד RPG של Smilegate מההשקות הקודמות שלהם הקרינו כי חלק גדול יותר של שחקנים היה מגיע לרמה הנדרשת כדי לאתגר את ארגוס. עם זאת, התעלמנו משתנים מסוימים, כמו שחקנים שמבלים זמן רב יותר על תוכן אופקי ומחיר חומרי כיבוש גדלים בגלל בוטים ועסקאות בכסף אמיתי. . יחד, הצוותים שלנו ב- Amazon Games ו- Smilegate RPG ממשיכים לאסוף נתונים על דפוסי משחק בגרסה המערבית כדי ליידע טוב יותר את מפת הדרכים של התוכן העתידי שלנו. אנו מעריכים את הסבלנות והתמיכה שראינו מהקהילה בזמן שאנו ממשיכים ללמוד יחד ולעבוד על עדכון מפת הדרכים שלנו, ולהתנצל על הבלבול שההתרגשות המוקדמת שלנו יצרה.

לאחר ניתוח נתונים והאזנה למשוב נגן בכל ערוצי הקהילה שלנו, אנו מאמינים כי עדכון שעוזר להרפתקנים להתקדם עם התוכן שנמצא כעת במשחק חשוב יותר מאשר לשחרר תוכן משחק חדש חדש. אנו נרחיב את זה למטה בקטע הכבוד. . עם זאת, עדיין יש שפע של תוכן משחק קצה שצריך להגיע לארקסיה. . המטרה שלנו היא לספק תוכן מהנה לשחקנים, גם אם זה ברמה גבוהה יותר, בעוד שלעולם לא גורם לשחקנים להרגיש לחץ שהם צריכים לשלם כדי להתקדם. הגמישות תמיד הייתה כוח מניע בשיתוף פעולה בין הקבוצות שלנו – כמו גם להבטיח שהשחקנים יוכלו ליהנות ולשחק ארון אבוד איך הם רואים לנכון. החל מהתאמות למונטיזציה של הגרסה המערבית, (כמו לוודא שמלבד תכונות מסוימות ברמת חשבון, הכל יכול להיות מושג במשחק) להאזנה למשוב של הנגן על תזמון תוכן, אנו רוצים להישאר גמישים.

משחקי אמזון ו- RPG Smilegate ימשיכו לפקח, אך ירגישו כי יש לשחרר פשיטות לגיון – חווית הפשיטה של ​​ארון האבוד המוחלטת – לאחר ששחקנים רכשו מספיק חומרים כדי להיות בטוחים ומוכנים לאתגרים המסובכים הממתינים להם. אל תדאג, יותר תוכן עדיין יגיע בקרוב. תוכן אופקי כמו שיעורים חדשים, איים ויבשת דרום ורן ישוחררו כמתוכנן. אנו נשתף מבט מקיף יותר למפת הדרכים של התוכן שלנו לאפריל ומאי בעתיד הקרוב, לאחר שהסתיים השבוע שלנו בשיתוף פעולה באולפן. התוכניות הושלמו.

כעת, לאחר שדיברנו על הגישה שלנו להתקדמות ותוכן משחק קצה, בואו נעבור לעורות קוסמטיים ולשיעורים מתקדמים. . שתי קטגוריות התוכן הללו משולבות, וזו אחת הסיבות להאיץ יותר מדי זה מסובך. . ובכל זאת, אנו משחררים עורות בקצב מהיר יותר מכפי שהיו במקור בקוריאה, ואנחנו נמשיך להאזין למשוב של שחקנים על קצב שחרורם. באופן דומה, השיעורים ישוחררו מהר יותר, והמטרה שלנו היא להדביק! כשאנחנו משחררים תוכן חדש למשחק, אנו רוצים להוסיף שיעורים חדשים המחמיאים לתוכן זה. שיעורים נוספים יהיו זמינים בקרוב, ואנחנו נשתף פרטים במפת הדרכים הקרובה שאנו עובדים עליה עם Smilegate RPG בסטודיו השבוע.

תחום נוסף בדאגה לשחקן שראינו הוא סביב כבוד. . כששחקנים מתמקדים באופי הראשון שלהם, ראינו שיש מספר נמוך יותר של תווי סגל חלופיים שיעזרו להאכיל דמויות ראשיות (והמשק) עם חומרי כיבוד ברמה גבוהה.

מחסור בחומרי התקדמות של שכבה 3, יחד עם בעיות שהוצגו על ידי בוטים, הפכו את חומרי ההצמדה ליקרים מדי ועומס על השחקנים. כדי להילחם בזה, אנו נספק יותר חומרי התקדמות לשחקנים להרוויח באמצעות אירועים מהנים במשחק, ונזריק יותר זהב לאמצע המשחק למשחק, ונמשיך בעמדה הקשה שלנו נגד בוטים.

בוטים

בוטים היו בעיה עבורנו מאז ההשקה. למרות שאסרנו אותם מהר ככל שיכולנו, הם המשיכו לצוץ. . אנו נמשיך לנקוט עמדה קשה נגד הבוטים הנותרים כדי להפוך אותם ליעילים, תוך הבטחת שחקנים פעילים יכולים לגשת לזהב, ליצור חוויה טובה יותר לכולם.

הזרקת חומרי כבוד

בעדכון של השבוע הבא, אנו נספק תגמולים נוספים של Grand Prix, נציג פשיטת אפוטרופוס מזדמן חדש לאספקת שחקנים עם חומרי כיבוש נוספים, ונעיד את העונה הראשונה של שטח הוכחה תחרותי!

פשיטות אפוטרופוס אירועים

במקרה זה תוכלו ליהנות מפשיטות אפוטרופוס בצורה סתמית יותר. להירגע, לשחק ולקבל תגמולים. בדומה לגרנד פרי, תוכלו להיכנס פעם ביום (לכל סגל) ולהרוויח מטבעות ספציפיים לאירוע כדי להוציא על תגמולים בספק חדש. ניתן למצוא ספק זה בערים הגדולות, לצד הכניסה לפעילות חדשה זו.

במקרה זה, ‘סולם האיזון’ מיושם כדי לשנות את הסטטיסטיקה של הדמות כך שתתאים לרמת האפוטרופוס, והקושי מותאם לפי מספר המשתתפים בפשיטה. השחקנים יוכלו לאתגר את הלגיה, פרוסט הלגיה, לומארוס, אורניל, ורטוס, כרומניום, נקרסנה, לגורוס כהה, אייגורוס, קלבנטוס ולבנווסוס! . אנו נחזור על פרטי האירוע הזה בתווי העדכון בשבוע הבא, אך נרגש לקלקל את ההפתעה כאשר השחקנים נראים כדי להרוויח יותר חומרי שיטור.

התאמות גרנד פרי ארקסיה

אנו מוסיפים לחייטת ספרים וספרי מטלורגיה לשולחן התגמול עבור שחקנים שיגדילו את שיעורי הכבוד שלהם, ואנחנו מגדילים את מספר מטבעות האירועים שנצברו כדי לעזור לשחקנים להקל על פריטים מבעבר. אנו מקווים שהתגמולים החדשים הללו יעזרו לשחקנים כשהם נראים להתקדם ל- T3 ומעבר.

תגמולים של PVP

עבור שחקנים הממתינים בשקיקה לפעולה של PVP, עונה 1 של שטח הוכחה תחרותי ישוחרר בעדכון בשבוע הבא. השחקנים יוכלו להרוויח מגוון תגמולים, כולל גישה לחומרי כבוד שבועיים. יהיה לנו מאמר ייעודי שמכריז על פרטים נוספים בשבוע הבא.

אנו נמשיך לבחון משוב של שחקנים ונתונים סביב חומרי כיבוש, שיעורים ומחיר בתוך הכלכלה במשחק, אך אנו נרגשים לספק יותר הזדמנויות לשחקנים לאסוף חומרים החל מהחודש זה.

מסקנה – שלמה עם מתנות

. הקבוצות שלנו ב- Amazon Games ו- Smilegate RPG ימשיכו להקשיב למשוב שלך ולעבוד לתקשר איתך בגלוי. אנו מעריכים בכנות את ההתלהבות והתמיכה שקיבלנו בחודש הראשון מאז ההשקה. לפני שנשתולל, אם יש דבר אחד שמערכת ההתייחסות לימדה אותנו, זה שאנשים אוהבים מתנות.

אוהדי ארון אבודים ברחבי העולם חוגגים את כל השחקנים החדשים שנהנים עכשיו מהמשחק שהם אוהבים. שחקנים בקוריאה קיבלו מתנות להנציח את ההשקה המערבית של המשחק, ורצינו שכולם ייכללו. אנו כל כך אסירי תודה על כולכם שהצטרפתם אלינו לתחילת ההרפתקה הזו ואנחנו נרגשים מהעתיד הארוך שלפניכם! כדי לעזור לכם במסע זה איתנו, ליהנות ממתנה מלאה בקוסמטיקה מהנה וחומרים שימושיים. תקבל מתנה זו בשבוע של 21 במרץ, לאחר העדכון והתחזוקה השבועית שלנו.

המתנה כוללת:

  • חזה בחירת עור בעלי חיים חדש
  • חזה בחירת חיות מחמד של מוקוקון
  • חזה הבחירה של Moko Mount
  • מבנה ארון יונייטד אבוד
  • פיונים X132
  • Tome של Menelik X5
  • בחירת חבילת כרטיסים אגדית חזה x2
  • שירי Jukebox שיסופקו כאשר תוכן Jukebox יוצא בעתיד.

עם משחק כה מרחיב ומורכב יהיו ניואנסים והבדלים בין השחקנים בכל אזור – אבל זו רק תחילת ההרפתקה. הקבוצות שלנו ב- Amazon Games ו- Smilegate RPG ימשיכו להאזין לשחקנים ולנתח את הנתונים כדי למצוא את הזמן הנכון לתוכן המשחק החדש של סוף המשחק כשאנחנו מנסים לתפוס את הגרסה המערבית עד לשאר העולם.

שוב תודה שהצטרפת אלינו, יחד עם המשך ההתלהבות והתמיכה שלך! נראה אותך בארקסיה.

‘אבוד ארון’ מנפץ רשומות בהשקה

תמונת סטילס מהמשחק המונע של

משחקי אמזון ו- Smilegate RPG מביאים את משחק התפקידים החדש למשחק בחינם, מרובי משתתפים מקוונים, ללקוחות, ומגיעים ליותר 1.325 מיליון שחקנים במקביל.

ב -11 בפברואר השיקו משחקי אמזון ארון אבוד , משחק תפקידים מקוון משחקי פעולה מקוונים, מרובי-משתתפים, פותח על ידי מפתח דרום קוריאה Smilegate RPG (MMOARPG). השקה פחות מחמישה חודשים לאחר הופעת הבכורה המוצלחת של משחקי אמזון ‘ עולם חדש , ארון אבוד .325 מיליון שחקנים במקביל ב- Steam תוך פחות מ -24 שעות-מה שהופך אותו למשחק השני בגובה הפלטפורמה בתקופה של 24 שעות עד היום. פחות משבוע לאחר ההשקה, ארון אבוד הפך ל- MMORPG הגבוה ביותר של קיטור אי פעם.

“אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם Smilegate RPG כדי להוסיף עוד תוכן, עדכונים רגילים ולשמור על קהילת שחקנים גלובלית משגשגת ב- ארון אבוד לשנים הבאות, “אמר כריסטוף הרטמן, סמנכ”ל, משחקי אמזון.

תמונת סטילס מהמשחק המונע של

סצנה מ אבוד, משחק התפקידים המקוון המשחק הגבוה ביותר במשחק מקוון מרובה משתתפים בפלטפורמת Steam, אי פעם.

תמונת סטילס מהמשחק המונע של

סצנה מהחדש אבוד, משחק התפקידים המקוון המשחק הגבוה ביותר במשחק מקוון מרובה משתתפים בפלטפורמת Steam, אי פעם.

תמונת סטילס מהמשחק המונע של

סצנה מהחדש אבוד, משחק התפקידים המקוון המשחק הגבוה ביותר במשחק מקוון מרובה משתתפים בפלטפורמת Steam, אי פעם.

בניית מומנטום

ההשקה בעקבות תקופה ראשית ראשית בין התאריכים 8-11 בפברואר-שכללה הצעה לגישה מוקדמת למשחק עבור שחקנים שרכשו את חבילות המייסד . במהלך ההתחלה, ארון אבוד הגיע ל -1.2 מיליון צופי זרם במקביל בטוויץ ‘, ואילו 532,000 איש שיחקו במקביל ב- Steam. נכון ל -14 בפברואר, כמעט 60 מיליון שעות משחק של משחק נצפו במצטבר בטוויץ ‘.

ארון אבוד צבר יותר מ -4..

למה לצפות
. . ציוד במשחק, מצבים מדורגים ולא מסודרים, ותוכן משחק קצה כמו מבוכים ופשיטות זמינים לשחקנים מכל רמות המיומנות. הפעולה מתרחשת ברחבי העולם, ושחקנים יכולים לחקור, לפתח ולהגן על האיים שלהם.